Zawody obsługuje firma Datasport

28. Międzynarodowy Półmaraton Philips
Piła, 02 września 2018 r.


Jednostka - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Szkoła Wyższe - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Drużyna Policji - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 5014
Odebrało numery: 3987

Liczba opłaconych zawodników: 4468
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADACH ADRIANA 452321km / K30KOSZALINPOLPOLOK 
2  ADACH MAGDALENA 92521km / K20WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOKOK 
3  ADAM AGATA  21km / K20PIŁAONIONRUNNERSPOLPOL OK  
4  ADAMCEWICZ DAWID 161321km / M40POZNAŃPOLPOLOKOK 
5  ADAMCEWICZ MIRKA 95821km / K40POZNAŃPOLPOLOKOK 
6  ADAMCZAK ARTUR 165921km / M40POZNAŃPOLPOLOKOK 
7  ADAMCZAK JOANNA  21km / K30SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLPOL OK  
8  ADAMCZAK MAREK 30921km / M40PLEWISKAPOLPOLOKOK 
9  ADAMCZAK ZBIGNIEW 255021km / M30SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLPOLOKOK 
10  ADAMCZYK AGNIESZKA 157921km / K30NAKŁO NAD NOTECIĄREBELLION OF FREE RUNNERSPOLPOLOKOK 
11  ADAMCZYK ANNA 71321km / K20POZNAŃPOLPOLOKOK 
12  ADAMCZYK ARKADIUSZ 124921km / M50PIŁABLUE TEAM PIŁAPOLPOLOKOKPowiat  
13  ADAMCZYK DAWID  21km / M20POZNAŃPOLPOL OKStudent  
14  ADAMCZYK MAŁGORZATA 13221km / K40OBORNIKIKĘSY TEAMPOLPOLOKOK 
15  ADAMCZYK ROBERT 341021km / M40WAŁCZRUNNER`S OF WAŁCZPOLPOLOKOK 
16 ADAMELAK KRZYSZTOF419621km / M40DARŁOWO5 DG-MWPOLPOLOKOKWojskoPolskie 
17  ADAMIAK ROBERT 451621km / M40CIECHANÓWCIECHANÓWPOLPOLOKOK 
18  ADAMOWICZ DANIEL  21km / M30SZCZECINKB PIONIER SZCZECINPOLPOL OK  
19  ADAMOWICZ WŁODZIMIERZ 262721km / M30POZNAŃPOLPOLOKOK 
20  ADAMSKI DAWID  21km / M30KNURÓWETISOFT RUNNING TEAMPOLPOL OK  
21  ADAMSKI KRZYSZTOF 252421km / M30SMOLECSMOLECKA ZADYSZKAPOLPOLOKOK 
22  ADAMSKI MICHAŁ 272221km / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
23  ADAMSKI RAFAŁ 272321km / M50WROCŁAWPOLPOLOKOKPolicja 
24 ADERA GASHAW BIFTU821km / M20ETHETH  
25  ADRIAN JANIK 182921km / M40PIŁAGROPOLPOLOKOKPowiat 
26  ALABRUDZIŃSKA AGNIESZKA 377421km / K30STARGARDSZWLA STARGARDPOLPOLOKOK 
27  ALBRECHT DARIUSZ 206121km / M40ARENDALACTIV EAGLES PRONORNOROKOK 
28  ALENOWICZ RAFAŁ 370321km / M40DRAWSKO POMORSKIEPOLPOLOKOK 
29  ALESZCZYK-KALINOWSKA EWA 303721km / K40SUCHY LASPIOTR I PAWEŁ MARKA FORMYPOLPOLOKOK  
30  ALFUT WOJCIECH 228321km / M40TORUŃ-POLPOLOKOK 
31  ALICHNIEWICZ MICHAŁ 80821km / M30PIŁA4RUN TEAM PIŁAPOLPOLOKOKPowiat PhilipsPila 
32  AMBICKA-CIBA MARZENA 90021km / K50TRZEBNICAZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUPOLPOLOKOK 
33 AMBROZIAK MARCIN445821km / M30GIŻYCKO3 DG-16.DZPOLPOLOKOKWojskoPolskie 
34 AMBROZIK ADAM429321km / M40BRZEG1 DG-11.DKPANCPOLPOLOKOKWojskoPolskie 
