Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Liczba zawodników : 2359
Odebrało numery: 1900

Liczba opłaconych zawodników: 1810
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAHAMOWICZ JAKUB  10km / M20BIELSKO-BIAŁA OK  
2  ACTIS GORETTA ETTORE 176110km / M40BIELSKO-BIAŁAFCA SERVICESOKOKSpolkiFCA  
3  ADAM BAZYL 126410km / M30DĄBROWA GÓRNICZABREMBOOKOK 
4  ADAMCZEWSKI WALDEMAR 12210km / M50JASTRZĘBIE-ZDRÓJ.AMATOROKOK 
5  ADAMCZYK NATALIA 32210km / K20ŁODYGOWICEAWLOKOK  
6  ADAMEK JERZY 133610km / M40PIETRZYKOWICEOKOK 
7 ADAMEK MARCIN154610km / M30ZABŁOCIEOKOK 
8  ADAMIAK EDYTA 17110km / K40SKOCZÓWŚWIRY STELAOKOK 
9  ADAMSKI KAMIL 174410km / M20BIELSKO-BIAŁAFCA SERVICES POLSKAOKOKSpolkiFCA MPLekarz  
10  ADAMSKI ROBERT 44110km / M30BIERUŃBRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWAOKOK 
11  ADAMUS MAGDALENA 76910km / K20BIELSKO-BIAŁAOKOK 
12  ADAMUS MARZENA 114310km / K40MALECOKOK  
13  ADAMUS MATEUSZ 76810km / M20BIELSKO-BIAŁABASKET HILLS BIELSKO-BIAŁAOKOK 
14  ALEKSIEJEW JERZY  10km / M40OLKUSZOPP KATOWICE OKPolicja  
15  ALKER ANDRZEJ 44510km / M30GLIWICEOKOK 
16  ANASZKO MACIEJ 126110km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOK 
17  ANDRUSIEWICZ MARTA 80910km / K20ŻYWIECOKOK 
18  ANDRUSZKIEWICZ ARKADIUSZ 67710km / M40TYCHYCRIK FCA POLANDOKOK 
19 ANTONIK PATRYK2194BM / M16-19BIELSKO BIAŁA3 LO  
20  ANTOŃCZYK KRZYSZTOF  10km / M40BIELSKO-BIAŁA OK  
21  ANTOŃCZYK LUCYNA 90610km / K40BIELSKO-BIAŁATI AUTOMOTIVEOKOK 
22 APLIKOWSKA-BRILLA MONIKA91610km / K30ŻORYHRMAX ŻORYOKOK  
23  APOSTOLSKI WOJCIECH  10km / M40SOSNOWIEC OK  
24  AUGUSTYNIAK PIOTR 1510km / M30BIELSKO-BIAŁAOKOK 
25  AUGUŚCIK JUSTYNA 87710km / K30CHORZÓWOKOK 
26  BABICKA KLAUDIA 86410km / K30BIELSKO-BIAŁADAM RADĘ !OKOK 
27  BABICKI JAROSŁAW 166010km / M30BIELSKO-BIAŁACRIK FCA POLANDOKOKFCAPoland SpolkiFCA 
28  BABICKI KRYSTIAN 73210km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOK  
29  BABICKI WOJCIECH 144810km / M16ŻYWIECOKOK 
30  BABRZYŃSKI PAWEŁ 180810km / M50BIELSKO-BIAŁATEKSID IRON POLANDOKOKSpolkiFCA 
31 BABULA MATEUSZ2077BM / M12-15BIELSKO-BIAŁASP JASIENICA  
32  BACHTA WOJCIECH 42510km / M30BIELSKO-BIAŁADA VINCI STUDIOOKOK 
33  BADALEWSKI ŁUKASZ  10km / M30KĘTYPBWUK OK  
34  BADERA KRZYSZTOF 138110km / M50JAWISZOWICEISP POTSDAMOKOK 
35  BADURA WOJTEK 123210km / M50BIELSKO-BIAŁAZIELONA TRAFFFKA I BIAŁY PUUUCHOKOK 
36  BAGIŃSKA WERONIKA  10km / K16KATOWICECSC ADVENTURE ACADEMY OK  
