Zawody obsługuje firma Be Alive

II Sokołowska Runda
Zalew Niewiadoma k. Sokołowa Podlaskiego, 09 września 2018 r.


Liczba zawodników : 197
Liczba opłaconych zawodników: 187
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka
1  ADAMCZUK DARIUSZ 11RUN / M40SABNIEPOLPOLOKOK 
2  ANDRZEJEWSKI ROBERT 21RUN / M40STERDYŃPOLPOLOKOK 
3  ANNA NIEWIAROWSKA 942RUN / K40CIECHANOWIECBIEGAM BO KOCHAM TEN STANPOLPOLOKOK 
4  ARKADIUSZ KUBAŚ 31RUN / M30SKÓRZECKLUB AKTYWNYCH PARKRUN SKÓRZECPOLPOLOKOK 
5  BAŃKOWSKI ARKADIUSZ 952RUN / M40SIEDLCEPOLPOLOKOK 
6  BARZAŁ ARTUR 41RUN / M40OSTRÓW MAZOWIECKAOSTRÓW BIEGAPOLPOLOKOK 
7  BEBELSKI RAFAŁ 962RUN / M40WARSZAWAKUŹNIATRIATHLONUPOLPOLOKOK 
8  BEDNARSKI GRZEGORZ 972RUN / M40KIELCEPOLPOLOKOK 
9  BEDNARZAK TADEUSZ 982RUN / M60SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEPOLPOLOKOK 
10  BEDNARZAK TADEUSZ 1651RUN / M60SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEPOLPOLOKOK 
11  BEZLER KRZYSZTOF 51RUN / M20SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
12  BIBIK ŁUKASZ 992RUN / M20SIEDLCETRIATHLON SIEDLCE CLUBPOLPOLOKOK 
13  BIELARSKI KAROL 1002RUN / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
14  BIELIK ALBERT 1012RUN / M20PERLEJEWOPERLEJEWOPOLPOLOKOK 
15  BOBRYK KINGA 61RUN / K20ŁOSICEPOLPOLOKOK 
16  BOBRYK ZENON 71RUN / M60ŁOSICEPOLPOLOKOK 
17  BROMIRSKA GRAŻYNA 81RUN / K40WARSZAWA-WESOŁAPOLPOLOKOK 
18 BYCZUK AGNIESZKA91RUN / K20STERDYŃPOLPOLOKOK 
19  CHODOWIEC EMIL 1022RUN / M30NURZEC-STACJAPOLPOLOKOK 
20  CHOMA GRAŻYNA 101RUN / K40REPKIPOLPOLOKOK 
21  CHOMA MAREK 1032RUN / M40REPKISKRZESZEW RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
22  CHOMA MAREK 111RUN / M40REPKISKRZESZEW RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
23  CHOMIUK ADRIAN 121RUN / M30BIAŁA PODLASKAART OF STONE BIAŁA PODLASKAPOLPOLOKOK 
24  CHOMKA BARBARA 131RUN / K40SABNIEPOLPOLOKOK 
25 CHOMKA RADOSŁAW141RUN / M30SABNIEPOLPOLOKOK 
26  CISZEK MARIUSZ 151RUN / M40SIEDLCEPOLPOLOKOK 
27  CZAJKOWSKA JOANNA 1042RUN / K30PERLEJEWOPOLPOLOKOK 
28  CZAJKOWSKA WIKTORIA  1RUN / K16WARSZAWATEAM RUN PEŁCHPOLPOL OK 
29  CZAPSKI KACPER 1661RUN / M16GOLICEMKS POGOŃ SIEDLCEPOLPOLOKOK 
30  CZARCZYŃSKI ŁUKASZ 1052RUN / M30WODYNIEBEZ KLUBUPOLPOLOKOK 
31 CZYŻOWSKI MAREK1782RUN / M40MIŃSK MAZOWIECKIRACEFIGHTERPOLPOLOKOK 
32  DAMIAN LIPIŃSKI 1062RUN / M30RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKOK 
