Zawody obsługuje firma Datasport

54. Cross Ostrzeszowski XX Półmaraton im. Mirosława Zaremby
Ostrzeszów, 08 kwietnia 2018 r.


Liczba zawodników : 1608
Liczba opłaconych zawodników: 313
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1 ADAMCZAK KACPER1762BDZ8 / TARCHAŁY WIELKIESP WIERZBNO Powiat 
2 ADAMCZAK ROKSANA1548BDZ1 / OSTRZESZÓWSP 2 OSTRZESZÓW Powiat 
3 ADAMCZEWSKA LENA1633BDZ3 / OSTRZESZÓWSP 2 OSTRZESZÓW Powiat 
4  ADAMIAK ADRIANA 4485km / ŻYRARDÓW  
5 ADAMIAK MARTA1056BDZ5 / ŻYRARDÓWLKS OSUCHÓW  
6  ADAMIAK TOMASZ 4475km / ŻYRARDÓW  
7 ADAMOWICZ FILIP1248BDZ4 / DORUCHÓWSP DORUCHÓW Powiat 
8  ADAMSKA AGNIESZKA 26321km / K40WROCŁAWAKTYWNY OSTRZESZÓWOKOKPowiat PW 
9 ADAMSKA NATALIA1873BDZ1 / OSTRZESZÓWSP3 OSTRZESZÓW Powiat 
10 ADAMSKI PATRYK1045BSS2 / OSTRZESZÓWILO IM. MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE Powiat 
11 ADAMSKI WOJCIECH1223BDZ2 / DORUCHÓWSP DORUCHÓW Powiat 
12  ADAMUSIAK DAWID 31321km / M30ALLSCHWILBULLET TEAM OK 
13 ALAN KRAWCZYK1394BDZ6 / KRASZEWICESP KRASZEWICE Powiat 
14 ALBRECHT MIKOŁAJ1297BDZ4 / DĘBNICASP DĘBNICA Powiat 
15 ALICKI MAKSYMILIAN1126BDZ4 / MIĘDZYBÓRZSP BUKOWINA SYCOWSKA  
16  AMBROZIAK MARCIN 4015km / OSTRZESZÓWAMATOROK 
17  ANDRZEJEWSKI JACEK 19521km / M50KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOKOK 
18  ANDRZEJEWSKI MAREK 27621km / M40KRZYSZKOWOROKIETNICA BIEGAOKOK 
19 ANIOŁ WIKTOR1226BDZ2 / DORUCHÓWSP DORUCHÓW Powiat 
20 ANTCZAK TOBIASZ1243BDZ2 / DORUCHÓWSP DORUCHÓW Powiat 
21 ANTKOWIAK KLAUDIA1916BDZ5 / KALISZUKS 12  
22  ANTKOWIAK SEBASTIAN 21921km / M40KALISZPARKRUN KALISZOKOKPW 
23 ATTALIOTI SOFIA1275BDZ5 / DORUCHÓWSP DORUCHÓW Powiat 
24 AZIERSKI ERYK1037BSS2 / OSTRZESZÓWILO IM. MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE Powiat 
25 BABIŃSKA NATALIA460BSR3 / ZSS CZERSK  
26 BABIŃSKA PATRYCJA471BSR1 / ZSS CZERSK  
27 BACHTA MAJA2028BDZ5 / MIĘDZYBÓRZSP MIĘDZYBÓRZ  
28 BACIK MAGDALENA1083BDZ5 / OSTRZESZÓWOLSZYNA Powiat 
29 BACIK MATEUSZ1048BSS2 / OSTRZESZÓWILO IM. MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE Powiat 