37  BAJOR DAMIAN 164210km / M30SOSNOWIECMAGNETI MARELLI POLANDOKOKSpolkiFCA 
38  BAJOREK DAGMARA 16010km / K20WROCŁAWOKOK 
39  BAJOREK RENATA 15810km / K50BIELSKO-BIAŁA.OKOK 
40 BAKA JAKUB2153BM / M12-15BIELSKO-BIAŁASP. NR 18 IM. CK NORWIDA  
41  BALCERZAK SEBASTIAN 95910km / M20BIELSKO-BIAŁAGREG.FITOKOK 
42  BALICKA MAGDALENA 87610km / K30OCHABY MAŁEOKOK 
43  BALICKI PAWEŁ 81610km / M30OCHABY MAŁEOKOK 
44  BALON BARTŁOMIEJ 138310km / M30WADOWICEOKOK 
45  BAŁAMUCKI ŁUKASZ 51710km / M30BIELSKO-BIAŁAOKOK 
46  BANACH WITOLD  10km / M40ZABRZE OK  
47 BANASIK TYMOTEUSZ2063BM / M16-19BIELSKO-BIAŁAGIMNAZJUM KATOLICKIEGO TOWARZYSTWA KULTURALNEGO  
48  BANAŚ JOANNA 10010km / K30BIELSKO-BIAŁAOKOK 
49  BANIAK MARCIN  10km / M30BIELSKO-BIAŁA OK  
50  BANUL ARTUR 24610km / M30BIELSKO-BIAŁAOKOK 
51  BANYŚ TOMASZ 175710km / M30BUKOWNOMAGNETI MARELLI POLANDOKOKSpolkiFCA  
52  BAŃBUR AGNIESZKA 67410km / K40BIELSKO-BIAŁAEATON RUNNING TEAMOKOK 
53  BAŃCZYK KRZYSZTOF 9710km / M30BIELSKO-BIAŁAOKOK 
54  BARAN ZBIGNIEW 1905WP / BIELSKO BIAŁAIKS SMOK ORNETAOKOK  
55  BARANOWSKI ADAM 18310km / M30TYCHYTGB LAKE RUNNERSOKOK 
56  BARCHAŃSKI JAKUB 113010km / M30ŻORYJA I MÓJ JJOKOK 
57  BARCIK KACPER  10km / M20ZARZECZEWKURW_TEAM OK  
58 BARCIK MACIEJ2103BM / M16-19BIELSKO-BIAŁAZESPOŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I HANDLOWYCH  
59  BARDALIŃSKI MICHAŁ 122210km / M30WILKOWICE-OKOK 
60  BARGIEŁA PAWEŁ 141310km / M30DĄBROWA GÓRNICZAOKOK 
61  BARGIEŁA TOMASZ 141510km / M30ŁODYGOWICEOKOK 
62  BARON DAMIAN 82310km / M30BIELSKO-BIAŁAEATON RUNNING TEAMOKOK 
63  BARON LUCYNA 92910km / K30BIELSKO - BIAŁAOKOK 
64 BARSKI RAFAŁ182010km / M40MYSŁOWICEDECATHLON BIELSKO - BIAŁAOK 
65  BARTECZKO WOJCIECH 140610km / M30PISARZOWICENIEZRZESZONYOKOK 
66 BARTELMUS URSZULA41410km / K20BIELSKO-BIAŁAOKOK 
67  BARTKÓW ŁUKASZ  10km / M30BIELSKO-BIAŁABB RUNNERS OK  
68  BARTNIK JOANNA  10km / K40JASTRZEBIE-ZDRÓJGALOPUJĄCE ŚLIMAKI OK  
69  BARTNIK SEBASTIAN 16310km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIOKOK 
70  BARTOS SEBASTIAN 167110km / M40SOSNOWIECPLASTIC COMPONENTS AND MODULESOKOKSpolkiFCA 
71  BARTOSIK KRZYSZTOF 62910km / M20WODZISŁAW ŚLĄSKIKRS TKKF MORSY.PLOKOK 
72  BARTOSIK MICHAŁ 69210km / M30CHRZANÓWBIEGAM TEAMOKOK 
73  BARTOSIK SEBASTIAN 48510km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIKRS TKKF MORSY.PLOKOK 
74  BARUT-SKUPIEŃ BARBARA  10km / K40BIELSKO-BIAŁA OK  