35  AMBROŻY MARIUSZ 286921km / M40SZCZECINRAZ SZCZECINPOLPOLOKOK 
36  ANCUKIEWICZ MAGDALENA 123621km / K30POZNAŃVOLKSWAGEN POZNAŃPOLPOLOKOK 
37  ANCZYK KRYSTYNA  21km / K60LEGNICATEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICAPOLPOL OK  
38  ANDREJCZUK PIOTR 69721km / M30KRZYŻKB AKTYWNI KRZYŻ WLKPPOLPOLOKOK 
39  ANDRYSKOWSKI MAREK  21km / M50LĘBORK42.2 LĘBORKPOLPOL OK  
40 ZAWODNIK ANONIMOWY252521km / M20 POLPOLOKOK 
41  ANDRZEJAK ROBERT 365321km / M40POZNAŃDRONE AND MOREPOLPOLOKOK 
42  ANDRZEJCZAK MONIKA 2121km / K30SZCZECINMKL SZCZECINPOLPOLOKMP PZLA WojskoPolskie 
43  ANDRZEJCZAK ELA 371121km / K50DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIPOLPOLOKOK 
44  ANDRZEJCZAK MARIUSZ 200521km / M40ŚMIŁOWO4RUN TEAM PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
45  ANDRZEJCZAK TOMASZ 354321km / M30SZCZYTNIKIPOLPOLOKOK 
46  ANDRZEJEWSKA MAŁGORZATA 104321km / K30PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
47  ANDRZEJEWSKI DAMIAN 159721km / M30PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
48 ANDRZEJEWSKI IRENEUSZ446021km / M40WĘGORZEWO3 DG-16.DZPOLPOLOKOKWojskoPolskie 
49  ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF 105221km / M30SWARZĘDZPOLPOLOKOK 
50  ANDRZEJEWSKI MATEUSZ 366621km / M30OBORNIKIPOLPOLOKOK 
51  ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW 120521km / M30POZNAŃKB IM. MACIEJA FRANKIEWICZA W POZNANIU / RATAJE DREAM TEAMPOLPOLOKOK  
52  ANDRZEJEWSKI PRZEMEK 219121km / M30WARSZAWAZ PANEM BOGIEM DO PRZODUPOLPOLOKOK 
53  ANDRZEJEWSKI TOMASZ  21km / M30ZALASEWOMUAY RUNNIG TEAMPOLPOL OK  
54  ANGER WOJCIECH 332121km / M30KRAJENKAAKTYWNA KRAJENKAPOLPOLOKOK 
55  ANGOWSKI ANDRZEJ  21km / M30POZNAŃPOLPOL OK  
56  ANIOŁA KRYSTIAN  21km / M20GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL OK  
57 ANKUDOWICZ DAMIAN142921km / M40ZŁOTÓWZŁOTÓWPOLPOLOKOK 
58  ANTCZAK ILIANA 204521km / K30MIEDZIANA GÓRAPOLPOLOKOK 
59  ANTCZAK MARCIN 25821km / M40SZCZYTNIKIŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMPOLPOLOKOK  
60  ANTCZAK SZYMON  21km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKI25 BATALION DOWODZENIA TOMASZÓW MAZ.POLPOL OK  
61  ANTKOWIAK MACIEJ 92121km / M30OBORNIKIKUNA KOWANÓWKOPOLPOLOKOK 
62  ANTKOWIAK MIROSŁAW 205221km / M50KROSNO ODRZAŃSKIEPOLPOLOKOK 
63  ANTONENKO MYKOLA 142121km / M20KIEVKUZIN TEAMUKRUKROKOK 
64 ANTONIAK SYLWIA424721km / K40CIECHANÓW11 WOTPOLPOLOKOKWojskoPolskie 
65  ANTOSIAK KRZYSZTOF 86221km / M40CHODZIEŻPOLPOLOKOK 
66  ANTOSIK BARTOSZ 265321km / M30SZCZECINPOLPOLOKOK 
67  ANTOSZ EMILIA 96521km / K30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
68  ANUSIEWICZ PRZEMYSŁAW 160021km / M40SIEDLCECZWORKA.SIEDLCE.PLPOLPOLOKOK  