30 BACIK PATRYCJA1865BDZ3 / OSTRZESZÓWSP3 OSTRZESZÓW Powiat 
31 BACIK WANESSA1607BDZ1 / OSTRZESZÓWSP 2 OSTRZESZÓW Powiat 
32 BACIŃSKA KATARZYNA3985km / KĘPNO  
33 BACZEWSKI DAMIAN496BSR4 / SOSW BARYCZ  
34 BAHL SARA478BSR1 / SOSW ŁOSICE  
35 BAJOR NIKODEM1622BDZ4 / OSTRZESZÓWSP 2 OSTRZESZÓW Powiat 
36 BALCERZAK ANNA641BDZ5 / BRZEZINYSP BRZEZINY  
37  BAŁAMUT PRZEMYSŁAW 14821km / M30KRZYŻ WIELKOPOLSKISTOWARZYSZENIE KOLEJARZOKOKMPKolejarzy 
38 BANACH ALEKSANDRA1319BDZ7 / DĘBNICASP DĘBNICA Powiat 
39 BANASIAK NIKOLA1362BDZ3 / GRABÓW/N PROSNĄSP GRABÓW NAD PROSNĄ Powiat 
40 BANASZAK MARZENA1470BDZ7 / MĄKOSZYCESP MĄKOSZYCE Powiat 
41 BANAŚ ALICJA1680BDZ5 / GODZIĘTOWYSP PRZYTOCZNICA Powiat 
42 BARAN JAKUB1929BSS2 / KALISZUKS9  
43 BARANIAK DOMINIKA1931BSS1 / OSTRZESZÓWZESPÓŁ SZKÓŁ NR2 W OSTRZESZOWIE Powiat 
44 BARANIAK KATARZYNA1430BDZ3 / MIKSTATSP MIKSTAT Powiat 
45 BARANIAK NATALIA1264BDZ3 / DORUCHÓWSP DORUCHÓW Powiat 
46 BARANIAK WIKTORIA1247BDZ3 / DORUCHÓWSP DORUCHÓW Powiat 
47 BARANOWSKA PAULINA1959BSS1 / OSTRZESZÓWZS NR 1 W OSTRZESZOWIE Powiat 
48  BARANOWSKI PIOTR 3521km / M30BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
49  BARCZYK KATARZYNA 321km / K30OSTRZESZÓW Powiat PW 
50 BARTCZAK TOBIASZ1024BDZ8 / PLESZEWGIM. TACZANÓW  
51 BARTKOWIAK JAN2085BDZ6 / SP DĘBNICA  
52 BARTKOWIAK NIKODEM296BDZ2 / DĘBICASP DĘBICA  
53 BARTNIK KATARZYNA1961BSS1 / OSTRZESZÓWZS NR 1 W OSTRZESZOWIE Powiat 
54 BĄBEL KAROLINA1013BDZ5 / TARNOWSKIE GÓRYAZS AWF KATOWICE  
55 BĄK KAJETAN1447BDZ6 / MIKSTATSP MIKSTAT Powiat 
56  BEDNAREK GRZEGORZ 12821km / M30KĘPNOOKOKPW 
57 BEDNAREK MATEUSZ1899BDZ2 / OSTRZESZÓWSZKOŁA PODSTAWOWA W ROGASZYCACH Powiat 
58 BEDNAREK OLGA1603BDZ1 / OSTRZESZÓWSP 2 OSTRZESZÓW Powiat 
59 BEDNAREK WOJCIECH1833BDZ4 / OSTRZESZÓWSP3 OSTRZESZÓW Powiat 
60 BEDNARZ SONIA1409BDZ7 / KRASZEWICESP KRASZEWICE Powiat 
61 BEHRENS LILIANA1377BDZ3 / MIKSTATSP KALISZKOWICE OŁOBOCKIE Powiat 
62 BEHRENS MAKSYMILIAN1375BDZ8 / MIKSTATSP KALISZKOWICE OŁOBOCKIE Powiat 
63 BEREK MARCEL2029BDZ8 / MIĘDZYBÓRZSP MIĘDZYBÓRZ  