75  BASTER SŁAWOMIR 126010km / M30CHRZANÓWCHRZANÓWOKOK 
76  BATKO BARBARA 52310km / K30KĘTYBIEGOWY WARIATOKOK 
77  BĄCZEK BARTŁOMIEJ  10km / M40MIĘDZYRZECZE GÓRNE OK  
78  BĄK DANIEL 89710km / M30BIELSKO BIAŁABĄK TEAM SPORTOKOK 
79  BĄK PIOTR  10km / M40OLEŚNICADENTALCORNER.PL / KB LUPUS OLEŚNICA OKMPLekarz  
80  BEBEK MARCIN 13110km / M30MIĘDZYRZECZEOKOK 
81  BECK JAKUB 158210km / M20CZECHOWICE-DZIEDZICEROZBIEGAMY TO MIASTO-CZECHOWICE DZIEDZICEOKOK 
82  BEDNARCZYK MARTA 67310km / K20KATOWICEOKOK 
83  BELOWSKA ANNA 10410km / K40TYCHYOKOKMPLekarz 
84  BELOWSKI DARIUSZ 10110km / M50TYCHYOKOKMPLekarz 
85  BENASIEWICZ ROBERT 27210km / M50BIELSKO-BIAŁA.AMATOROKOK  
86  BEREZOWSKA ANNA 74710km / K20ŁODYGOWICEAMATOROKOK 
 jestem amatorka biegania, do tej pory bieglam w kilku charytatywnych biegach i planuje w tym roku maraton :)
87  BERGER KRZYSZTOF 177110km / M30CZECHOWICE-DZIEDZICEOKOK 
88  BERKE KRZYSZTOF 115510km / M50JAWISZOWICESPEED TEAM BRZESZCZEOKOK 
89  BERNAT KRZYSZTOF 179610km / M40BIELSKO-BIAŁAOKFCAPoland SpolkiFCA 
90 BEŚKA JULIANNA2225BM / K16-19RYBNIKIV LO KOPERNIK RYBNIK  
91  BEŚKA SŁAWOMIR 90710km / M40RYBNIKOCHAJORUN & FRIENDSOKOK 
92  BĘBENEK MARCIN  10km / M30JASTRZĘBIE - ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI OKPolicja  
93  BIAŁAS AGNIESZKA 124410km / K30PSZCZYNAMDMOKOK 
94  BIAŁAS BARTOSZ 36210km / M30BRUDZOWICEDEAF RUNNEROKOK 
95 BIAŁAS JULIA2062BM / K16-19BIELSKO-BIAŁAGIMNAZJUM KATOLICKIEGO TOWARZYSTWA KULTURALNEGO  
96  BIAŁECKI JAN 45610km / M60RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOKOK 
97  BIAŁEK SŁAWOMIR 114910km / M40BIELSKO-BIAŁASKLEP BIEGOWY BIELSKO - BIAŁAOKOK 
98  BIAŁORCZYK MAGDALENA 910km / K40WILKOWICEBYLEDOBIEC ANINOKOK 
99  BIAŁOŻYT KRZYSZTOFA 100810km / K20KAMESZNICASTWORKIOKOK 
100  BIAŁOŻYT KRZYSZTOF 105210km / M40KAMESZNICASTWORKIOKOK 
101  BIAŁOŻYT MICHAŁ 119710km / M16KAMESZNICASTWORKIOKOK 
102 BIAŁOŻYT SYLWESTER 98210km / M40BIELSKO-BIAŁACROSSFIT 43300OKOK 
103  BIAŁY DAGMARA 5610km / K40ZAWIERCIEDMBOKOK 
104  BIAŁY MICHAŁ 5410km / M40ZAWIERCIEDMBOKOK 
105 BIAŁY OLIWIA2228BM / K12-15BIELSKO-BIAŁASP 38 BIELSKO- BIAŁA  
106  BIBER BARBARA 96810km / K30UJSOŁYOKOK 
107  BIEDROŃ BARTŁOMIEJ 32410km / M30BIELSKO-BIAŁASKLEP BIEGOWY BIELSKO - BIAŁAOKOK 
108  BIEGUN DARIUSZ 137410km / M40SUŁKOWICEOKOK 
109  BIEGUN KRZYSZTOF 12010km / M50ŻYWIECOKOK 
110  BIEGUN TOMASZ 11910km / M20ŻYWIECOKOK 
