Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

IV Bierutowski Bieg Leśny
Karwiniec k. Bierutowa, 18 listopada 2018 r.


Liczba zawodników : 355
Liczba opłaconych zawodników: 332
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMSKI RAFAŁ  21km / M50WROCŁAWPOLPOLOK 
2  ANDRZEJCZUK ANDRZEJ  10km / DOBROSZYCECENEO RUNNERSPOLPOL PowO 
3  ANDRZEJCZUK KAMIL  10km / DOBROSZYCEPOLPOLOKPowO 
4  BAJ JAROSŁAW  21km / M30MARCINKOWICECROSSANT.PLPOLPOLOK 
5  BALICKI PIOTR  21km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAPOLPOLOKPowO 
6  BARTOSZEWSKA JUSTYNA  21km / K20KOSTOMŁOTYPOLPOLOK 
7  BARWIŃSKI JAROSLAW  10km / JELCZ- LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICEPOLPOLOK 
8  BATÓG JÓZEFA  21km / K40OŁAWAPOLPOLOK 
9  BEDNARCZUK PAULINA  10km / OŁAWAPOLPOLOK 
10  BEDNARCZYK WIESŁAW  21km / M60BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOK 
11  BIEGUS JAN  21km / M30WROCŁAWHEART ATTACKPOLPOLOK 
12 BIELSKA IRMINA 10km / OLEŚNICAZAWSZE & WSZĘDZIE OLEŚNICAPOLPOLOKPowO 
13 BIELSKI PIOTR 10km / OLEŚNICAZAWSZE & WSZĘDZIE OLEŚNICAPOLPOLOKPowO 
14 BIEŃ HALINA NW / LIMANOWAAMATORPOLPOLOK 
15  BIŁOGAN EDYTA  10km / OLEŚNICAPOLPOLOKPowO 
16  BIŁOGAN ŁUKASZ  10km / OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOLOKPowO 
17  BINKIEWICZ AGNIESZKA  21km / K20WROCŁAWVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
18  BISKUPSKI JAKUB  21km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
19 BOBRYCKA MARIOLA 21km / K50ŁASKBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
20 BOJDA BOGUSŁAW NW / KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATORPOLPOLOK 
21 BOJDA DANUTA NW / KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATORPOLPOLOK 
22 BOROWIAK MARCIN 21km / M30JELCZ-LASKOWICEAMATORPOLPOLOK 
23 BOROWIEC BARTOSZ 21km / M30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
24 BOROWIK ŁUKASZ 10km / OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOLOKPowO 
25  BOROWSKI RYSZARD  21km / M50BRZEGDRUZYNA SZPIKU BRZEGPOLPOLOK 
26  BRZEZOWSKI JACEK  21km / M30WROCŁAWVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
27 BULUK GRZEGORZ 21km / M30NAMYSŁÓWAMATORPOLPOLOK 
28  BURACZYŃSKA JOANNA  10km / OLEŚNICAPOLPOLOKPowO 
29  CAŁY ALICJA  10km / WROCŁAWPOLPOLOK 
30 CHARCIAREK MARCIN 10km / OŁAWASTEFAN TEAMPOLPOLOK 
31  CHMIELEWSKI PAWEŁ  10km / NAMYSŁÓW5HPOS+POLPOLOK 
32 CHMIELEWSKI RAFAŁ  10km / OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOLOKPowO 
33  CHMIELUK GRZEGORZ  10km / JELCZ-LASKOWICEWSTAWAJ I WALCZ!POLPOLOK 
34 CHOLEWA ADRIAN 10km / TWARDOGÓRAAMATORPOLPOL PowO 
35 CHOŁUJ MAŁGORZATA 21km / K50SZCZODREAMATORPOLPOL  
36  CHORĄŻY IZABELA  21km / K20OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOLOKPowO 
37  CHORĄŻY ŁUKASZ  21km / M30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOLOKPowO 
38  CHRZAN MARIUSZ  10km / OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAPOLPOLOKPowO 
39  CIACH PAWEŁ  21km / M20JELCZ-LASKOWICEBIEGAM I...JUŻPOLPOLOK 
40 CIACH WALDEMAR  21km / M40JELCZ-LASKOWICEBIEGAM I...JUŻPOLPOLOK 
41  CIECIURA ALEKSANDRA  10km / SOLNIKI MAŁEPOLPOLOKMgmB PowO 
42  CYBULSKI MARIUSZ  10km / JELCZ-LASKOWICE/ BIERUTÓWSAINT-GOBAIN SQUAD, BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA, KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE, @BIEGAJZMANKIEMPOLPOLOKMgmB PowO 
43  CZAJA MACIEJ  21km / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLPOLPOLOK 
44  CZAJA MAŁGORZATA  21km / K40WROCŁAWPOLPOLOK 
45  CZEKAJ RAFAŁ  21km / M20NAMYSŁÓWDZIADOWA KŁODA BIEGAPOLPOL  
46  CZERWIŃSKI RAFAŁ  21km / M30OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAPOLPOLOKPowO 
47  CZUCHWICKI MAREK  21km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
48  CZYCZERSKI JACEK  21km / M50ROGOŹNICAGRUPA BIEGOWA `BEZ GRANIC`POLPOLOK