Zawody obsługuje firma Datasport

28. Międzynarodowy Półmaraton Philips
Piła, 02 września 2018 r.


Jednostka - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Szkoła Wyższe - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Drużyna Policji - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 5014
Odebrało numery: 3987

Liczba opłaconych zawodników: 4468
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADACH ADRIANA 452321km / K30KOSZALINOK 
2  ADACH MAGDALENA 92521km / K20WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAOKOK 
3  ADAM AGATA  21km / K20PIŁAONIONRUNNERS OK  
4  ADAMCEWICZ DAWID 161321km / M40POZNAŃOKOK 
5  ADAMCEWICZ MIRKA 95821km / K40POZNAŃOKOK 
6  ADAMCZAK ARTUR 165921km / M40POZNAŃOKOK 
7  ADAMCZAK JOANNA  21km / K30SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY OK  
8  ADAMCZAK MAREK 30921km / M40PLEWISKAOKOK 
9  ADAMCZAK ZBIGNIEW 255021km / M30SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYOKOK 
10  ADAMCZYK AGNIESZKA 157921km / K30NAKŁO NAD NOTECIĄREBELLION OF FREE RUNNERSOKOK 
11  ADAMCZYK ANNA 71321km / K20POZNAŃOKOK 
12  ADAMCZYK ARKADIUSZ 124921km / M50PIŁABLUE TEAM PIŁAOKOKPowiat  
13  ADAMCZYK DAWID  21km / M20POZNAŃ OKStudent  
14  ADAMCZYK MAŁGORZATA 13221km / K40OBORNIKIKĘSY TEAMOKOK 
15  ADAMCZYK ROBERT 341021km / M40WAŁCZRUNNER`S OF WAŁCZOKOK 
16 ADAMELAK KRZYSZTOF419621km / M40DARŁOWO5 DG-MWOKOKWojskoPolskie 
17  ADAMIAK ROBERT 451621km / M40CIECHANÓWCIECHANÓWOKOK 
18  ADAMOWICZ DANIEL  21km / M30SZCZECINKB PIONIER SZCZECIN OK  
19  ADAMOWICZ WŁODZIMIERZ 262721km / M30POZNAŃOKOK 
20  ADAMSKI DAWID  21km / M30KNURÓWETISOFT RUNNING TEAM OK  
21  ADAMSKI KRZYSZTOF 252421km / M30SMOLECSMOLECKA ZADYSZKAOKOK 
22  ADAMSKI MICHAŁ 272221km / M20WROCŁAWOKOK 
23  ADAMSKI RAFAŁ 272321km / M50WROCŁAWOKOKPolicja 
24 ADERA GASHAW BIFTU821km / M20  
25  ADRIAN JANIK 182921km / M40PIŁAGROOKOKPowiat 
26  ALABRUDZIŃSKA AGNIESZKA 377421km / K30STARGARDSZWLA STARGARDOKOK 
27  ALBRECHT DARIUSZ 206121km / M40ARENDALACTIV EAGLES PROOKOK 
28  ALENOWICZ RAFAŁ 370321km / M40DRAWSKO POMORSKIEOKOK 
29  ALESZCZYK-KALINOWSKA EWA 303721km / K40SUCHY LASPIOTR I PAWEŁ MARKA FORMYOKOK  
30  ALFUT WOJCIECH 228321km / M40TORUŃ-OKOK 
31  ALICHNIEWICZ MICHAŁ 80821km / M30PIŁA4RUN TEAM PIŁAOKOKPowiat PhilipsPila 
32  AMBICKA-CIBA MARZENA 90021km / K50TRZEBNICAZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUOKOK 
33 AMBROZIAK MARCIN445821km / M30GIŻYCKO3 DG-16.DZOKOKWojskoPolskie 
34 AMBROZIK ADAM429321km / M40BRZEG1 DG-11.DKPANCOKOKWojskoPolskie 
35  AMBROŻY MARIUSZ 286921km / M40SZCZECINRAZ SZCZECINOKOK 
36  ANCUKIEWICZ MAGDALENA 123621km / K30POZNAŃVOLKSWAGEN POZNAŃOKOK 
37  ANCZYK KRYSTYNA  21km / K60LEGNICATEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICA OK  
38  ANDREJCZUK PIOTR 69721km / M30KRZYŻKB AKTYWNI KRZYŻ WLKPOKOK 