111  BIEL RAFAŁ 67610km / M40BIELSKO-BIAŁAEATON RUNNING TEAMOKOK 
112  BIELA KRZYSZTOF 132010km / M40ŻYWIECOKOK 
113  BIELECKI PAWEŁ  10km / M30GÓRKI WIELKIE 43-436BFF OK  
114  BIENIEK ADRIAN 86910km / M30RYCHWALDXXXOKOK 
115  BIENIEK MAŁGORZATA 86810km / K30CHORZÓWOKOK 
116  BIERNOT MARCIN 113510km / M20MAZAŃCOWICEWYBIERZOKOK 
117  BIERNOT MICHAŁ 31410km / M30MAZAŃCOWICEOKOK 
118  BIEROŃSKA KAROLINA 48710km / K20DANKOWICEOKOK  
119  BIEROŃSKI JAN 78810km / M50DANKOWICEOKOK 
120  BIEROŃSKI TOMASZ 173910km / M30DANKOWICEFCA SERVICES POLSKAOKOKSpolkiFCA 
121 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K16  OK  
122  BIERUŃSKI MAREK  10km / M30LĘDZINYŻYWIEC ZDRÓJ OK  
123 BILNIK KAROL2221BM / M12-15ZEBRZYCESP ZEMBRZYCE  
124  BILNIK ŁUKASZ 73410km / M40ZEMBRZYCEBESKID RUN TEAMOKOK 
125  BILSKI BŁAŻEJ 173010km / M30BIELSKO-BIAŁABIEGAJĄCE INSEKTYOKOKSpolkiFCA 
126  BINDA JACEK 41910km / M50BIELSKO-BIAŁA-OKOK 
127  BINDA JOANNA 37510km / K20BIELSKO-BIAŁAWEGE RUNNEROKOK 
128 BINIĘDA JAKUB2123BM / M16-19BIELSKO-BIAŁADWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA  
129 BIZOŃ GRZEGORZ153210km / M30TARGANICEOK 
130  BIZOŃ JAROSŁAW 154010km / M20SUŁKOWICESHILOH RUNNERSOKOK 
131  BŁASIAK HENRYK 1910km / M40PORĄBKAOKOK 
132 BŁASZCZAK SYLWIA153410km / K30CZECHOWICE-DZIEDZICEOK 
133  BŁASZCZYK MAREK 63510km / M40RUDA ŚLĄSKAOPEL ACTIVE TEAMOKOK 
134  BŁASZCZYSZYN ŁUKASZ 103210km / M30SOSNOWIECOKOK 
135  BŁASZCZYSZYN MICHAŁ 103110km / M20GLIWICEOKOK 
136  BOBEK PAWEŁ 107010km / M20KOZYOKOK 
137 BOBROWSKI JAN2126BM / M16-19BIELSKO-BIAŁADWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA  
138  BOCHENEK PAWEŁ  10km / M40KRAKÓWKRAKÓW KLINY OK  
139  BOCHYNEK TOMASZ 27810km / M40WIEPRZTI AUTOMOTIVEOKOK 
140  BOCZKOWSKI DAWID 4310km / M30BIELSKO-BIAŁATI AUTOMOTIVEOKOK 
141  BODA JACEK 36110km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOK 
142 BODECKA MAGDALENA161710km / K20ZABRZECRIK FCA POLANDOKOKFCAPoland SpolkiFCA 
143 BODZEK PATRYK2141BM / M12-15BIELSKO-BIAŁAGIMNAZJUM NR 11  
144  BOGDAŁ KRZYSZTOF 45710km / M30PEWEL ŚLEMIEŃSKACROSSFIT 43-300OKOK 
145  BOGDAN ŁUKASZ 156910km / M20CHORZÓWOKOK 
146 BOGDANOWSKI KRZYSZTOF111910km / M60MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIEBIEGAM BO BIEGAMOKOK 
147  BOGDOŁ MAREK 14310km / M30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEDROGADOTOKIO.PLOKOK 
 Prowadzę blog o tematyce biegowej - www.drogadotokio.pl. Zapraszam!
