Zawody obsługuje firma Datasport

27. Bieg 1920
Radzymin, 15 sierpnia 2018 r.


Liczba zawodników : 477
Odebrało numery: 349

Liczba opłaconych zawodników: 329
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMCZYK PATRYCJA 39621km / K40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAM OK 
2  ADAMIAK ARKADIUSZ 28021km / M20CIECHANÓW5 MBOTOKOKZolnierz 
3  ADAMIAK ROBERT 28121km / M40CIECHANÓWCIECHANÓWOKOK 
4 ADAMSKI MICHAŁ38921km / M20RADZYMINRADZYMIN RUN TEAM  
5 ADAMSKI WOJCIECH38821km / M50RADZYMINRADZYMIN RUN TEAM  
6  ANTKIEWICZ PAWEŁ 23521km / M40WARSZAWAKS. WOLNIOKOK 
7  APANASEWICZ DOMINIKA 30621km / K40PIASECZNOOKOK 
8  ARTEMIUK EUGENIA 17121km / K50HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAOKOK 
9  BACHORSKI TOMASZ  21km / M40PŁONIAWYPROMYK CIECHANÓW OKZolnierz  
10  BALŚ ANDRZEJ  21km / M60WARSZAWA OK  
11  BAŃKOWSKI ARTUR  21km / M30WARSZAWABIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM OK  
12  BARTCZAK ROBERT 11821km / M40WARSZAWAOKOK 
13  BARTKIEWICZ KRZYSZTOF  21km / M40TORUŃJW 1889 LĘBORK OKZolnierz  
14  BEDNARCZYK KAROLINA 1921km / K20WARSZAWAOKOK  
15  BEDNARCZYK ŁUKASZ 1821km / M20WARSZAWAOKOK  
16  BEDNARZAK TADEUSZ 30721km / M60SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEOKOK 
17  BEHOUNEK LESZEK 27621km / M50ZAKOPANETOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEOKOK 
18  BEHOUNEK MAŁGORZATA 28621km / K50ZAKOPANETG SOKÓŁ ZAKOPANEOKOK 
19  BER GRZEGORZ 2221km / M40WARSZAWAOKOK 
 Drugi raz w Radzyminie i nie mogę się doczekać!
20  BEREDA KRZYSZTOF 9021km / M40WARSZAWAOKOK 
21  BĘBENEK CZESŁAW 1621km / M65KNUROWIECOKOK 
22  BIAŁAS STANISŁAW 11221km / M60PUŁTUSKZ BIEGIEM NARWIOKOK 
23  BIAŁOBESKI WITOLD 39221km / M65OSTROŁĘKAAG BEZ LIMITU OSTROŁĘKA I OKOLICE OK 
24  BIEDRZYCKA ALESIA 19121km / K30STARY KRASZEWOKOK 
25  BIELECKI HENRYK 26121km / M30LUDWINÓWGKS DĄBRÓWKAOKOK 
26 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M30  OK  
27 ZAWODNIK ANONIMOWY7621km / M30 OKOK 
28  BIESIACKI WOJCIECH 14421km / M20GRODZISK MAZOWIECKIALTOM GNIEZNOOKOK 
29  BISOWSKI MARIUSZ 12621km / M40KOBYŁKAKOZY W UCHUOKOK 
30 BŁASZCZYK ARTUR39421km / M30ZĄBKI1 RYGADA PANCERNA Zolnierz 
31  BOCZEK KRZYSZTOF 7521km / M50WODZISŁAW ŚLĄSKIPER ASPERA AD ASTRAOKOK 
32  BOŁDAK MACIEJ 8821km / M30WARSZAWAFILIPIAK RULEZOKOK 
33 BORAWSKA ANNA 21km / K40KOŁBRZEG - PŁOCKMAŁA LADY PANK BIEGAM DLA SIEBIE OK  
34  BORKOWSKI JACEK 16521km / M50OTWOCKOKOK 
35 BOSEK ROBERT 21km / M30WARSZAWAORANGE POLSKA OK  
36  BRODOWSKI DAWID PIOTR 38421km / M30NOSARZEWO BOROWEKB PROMYK TKKF CIECHANÓW OK 
37  BUCHOLC JERZY  21km / M80WARSZAWAACTIVESPORTS OK  
38  BUDZYŃSKI KRZYSZTOF 1421km / M30WARSZAWAOKOK 
39  BUJNICKI KAZIMIERZ 9721km / M50WOŁOMINMORSY ZIELONKAOKOK  
40 BUKOWSKI PAWEŁ35221km / M30KLEMBÓWRADZYMIN RUN TEAM  
41  CAŁKA AGNIESZKA 15321km / K40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMOKOK 
42  CAŁKA GRZEGORZ 15421km / M40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMOKOK 
43 CHACZYKOWSKI JACEK34621km / M40PRUSZKOW  
44  CHARUBIN MARIUSZ 25621km / M30ŁUPKIZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH NSZOKOKPoamp 
45  CHOIŃSKI PAWEŁ 30821km / M40ZAMBRÓWOKOK 
46  CHOMA MAREK 22221km / M40REPKISKRZESZEW RUNNING TEAMOKOK 
47  CUDAK ARTUR  21km / M40WOŁOMIN OK  
48  CYBULSKI ADAM 22621km / M50WARSZAWARWKL-L W WARSZAWIEOKOK 
49  CZACHOR MAREK 9821km / M30SWIEBODZINWULKANY MILOSCIOKOK 
50  CZECHOWSKI JERZY 29821km / M65WARSZAWAMZA WARSZAWAOKOK 
51  CZERNIAWSKI ROMUALD 21221km / M50KOBYŁKAFUNDACJA MORSY WOŁOMIN KOBYŁKAOKOK 
52  CZERWIŃSKI JANUSZ 13121km / M50ZEGRZEDAMY RADĘ ZEGRZEOKOK 
53  CZUBAKOWSKI SŁAWOMIR 2121km / M50WARSZAWAGOCŁAW BIEGAOKOKNiS