33 DARIUSZ ROBAKOWSKI 1RUN / M16SOKOŁÓW PODLASKIBEZ KLUBUPOLPOL OK 
34  DMOCHOWSKI MARIUSZ 1072RUN / M40SIEDLCEPOLPOLOKOK 
35  DOLIŃSKA ANETA 161RUN / K20SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
36  DOMAŃSKI MATEUSZ 171RUN / M20JABŁONNA LACKAPOLPOLOKOK 
37  DORCZUK AGATA 1082RUN / K30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
38 DROZD MICHAŁ181RUN / M20KUPIENTYNPOLPOLOKOK 
39  DUDA TOMASZ  1RUN / M30LUBLINRACE FIGHTERPOLPOL OK 
40 DZIĘGIEL ANDŻELIKA1092RUN / K20TORUŃGKS FABIANKIPOLPOLOKOK 
41  DZIUBAN JACEK 191RUN / M30SIEDLCECROSSFIT G4POLPOLOKOK 
42  FILIPCZYŃSKA JOLANTA 201RUN / K30SIEDLCEZALEW TEAMPOLPOLOKOK 
43  FILIPOWSKA KLAUDIA 211RUN / K20SOKOŁÓW PODLASKINIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
44  FLAKOWSKA MONIKA 1102RUN / K30SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
45  GŁOGOWSKI KAMIL 221RUN / M20SKRZESZEWSKRZESZEW RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
46 GMITRZUK PAWEŁ 1112RUN / M40LEGIONOWOXXXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. LOTNICTWA POLSKIEGOPOLPOLOKOK 
47  GOTOWICKA JUSTYNA 231RUN / K30SIEDLCEPOLPOLOKOK 
48  GOTOWICKI ARTUR 1122RUN / M30SIEDLCEPOLPOLOKOK 
49  GOZDALSKA IWONA 1792RUN / K30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
50  GOZDALSKI ADAM 1132RUN / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
51  GÓRAL MAŁGORZATA 1142RUN / K16SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
52  GROCHOWALSKI TOMASZ 1802RUN / M50WARSZAWAPOLPOLOKOK 
53  GRYCIUK WALENTY 1152RUN / M40NURZEC-STACJAPOLPOLOKOK 
54  HAGGIS IAIN 1162RUN / M50WARSZAWAPOLPOLOKOK 
55 IZDEBSKI KRZYSZTOF241RUN / M40SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
56  JABŁOŃSKA ANETA 251RUN / K30SOKOŁÓW PODLASKPARKIETY JABŁOŃSKIPOLPOLOKOK 
57  JABŁOŃSKI PIOTR 1172RUN / M30SOKOŁÓW PODLASKIPARKIETY JABŁOŃSKIPOLPOLOKOK 
58 JAKUBOWSKI PAWEL 1RUN / M30STANISLAWOWNIE MAPOLPOL OK 
59 JAKUBOWSKI PIOTR261RUN / M16SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
60  JANKOWSKI KAROL 1182RUN / M20WARSZAWAPOLPOLOKOK 
61  JARCZYŃSKA-DOMINIK JOLANTA 271RUN / K40WĘGRÓWAKTYWNI WĘGRÓWPOLPOLOKOK 
62  JASZCZUK PIOTR 281RUN / M30SULEJÓWEKPOLPOLOKOK 
63 JURCZAK DOMINIK291RUN / M16JABŁONNA LACKAPOLPOLOKOK 
64  JURCZAK GRZEGORZ 301RUN / M40WĘGRÓWAKTYWNI WĘGRÓWPOLPOLOKOK 
