Zawody obsługuje firma Datasport

XVI Bieg Skawiński,VII Bieg Skawiński na Rolkach, Jubileuszowa Mila Niepodległości 1918 m
Skawina, 12 maja 2018 r.


Drużyna MP Energetyków - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1539
Odebrało numery: 1290

Liczba opłaconych zawodników: 1282
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMOWICZ-BEDNARZ MARTA 53110km / K20KRAKÓW-OKOK 
2  ADAMASZEK ŁUKASZ 83410km / M40SKAWINAOKOKGmina 
3  ADAMCZAK BARBARA 38610km / K30KATOWICEPSE SA W KATOWICACHOKOKMPEnergetyk 
4  ADAMCZYK GRZEGORZ 86810km / M50KRAKÓW:-)OKOK 
5  ADAMCZYK KAROL 66510km / M30KRAKÓWKOJOTY RUNNING TEAMOKOK 
6  AMBROŻY MACIEJ 34210km / M30KRZYSZKOWICEZARZYCZE BIEGAOKOK 
7  ANDRIUSHKINA ANNA 21010km / K20KRAKÓWOKOK  
8  ANDRUSYK VALERII 22810km / M20KRAKÓWOKOK  
9  ANDRZEJCZYK MAREK 50910km / M40DĄBROWA GÓRNICZASUMITOMO SHI FWOKOKMPEnergetyk 
10 ANTOSIEWICZ MARZENA3126Mila / K40SKAWINASKAWINA BIEGA  
11  ARCHAMOWICZ KRZYSZTOF 46810km / M40SKAWINAOKOKGmina 
12  ARTER ANGELIKA 61610km / K30KRAKÓWOKOK 
13  AUGUSTYNIAK URSZULA 3068Mila / K30ZATORRUNDAMIANRUNOKOK  
14  AUGUSTYŃSKI SYLWESTER 7710km / M30KRAKÓWLACHO TEAMOKOK 
15  BABIUCH MAGDA 8910km / K30WIELKIE DROGISKAWINA BIEGAOKOKGmina Mila 
16  BABIUCH MAGDA  Mila / K30WIELKIE DROGI   
17  BABIUCH MAGDA 3093Mila / K30WIELKIE DROGISKAWINA BIEGA  
18  BABRZYMĄKA PAULINA 32010km / K20KRAKÓWZABIEGANAOKOK  
19  BABULA SEBASTIAN 67710km / M40BOGATYNIAPGE GIEK S.A. ODDZIAŁ ELEKTROWNIA TURÓWOKOKMPEnergetyk 
20 BADULA SEBASTIAN3107Mila / M40BOGATYNIAPGE ELEKTROWNIA TARNÓW  
21  BAHLAWAN RAMZI 79110km / M30SKAWINA-OKOKGmina  
22  BAJ PAWEŁ  10km / M20KRAKÓWLAJKONIK OK  
23  BAJGROWICZ-BIEGUN JUSTYNA 20479km / K30JAWORZNOSILESIA SKATING TEAMOKOK 
24  BAJOŁEK ALEKSANDRA 20919km / K50KRAKÓWOKOK 
25  BAJORSKI PAWEL 83110km / M30BRZESZCZEOKOKMemorial 
26 BAJUR BARBARA11910km / K30KRAKÓWITMBW KRAKÓWOKOK 
27  BAKALARZ ANNA 3011Mila / K30KRAKÓWOKOK 
28  BAKALARZ MATEUSZ 94710km / M30KRAKÓWOKOK 
29  BALON LIDIA 9710km / K40SKAWINASKAWINA BIEGAOKOKMemorial Gmina 
30  BALTAZA KINGA 87910km / K20RADZISZÓWOKOKGmina 
31  BALTAZA PIOTR 89810km / M30KRAKÓWWALRAVENOKOK 
32  BAŁUCKA GABRIELA 77910km / K16MYŚLENICEOKOK 
33  BANDUŁA DARIUSZ 66010km / M30KRAKÓWKOJOTY RUNNING TEAMOKOK 
34  BARĆ KATARZYNA 57310km / K40KRAKÓWOKOK 
35  BARĆ TOMASZ 57410km / M40KRAKÓW1978OKOK 
36  BARNAŚ ADRIAN 35510km / M30BOCHNIASALT RUNNERS BOCHNIAOKOK 
37  BARTUŚ MARCIN 7010km / M40LASSPEED TEAM BRZESZCZE/ZADYSZKA OŚWIĘCIMOKOK 
