Zawody obsługuje firma Datasport

27. Bieg 1920
Radzymin, 15 sierpnia 2018 r.


Liczba zawodników : 477
Odebrało numery: 349

Liczba opłaconych zawodników: 329
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMCZYK PATRYCJA 39621km / K40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOL OK 
2  ADAMIAK ARKADIUSZ 28021km / M20CIECHANÓW5 MBOTPOLPOLOKOKZolnierz 
3  ADAMIAK ROBERT 28121km / M40CIECHANÓWCIECHANÓWPOLPOLOKOK 
4 ADAMSKI MICHAŁ38921km / M20RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOL  
5 ADAMSKI WOJCIECH38821km / M50RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOL  
6  ANTKIEWICZ PAWEŁ 23521km / M40WARSZAWAKS. WOLNIPOLPOLOKOK 
7  APANASEWICZ DOMINIKA 30621km / K40PIASECZNOPOLPOLOKOK 
8  ARTEMIUK EUGENIA 17121km / K50HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOKOK 
9  BACHORSKI TOMASZ  21km / M40PŁONIAWYPROMYK CIECHANÓWPOLPOL OKZolnierz  
10  BALŚ ANDRZEJ  21km / M60WARSZAWAPOLPOL OK  
11  BAŃKOWSKI ARTUR  21km / M30WARSZAWABIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMPOLPOL OK  
12  BARTCZAK ROBERT 11821km / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
13  BARTKIEWICZ KRZYSZTOF  21km / M40TORUŃJW 1889 LĘBORKPOLPOL OKZolnierz  
14  BEDNARCZYK KAROLINA 1921km / K20WARSZAWAPOLPOLOKOK  
15  BEDNARCZYK ŁUKASZ 1821km / M20WARSZAWAPOLPOLOKOK  
16  BEDNARZAK TADEUSZ 30721km / M60SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEPOLPOLOKOK 
17  BEHOUNEK LESZEK 27621km / M50ZAKOPANETOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEPOLPOLOKOK 
18  BEHOUNEK MAŁGORZATA 28621km / K50ZAKOPANETG SOKÓŁ ZAKOPANEPOLPOLOKOK 
19  BER GRZEGORZ 2221km / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
 Drugi raz w Radzyminie i nie mogę się doczekać!
20  BEREDA KRZYSZTOF 9021km / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
21  BĘBENEK CZESŁAW 1621km / M65KNUROWIECPOLPOLOKOK 
22  BIAŁAS STANISŁAW 11221km / M60PUŁTUSKZ BIEGIEM NARWIPOLPOLOKOK 
23  BIAŁOBESKI WITOLD 39221km / M65OSTROŁĘKAAG BEZ LIMITU OSTROŁĘKA I OKOLICEPOLPOL OK 
24  BIEDRZYCKA ALESIA 19121km / K30STARY KRASZEWPOLPOLOKOK 
25  BIELECKI HENRYK 26121km / M30LUDWINÓWGKS DĄBRÓWKAPOLPOLOKOK 
26 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M30 POLPOL OK  
27 ZAWODNIK ANONIMOWY7621km / M30 POLPOLOKOK 
28  BIESIACKI WOJCIECH 14421km / M20GRODZISK MAZOWIECKIALTOM GNIEZNOPOLPOLOKOK 
29  BISOWSKI MARIUSZ 12621km / M40KOBYŁKAKOZY W UCHUPOLPOLOKOK 
30 BŁASZCZYK ARTUR39421km / M30ZĄBKI1 RYGADA PANCERNAPOLPOL Zolnierz 
31  BOCZEK KRZYSZTOF 7521km / M50WODZISŁAW ŚLĄSKIPER ASPERA AD ASTRAPOLPOLOKOK 
32  BOŁDAK MACIEJ 8821km / M30WARSZAWAFILIPIAK RULEZPOLPOLOKOK 
33 BORAWSKA ANNA 21km / K40KOŁBRZEG - PŁOCKMAŁA LADY PANK BIEGAM DLA SIEBIEPOLPOL OK  
34  BORKOWSKI JACEK 16521km / M50OTWOCKPOLPOLOKOK 
35 BOSEK ROBERT 21km / M30WARSZAWAORANGE POLSKAPOLPOL OK  
36  BRODOWSKI DAWID PIOTR 38421km / M30NOSARZEWO BOROWEKB PROMYK TKKF CIECHANÓWPOLPOL OK 
37  BUCHOLC JERZY  21km / M80WARSZAWAACTIVESPORTSPOLPOL OK  
38  BUDZYŃSKI KRZYSZTOF 1421km / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
39  BUJNICKI KAZIMIERZ 9721km / M50WOŁOMINMORSY ZIELONKAPOLPOLOKOK  
40 BUKOWSKI PAWEŁ35221km / M30KLEMBÓWRADZYMIN RUN TEAMPOLPOL  
41  CAŁKA AGNIESZKA 15321km / K40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKOK 
42  CAŁKA GRZEGORZ 15421km / M40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKOK 
43 CHACZYKOWSKI JACEK34621km / M40PRUSZKOWPOLPOL  
44  CHARUBIN MARIUSZ 25621km / M30ŁUPKIZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH NSZPOLPOLOKOKPoamp 
45  CHOIŃSKI PAWEŁ 30821km / M40ZAMBRÓWPOLPOLOKOK 
46  CHOMA MAREK 22221km / M40REPKISKRZESZEW RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
47  CUDAK ARTUR  21km / M40WOŁOMINPOLPOL OK  
48  CYBULSKI ADAM 22621km / M50WARSZAWARWKL-L W WARSZAWIEPOLPOLOKOK 
49  CZACHOR MAREK 9821km / M30SWIEBODZINWULKANY MILOSCIPOLPOLOKOK 
50  CZECHOWSKI JERZY 29821km / M65WARSZAWAMZA WARSZAWAPOLPOLOKOK 
51  CZERNIAWSKI ROMUALD 21221km / M50KOBYŁKAFUNDACJA MORSY WOŁOMIN KOBYŁKAPOLPOLOKOK 
52  CZERWIŃSKI JANUSZ 13121km / M50ZEGRZEDAMY RADĘ ZEGRZEPOLPOLOKOK 
53  CZUBAKOWSKI SŁAWOMIR 2121km / M50WARSZAWAGOCŁAW BIEGAPOLPOLOKOKNiS