65  JURCZAK KAMIL 311RUN / M16WĘGRÓWAKTYWNI WĘGRÓWPOLPOLOKOK 
66  KACPRZEWSKI AREK 321RUN / M30WARSZAWAGREEN TEAMPOLPOLOKOK 
67  KALICKI PRZEMYSŁAW 331RUN / M20BIELANYPOLPOLOKOK 
68  KAMIŃSKA SONIA 341RUN / K30WARSZAWAANANASYPOLPOLOKOK 
69  KAMUT HUBERT 351RUN / M40SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEPOLPOLOKOK 
70  KANIEWSKI MARIUSZ 1812RUN / M40SIEDLCEPOLPOLOKOK 
71  KARPIŃSKI MARIAN 361RUN / M40SKÓRZECKLUB AKTYWNYCH PARKRUN SKÓRZECPOLPOLOKOK 
72  KĘDZIORA KONRAD 1192RUN / M30SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
73  KLEWEK JAN 1202RUN / M50SIEDLCEBEZ KLUBUPOLPOLOKOK 
74  KMIECIK ARKADIUSZ 1212RUN / M40WARSZAWAFUNDACJA MORSY WOŁOMIN KOBYŁKAPOLPOLOKOK 
75 KOCHANOWSKI JERZY1222RUN / M40OSTRÓW MAZOWIECKAOSTRÓW BIEGAPOLPOLOKOK 
76  KOLODZIEJCZUK MARCIN 1232RUN / M30HOLOWIENKIPOLPOLOKOK 
77  KOŁODZIEJCZYK MARIUSZ 1242RUN / M40OSTRÓW MAZOWIECKAOSTRÓW BIEGAPOLPOLOKOK 
78  KOŁODZIEJCZYK MARTA 371RUN / K40OSTRÓW MAZOWIECKAOSTRÓW BIEGAPOLPOLOKOK 
79  KOMOR BOGDAN 381RUN / M40SIEDLCEPOLPOLOKOK 
80  KOMOSA EWA 391RUN / K20SOKOŁÓW PODLASKIWYBIERZPOLPOLOKOK 
81  KOSIOREK ADAM 1252RUN / M40MOKOBODYBSAC MOKOBODYPOLPOLOKOK 
82  KOSIOREK PIOTR 1671RUN / M20WĘGRÓWBEZ KLUBUPOLPOLOKOK 
83  KOSMALSKA MAGDALENA 1262RUN / K30SIEDLCEPOLPOLOKOK 
84  KOSSAKOWSKA DOROTA 401RUN / K40WĘGRÓWWĘGRÓWPOLPOLOKOK 
85  KOWALCZYK GRAŻYNA 1272RUN / K40OSTRÓW MAZOWIECKAOSTRÓW BIEGAPOLPOLOKOK 
86  KOWALCZYK PIOTR 411RUN / M40SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
87  KOWALCZYK SŁAWOMIR 1282RUN / M50OSTRÓW MAZOWIECKAOSTRÓW BIEGAPOLPOLOKOK 
88  KOWALIK PAWEŁ 1292RUN / M20KOMARÓWKA PODLASKADECATHLONPOLPOLOKOK 
89  KOWALSKI JAN  1RUN / M50WARSZAWAENTRE.PL TEAMPOLPOL OK 
90  KRAKOWSKI KAROL 1681RUN / M40SOKOŁÓW PODLASKISP NR 6 SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
91 KROCHMAL KONRAD421RUN / M20SABNIEOSP NIECIECZPOLPOLOKOK 
92  KRUPA MAREK 1691RUN / M40WĘGRÓWPOLPOLOKOK 
93  KRUPA WOJCIECH 1302RUN / M40MOKOBODYBSAC MOKOBODYPOLPOLOKOK 
94  KSIĘŻOPOLSKI MATEUSZ 431RUN / M30WARSZAWABIEGLI REWIDENCIPOLPOLOKOK 
95  KSIONEK JUSTYNA 1312RUN / K20SKRZESZEWSKRZESZEW RUNING TEAMPOLPOLOKOK 
96  KUCHARZAK NORBERT 441RUN / M20BIAŁA PODLASKAJAZZANOVA PUB BIAŁA PODLASKAPOLPOLOKOK 
97  KUĆ WITOLD 451RUN / M50JASIEŃ 10NIE MAPOLPOLOKOK 
98  KUKIEL KATARZYNA 1701RUN / K30SOKOŁÓW PODLASKIBEZ KLUBUPOLPOLOKOK 