69  ANUSZ ADAM  21km / M30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAPOLPOL OK  
70  ANUSZ ROKSANA  21km / K30IMBRAMOWICE,ŻARÓW BIEGAPOLPOL OK  
71  ARAMOWICZ URSZULA 120221km / K30WAŁCZ1KADRPOLPOLOKOK 
72  AUGUSTYN ADAM 204121km / M30STRZELINPOLPOLOKOK 
73  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ 379421km / M40KOŁOBRZEGPOLPOLOKOK 
74  BABICA PAULINA 234721km / K30POZNAŃKOBIETY BIEGAJĄPOLPOLOKOK 
75  BABIJ ADAM 293421km / M30PIŁA-POLPOLOKOKPowiat PhilipsPila  
76  BACH JANUSZ 362321km / M30POZNAŃPAPIS TEAMPOLPOLOKOK 
77  BACHORA KRZYSZTOF 266921km / M60PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
78  BACZULIS MAGDALENA  21km / K40SZCZECINSZCZECINPOLPOL OK  
79  BACZYŃSKI MAREK 117521km / M30PIŁAPOLPOLOKOKPowiat PhilipsPila 
80  BADACH SYLWESTER 115521km / M20MIĘDZYRZECZSPRINTERZY SIGMEOPOLPOLOKOK 
81  BAGIŃSKI ROBERT 299021km / M40KOŚCIELECWOOD-MIZERPOLPOLOKOK 
82  BAGNICKI DARIUSZ 311821km / M40NOWY DWÓR MAZOWIECKIROZBIEGAMY NOWY DWÓRPOLPOLOKOK 
83  BAIER-JASTRZĄBEK MARTA 146721km / K30ROŻNOWOJOKER SECURITYPOLPOLOKOK 
84  BAJDA JACEK 4721km / M40PILSZCZWKB META LUBLINIECPOLPOLOKMP PZLA 
85  BAJER MICHAŁ 308721km / M30POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOKOK 
86  BAJERSKA RENATA 287021km / K50KACZORYENERGY SIŁOWNIA+FITNESSPOLPOLOKOKPowiat 
87  BAJERSKI ARKADIUSZ 342521km / M40KACZORYSZKOŁA POLICJI W PILEPOLPOLOKOKPowiat Policja 
88 BAJGERT ROBERT264821km / M40KOŁOBRZEGVOLTAIX.PLPOLPOLOKOK 
89  BAJKA MARCIN 17121km / M30WRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAPOLPOLOKOK 
90  BAJSAROWICZ PIOTR 286021km / M20ZACHARZYNWIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLPOLOKOK 
91  BAJSTOK MONIKA 29121km / K40KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLPOLOKOK 
92  BAKALARSKA MARIOLA 41421km / K50WARSZAWAPOLPOLOKOK 
93  BALCEREK JACEK 279821km / M40POZNAŃPOLPOLOKOK 
94  BALCEROWICZ JAROSŁAW 310521km / M40PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
95  BALCEROWSKI RAFAŁ 311921km / M30ZĄBKIPOLPOLOKOK 
96  BALCZYŃSKA ANNA 367321km / K30POZNAŃPOLPOLOKOK 
97  BALION MAGDALENA  21km / K30ZAKOPANEPOLPOL OK  
98 BAŁAMUT PRZEMYSŁAW 143021km / M30KRZYŻ WIELKOPOLSKIKB AKTYWNI KRZYŻ WLKPPOLPOLOKOK 
99  BANACH KAROLINA 324621km / K30WĄGROWIECMAMY-BIEGAMYPOLPOLOKOK 
100  BANACHOWICZ TOBIASZ 295421km / M30ŚREM1987POLPOLOKOK 
101  BANACZYK WIOLETTA 356821km / K50ZŁOTÓWLILL-SPORTPOLPOLOKOK 
102  BANASIK KATARZYNA 355721km / K30STRĄCZNOPOLPOLOKOK 
103  BANASIK PAWEŁ 346521km / M50RADOMENDUHUB.COMPOLPOLOKOK 
104  BANASZCZYK TOMASZ 300021km / M30KAŹMIERZGROOBAS TEAMPOLPOLOKOK 
105  BANASZEK IWONA 179021km / K40GDAŃSKIRON WOMANPOLPOLOKOK 
106  BANASZKIEWICZ DOMINIK 170521km / M30KLESZCZEWOKLESZCZEWOPOLPOLOKOK 