64 BERKA WERONIKA2001BDZ7 / OSTRZESZÓWGIMNAZJUM NR 1 Powiat 
65 BERLIK NORBERT1760BDZ2 / KOTOWSKIESP SZKLARKA PRZYGODZICKA Powiat 
66 BETKA OLIWIA1904BDZ3 / OSTRZESZÓWSZKOŁA PODSTAWOWA W ROGASZYCACH Powiat 
67 BETKA SZYMON1411BDZ8 / KRASZEWICESP KRASZEWICE Powiat 
68 BEZULSKI MATEUSZ529BSR2 / SOSW JASTROWIE  
69 BIAŁY MICHAŁ1771BDZ2 / OSTRZESZÓWSP 1 OSTRZESZÓW Powiat 
70 BICZAK BARTŁOMIEJ1530BDZ4 / SP NIEDŹWIEDŹ Powiat 
71 BIEBERSTEIN OSKAR2030BDZ6 / MIĘDZYBÓRZSP MIĘDZYBÓRZ  
72 BIEDA ALEKSANDER1508BDZ4 / MĄKOSZYCESP MĄKOSZYCE Powiat 
73  BIEDA ROBERT 19121km / M50CZASTARYGKS CZASTARYOKOK 
74 BIELASTA HANNA1864BDZ5 / OSTRZESZÓWSP3 OSTRZESZÓW Powiat 
75 BIELEWSKA ALEKSANDRA1245BDZ1 / DORUCHÓWSP DORUCHÓW Powiat 
76 BIERNAT JULIUSZ1111BDZ2 / OSTRZESZÓWSP 1 OSTRZESZÓW Powiat 
77 BIERSKA JOANNA1930BSS1 / OSTRZESZÓWZESPÓŁ SZKÓŁ NR2 W OSTRZESZOWIE Powiat 
78 BIGDOWSKA JULIA1363BDZ3 / GRABÓW/N PROSNĄSP GRABÓW NAD PROSNĄ Powiat 
79 BINEK KINGA1943BSS1 / OSTRZESZÓWZESPÓŁ SZKÓŁ NR2 W OSTRZESZOWIE Powiat 
80  BINEK MARIUSZ 9021km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIKLUB SPORTOWY FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKOKPW 
81 BINKOWSKI JAKUB1450BDZ8 / MIKSTATSP MIKSTAT Powiat 
82 BLACHARSKI MARCEL1614BDZ2 / OSTRZESZÓWSP 2 OSTRZESZÓW Powiat 
83 BLISKOWSKI NIKODEM1847BDZ4 / OSTRZESZÓWSP3 OSTRZESZÓW Powiat 
84 BŁASEK RADOSŁAW29321km / M30KĘPNO PW 
85 BŁASZCZAK ALEKSANDER1092BDZ8 / OSTRZESZÓWOLSZYNA Powiat 
86 BŁASZCZAK JAKUB2025BDZ8 / OSTRZESZÓWSP 1 OSTRZESZÓW  
87 BŁASZCZYK IGOR1311BDZ6 / DĘBNICASP DĘBNICA Powiat 
88 BŁASZCZYK JULIA1235BDZ1 / DORUCHÓWSP DORUCHÓW Powiat 
89 BŁOCH JAKUB1712BDZ8 / OSTRZESZÓWSP SIEDLIKÓW Powiat 
90 BŁOCH JAKUB1044BSS2 / OSTRZESZÓWILO IM. MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE Powiat 
91 BŁOCH JAKUB4005km / NIEDŹWIEDŹ  
92 BODURA ANNA1454BDZ7 / MIKSTATSP MIKSTAT Powiat 
93 BODURA SZYMON1459BDZ8 / MIKSTATSP MIKSTAT Powiat 
94 BODYLSKA DOMINIKA1956BSS1 / OSTRZESZÓWZS NR 1 W OSTRZESZOWIE Powiat 