99 KUSAK ADAM461RUN / M30SKÓRZECKLUB AKTYWNYCH PARKRUN SKÓRZECPOLPOLOKOK 
100 KUSAK SYLWIA471RUN / K20SKÓRZECKLUB AKTYWNYCH PARKRUN SKÓRZECPOLPOLOKOK 
101  LENDZIOSZEK PAWEŁ 1822RUN / M40KORYTNICAAKTYWNI WĘGRÓWPOLPOLOKOK 
102  LEWCZUK BARTOSZ 481RUN / M16HRUSZEWBEZ KLUBUPOLPOLOKOK 
103  LITWIŃSKI ROBERT 1322RUN / M50SIEDLCENIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
104  ŁAWECKI TOMASZ 1332RUN / M40SIEDLCEPOLPOLOKOK 
105  ŁUGOWSKI DAMIAN 1342RUN / M30WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOKOK 
106  ŁUKASIAK ARKADIUSZ 1352RUN / M50MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSKA GRUPA ROWEROWAPOLPOLOKOK 
107  ŁUKASZUK IZABELA 491RUN / K20MIĘDZYRZEC PODLASKIPOLPOLOKOK 
108  MAJEK OLGA 501RUN / K20WARSZAWAWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOLOKOK 
109 MARCINIUK AGATA511RUN / K40SIEDLCEKLUB AKTYWNYCH PARKRUN SKÓRZECPOLPOLOKOK 
110  MARCINKIEWICZ ADRIAN  1RUN / M20LIPSKMKS POGOŃ SIEDLCEPOLPOL OK 
111  MAREK JUSTYNA 521RUN / K16WARSZAWAPOLPOLOKOK 
112  MAREK KAMILA 531RUN / K40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
113  MARIUSZ MISIAK 1362RUN / M30SIEDLCEPOLPOLOKOK 
114  MICHALUK DAMIAN 1372RUN / M30ŁOSICESHA-LE-NIPOLPOLOKOK 
115  MIEZIANKO MAREK 541RUN / M30ŻELKÓW KOLONIAPOLPOLOKOK 
116  MIKOŁAJCZUK KAMIL 1832RUN / M16SKÓRZECGRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGAPOLPOLOKOK 
117  MIKOŁAJCZUK KAMIL 1711RUN / M16SKÓRZECGRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGAPOLPOLOKOK 
118  MIŁKOWSKI WOJCIECH 551RUN / M40SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
119  MROCZEK JAROSŁAW 1382RUN / M30SIEDLCELEGOPOLPOLOKOK 
120  MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS KATARZYNA 561RUN / K40WĘGRÓWAKTYWNI WĘGRÓWPOLPOLOKOK 
121  MUCHA JAROSLAW  2RUN / M50OTWOCKZPOLPOL OK 
122  MYSZKIEWICZ MACIEJ 1842RUN / M20WARSZAWAPOLPOLOKOK 
123  NASIŁOWSKI RAFAŁ 1392RUN / M20WARSZAWADECATHLONPOLPOLOKOK 
124 NIEDZIÓŁKA ANNA571RUN / K30GRABIANÓWPSSE SIEDLCEPOLPOLOKOK 
125  NIEDZIÓŁKA WOJCIECH 1402RUN / M30SIEDLCECENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIEPOLPOLOKOK 
126  NIEDŹWIEDŹ BARBARA 581RUN / K40WĘGRÓWPOLPOLOKOK 
127  NORWA SYLWESTER 1412RUN / M40PATKÓWJET SET PATKÓWPOLPOLOKOK 
128  NOWOSIELSKA WIOLETA 591RUN / K30SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEPOLPOLOKOK 