148  BOGUNIA GRZEGORZ 133010km / M40BIELSKO-BIAŁAIMPERIUM SPORTUOKOK 
149  BOJCZUK TOMASZ 166810km / M40BUCZKOWICEMAGNETI MARELLI BIELSKOOKOKSpolkiFCA 
150  BOJDA MAŁGORZATA 12410km / K30KRAKÓWBIEGAM BO LUBIĘ KRAKÓWOKOK 
151  BOJDYS JAROSŁAW 167910km / M30BIELSKO-BIAŁAFCA SERVICES POLSKAOKOKSpolkiFCA 
152  BOŁOZ DAMIAN 182210km / M30JASTRZĘBIE ZDRÓJDECATHLON BIELSKO - BIAŁAOK 
153  BOMBA MARCIN 160610km / M20SIEMIANOWICECRIK FCA POLANDOKOKFCAPoland SpolkiFCA 
154  BOMBA ROBERT 102310km / M40BĘDZINBANDA Z PLACUOKOKPolicja 
155  BORAS JAN 178510km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOK 
156  BORATYŃSKI KRZYSZTOF 14410km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOK 
157  BORCZ TOMASZ 152110km / M40SOSNOWIECZAGŁĘBIE DĄBROWSKIEOKOK 
158 BORECZEK MICHAŁ2180BM / M16-19SMS SZCZYRK  
159  BORGIEŁ-JAGOSZ AGNIESZKA 128710km / K20BIELSKO-BIAŁAOKOK 
160  BORGOSZ SZYMON 37610km / M30BIELSKO-BIAŁAOKOK 
161  BORKOWSKI PIOTR  10km / M30SOSNOWIECFICOSA TEAM OK  
162 BOROWCZYK WOJCIECH2195BM / M16-19BIELSKO BIAŁA5 LO, KS SPRINT BIELSKO BIAŁA  
163  BOROWICZ MARIUSZ 91110km / M40JAWORZEWYBIERZOKOK 
164  BOROWSKI JAROSŁAW 157810km / M50BRZESZCZEZADYSZKA OŚWIĘCIMOKOK 
165 BOROWSKI JEREMIASZ2124BM / M12-15WILKOWICEDWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA  
166  BOROWSKI TOMASZ 86710km / M30BIELSKO-BIAŁAOKOK 
167  BORTEL MIROSŁAW 183010km / M40TYCHYFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY ZDRÓJOK 
168  BORUCKI DARIUSZ 165510km / M30KOŃCZYCE MAŁEOKOKSpolkiFCA 
169  BORUSZEWSKI MACIEJ  10km / M40WARSZAWA OK  
170  BORYCZKA SZYMON 111710km / M30MIEDZYRZECZEPOWOLI DO CELUOKOK 
171  BOŚ PRZEMYSŁAW 58110km / M30JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOKOK 
172  BOUFFETTE SŁAWEK 59810km / M30WOLA RZĘDZIŃSKAOKOK 
173  BOZEK DARIUSZ 13210km / M40BIELSKO-BIAŁABIEGAM BO LUBIĘ :)OKOK 
174 BOŻEK ARTUR2188BM / M16-19SMS SZCZYRK  
175  BRACHACZEK AGATA 166310km / K20ZABORZEOKOKSpolkiFCA 
176  BRACHMAN GRZEGORZ  10km / M40RYBNIK OK  
177  BRANDYS ADAM 75110km / M30PAWŁOWICEOKOK 
178  BRAŃCZYK ŁUKASZ 52210km / M30CIESZYNOLZA CIESZYNOKOK 
179  BRAUNER WOJCIECH 39610km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOKOK 
180  BREJZA RAFAL 132710km / M30LUBISZEWOEATON RUNNING TEAMOKOK  
181  BRELA JAKUB  10km / M30JEDLICZEMUKS PODKARPACIE JEDLICZE OK  
182  BRILLA KRZYSZTOF 91310km / M30ŻORYHRMAX ŻORYOKOK  
183  BRODA IRENEUSZ 38610km / M30DANKOWICETI AUTOMOTIVEOKOK  
184  BRODA ŁUKASZ 33810km / M30GÓRKI WIELKIEOKOK 
185  BRODACKI WIESŁAW 62710km / M50TYCHY40-LATEK TYCHYOKOK 
186  BRONOWSKI DARIUSZ 125010km / M40BYTOMSZOMBIERKI DREAM TEAMOKOK 
187  BROŃKA DAWID 30210km / M20ANDRYCHÓWPO KORONĘ POLSKICH MARATONÓWOKOK 
188  BRULIŃSKI ADAM 120210km / M30BIELSKO-BIAŁAOKOK 