107  BANASZKIEWICZ KATARZYNA 393221km / K50KACZORYPOLPOLOKOKPowiat 
108  BANCEWICZ RADEK 21021km / M30SŁUPSKSALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKPOLPOLOKOK 
109  BANCEWICZ TOMASZ 20421km / M30SŁUPSKSALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKPOLPOLOKOK 
110  BANDOCH MARIUSZ 317521km / M40SOLEC KUJAWSKIKWP BYDGOSZCZPOLPOLOKOKPolicja 
111  BANDOWSKA KLAUDIA  21km / K20KONINNAROO MASK TEAMPOLPOL OK  
112  BANDURA KAROL 91121km / M30WRONKI-POLPOLOKOK 
113  BANICKA AGATA 17221km / K20GORZÓW WLKP.POLPOLOKOK 
114  BAŃDA MAŁGORZATA 303321km / K20PIŁABAŃDA RUNNERSPOLPOLOKOKStudent Powiat 
115  BAŃKOWSKI MARCIN 304121km / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
116  BARANIECKI ZBIGNIEW  21km / M60POZNAŃBRYLANT KÓRNIKPOLPOL OK  
117  BARAŃCZAK LESZEK 332221km / M40POZNAŃPOLPOLOKOK  
118  BARAŃSKI ARKADIUSZ 207421km / M30PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
119  BARAŃSKI DAMIAN 19521km / M20GORZÓW WLKP.GORZÓW BIEGAPOLPOLOKOK 
120  BARAŃSKI ŁUKASZ 158421km / M30TOPOLA MAŁAUNITY TRADE CREDIT BROKERPOLPOLOKOK 
121  BARAŃSKI MARCIN 32621km / M20PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
122  BARAŃSKI PAWEŁ 32221km / M30PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
123  BARAŃSKI PAWEŁ 229821km / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNPOLPOLOKOK 
124  BARAŃSKI STANISŁAW 184821km / M40NIEGOSŁAWICEHUSARIA NIEGOSLAWICEPOLPOLOKOK 
125  BARBUSIŃSKA ALICJA 333921km / K40PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
126  BARCZAK KAŚKA  21km / K30TRZEBNICAPOLPOL OK  
127  BARCZAK MAŁGORZATA 395721km / K40POZNAŃPANIPOLPOLOKOK 
128  BARCZYKOWSKA AGNIESZKA 115221km / K40POZNAŃSTREFA KOMFORTUPOLPOLOKOKNauczyciel 
129  BARCZYKOWSKI GRZEGORZ 105021km / M40POZNAŃPOLPOLOKOK 
130  BARDAN MICHAŁ 394621km / M30WARSZAWAALD RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
131  BARDZIŃSKI PAWEł 130921km / M40CHODZIEŻDRUŻYNA ENERISPOLPOLOKOK 
132  BAREŁKOWSKA KATARZYNA 248021km / K40POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOKOKNauczyciel 
133  BARSKA SANDRA 404021km / K20DZIERŻONIÓWBIBA REUNIONPOLPOLOKOK 
134  BARSKI BARTŁOMIEJ 398521km / M30BORKOWOVISITGDANSKPOLPOLOKOK 
135  BARSKI TOMASZ 213121km / M30BIELAWABIBA REUNIONPOLPOLOKOK 
136  BARTCZAK ARKADIUSZ 109721km / M40GRYFINOGRYFINOPOLPOLOKOK 
137  BARTCZAK ŁUKASZ  21km / M30DOBRCZTEAMOCHALPOLPOL OK  
138  BARTCZAK PAWEŁ 187821km / M30KRUSZWICADRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOKOK 
139  BARTELA JANUSZ 392221km / M60WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOKOK 
140 BARTKIEWICZ KRZYSZTOF432021km / M40SŁUPSK2 DG-12.DZPOLPOLOKOKWojskoPolskie 
141  BARTKOWIAK KRZYSZTOF 209921km / M30WSCHOWAWKURW_TEAMPOLPOLOKOK  
