Zawody obsługuje firma Datasport

II Bieg Młodzika
Radzymin, 25 marca 2018 r.


Liczba zawodników : 547
Odebrało numery: 330

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMSKI WOJCIECH 6BG / M50RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMOK 
2  ANDRZEJEWSKI TADEUSZ 7BG / M70WARSZAWAWARSZAWA-BIELANYOK  
3  ANIOŁKOWSKI KRZYSZTOF 8BG / M30WARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWAOK  
4  AUGUSTYNIAK KONRAD 204BSM / NOWE ZAŁUBICEOK 
5  BABIŃSKI JERZY 9BG / M50NADARZYNOK  
6  BANASZEK JULIA 10BG / K16WÓLKA RADZYMIŃSKAOK 
7  BARTOSIEWICZ MATEUSZ 254GIM / RADZYMINKLUB AK RADZYMINOK  
8  BARYŁA KRZYSZTOF 11BG / M40WARSZAWATEAM ZABIEGANEDNIOK 
9  BEREDA ADRIANNA 367SP46 / RADZYMINSP2OK  
 pierwszy raz biegnę
10  BEREDA ALEKSANDER  SP13 / RADZYMINSP2OK  
11  BERSKA ALEKSANDRA  SP13 / RADZYMINOK  
12 BERTA DAMIAN2BSM / RADZYMIN 
13  BIELIŃSKA JULIA 368SP46 / RADZYMINSP1 - KLUB AK RADZYMINOK  
14  BIELIŃSKA WIKTORIA 369SP46 / RADZYMINSP1 - KLUB AK RADZYMINOK 
15  BIERNACKI DARIUSZ 12BG / M40WOŁOMINAMP UKS VICTORIA RADZYMINOK 
16  BIŃKOWSKI PIOTR 205BSM / RADZYMIN#BIEGAMDLASIEBIEOK 
17  BŁOŃSKI MARCIN 206BSM / RADZYMINZSTZ RADZYMIN AKOK 
18  BOCHENEK WERONIKA 255GIM / RADZYMINSTALOWA JEDYNKAOK 
19  BOCIAN PAWEŁ 370SP46 / RADZYMINSP 2 SŁUPNOOK  
20  BORKOWSKA WERONIKA 371SP46 / RADZYMINSP1 RADZYMINOK  
21 BORKOWSKA WERONIKA485SP46 / RADZYMINSP1 RADZYMIN 
22  BORUC PIOTR 13BG / M30RADZYMINOK  
23  BOŻEK ALEKSANDRA 372SP46 / RADZYMINOK 
24  BRODZIŃSKI ALEKSANDER 256GIM / MOKREKLUB AK RADZYMINOK 
25  BUDNIAK KACPER  SP13 / WŁADYSŁAWOWOOK  
26  BUDNIAK TOMASZ 14BG / M30WŁADYSŁAWOWOKB TKKF PROMYK CIECHANÓWOK 
27  BUDZISZ KRYSTIAN 15BG / M50WŁADYSŁAWOWOSCULLOK  
28  BUJALSKA EWA 16BG / K30CEGIELNIAOK 
29 BUJALSKA HELENA113SP46 / RADZYMINSP 1 RADZYMIN 
30 ZAWODNIK ANONIMOWY373SP46 /  SP 1 RADZYMINOK  
31  BUJALSKA OLIWIA 374SP46 / CEGIELNIAOK 
32  BUJALSKI IGNACY  SP13 / RADZYMINOK  
33  BUJALSKI PATRYK  SP13 / CEGIELNIAOK  
34  BUJNICKI KAZIMIERZ 17BG / M50WOŁOMINMORSY ZIELONKAOK 
35  BUJNICKI KRZYSZTOF 18BG / M16WOŁOMINOK 
36  BURACZYŃSKI PAWEŁ 207BSM / STARE ZAŁUBICEKLUB AK RADZYMINOK  
37  BYCZUK ANNA 19BG / K40TŁUSZCZBÓBR TŁUSZCZOK  
38  BYLAK MATEUSZ  SP13 / RADZYMINSP1 RADZYMINOK  
39 CAŁKA AGNIESZKA471BG / K40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAM 
40 CAŁKA GRZEGORZ472BG / M40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAM 
41 CEJKO PATRYK257GIM / RADZYMINSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 RADZYMINOK  
42 CENTKOWSKI DOMINIK258GIM / RADZYMINSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 RADZYMINOK  
43  CHOJNACKA KAMILA 20BG / K40ZAŁUBICEOK  
44  CHOJNACKA NIKOLA 259GIM / RADZYMINSTALOWA JEDNYKA AKOK 
 Stalowa jedynka AK
45  CHOJNACKI JAKUB 208BSM / RADZYMINKLUB AK RADZYMINOK 
46  CHRAPEK JANUSZ 21BG / M30WARSZAWABONVM KLUB SPORTOWYOK 
 W III Biegu Żołnierzy Wyklętych w Radzyminie w 2017 r zająłem 20 miejsce.
47  CISZKOWSKA ZUZANNA 375SP46 / RADZYMINSP1 RADZYMINOK  
48 CIUCHTA JULITA492SP46 / RADZYMIN 
49  CIURAJ ZUZANNA 376SP46 / RADZYMINSZKOŁA PODSTAWOWA 1 RADZYMINOK 
50  CZAPLICKA ALICJA  SP13 / RADZYMINOK  
51  CZAPSKI PAWEŁ 377SP46 / RADZYMINKLUB AK RADZYMINOK 
52 CZAPSKI PAWEŁ260GIM / RADZYMINSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 RADZYMINOK  
53  CZARNECKA JOANNA 209BSM / JÓZEFÓWKLUB AK RADZYMINOK 
54  CZARNECKI KAROL 22BG / M30WARSZAWAPOWERADE TEAMOK  
55  CZARNOWSKA KAROLINA 210BSM / WARSZAWAKLUB AK RADZYMINOK 
56  CZARNOWSKI WOJCIECH  SP13 / RADZYMINSP1 RADZYMINOK  
57  CZUBAK NATALIA 211BSM / WOLA RASZTOWSKAZSTZ RADZYMIN AKOK 
58  CZUMAJ OLIWIA 261GIM / RADZYMINGIM1 - KLUB AK RADZYMINOK