38  BARYLSKA ALEKSANDRA 44010km / K40KRAKÓWEMIGIOKOK 
39  BARZYK KAROL  10km / M40MOGILANYWŁATCY MÓCH OK  
40  BASARA PAWEL 48910km / M30SKAWINABIEGAM BO LUBIĘ.OKOKMPEnergetyk Memorial Gmina 
41 BASTER TOMASZ70310km / M40KRAKÓWJW 4686OKOK 
42  BASTIAENS JOS 32210km / M50RADZISZOWBRAKOKOKGmina 
43  BATOR NORBERT 18310km / M20SKAWINAOKOKGmina 
44  BĄK KRZYSZTOF 63810km / M30KRAKÓWBRAKOKOK 
45  BEBAK BARTŁOMIEJ 10510km / M16ZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMOKOK 
46  BEBAK ROMAN 10810km / M50ZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMOKOK 
47  BEDNARCZYK GERARD 58610km / M30KRAKÓWRUN VALEO RUNOKOKMemorial 
48  BEDNAREK JAN 20910km / M60ŻORYHRMAX ŻORY .OKOK 
49  BEDNARSKI DOMINIK 76810km / M30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
50  BEDNORZ MAREK 37310km / M30OPOLEFENIKS PGE ELEKTROWNIA OPOLEOKOKMPEnergetyk 
51  BEJM MICHAŁ 84210km / M40CZĘSTOCHOWAOKOK 
52  BEŁZAK JUSTYNA  Mila / K20WAŁBRZYCHDATASPORT OK  
53  BEZAK DAWID 52110km / M30SKAWINATREKO LASEROKOKGmina 
54  BEZAK KACPER 52010km / M16SKAWINATREKO LASEROKOKGmina 
55  BĘBENEK BARTOSZ 49110km / M20KRAKÓWNOKIAOKOK 
56  BIAŁAS ŁUKASZ  10km / M30KRAKÓW OK  
57  BIEDROŃ JAROSŁAW 65110km / M30KRAKÓWOK 
58  BIEDROŃ MONIKA 68010km / K30KRAKÓWOKOK  
59  BIEGUN-AWRAMIENKO IZABELLA 20729km / K50GLIWICEOKOK 
60 BIEL KRZYSZTOF723310km / M40JASKOWICE Memorial Gmina 
61  BIELAŃSKA WERONIKA 36710km / K20JAWORZNO-OKOK 
62  BIERNACKA MONIKA 69110km / K40KRAKÓWOKOK 
63  BIERNACKI ROBERT 69010km / M40KRAKÓWOKOK 
64  BIERNATEK DARIA  10km / K16GILOWICE OK  
65  BIESOK JOANNA  10km / K20BIELSKO-BIAŁA- OK  
66  BIGOŚ MONIKA 28910km / K30KRAKÓWAMATOROKOKGmina 
67  BIJAK ANNA 21529km / K40DĄBROWA GÓRNICZASILESIA SKATING OK 
68  BIJOTA JANUSZ 99110km / M50KRAKOWOKOK 
69  BILSKI ŁUKASZ 84410km / M40KRAKÓWOKOK 
70  BINIEK MARCIN 21499km / M40KRAKÓWNOKIA / AZS AWF KATOWICEOKOK 
71  BISZCZAK ROMAN 20829km / M60CZĘSTOCHOWAJURA SKATING CZĘSTOCHOWAOKOK 
72  BITNER-STALA EWA 60810km / K40KRAKÓWOKOKMemorial 
73  BLAUT MARCIN 98710km / M40KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
74  BLAUT MARCIN 21219km / M40KRAKÓWNIGHT RUNNERSOK 
75  BŁASZCZAK JAROSLAW 3056Mila / M40KRAKOWGO APTIVOKOK 
76  BŁASZCZYK ZBIGNIEW 106010km / M50CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONY OK 
77  BŁAŻEWICZ ANDRZEJ 92810km / M20ŚWIDNICAOKOK 
78ZAWODNIK ANONIMOWY28210km / M30 OKOK  