142  BARTKOWSKI RADOSŁAW 235921km / M30STRZELCE KRAJEŃSKIEALL PARTNERSPOLPOLOKOK 
143  BARTOL ESTERA 265021km / K40PIŁAEXTREMALNIE WYBIEGANIPOLPOLOKOKPowiat Policja  
144  BARTOSIK MACIEJ  21km / M30BARLINEKHRMAX BARLINEKPOLPOL OK  
145  BARTOSIK PRZEMYSŁAW 248321km / M40BARLINEKHRMAX BARLINEKPOLPOLOKOK 
146  BARTOSIŃSKI PIOTR 58721km / M50SZCZECINRUCHOWA AKADEMIA ZDROWIAPOLPOLOKOK 
 Zawodnik Ruchowej Akademii Zdrowia ze Szczecina
147  BARTOSZYŃSKI DOMINIK  21km / M30RYPINBASKET RYPINPOLPOL OK  
148  BARTYŚ PRZEMYSŁAW 288821km / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
149  BARUCHA ROBERT 234321km / M50KIELCEPOLPOLOKOK 
150  BARWIKOWSKA BOGUSIA 324021km / K40SOLEC KUJAWSKIPOLPOLOKOK 
151  BARWINEK ROBERT 272421km / M30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKOK 
152  BARWIŃSKI MICHAŁ 174821km / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
153  BARYLSKI TOMASZ  21km / M20BRODOWOPOLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKAPOLPOL OK  
154  BARYŻEWSKI REMIGIUSZ 384721km / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
155  BARZYK PRZEMYSŁAW 387321km / M20CZERNICAPOLPOLOKOK 
156  BATÓG IWONA 398121km / K30DĘBNODĘBNOPOLPOLOKOK 
157  BAUMGART JOANNA 104021km / K30POZNAŃPOLPOLOKOK  
158  BAZHENOV RUSTEM 232021km / M40PRAGUECZECZEOKOK 
159 BAZIMIEROWSKI SYLWESTER433621km / M40PIŁA2 DG-12.DZPOLPOLOKOKPowiat WojskoPolskie 
160 ZAWODNIK ANONIMOWY263721km / K30 EXTREMALNIE WYBIEGANIPOLPOLOKOKPowiat 
161  BAZYLI ADAM 243221km / M40PIŁAPOLPOLOKOKPowiat  
162  BAZYLI ANNA 243321km / K30PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
163  BĄCZEK ZBIGNIEW 246521km / M40GDYNIAARKA GDYNIAPOLPOLOKOK 
164 BĄCZKOWSKI MARCIN404521km / M40INOWROCŁAWBBL INOWROCLAWPOLPOLOKOK 
165  BĄK KATARZYNA 301621km / K20MOSINAMKS JUVENIA PUSZCZYKOWOPOLPOLOKOK 
166  BĄKOWSKA JOLANTA 272921km / K50WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKPOLPOLOKOK 
167  BECHERT MACIEJ 375921km / M40GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOPOLPOLOKOK 
168  BECKER WIOLETTA 19621km / K40LĘBORKFARM FRITES POLANDPOLPOLOKOK 
169 BEDNARCZYK ADRIAN436021km / M30BYDGOSZCZ6 DG-IWSPSZPOLPOLOKOKWojskoPolskie 
170  BEDNARCZYK PRZEMYSŁAW 386321km / M30GRUDZIĄDZDAJERADEPOLPOLOKOK 
171  BEDNARCZYK TOMASZ 226921km / M30TRZCIANKAMG RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
172  BEDNAREK MARTA 125521km / K40WTELNOCZARNE STOPYPOLPOLOKOK 
173  BEDNARKIEWICZ BARTOSZ 66121km / M40SUCHY LASPOLPOLOKOK 
174  BEDNARSKA ANNA 107421km / K30POZNAŃPOLPOLOKOK 
175  BEDNARSKI MIROSŁAW 160621km / M40WĄGROWIECWATAHAPOLPOLOKOK 
176  BEDNARZ KATARZYNA 176921km / K40KOŁOBRZEGPOLPOLOKOK 
177  BEDNARZ MICHAŁ 311321km / M40RATAJEPOLPOLOKOK 
