Zawody obsługuje firma Datasport

9. Regatta Bieg na Wielką Sowę
Ludwikowice Kłodzkie, 12 sierpnia 2018 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 944
Odebrało numery: 739

Liczba opłaconych zawodników: 727
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMIAK JAKUB761BG / M30WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAM  
2 ADAMIN ARTUR10BG / M50WAŁBRZYCHOKOK 
3  ADRIAN MÜLLER  BG / M20WROCŁAW OK  
4  ANTOSIAK TOMASZ  BG / M35KĘDZIERZYN-KOŹLE (KĘDZIERZYN)ANTONTEAM   
5  ATES RUDOLF 794BG / M60KUDOWA ZDRÓJ OK 
6  AUGUSTYN ADAM 181BG / M35STRZELINOKOK 
7  AWRYCEWICZ ROMAN 657BG / M55NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEOKOKGmina 
8  BABIŃSKA EWELINA 805BG / K30RADKÓW OK 
9 BADECKI RYSZARD778BG / M55NIESZCZYCEKS METRACO POLKOWICE OK 
10  BAGIŃSKA ANNA 504BG / K20SOBÓTKAKB SOBÓTKAOKOK 
11  BAKER GLENN 207BG / M35WROCŁAW-OKOK  
12 BALCERZAK MARCIN787BG / M35CZERMINEK  
13  BALCERZAK TOMASZ 186BG / M40KONARZEWOPASZCZAKI 3OKOK 
14  BANASIK WIESŁAW 535BG / M55ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEOKOK 
15  BANAŚ GRZEGORZ 658BG / M35BIELAWAOKOK 
16  BANAŚ MATEUSZ 505BG / M20BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOK 
17  BANAŚ ROBERT 630BG / M35NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAOKOKGmina 
18  BARANIUK GRZEGORZ  BG / M40PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA OK  
19  BARAŃSKI BOGUSŁAW 274BG / M60TRZEBIATÓWMLUKS TRZEBIATÓWOKOK 
20  BARCIK PRZEMYSLAW 475BG / M35DOBROSZYCEAUTOLIVEOKOK 
21  BARTOSIK SYLWIA 490BG / K35WAŁBRZYCHOKOK 
22  BARTOSIK WOJCIECH 491BG / M30WAŁBRZYCHOKOK 
23  BATORA MARCIN 650BG / M35DĘBICASRTG DĘBICAOKOK 
24  BĄK PIOTR  BG / M40OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICA OKMPLekarz  
25  BĄK PIOTR 573BG / M30KATOWICEOKOK 
26  BEDNAREK SEBASTIAN 36BG / M30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAOKOKGmina 
27  BEDNARZ SEBASTIAN 38BG / M45OTMUCHÓWOTM. BOK 
28  BEKACZ STANISŁAW 268BG / M55WIŃSKOSTART ŚCINAWAOKOK 
29  BENDKOWSKI ANDRZEJ 343BG / M45LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
30 BERNAT KATARZYNA430BG / K45ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKOK 
31  BIAŁOBŁOCKA ALICJA 506BG / K30WROCLAWOKOK 
32  BIAŁOGŁOWSKI WOJCIECH  BG / M40KRZESZÓW- OK  
33 BIELAKIEWICZ KAMIL813BG / M20PIWNICA  
34  BIELAWSKI JAN 269BG / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWAOKOK 
35  BIELAWSKI KAROL  BG / M20DOBROSZYCE OK  
36 BIELECKA BOGUMIŁA574BG / K50ŻARÓWŻARÓW BIEGAOKOK 
37  BIELECKA JOANNA  BG / K30LEGNICA OK  
38 BIELECKA MARLENA142BG / K40ŚWIEBODZICEOKOK 
39 BIELECKI JAN775BG / M16KRAKÓW  
40  BIELECKI SLAWOMIR 283BG / M55KRAKÓWOKOK 
41  BIENIECKA ANNA 730BG / K35GLIWICEOTK RZEŹNIK OK 
42 ZAWODNIK ANONIMOWY BG / M40 - OK  
43  BIEŃ MAGDALENA  BG / K35POZNAŃSKLEP SPORTOWY   
44  BINIEWICZ RENATA 385BG / K45ŁĘCZYCABORUTA TEAMOKOK 
45  BINIEWICZ SŁAWOMIR 386BG / M45ŁECZYCABORUTA TEAMOKOKMPLekarz 
46  BISIKIEWICZ ELŻBIETA 631BG / K45NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEOKGmina 