95 BODZIONY ANNA464BSR3 / STAR NOWY SĄCZ  
96 BODZIONY ANNA4465km / NOWY SĄCZSTART NOWY SĄCZ  
97 BOGACZ LENA1630BDZ3 / OSTRZESZÓWSP 2 OSTRZESZÓW Powiat 
98 BOGACZ NIKOLA1735BDZ5 / SZKLARKA MYŚLNIEWSKASP SZKLARKA PRZYGODZICKA Powiat 
99 BOGACZ SZYMON1593BDZ2 / OSTRZESZÓWSP 2 OSTRZESZÓW Powiat 
100 BOGACZYK OLIWIA1631BDZ3 / OSTRZESZÓWSP 2 OSTRZESZÓW Powiat 
101  BOGACZYK PIOTR 4025km / OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
102  BOHATER PIOTR 11121km / M40WROCLAWVERPALIN TRIATHLON TEAMOKOK 
103 BORATYŃSKI KACPER1291BDZ4 / DĘBNICASP DĘBNICA Powiat 
104 BORKOWSKA JULIA2031BDZ1 / MIĘDZYBÓRZSP MIĘDZYBÓRZ  
105 BORKOWSKA PAULINA1947BSS1 / OSTRZESZÓWZS NR 1 W OSTRZESZOWIE Powiat 
106  BOROWICZ BARTEK 20821km / M30OSTRZESZÓWSZUWARY OSTRZESZÓW - HOKEJ PODWODNYOKOKPowiat PW 
107 BOSY DANIEL499BSR4 / SANA KOŚCIAN  
108 BRALL JAN519BSR4 / ZS NR2 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE  
109 BRAUN NATALIA1186BDZ7 / DORUCHÓWSP DORUCHÓW Powiat 
110 BRONISZ HONORATA1646BDZ3 / PARZYNÓWSP PARZYNÓW Powiat 
111 BRONISZEWSKI ALEKSANDER1262BDZ6 / DORUCHÓWSP DORUCHÓW Powiat 
112 BRONOWICKA MAGDALENA1428BDZ1 / MIKSTATSP MIKSTAT Powiat 
113 BRONOWICKI FILIP1806BDZ4 / OSTRZESZÓWSP 1 OSTRZESZÓW Powiat 
114 BRONOWICKI JAKUB1106BDZ2 / OSTRZESZÓWSP 1 OSTRZESZÓW Powiat 
115 BRUDER OLIWIER1714BDZ6 / OSTRZESZÓWSP SIEDLIKÓW Powiat 
116 BRYLAK ADRIAN1761BDZ4 / TORZENIECSP TORZENIEC Powiat 
117 BRYLAK ALEKSANDRA1683BDZ3 / OSTRZESZÓWSZKOŁA PODSTAWOWA W ROGASZYCACH Powiat 
118 BRZEZICKI ERYK1560BDZ4 / OSTRZESZÓWSP 2 OSTRZESZÓW Powiat 
119 BUCZEK KONRAD2032BDZ8 / MIĘDZYBÓRZSP MIĘDZYBÓRZ  
120  BUDKIEWICZ ADRIAN 12221km / M30POZNAŃNIGHT RUNNERS POZNAŃOKOK 
121  BUDZISZEWSKA SANDRA 21021km / K20WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAOKOK 
122 BUGAJSKI OLIWIER1507BDZ4 / MĄKOSZYCESP MĄKOSZYCE Powiat 
123 BUGARYN BARTOSZ2033BDZ8 / MIĘDZYBÓRZSP MIĘDZYBÓRZ  
124 BUKCZYŃSKI OLIWIER2012BDZ8 / OSTRZESZÓWSP 2 OSTRZESZÓW Powiat 
125  BUNK DAWID 4035km / OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