189  BRUTKOWSKI BARTŁOMIEJ  10km / M30BIELSKO-BIAŁAKW BIELSKO-BIAŁA OK  
190  BRYCHCY WIOLETA 13310km / K40GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEOKOK 
191  BRYSIAK ZIEMOWIT 63710km / M40WROCLAWTMTEAMOKOK 
192  BRYŚ SEBASTIAN 19810km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOK 
193  BRZAZGACZ PIOTR 1928WB / WILKOWICEOKOK 
194  BRZEGOWSKI DARIUSZ 156410km / M40KRAKÓWORTHOMEDICALOKOK 
195 BRZESKI ŁUKASZ183710km / M30BIELSKO-BIAŁAUVEX ODLO TEAM  
196  BRZESKI ŁUKASZ  10km / M30BIELSKO-BIAŁAUVEX ODLO TEAM OK  
197  BRZEŹNY ZBIGNIEW 37910km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOK 
198  BUCZEK PIOTR 169610km / M30BIELSKO-BIAŁAŻELAZNY 83OKOKSpolkiFCA 
199  BUDKA AGATA 58210km / K40JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOKOK 
200  BUDKIEWICZ ADAM 135910km / M40BIELSKO-BIAŁABUDKA MEDIALNAOKOK 
201 BUJNA TOMASZ24910km / M50JASTRZĘBIE ZDRÓJIVENT360OKOK 
202  BUK MARCIN 4810km / M30GLIWICEDO ODCIĘCIA!OKOK 
203 BUK RYSZARD98310km / M60BIELSKO-BIAŁA2FOR4 KATARZYNA BUKOKOK 
204  BUKAŁA MARCIN 130910km / M20BIELSKO-BIAŁAVEGE RUNNERSOKOK 
205  BULA KRZYSZTOF 86310km / M40JAWORZEOKOK 
206  BULANDA JOANNA  10km / K20KATOWICE OK  
207  BULIK WITOLD 38110km / M40GILOWICEOLIMPIJCZYK GILOWICEOKOK 
208 BULIŃSKI PRZEMYSŁAW 110510km / M20BĘDZIN.OKOK 
209  BUŁAWA EWA 42010km / K30MYSŁOWICEOKOK 
210  BUŁAWA ŁUKASZ 42110km / M30MYSŁOWICEOKOK 
211  BURAWA ŁUKASZ 38410km / M20GODZISZÓWTI AUTOMOTIVEOKOK  
212  BURSY BETINA 24210km / K30PRZYSZOWICEOKOK 
213  BURY RADOSŁAW 17910km / M40TYCHYWYMIATACZE XOKOK 
214  BURZEC TOMASZ  10km / M30WROCŁAW OK  
215  BYRDZIAK ALICJA 60910km / K30GDAŃSKOKOK  
216  BYRSKA JOLANTA 127810km / K20BIELSKO-BIAŁABZ WBK RUNING TEAMOKOK 
217  BYRTEK KRZYSZTOF  10km / M20GOLESZÓWBIEGAM BO LUBIĘ :) OK  
218  BYRTUS GRZEGORZ 99610km / M40CIESZYNOKOK 
219  BZDĘGA JAN 54610km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYOKOKMPLekarz 
220 CABAN PIOTR179210km / M40GOCZAŁKOWICE ZDRÓJZFOKOK 
221  CADER KATARZYNA  10km / K30OŚWIĘCIM OK  
222  CAŁUS BOGUSŁAW 183310km / M30BIELSKO-BIAŁAOKOKSpolkiFCA 
223  CAŁUS JOLANTA 13910km / K40BIELSKO-BIAŁAOKOK 
224  CAMBERG LIDIA 116110km / K50KATOWICEOKOK 
225 CAMPBELL PAITHAN182910km / M20OK 
226  CAPELLO ROSSELLA 162510km / K20BIELSKO-BIAŁAOKOKSpolkiFCA  
227  CAPUTA-POPARDA JUSTYNA 83210km / K30BIELSKO-BIAŁAEATON RUNNING TEAMOKOK  
228  CAPUTA STANISŁAW  10km / M50LIPOWALIPOWA BIEGA OKMPLekarz  
229  CARSKI ŁUKASZ 118310km / M30SOSNOWIECOKOK 
230  CEBRAT RAFAŁ 112910km / M30RYCHWAŁDEK-OKOK 
231  CEBULA AGNIESZKA 3510km / K30BYTOMSZOMBIERKI DREAM TEAMOKOK 
232  CEBULA KRZYSZTOF 3410km / M40BYTOMSZOMBIERKI DREAM TEAMOKOK 
233  CEMBALA ARKADIUSZ 66610km / M40MIĘDZYRZECZE GÓRNEEATON RUNNING TEAMOKOK 
234  CEREMUGA MATEUSZ 81710km / M20ORZESZEOPP KATOWICEOKOKPolicja