79  BOBA MONIKA 20249km / K40JAWORZNOJAWORZNO RUNNERSOKOKMila 
80  BOBA MONIKA  Mila / K40JAWORZNO   
81  BOBAK BOGDAN 51410km / M50SKAWINAOKOKGmina 
82  BOBAK MAŁGORZATA 3009Mila / K40SKAWINAOKOK 
83  BOBER MATEUSZ 87610km / M20SKAWINAOKOKGmina 
84  BOBOWSKI MARIAN 44310km / M60KRAKÓWOKOK 
85 BODURKA ALEKSANDER103810km / M60ZAKOPANEPEC GEOTERMIA PODHALAŃSKAOKMPEnergetyk 
86  BODZIOCH AGNIESZKA  10km / K20KRAKÓWITMBW KRAKÓW OK  
87  BOGUS-BILSKA KASIA 98910km / K30KRAKÓWEVOGYMRUNNINGTEAMOKOK 
88  BOGUSZ KAROLINA 100610km / K20KRAKÓW42 DO SZCZĘŚCIAOKOK 
89  BOLECHOWSKA MARTA 20859km / K30KRAKÓWKKSW KRAK ROLLERBLADEOKOK 
90  BOLEK KATARZYNA 52710km / K30SKAWINANPA SKAWINAOKOKGmina 
91  BOLSĘGA ADRIAN 103010km / M20KRAKÓW-OKOKMemorial 
92  BOLSĘGA KRYSTIAN 103110km / M20KRAKÓW-OKOKMemorial 
93  BOLSĘGA KRZYSZTOF 102610km / M50KRAKÓW-OKOKMemorial 
94  BORCZAK ALEKSANDRA  10km / K20KRAKÓW OK  
95  BORECKI JERZY 20199km / M60DĄBROWA GÓRNICZAAMATOROKOK  
96 BORKOWSKA JOANNA104410km / K30KRAKÓWOK 
97  BORYCZKO EWA  10km / K30KRAKÓWDRUŻYNA TVN OK  
98  BORYCZKO LESZEK  10km / M60KRAKÓW OK  
99 BOSAWA PAWEŁ3103Mila / M30SKAWINA  
100 BOSZCZAK ALEKSANDRA3610km / K20KRAKÓW  
101  BOŚ NATALIA 30110km / K30JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOKOK 
102  BOZYK KRYSTIAN 34110km / M30KRAKOWVALEOOKOKMemorial 
103  BOŻEK ELŻBIETA 3028Mila / K30BRZOSTEKDĘBICKIE GEPARDYOKOK 
104  BOŻEK RAFAŁ 722110km / M20KOZŁÓWFERMENTACJA OK 
105  BOŻEK WOJTEK 13410km / M30BRZOSTEKDĘBICKIE GEPARDYOKOK 
106  BÓL BENITA  10km / K20WIĘCKOWICENIGHT RUNNERS OK  
107 BROL DOMINIKA70710km / K30SIEMIANOWICEENDURANCE TEAMOKOK 
108  BROL MARCIN 56610km / M30KATOWICETAURON TEAMOKOKMPEnergetyk 
109  BROL PIOTR 71910km / M30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEENDURANCE TEAMOKOK 
110  BROSZKIEWICZ ANIA 71210km / K40BĘBŁOSTOOKOK 
111  BROSZKIEWICZ SŁAWEK 71110km / M50KRAKÓWOKOK 
112  BRUZGIELEWICZ PIOTR 72610km / M20OŚWIĘCIM#ADAMCZERWIŃSKITEAMOKOK 
113  BRYL SŁAWOMIR 79610km / M30WIELICZKAROZBIEGANE DOBCZYCEOKOKMemorial 
114  BRZEGOWSKI JANUSZ 21619km / M40KRAKÓWKKSW KRAK ROLLERBLADEOKOK 
115  BRZEGOWSKI JANUSZ 3121Mila / M40KRAKÓWKKSW KRAK  
116  BRZESKA ELŻBIETA 16110km / K30KRAKÓWLACHO TEAMOKOK 
117  BRZESKI JACEK  10km / M50MOGILANY OK  
118  BRZEZINA MICHAL 50610km / M30KRAKOWVALEOOKOKMemorial 
119  BRZEZIŃSKA ANNA JOANNA 2810km / K30KRAKÓWA&JOKOK 
120  BRZOSTKIEWICZ JOANNA 103210km / K50ZABIERZÓW-OKOKMemorial 