126 BURKAT-CZECHOWSKI ANTONI1587BDZ4 / OSTRZESZÓWSP 2 OSTRZESZÓW Powiat 
127 BUSZ MIŁOSZ528BSR2 / ZSS KOŚCIAN  
128  BYKOWSKI JACEK 27421km / M40POZNAŃFUNDACJA IM. KRÓLOWEJ POLSKI ŚW. JADWIGIOKOK 
129 BYSIEWICZ NATALIA1691BDZ3 / OSTRZESZÓWSP ROJÓW Powiat 
130 BYSTRA ZUZANNA1055BDZ3 / BARANÓWKS LENIWIEC  
131 BYSTRY BARTOSZ1054BDZ6 / BARANÓWKS LENIWIEC  
132  BYSTRY GRZEGORZ 1321km / M40BARANÓWKS LENIWIECOKOKPW 
133 CALIŃSKI DAWID2020BDZ8 / OSTRZESZÓWSP3 OSTRZESZÓW Powiat 
134  CALIŃSKI JANUSZ 20121km / M50DORUCHÓWOKOKPowiat PW 
135 CALIŃSKI PAWEŁ1345BDZ4 / GRABÓW/N PROSNĄSP GRABÓW NAD PROSNĄ Powiat 
136 CEGIEŁKA LUIZA1398BDZ5 / KRASZEWICESP KRASZEWICE Powiat 
137 CEGIEŁKA MIŁOSZ1412BDZ8 / KRASZEWICESP KRASZEWICE Powiat 
138 CELLMER OLIWIER1595BDZ2 / OSTRZESZÓWSP 2 OSTRZESZÓW Powiat 
139 CEMPEL AMELIA1442BDZ5 / MIKSTATSP MIKSTAT Powiat 
140 CEMPEL MARCEL1532BDZ2 / SP NIEDŹWIEDŹ Powiat 
141 CENTKOWSKI ŁUKASZ1058BDZ8 / ŻYRARDÓWLKS OSUCHÓW  
142 CERBIŃSKI ALEKSANDER2023BDZ2 / OSTRÓW WLKP.SP NR 5  
143  CHABIERSKI MARCIN 3821km / M40KALISZOKOKPW 
144  CHALCIŃSKA IZABELA 25521km / K40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKOKPW 
145 CHAŁUPCZYŃSKA MIKOŁAJ1202BDZ6 / DORUCHÓWSP DORUCHÓW Powiat 
146 CHAŁUPCZYŃSKA WIKTORIA1187BDZ7 / DORUCHÓWSP DORUCHÓW Powiat 
147 CHAZUBSKI WOJCIECH1746BDZ4 / SZKLARKA PRZYGODZICKASP SZKLARKA PRZYGODZICKA Powiat 
148 CHLEBOWSKI DAWID1759BDZ2 / SZKLARKA PRZYGODZICKASP SZKLARKA PRZYGODZICKA Powiat 
149  CHMIELARZ SEBASTIAN 13721km / M30TORUŃSTOWARZYSZENIE KOLEJARZOKOKMPKolejarzy 
150  CHMIELEWSKI TOMASZ 6621km / M40KALISZTRAWA TEAMOKOKPW 
151 CHMIELINA-BADURA JULIA1568BDZ3 / OSTRZESZÓWSP 2 OSTRZESZÓW Powiat 
152 CHMIELIŃSKI OSKAR1726BDZ4 / OSTRZESZÓWSP SIEDLIKÓW Powiat 
153 CHOJKA NATALIA1156BDZ5 / CZAJKÓWSP CZAJKÓW Powiat 
154  CHOJNIAK WIESŁAW 4421km / M40POZNAŃOKOK 
155 CHOWAŃSKI FRANCISZEK1601BDZ2 / OSTRZESZÓWSP 2 OSTRZESZÓW Powiat 
156 CHOWAŃSKI JAKUB1900BDZ2 / OSTRZESZÓWSZKOŁA PODSTAWOWA W ROGASZYCACH Powiat 
157 CHROBOT MACIEJ526BSR2 / SULISZEWO  