178  BEDNARZ PAWEŁ 116021km / M40MIECZEWONIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
179  BEDNARZ SŁAWOMIR 312721km / M30CHODZIEŻPOLPOLOKOK 
180  BEHRENDT MAGDALENA 356321km / K40RATAJEPCH_RUNPOLPOLOKOK 
181  BEHRENDT PIOTR 356621km / M40RATAJEPOLPOLOKOK 
182  BEJMA MICHAŁ 132421km / M30MUROWANA GOŚLINACATERING BEMIPOLPOLOKOK  
183  BEKTA RYSZARD 265421km / M60PIŁAKOMISJA MIĘDZYZAKŁADOWA NSZZ `SOLIDARNOŚĆ` PRACOWNIKÓW OŚWIATY W PILEPOLPOLOKOKPowiat 
184  BELKA PRZEMYSŁAW 280421km / M30SKOKIPOLPOLOKOK 
185  BELTER SŁAWOMIR 67421km / M20GOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZPOLPOLOKOK 
186  BERBEĆ MICHAŁ  21km / M20GDYNIAORP `LECH`POLPOL OK  
187  BERINI MARCIN 196421km / M30NYSAPOLPOLOKOK 
188  BERKA DANIEL 382321km / M40GOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZPOLPOLOKOK 
189  BERNARD NATALIA 84821km / K30PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
190  BERNAT MATEUSZ 319721km / M30WARSZAWA#SKYRUNNERSPOLPOLOKOK 
191  BERWID JAKUB 166421km / M30KÓRNIKPOLPOLOKOK 
192  BETAŃSKI FILIP 57321km / M20KONSTANTYNOWOĆPAJ SPORTPOLPOLOKOKPowiat 
193  BETKE KAROLINA 263421km / K20PIŁAEXTREMALNIE WYBIEGANIPOLPOLOKOKPowiat 
194  BETKE RENATA 263621km / K40PIŁAEXTREMALNIE WYBIEGANIPOLPOLOKOKPowiat  
195  BĘBEN WIOLETA 14621km / K40KOŻUCHÓWCNS / KG WIKON NOWA SÓLPOLPOLOKOK 
196  BĘDŹKOWSKI MAREK 70121km / M50OSTROŁĘKABIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKAPOLPOLOKOK 
197 BIALIC RADOSŁAW429521km / M40ŻAGAŃ1 DG-11.DKPANCPOLPOLOKOKWojskoPolskie 
198  BIAŁA EWELINA 220121km / K20POZNAŃ-POLPOLOKOK 
199  BIAŁA MONIKA 115821km / K40POZNAŃPOLPOLOKOK 
200  BIAŁCZYK MARIUSZ 42321km / M40PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPOLPOLOKOKPowiat PhilipsPila 
201  BIAŁECKA MAGDALENA 115021km / K30MYŚLIBÓRZPOLPOLOKOK 
202  BIAŁECKI KRZYSZTOF 115121km / M40MYŚLIBÓRZPOLPOLOKOK 
203  BIAŁKOWSKA KATARZYNA 269321km / K40KOŁBASKOWOKOBIECE BIEGANIEPOLPOLOKOK 
204  BIAŁKOWSKI MARCIN 163021km / M40GDYNIAHOSSA TEAMPOLPOLOKOK  
205  BIAŁORCZYK MAGDALENA 26521km / K40WILKOWICEBYLEDOBIEC ANINPOLPOLOKOK 
206  BIAŁOSKÓRSKI GRZEGORZ 152321km / M40GLIWICEPOLPOLOKOK  
207 BIAŁOŻYŃSKI MARCIN426121km / M40WARSZAWA11 WOTPOLPOLOKOKWojskoPolskie 
208  BIANEK MICHAŁ  21km / M20GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOPOLPOL OK  
209  BIECKI MARCIN 227421km / M30PIŁA104 BATALION LOGISTYCZNYPOLPOLOKOKPowiat 
210  BIEDA MICHAŁ  21km / M30CZASTARYGKS CZASTARYPOLPOL OK  
211  BIEDA ROBERT 195921km / M50CZASTARYGKS CZASTARYPOLPOLOKOK 
212  BIEDRZYCKI KRZYSZTOF 308821km / M40KOŁOBRZEGCW FANZAPOLPOLOKOKPolicja 
213  BIEGANOWSKI KRZYSZTOF 346821km / M30SMARDZEWICE25 BATALION DOWODZENIAPOLPOLOKOK 
214  BIELACHA MACIEJ 252321km / M20MIEDZIANA GÓRAMECHANIK I PRZYJACIELEPOLPOLOKOK