129  PASIAK MARCIN 1422RUN / M40OSTRÓW MAZOWIECKAOSTRÓW BIEGAPOLPOLOKOK 
130  PIECHOWICZ GRZEGORZ 601RUN / M20ZBUCZYNPOLPOLOKOK 
131  PIETRUCZANIS PAWEŁ 611RUN / M40WĘGRÓWAKTYWNI WĘGRÓWPOLPOLOKOK 
132  PIOTROWICZ PIOTR 1432RUN / M30SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
133  PISKORZ TOMASZ 621RUN / M30KODEŃPOLPOLOKOK 
134  PIWKO PAWEŁ 1852RUN / M30SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
135  PIWOWARSKI ADAM 631RUN / M50MOKOBODYBSAC MOKOBODYPOLPOLOKOK 
136  POGORZELSKA AGATA 641RUN / K30SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
137  POGORZELSKA ANETA 651RUN / K20SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
138  POŚLADA MARCIN 1442RUN / M30WĘGRÓWWĘGRÓWPOLPOLOKOK 
139  PRZESMYCKI ADAM 1452RUN / M40MOKOBODYBSAC MOKOBODYPOLPOLOKOK 
140  PRZESTRZELSKI KAJETAN 1721RUN / M16SIEDLCEMKS POGOŃ SIEDLCEPOLPOLOKOK 
141  PRZYGODZKI TOMASZ 1731RUN / M40SUCHOŻEBRYCROSSFIT G4POLPOLOKOK 
142  PRZYWÓZKI RAFAŁ 661RUN / M20SOKOŁÓW PODLASKIBIEGAM BO KOCHAM TEN STANPOLPOLOKOK 
143  PRZYWÓZKI RAFAŁ 1462RUN / M20PRZYWÓZKIBIEGAM BO KOCHAM TEN STANPOLPOLOKOK 
144  RADZKA SYLWIA 671RUN / K40SIEDLCEMKS POGOŃ SIEDLCEPOLPOLOKOK 
145  RATYŃSKA OLGA 681RUN / K30WĘGRÓWAKTYWNI WĘGRÓWPOLPOLOKOK 
146 RATYŃSKI RADOSŁAW1472RUN / M40SABNIEPOLPOLOKOK 
147  ROGALA EWA 691RUN / K40WĘGRÓWNIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
148  RYBIŃSKI ANDRZEJ 701RUN / M40SOKOŁÓW PODLASKISOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
149 RZYSZKIEWICZ TOMASZ711RUN / M40SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
150  SAPRYK PIOTR 1482RUN / M30WĘGRÓWAKTYWNI WĘGRÓWPOLPOLOKOK 
151  SERAFINOWICZ ADAM 1492RUN / M30ŁOSICEBEZ KLUBUPOLPOLOKOK 
152  SEROCZYŃSKA ALEKSANDRA 1741RUN / K30SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
153  SĘKAL PIOTR 721RUN / M30JABŁONNA LACKAPOLPOLOKOK 
154  SITEK ARKADIUSZ 1502RUN / M40WĘGRÓWAKTYWNI WĘGRÓWPOLPOLOKOK 
155  SKORUPKA ANNA 731RUN / K30NOWE IGANIEM3 SIEDLCEPOLPOLOKOK 
156  SKORUPKA LESZEK 1512RUN / M30NOWE IGANIEM3 SIEDLCEPOLPOLOKOK 
157  SKÓRA IZABELLA 741RUN / K40SOKOŁÓW PODLASKIBEZ KLUBUPOLPOLOKOK 
158  SKURATOWICZ GRZEGORZ 1522RUN / M30MIŃSK MAZOWIECKISPOCENI NA MAXAPOLPOLOKOK 
159 SKWARSKI SZYMON751RUN / M16ŁOCHÓWK.S. LIWIA ŁOCHÓWPOLPOLOKOK 
160  SOBICZEWSKA NATALIA 1751RUN / K16SIEDLCEMKS POGOŃ SIEDLCEPOLPOLOKOK 