158  CICHY MATEUSZ 22321km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKOKPW 
159 CIEMNY MIKOŁAJ1344BDZ4 / GRABÓW/N PROSNĄSP GRABÓW NAD PROSNĄ Powiat 
160 CIEMNY PAWEŁ1527BDZ6 / SP NIEDŹWIEDŹ Powiat 
161 CIEMNY SZYMON1007BDZ2 / SYCÓW-  
162 CIEPLIŃSKI MACIEJ1348BDZ4 / GRABÓW/N PROSNĄSP GRABÓW NAD PROSNĄ Powiat 
163  CIERLACZYK DANIEL 22821km / M30KALISZOKOKPW 
164  CIERPKA NORBERT 4045km / SOŚNIEKB CZARNE WILKIOK 
165 CIERZNIAK PATRYK1939BSS2 / OSTRZESZÓWZESPÓŁ SZKÓŁ NR2 W OSTRZESZOWIE Powiat 
166  CIERŻNICKI ZBIGNIEW 16021km / M50BYDGOSZCZSTOWARZYSZENIE KOLEJARZOKOKMPKolejarzy 
167  CIEŚLA ANDRZEJ 26021km / M40DORUCHÓWOKOKPowiat PW 
168 CIEŚLA DAWID1206BDZ8 / DORUCHÓWSP DORUCHÓW Powiat 
169 CIEŚLA JAKUB1999BDZ8 / DORUCHÓWSP DORUCHÓW Powiat 
170 CIEŚLAK SEBASTIAN4921km / M30ŚREMNIGHT RUNNERSOKOK 
171 CIEŚLIŃSKA OLIWIA1736BDZ5 / CZARNYLASSP SZKLARKA PRZYGODZICKA Powiat 
172 CIOMEK BARTOSZ1880BDZ2 / OSTRZESZÓWSP3 OSTRZESZÓW Powiat 
173 CIUPEK ADAM1799BDZ4 / OSTRZESZÓWSP 1 OSTRZESZÓW Powiat 
174 CIUPEK JAKUB1453BDZ8 / MIKSTATSP MIKSTAT Powiat 
175 CIUPEK MAJA642BDZ1 / SIEDLIKÓWSP SIEDLIKÓW  
176 COFAŁ SEBASTIAN532BSR2 / SOSW JASTROWIE  
177 CURYŁO DAWID1167BDZ6 / CZAJKÓWSP CZAJKÓW Powiat 
178  CYBULSKI MARIUSZ 5321km / M40JELCZ-LASKOWICESAINT-GOBAIN SQUAD , BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA , @BIEGAJZMANKIEMOKOK 
179 CZAJA JAKUB1883BDZ6 / KOBYLA GÓRASP KOBYLA GÓRA Powiat 
180  CZARNECKA DANUTA 7521km / K50CHODZIEŻOKOK 
 Pch_Run
181 CZASKA BARTEK1582BDZ4 / OSTRZESZÓWSP 2 OSTRZESZÓW Powiat 
182 CZASKA OSKAR1123BDZ4 / MIKSTATSP BISKUPICE ZAB Powiat 
183  CZECHOWICZ AGNIESZKA 4021km / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKINIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKOKPW 
184 CZEKAJ ADRIANNA480BSR1 / ZSS NR14 KRAKÓW  
185 CZEMPLIK ZUZANNA1371BDZ5 / GRABÓW/N PROSNĄSP GRABÓW NAD PROSNĄ Powiat 
186 CZERNIECKI OLIWIER1538BDZ2 / OSTRZESZÓWSP 2 OSTRZESZÓW Powiat 
187 CZESNOWSKI BARTOSZ2034BDZ2 / MIĘDZYBÓRZSP MIĘDZYBÓRZ  
188 CZWORDON MARTYNA1551BDZ1 / OSTRZESZÓWSP 2 OSTRZESZÓW Powiat