47 BLAHODIR YURIY770BG / M35WINNICA  
48  BŁASZCZYK EWA 244BG / K50JERZMANOWACROSS STRACEŃCÓW TEAMOKOK 
49 BŁASZCZYK JERZY484BG / M60ZĄBKOWICE SLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOKOK 
50  BŁASZCZYK PIOTR 229BG / M50JERZMANOWACROSS STRACEŃCÓW TEAMOKOK 
51  BŁAUCIAK EWA 659BG / K20ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOKOK 
52  BŁAUCIAK MACIEJ  BG / ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN OK  
53  BOBIK MARCIN 499BG / M30WROCŁAW-OKOK  
54  BOCHNAK MIROSŁAW  BG / M40PRZEMKÓWABY DO METY-PRZEMKÓW OK  
55 BOGULAK MAREK74BG / M35WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOKOK 
56  BOKSA MAŁGORZATA 311BG / K55ZIĘBICENIEOKOK 
57  BOMBA ZYGMUNT 153BG / M60ZŁOTY STOKBRAKOKOK 
58  BORCHERT MARCIN 606BG / M35ŚWIĘTOCHŁOWICECHORZOWSKI KLUB ROWEROWYOKOK 
59  BORKOWSKI PAWEŁ 428BG / M35SZCZAWNO-ZDRÓJRONAL RUN POLSKAOKOK 
60  BOROWSKA KAROLINA 485BG / K30PUCICEPUSZCZYK BUKOWYOKOK 
61  BORYS KATARZYNA 551BG / K30GŁUSZYCAOKOK 
62  BRODA DOMINIK 4BG / M30WROCŁAWPOSITIV VIBRATIONOKOK 
63  BRODA MARCIN 529BG / M35GŁUSZYCAOKOK 
64 BROJ DARIUSZ518BG / M30ŹLINICEBIEG OPOLSKIOKOK  
65  BROMBOSZCZ KAROL 417BG / M60KATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEOKOK 
66  BRYLKA-NADOLSKA MARTA 19BG / K35WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOKOKMPLekarz 
67  BRYŚ RAFAŁ 106BG / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
68  BRZEZINA EWA 275BG / K55SOCHACZEWCHODZEZKIJAMI.PLOKOK 
69  BRZEZINA JOZEF 276BG / M55SOCHACZEWOKOK 
70  BUBLIS GRZEGORZ  BG / M35WROCŁAWKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA OK  
71 BUCZAKOWSKI ADAM752BG / M20SOKOLECUKS LUDWIKOWICE Gmina 
72 BUDZYK JANINA756BG / K55NOWY TARG  
73  BUKOWSKI EDWARD 245BG / M45KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
74 BUKOWSKI MARIAN747BG / M70STARY KAZANÓW  
75  BULARZ MATEUSZ 431BG / M20OŁAWAKIM GROM POKAZY PIROTECHNICZNEOKOK  
76 BURAK GRZEGORZ789BG / M40ŚRODA ŚLĄSKA  
77 BURKACKI ARTUR154BG / M35ŚWIEBODZICEPOKONAJ GRANICE - GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICEOKOK 
78  BURYŁO PAWEŁ 300BG / M20JAROSZÓWSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
79 BUTKIEWICZ ANETA432BG / K45ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKOK 
80 BYRDAK MONIKA754BG / K30LUDWIKOWICEGT RAT Gmina 
81  CABAJ DAMIAN 107BG / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
82  CABAN RAFAŁ 632BG / M40OLEŚNICAUKS LUDWIKOWICEOKOK 
83  CEBULA GRZEGORZ 297BG / M45IWINYOKOK 
84  CEPIELIK WOJCIECH 256BG / M30PUSTELNIKOKOK 
85  CETNAROWSKI KAMIL 250BG / M35WROCŁAWSZYBKIE STOPYOKOK 
86  CHAJEC MARCIN 374BG / M35WROCLAWOKOK 
87  CHARUZY ROBERT 337BG / M45SWIDNICAOKOK 
88 CHMIELEWSKA ANNA208BG / K35JEDLINA ZDRÓJFITCLUB24 WAŁBRZYCHOKOK 
89 CHOCHOLSKI REMIGIUSZ755BG / M40STRZEGOM  
90  CHODOROWSKI KRZYSZTOF 492BG / M30WROCŁAWPRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMOKOK 
91  CHOJNACKI GRZEGORZ 726BG / M40ZIELONKADZIADY OCROKOK 