39  ANDRYSKOWSKI MAREK  21km / M50LĘBORK42.2 LĘBORK OK  
40 ZAWODNIK ANONIMOWY252521km / M20 OKOK 
41  ANDRZEJAK ROBERT 365321km / M40POZNAŃDRONE AND MOREOKOK 
42  ANDRZEJCZAK ELA 371121km / K50DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIOKOK 
43  ANDRZEJCZAK MARIUSZ 200521km / M40ŚMIŁOWO4RUN TEAM PIŁAOKOKPowiat 
44  ANDRZEJCZAK MONIKA 2121km / K30SZCZECINMKL SZCZECINOKMP PZLA WojskoPolskie 
45  ANDRZEJCZAK TOMASZ 354321km / M30SZCZYTNIKIOKOK 
46  ANDRZEJEWSKI DAMIAN 159721km / M30PIŁAOKOKPowiat 
47 ANDRZEJEWSKI IRENEUSZ446021km / M40WĘGORZEWO3 DG-16.DZOKOKWojskoPolskie 
48  ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF 105221km / M30SWARZĘDZOKOK 
49  ANDRZEJEWSKA MAŁGORZATA 104321km / K30PIŁAOKOKPowiat 
50  ANDRZEJEWSKI MATEUSZ 366621km / M30OBORNIKIOKOK 
51  ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW 120521km / M30POZNAŃKB IM. MACIEJA FRANKIEWICZA W POZNANIU / RATAJE DREAM TEAMOKOK  
52  ANDRZEJEWSKI PRZEMEK 219121km / M30WARSZAWAZ PANEM BOGIEM DO PRZODUOKOK 
53  ANDRZEJEWSKI TOMASZ  21km / M30ZALASEWOMUAY RUNNIG TEAM OK  
54  ANGER WOJCIECH 332121km / M30KRAJENKAAKTYWNA KRAJENKAOKOK 
55  ANGOWSKI ANDRZEJ  21km / M30POZNAŃ OK  
56  ANIOŁA KRYSTIAN  21km / M20GRODZISK WIELKOPOLSKI OK  
57 ANKUDOWICZ DAMIAN142921km / M40ZŁOTÓWZŁOTÓWOKOK 
58 ANTCZAK ILIANA204521km / K30MIEDZIANA GÓRAOKOK 
59  ANTCZAK MARCIN 25821km / M40SZCZYTNIKIŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMOKOK  
60  ANTCZAK SZYMON  21km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKI25 BATALION DOWODZENIA TOMASZÓW MAZ. OK  
61  ANTKOWIAK MACIEJ 92121km / M30OBORNIKIKUNA KOWANÓWKOOKOK 
62  ANTKOWIAK MIROSŁAW 205221km / M50KROSNO ODRZAŃSKIEOKOK 
63  ANTONENKO MYKOLA 142121km / M20KIEVKUZIN TEAMOKOK 
64 ANTONIAK SYLWIA424721km / K40CIECHANÓW11 WOTOKOKWojskoPolskie 
65  ANTOSIAK KRZYSZTOF 86221km / M40CHODZIEŻOKOK 
66  ANTOSIK BARTOSZ 265321km / M30SZCZECINOKOK 
67  ANTOSZ EMILIA 96521km / K30WROCŁAWOKOK 
68  ANUSIEWICZ PRZEMYSŁAW 160021km / M40SIEDLCECZWORKA.SIEDLCE.PLOKOK  
69  ANUSZ ADAM  21km / M30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGA OK  
70  ANUSZ ROKSANA  21km / K30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGA OK  
71  ARAMOWICZ URSZULA 120221km / K30WAŁCZ1KADROKOK 
72  AUGUSTYN ADAM 204121km / M30STRZELINOKOK 
73  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ 379421km / M40KOŁOBRZEGOKOK 
74  BABICA PAULINA 234721km / K30POZNAŃKOBIETY BIEGAJĄOKOK 
75  BABIJ ADAM 293421km / M30PIŁA-OKOKPowiat PhilipsPila  
76  BACH JANUSZ 362321km / M30POZNAŃPAPIS TEAMOKOK 
77  BACHORA KRZYSZTOF 266921km / M60PIŁAOKOKPowiat 
78  BACZULIS MAGDALENA  21km / K40SZCZECINSZCZECIN OK  
79  BACZYŃSKI MAREK 117521km / M30PIŁAOKOKPowiat PhilipsPila 
80  BADACH SYLWESTER 115521km / M20MIĘDZYRZECZSPRINTERZY SIGMEOOKOK 