121  BUDKA AGATA 26710km / K40JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOKOK 
122  BUGAJCZYK PIOTR 95510km / M30BYTOMTAURON TEAMOKOKMPEnergetyk 
123  BUGIEL ADAM 95210km / M40BRZEŹNICATAURON TEAMOKOKMPEnergetyk 
124  BUGNO ANDRZEJ 86710km / M20SKAWINAOKOKGmina 
125  BUGNO MARCELINA 86510km / K20SKAWINAOKOKGmina 
126  BUJAS BOGUSŁAW 33710km / M20GŁOGOCZÓWOKOKMemorial 
127BULENDA GRZEGORZ55610km / M50RACIBÓRZRAFAKO S.A.OKOKMPEnergetyk 
128  BULIK WITOLD 20310km / M40GILOWICEOLIMPIJCZYK GILOWICEOKOK 
129  BURYAN PETR 21199km / M30DOLNI LUTYNEOKOK 
130  BYLICA MAGDALENA 16410km / K30RUSOCICEOKOK 
131  BYSTRZYCKI PIOTR 14310km / M30KRAKÓWOKOK 
132 BYTNIEWSKI ZDZISŁAW 80410km / M60WARSZAWAPGNIG TERMIKA SAOKOKMPEnergetyk 
133  BZUKAŁA JANUSZ 66110km / M40KRAKÓWZABIERZÓW BIEGAOKOK 
134  CADER AGNIESZKA 81710km / K30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAOKOK 
135  CADER JACEK 81510km / M30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAOKOK 
136  CANIBOŁ ANNA 33310km / K20GOŁKOWICERUNTEAM PAWŁOWICEOKOK 
137  CEBO ARTUR 77210km / M30KRAKÓWOKOK 
138  CEBO KATARZYNA 77110km / K20KRAKÓWOKOK 
139  CERKIEWNIK PIOTR 20289km / M50BEDZINOKOK 
140  CHACZYK BERNARDA 52310km / K40KRAKÓWMPEC S.A. W KRAKOWIEOKOKMPEnergetyk 
141  CHALIŃSKI BARTŁOMIEJ 48010km / M16KRAKÓWDŻEMSQUADOKOK 
142  CHANEK ROBERT 17210km / M30DOBCZYCE#ADAMCZERWIŃSKITEAMOKOK 
143  CHLEBDA ANDRZEJ 73610km / M50KRAKÓWOKOK 
144  CHLEBICKI ARTUR 58110km / M20KRZESZOWICEBRAKOKOKMemorial 
145  CHMIEL ARKADIUSZ 11110km / M20KRAKÓWITMBW KRAKÓWOKOK  
146  CHMIELEWSKA MAŁGORZATA 31310km / K30KRAKÓWOKOK 
147  CHMURA ANNA 71410km / K20OŚWIĘCIMOKOK 
148  CHOCHÓŁ GRZEGORZ 72010km / M30KRAKÓWOKOK  
149  CHODOWIEC MACIEJ 48510km / M40SKAWINAMACIEJKOWOOKOKGmina 
150  CHODZYŃSKI RAFAŁ 19210km / M30KRAKÓWBOGDANSZYDLOWSKI.PLOKOK 
151  CHOJNACKA MARIA 20229km / K14KŁAJOKOK 
152  CHOJNACKI BARTŁOMIEJ 20219km / M14KŁAJ---OKOK 
153  CHOJNACKI BARTOSZ 20379km / M20WARSZAWAMEDIA CREATION - MAPEI - BLADEVILLEOKOK 
154  CHOJNACKI KRZYSZTOF 20129km / M30KŁAJOKOK 
155  CHOLEWA ARKADIUSZ 83610km / M20KRAKÓWOKOK 
156  CHOLEWA JAN 710km / M70SUCHA BESKIDZKAOKOK 
157  CHOLEWKA JAN  10km / M20GILOWICE OK  
158  CHOŁOCIŃSKI JERZY 23110km / M30SKAWINAOKOKGmina 
159  CHUDY DAWID 58710km / M30PRZECISZÓWOKOK 
160  CHUDY ZBIGNIEW 103310km / M40WADOWICEVALEOOKOKMemorial 
161  CIBOROWSKA ANETA 21769km / K40PISZSEBA-SPORT PISZ OK 
162  CIBOROWSKA ANETA 718110km / K40PISZSEBA-SPORT PISZ  