92  CHOLEWINSKI WOJCIECH 507BG / M50MUROWANA GOSLINAHERNIK TEAMOKOK 
93  CHOLEWIŃSKA LONGINA 394BG / K50MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMOKOK 
94  CHOŁUJ MAŁGORZATA 607BG / K50SZCZODREPRO-RUN WROCŁAWOKOK 
95  CHORĄŻY DARIUSZ 352BG / M45WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOKOK 
96  CHORĄŻYCZEWSKI MICHAŁ 314BG / M35OBORNIKIOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOKOK 
97  CHORĄŻYK ADAM 171BG / M55NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
98  CHOROSTKOWSKA NATALIA 209BG / K35MODRZYCANOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOKOKMPLekarz 
99  CHORZĘPA ARTUR 372BG / M50WOLIBÓRZUKS LUDWIKOWICEOKOKGmina 
100  CHORZĘPA MARCIN 575BG / M30JELCZ-LASKOWICEOKOK  
101  CHORZĘPA WIOLETA 536BG / K30PRZYGÓRZEOKOKGmina 
102  CHRAPCZYŃSKI KRYSTIAN 192BG / M40BOGUSZÓW-GORCEPOKONAJ GRANICE - GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICEOKOK 
103 CHROBOT BARTEK576BG / M20WROCŁAWSIKORYOKOK 
104  CHUDY TOBIASZ  BG / M30RYDZYNAR-NA OK  
105  CHUDZIKIEWICZ KAROLINA 785BG / WOJCIESZÓWM-T SPORT  
106 CHUDZIKIEWICZ TOMASZ783BG / M40WOJCIESZÓWM-T SPORT  
107  CHYBICKA ALICJA 187BG / K65WROCŁAWOKOKMPLekarz 
108  CICHOCKI MARIUSZ  BG / M40JEDLINA ZDRÓJBIEGAJ W JEDLINIE   
109  CIECHOMSKA IWONA 345BG / K40STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAOKOK 
110  CIECHOMSKA NATALIA 346BG / K16STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAOKOK 
111  CIECHOMSKI BOGDAN 347BG / M65STARA KUŹNIA``ZAWISZA `` STARA KUŹNIAOKOK 
112  CIECIELĄG JAROSŁAW 99BG / M50NYSANYSA BIEGAOKOK 
113  CIECIELĄG MACIEJ 11BG / M20NYSANYSA BIEGAOKOK 
114 CIECIELĄG OLA803BG / K50  
115 CIECIUCH MACIEJ BG / M40POLANICA ZDRÓJOLAWS ZŁOTORYJA   
116 CIESIELSKI BARTEK433BG / M30ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKOK 
117  CIESIELSKI BARTOSZ 96BG / M35WAŁBRZYCHOKOK  
118 CIURASZKIEWICZ ANDRZEJ30BG / M40WROCŁAWOK 
119 CIURASZKIEWICZ JUSTYNA31BG / K40WROCŁAWOK 
120  CYBULSKA DOROTA  BG / K30KOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIA OK  
121  CYBULSKI MARIUSZ  BG / M40JELCZ-LASKOWICESAINT-GOBAIN SQUAD , @BIEGAJZMANKIEM OK  
122  CYCH AGNIESZKA 508BG / K16TWARDOGÓRAWKS ŚLĄSK WROCŁAWOKOK 
123  CYCH PIOTR 493BG / M50OBORNIKI ŚLĄSKIEMLKS ECHO TWARDOGÓRAOKOK 
124  CYMERLIK KRZYSZTOF 333BG / M55ŻORYUKS LUDWIKOWICEOKOK 
125 CZĄSTKA KRZYSZTOF434BG / M40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKOK 
126  CZERSKA JADWIGA 486BG / K60ŻARYOKOK 
127  CZERWINSKA KATARZYNA 608BG / K35WAŁBRZYCHOKOK 
128  CZOPEK MACIEJ 67BG / M40WROCŁAWOKOK 
129  CZUB PIOTR 246BG / M20STRZEGOMGRUPA BIEGOWA `BEZ GRANIC`OKOK  
130  CZUBAK MARCIN 25BG / M45KUDOWA ZDRÓJKUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAOKOK 
131  CZUCHWICKI MAREK 97BG / M40WROCŁAW-OKOK 
132  CZYCZERSKI JACEK 253BG / M50ROGOŹNICAGRUPA BIEGOWA `BEZ GRANIC`OKOK 
133  CZYKIEL KAMILLA 660BG / K35BRZEG DOLNYPULSBIKE TEAMOKOK 
134  CZYŻ MARIUSZ 258BG / M40KAMIENNA GÓRAKS SZORTYOKOK