81  BAGIŃSKI ROBERT 299021km / M40KOŚCIELECWOOD-MIZEROKOK 
82  BAGNICKI DARIUSZ 311821km / M40NOWY DWÓR MAZOWIECKIROZBIEGAMY NOWY DWÓROKOK 
83  BAIER-JASTRZĄBEK MARTA 146721km / K30ROŻNOWOJOKER SECURITYOKOK 
84  BAJDA JACEK 4721km / M40PILSZCZWKB META LUBLINIECOKMP PZLA 
85  BAJER MICHAŁ 308721km / M30POZNAŃNIGHT RUNNERSOKOK 
86  BAJERSKA RENATA 287021km / K50KACZORYENERGY SIŁOWNIA+FITNESSOKOKPowiat 
87  BAJERSKI ARKADIUSZ 342521km / M40KACZORYSZKOŁA POLICJI W PILEOKOKPowiat Policja 
88 BAJGERT ROBERT264821km / M40KOŁOBRZEGVOLTAIX.PLOKOK 
89  BAJKA MARCIN 17121km / M30WRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAOKOK 
90  BAJSAROWICZ PIOTR 286021km / M20ZACHARZYNWIELKOPOLSCY BIEGACZEOKOK 
91  BAJSTOK MONIKA 29121km / K40KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOKOK 
92  BAKALARSKA MARIOLA 41421km / K50WARSZAWAOKOK 
93  BALCEREK JACEK 279821km / M40POZNAŃOKOK 
94  BALCEROWICZ JAROSŁAW 310521km / M40PIŁAOKOKPowiat 
95  BALCEROWSKI RAFAŁ 311921km / M30ZĄBKIOKOK 
96  BALCZYŃSKA ANNA 367321km / K30POZNAŃOKOK 
97 BALION MAGDALENA 21km / K30ZAKOPANE OK  
98 BAŁAMUT PRZEMYSŁAW 143021km / M30KRZYŻ WIELKOPOLSKIKB AKTYWNI KRZYŻ WLKPOKOK 
99  BANACH KAROLINA 324621km / K30WĄGROWIECMAMY-BIEGAMYOKOK 
100  BANACHOWICZ TOBIASZ 295421km / M30ŚREM1987OKOK 
101  BANACZYK WIOLETTA 356821km / K50ZŁOTÓWLILL-SPORTOKOK 
102  BANASIK ANNA 175621km / K30BIELSKO-BIAŁAOKOK  
103  BANASIK KATARZYNA 355721km / K30STRĄCZNOOKOK 
104  BANASIK PAWEŁ 346521km / M50RADOMENDUHUB.COMOKOK 
105  BANASZCZYK TOMASZ 300021km / M30KAŹMIERZGROOBAS TEAMOKOK 
106  BANASZEK IWONA 179021km / K40GDAŃSKIRON WOMANOKOK 
107  BANASZKIEWICZ DOMINIK 170521km / M30KLESZCZEWOKLESZCZEWOOKOK 
108  BANASZKIEWICZ KATARZYNA 393221km / K50KACZORYOKOKPowiat 
109  BANCEWICZ RADEK 21021km / M30SŁUPSKSALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKOKOK 
110  BANCEWICZ TOMASZ 20421km / M30SŁUPSKSALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKOKOK 
111  BANDOCH MARIUSZ 317521km / M40SOLEC KUJAWSKIKWP BYDGOSZCZOKOKPolicja 
112  BANDOWSKA KLAUDIA  21km / K20KONINNAROO MASK TEAM OK  
113  BANDURA KAROL 91121km / M30WRONKI-OKOK 
114  BANICKA AGATA 17221km / K20GORZÓW WLKP.OKOK 
115  BAŃDA MAŁGORZATA 303321km / K20PIŁABAŃDA RUNNERSOKOKStudent Powiat 
116  BAŃKOWSKA ANNA 1721km / K20BIAŁYSTOKKS PODLASIE BIAŁYSTOKOKMP PZLA WojskoPolskie 
117  BAŃKOWSKI MARCIN 304121km / M40WARSZAWAOKOK 
118  BARANIECKI ZBIGNIEW  21km / M60POZNAŃBRYLANT KÓRNIK OK  
119  BARAŃCZAK LESZEK 332221km / M40POZNAŃOKOK  
120  BARAŃSKI ARKADIUSZ 207421km / M30PIŁAOKOKPowiat 
121  BARAŃSKI DAMIAN 19521km / M20GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW BIEGAOKOK 
122  BARAŃSKI ŁUKASZ 158421km / M30TOPOLA MAŁAUNITY TRADE CREDIT BROKEROKOK 
123  BARAŃSKI MARCIN 32621km / M20PIŁAOKOKPowiat 
124  BARAŃSKI PAWEŁ 32221km / M30PIŁAOKOKPowiat 