161  SOBIECH-BAŁDA KARINA 761RUN / K30HIPOLITÓWROZPĘDZONE LENIWCEPOLPOLOKOK 
162  SOLNICA ALICJA 771RUN / K30SIEDLCEKLUB AKTYWNYCH PARKRUN SKÓRZECPOLPOLOKOK 
163  STANASIUK JACEK 781RUN / M30SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
164  STANIAK ŁUKASZ 791RUN / M20STOCZEK ŁUKOWSKIVEGE RUNNERSPOLPOLOKOK 
165  STAŃCZUK DOROTA 1532RUN / K40SIEDLCEPOLPOLOKOK 
166  STAŃCZUK LESZEK  2RUN / M50CHODÓWPOLPOL OK 
167  STAŃCZUK WOJCIECH 1542RUN / M50SIEDLCEPOLPOLOKOK 
168  STĘPIEŃ ADAM 1552RUN / M30WARSZAWAANANASYPOLPOLOKOK 
169  STOLARCZUK ANNA 801RUN / K40ŁUKÓWPOLPOLOKOK 
170  STOLARCZUK MAREK 811RUN / M50ŁUKÓWŁUKÓWPOLPOLOKOK 
171  STOLARCZYK JUDYTA 821RUN / K30SOKOŁÓW PODLASKIBEZ KLUBUPOLPOLOKOK 
172  SZYMANIAK KAMIL 1562RUN / M20PEŁCHTEAM RUN PEŁCHPOLPOLOKOK 
173  TOMASIUK GRZEGORZ 1572RUN / M30SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
174  TOMASZEWSKA URSZULA 831RUN / K40OSSÓWTEAM RUN PEŁCHPOLPOLOKOK 
175  TOMCZUK ROBERT 841RUN / M30SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
176  TRĘBICKI ADAM 1862RUN / M40SOKOŁÓW PODLASKIOSUPOLPOLOKOK 
177  TROCHIMIAK RAFAŁ 1761RUN / M40SABNIEPOLPOLOKOK 
178  WIĄCEK ANDRZEJ 1582RUN / M50DĄBRÓWKA ŁUGGRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGAPOLPOLOKOK 
179  WIERZBICKI ANDRZEJ 1771RUN / M40LISZKIPOLPOLOKOK 
180  WOŹNIAK DAMIAN 851RUN / M30JABŁONNA LACKAPOLPOLOKOK 
181 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA1592RUN / K20WARSZAWAPOLPOLOKOK 
182  WYSZOMIRSKA MIROSŁAWA 861RUN / K50SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
183  WYSZOMIRSKI WITOLD 1602RUN / M60SOKOŁÓW PODLASKIPOLPOLOKOK 
184  ZAKRZEWSKA WERONIKA 1612RUN / K30WARSZAWAKAMILGALAZKAPOLPOLOKOK 
185 ZAŁOGA WOJCIECH871RUN / M50KUPIENTYNPOLPOLOKOK 
186  ZAŃKO EWA 881RUN / K30SKÓRZECKLUB AKTYWNYCH PARKRUN SKÓRZECPOLPOLOKOK 
187  ZAPAŁOWSKA JOLANTA 891RUN / K50SIEDLCEPOLPOLOKOK 
188  ZBIEĆ DARIUSZ 901RUN / M30SIEDLCEDARFIK TEAMPOLPOLOKOK 
189  ZDUNIAK ANDRZEJ 911RUN / M50STERDYŃPOLPOLOKOK 
190  ZDUNIAK MICHAŁ 921RUN / M30MARKIPOLPOLOKOK 
191  ZGIERUN PAULINA 1622RUN / K20DROHICZYNPOLPOLOKOK 
192  ZŁOCH IZABELA 1872RUN / K40SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEPOLPOLOKOK 
193  ZYŚK ZYGMUNT 1632RUN / M40KORYTNICAPOLPOLOKOK 
194  ŻACH ANDRZEJ 1642RUN / M60MAŁKINIA GÓRNAMKB TEAM MAŁKINIAPOLPOLOKOK 
195  ŻACH TERESA 931RUN / K50MAŁKINIAMKB TEAM MAŁKINIAPOLPOLOKOK