163  CIBOROWSKA KATARZYNA 20699km / K40JASŁOSPEED JASŁOOKOK  
164  CIBOROWSKA ROKSANA 21739km / K14JASŁOSPEED JASŁO OK 
165  CIBOROWSKI ALAN 20059km / M14JASŁOSPEED JASŁO OK 
166  CIBOROWSKI DAMIAN 21809km / M40JASŁOSPEED JASŁO OK 
167  CIBOROWSKI NATAN  9km / M20PISZSEBA-SPORT PISZ OK  
168  CIBOROWSKI SEBASTIAN 21759km / M40PISZSEBA-SPORT PISZ OK 
169  CIBOROWSKI SEBASTIAN 71739km / M40PISZSEBA-SPORT PISZ  
170  CICHOŃ KONRAD 56810km / M20SKAWINAOKOKGmina 
171  CICHOŃ MAREK 3007Mila / M50SKAWINARODZINA CICHONIÓWOKOK 
172  CIEBIEŃ MARCIN 56510km / M30WIELICZKA-OKOK 
173  CIEPŁOWSKI PAWEŁ 20839km / M30KRAKÓWOKOK  
174  CIEPŁY GRZEGORZ  10km / M30PASZKÓWKA OK  
175 CIEŚCIK PIOTR3096Mila / M40BEŁCHATÓW  
176  CIEŚLA ARTUR 31510km / M50KRAKÓWBRAKOKOK 
177  CIEŚLA GRZEGORZ 34410km / M40KRAKÓWVALEOOKOKMemorial 
178  CIEŚLIK PIOTR 105510km / M40BEŁCHATÓWPGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓWOKOKMPEnergetyk 
179  CIĘŻKI PAWEŁ 20969km / M20KRAKÓWPLICHWYSCIG.PLOKOK 
180  CIUPEK DARIA 27510km / K40JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOKOK 
181  CIUPEK ROBERT 27410km / M40JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOKOKMPEnergetyk 
182  CUPIAŁ MARCIN 65310km / M30KRAKÓWEAOKOK 
183  CYANKIEWICZ AGNIESZKA 20309km / K40KRAKÓWOKOKMila 
184  CYANKIEWICZ AGNIESZKA 3124Mila / K40KRAKÓW  
185  CYANKIEWICZ ANNA 3030Mila / K60KRAKÓWOKOK 
186  CYGAN TOMASZ 85110km / M40KRAKOW-OKOK 
187 CYRANKA-PYTLIK AGNIESZKA21279km / K30OSTRAVAOKOK 
188  CZACHOR MACIEJ 70810km / M30KRAKÓWOKOK 
189  CZANA ZBIGNIEW 18910km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOK 
190  CZAPLA ANNA 96610km / K20TUCHÓWOKOK 
191  CZARNECKI KRZYSZTOF  10km / M40KRAKÓW OK  
192  CZARNECKI MAREK 33210km / M40KRAKÓW-OKOK 
193  CZARNY TOMASZ 47110km / M30PRZEWORSKBIEGAM BO BIEGAMOKOKMemorial 
194  CZERWIŃSKI ADAM 289610km / M30CZASŁAWMAX-FLIZ EKSPEDYCJA OK 
195  CZERWIŃSKI MACIEJ  10km / M40MOGILANYRUN-LOG.COM OK  
196  CZOPEK EDYTA 87110km / K20SKAWINAOKOKGmina 
197  CZOPEK GABRIELA 87010km / K20SKAWINAKGBOKOKGmina 
198  CZOPEK PIOTR 94910km / M30KRAKÓWGOVINDAOKOKGmina 
199  CZUSZ MAGDALENA 21539km / K20TOMASZÓW LUBELSKIZICO RACING TEAM / AZS AWF KATOWICEOKOK 
200  CZYŻ GRZEGORZ 47010km / M50BOGUMIŁOWICEAUTOMATYKA TARNÓW - GRUPA AZOTYOKOK 
201  CZYŻYK MARCIN 87710km / M30KRAKÓWOKOK 
202  ĆWIELĄG KRZYSZTOF 51310km / M30TARNOWSKIE GÓRYSUMITOMO SHI FWOKOKMPEnergetyk 
203  ĆWIĘKOWSKI PAWEŁ 76410km / M40KRAKÓWOKOK