125  BARAŃSKI PAWEŁ 229821km / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNOKOK 
126  BARAŃSKI STANISŁAW 184821km / M40NIEGOSŁAWICEHUSARIA NIEGOSLAWICEOKOK 
127  BARBUSIŃSKA ALICJA 333921km / K40PIŁAOKOKPowiat 
128  BARCZAK KAŚKA  21km / K30TRZEBNICA OK  
129  BARCZAK MAŁGORZATA 395721km / K40POZNAŃPANIOKOK 
130  BARCZYKOWSKA AGNIESZKA 115221km / K40POZNAŃSTREFA KOMFORTUOKOKNauczyciel 
131  BARCZYKOWSKI GRZEGORZ 105021km / M40POZNAŃOKOK 
132  BARDAN MICHAŁ 394621km / M30WARSZAWAALD RUNNING TEAMOKOK 
133  BARDZIŃSKI PAWEł 130921km / M40CHODZIEŻDRUŻYNA ENERISOKOK 
134  BAREŁKOWSKA KATARZYNA 248021km / K40POZNAŃNIGHT RUNNERSOKOKNauczyciel 
135  BARSKA SANDRA 404021km / K20DZIERŻONIÓWBIBA REUNIONOKOK 
136  BARSKI BARTŁOMIEJ 398521km / M30BORKOWOVISITGDANSKOKOK 
137  BARSKI TOMASZ 213121km / M30BIELAWABIBA REUNIONOKOK 
138  BARTCZAK ARKADIUSZ 109721km / M40GRYFINOGRYFINOOKOK 
139  BARTCZAK ŁUKASZ  21km / M30DOBRCZTEAMOCHAL OK  
140  BARTCZAK PAWEŁ 187821km / M30KRUSZWICADRUŻYNA SZPIKUOKOK 
141  BARTELA JANUSZ 392221km / M60WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAOKOK 
142 BARTKIEWICZ KRZYSZTOF432021km / M40SŁUPSK2 DG-12.DZOKOKWojskoPolskie 
143  BARTKOWIAK KRZYSZTOF 209921km / M30WSCHOWAWKURW_TEAMOKOK  
144  BARTKOWSKI RADOSŁAW 235921km / M30STRZELCE KRAJEŃSKIEALL PARTNERSOKOK 
145  BARTOL ESTERA 265021km / K40PIŁAEXTREMALNIE WYBIEGANIOKOKPowiat Policja  
146  BARTOSIK MACIEJ  21km / M30BARLINEKHRMAX BARLINEK OK  
147  BARTOSIK PRZEMYSŁAW 248321km / M40BARLINEKHRMAX BARLINEKOKOK 
148  BARTOSIŃSKI PIOTR 58721km / M50SZCZECINRUCHOWA AKADEMIA ZDROWIAOKOK 
 Zawodnik Ruchowej Akademii Zdrowia ze Szczecina
149  BARTOSZYŃSKI DOMINIK  21km / M30RYPINBASKET RYPIN OK  
150  BARTYŚ PRZEMYSŁAW 288821km / M30WROCŁAWOKOK 
151  BARUCHA ROBERT 234321km / M50KIELCEOKOK 
152  BARWIKOWSKA BOGUSIA 324021km / K40SOLEC KUJAWSKIOKOK 
153  BARWINEK ROBERT 272421km / M30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOKOK 
154  BARWIŃSKI MICHAŁ 174821km / M30WARSZAWAOKOK 
155  BARYLSKI TOMASZ  21km / M20BRODOWOPOLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA OK  
156  BARYŻEWSKI REMIGIUSZ 384721km / M30WARSZAWAOKOK 
157  BARZYK PRZEMYSŁAW 387321km / M20CZERNICAOKOK 
158  BATÓG IWONA 398121km / K30DĘBNODĘBNOOKOK 
159  BAUMGART JOANNA 104021km / K30POZNAŃOKOK  
160  BAZHENOV RUSTEM 232021km / M40PRAGUEOKOK 
161 BAZIMIEROWSKI SYLWESTER433621km / M40PIŁA2 DG-12.DZOKOKPowiat WojskoPolskie 
162 ZAWODNIK ANONIMOWY263721km / K30 EXTREMALNIE WYBIEGANIOKOKPowiat 
163  BAZYLI ADAM 243221km / M40PIŁAOKOKPowiat  
164  BAZYLI ANNA 243321km / K30PIŁAOKOKPowiat 
165  BĄCZEK ZBIGNIEW 246521km / M40GDYNIAARKA GDYNIAOKOK 
166 BĄCZKOWSKI MARCIN404521km / M40INOWROCŁAWBBL INOWROCLAWOKOK 
167  BĄK KATARZYNA 301621km / K20MOSINAMKS JUVENIA PUSZCZYKOWOOKOK 
168  BĄKOWSKA JOLANTA 272921km / K50WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKOKOK 
169  BECHERT MACIEJ 375921km / M40GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOOKOK 
170  BECKER WIOLETTA 19621km / K40LĘBORKFARM FRITES POLANDOKOK 
171 BEDNARCZYK ADRIAN436021km / M30BYDGOSZCZ6 DG-IWSPSZOKOKWojskoPolskie 
172  BEDNARCZYK PRZEMYSŁAW 386321km / M30GRUDZIĄDZDAJERADEOKOK 
173  BEDNARCZYK TOMASZ 226921km / M30TRZCIANKAMG RUNNING TEAMOKOK 
174  BEDNAREK MARTA 125521km / K40WTELNOCZARNE STOPYOKOK 
175  BEDNARKIEWICZ BARTOSZ 66121km / M40SUCHY LASOKOK 
176  BEDNARSKA ANNA 107421km / K30POZNAŃOKOK 
177  BEDNARSKI MIROSŁAW 160621km / M40WĄGROWIECWATAHAOKOK 
178  BEDNARZ KATARZYNA 176921km / K40KOŁOBRZEGOKOK 
179  BEDNARZ MICHAŁ 311321km / M40RATAJEOKOK 
180  BEDNARZ PAWEŁ 116021km / M40MIECZEWONIEZRZESZONYOKOK 
181  BEDNARZ SŁAWOMIR 312721km / M30CHODZIEŻOKOK 
182  BEHRENDT MAGDALENA 356321km / K40RATAJEPCH_RUNOKOK 
183  BEHRENDT PIOTR 356621km / M40RATAJEOKOK 
184  BEJMA MICHAŁ 132421km / M30MUROWANA GOŚLINACATERING BEMIOKOK  
185  BEKTA RYSZARD 265421km / M60PIŁAKOMISJA MIĘDZYZAKŁADOWA NSZZ `SOLIDARNOŚĆ` PRACOWNIKÓW OŚWIATY W PILEOKOKPowiat 
186  BELKA PRZEMYSŁAW 280421km / M30SKOKIOKOK 
187  BELTER SŁAWOMIR 67421km / M20GOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZOKOK 
188  BERBEĆ MICHAŁ  21km / M20GDYNIAORP `LECH` OK  
189  BERINI MARCIN 196421km / M30NYSAOKOK 
190  BERKA DANIEL 382321km / M40GOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZOKOK 
191  BERNARD NATALIA 84821km / K30PIŁAOKOKPowiat 
192  BERNAT MATEUSZ 319721km / M30WARSZAWA#SKYRUNNERSOKOK 
193  BERWID JAKUB 166421km / M30ŚREMOKOK 
194  BETAŃSKI FILIP 57321km / M20KONSTANTYNOWOĆPAJ SPORTOKOKPowiat 
195  BETKE KAROLINA 263421km / K20PIŁAEXTREMALNIE WYBIEGANIOKOKPowiat 
196  BETKE RENATA 263621km / K40PIŁAEXTREMALNIE WYBIEGANIOKOKPowiat  
197 BĘBEN WIOLETA14621km / K40KOŻUCHÓWCNS / KG WIKON NOWA SÓLOKOK 
198  BĘDŹKOWSKI MAREK 70121km / M50OSTROŁĘKABIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKAOKOK 
199 BIALIC RADOSŁAW429521km / M40ŻAGAŃ1 DG-11.DKPANCOKOKWojskoPolskie 
200  BIAŁA EWELINA 220121km / K20POZNAŃ-OKOK 
201  BIAŁA MONIKA 115821km / K40POZNAŃOKOK 
202 BIAŁCZYK MARIUSZ42321km / M40PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAOKOKPowiat PhilipsPila 
203  BIAŁECKA MAGDALENA 115021km / K30MYŚLIBÓRZOKOK 
204  BIAŁECKI KRZYSZTOF 115121km / M40MYŚLIBÓRZOKOK 
205  BIAŁKOWSKA KATARZYNA 269321km / K40KOŁBASKOWOKOBIECE BIEGANIEOKOK 
206  BIAŁKOWSKI MARCIN 163021km / M40GDYNIAHOSSA TEAMOKOK  
207  BIAŁORCZYK MAGDALENA 26521km / K40WILKOWICEBYLEDOBIEC ANINOKOK 
208  BIAŁOSKÓRSKI GRZEGORZ 152321km / M40GLIWICEOKOK  
209 BIAŁOŻYŃSKI MARCIN426121km / M40WARSZAWA11 WOTOKOKWojskoPolskie 
210  BIANEK MICHAŁ  21km / M20GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNO OK