Formularz systemu Datasport

I Sztafeta Biegowa 10 km ( 4x2,5 km )
Miedziana Góra, 18 maja 2018 r.


Sztafety - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 41
Liczba opłaconych zawodników: 15
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ADAMCZYK KATARZYNA 4/1OPEN / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI  
2  ADAMCZYK MARIUSZ 34/1OPEN / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI  
3 ANTCZAK ILIANA6/1OPEN / MIEDZIANA GÓRAEKSTREMALNI DECARUN  
4  BIELACHA MACIEJ 20/1OPEN / MIEDZIANA GÓRAMECHANIK I PRZYJACIELEOK 
5  CISOWSKA BARBARA 5/1OPEN / KIELCEEKSTREMALNI DECARUNOK 
6  DEREJCZYK CEZARY 30/1OPEN / NOWINYMECHANIK I PRZYJACIELEOK 
7  DULEMBA ZBIGNIEW 29/1OPEN / SKARŻYSKO-KAMIENNADECATHLON KIELCE/ JUVENTA-KOBEX STARACHOWICE  
8  GAJEK ZUZANNA 9/1OPEN / MAŁOGOSZCZTEAM MAŁOGOSZCZOK 
9  GLAZOWSKA MONIKA 41/1OPEN / MIEDZIANA GÓRA  
10  GŁOGOWSKI ROBERT 33/1OPEN / KIELCEZABIEGANI  
11  GURSIEL TOMASZ 17/1OPEN / KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
12  IWAN CZESŁAW 3/1OPEN / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI  
13  JAGIEŁŁO BŁAŻEJ 22/1OPEN / PAWŁÓWMECHANIK I PRZYJACIELEOK 
14  JEDLIŃSKA AGNIESZKA 13/1OPEN / KIELCEEKSTREMALNI DECARUN  
15  KASZUBA ROBERT 40/1OPEN / ZAGNAŃSKZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE`POD BARTKIEM`  
16  KOŁOMAŃSKI MICHAŁ 11/1OPEN / WILKÓWMECHANIK I PRZYJACIELEOK 
17  KORNECKA-CIELIBAŁA ANETA 37/1OPEN / SOBKÓWSOBKÓW BIEGAOK 
18  KOSIŃSKA SYLWIA 38/1OPEN / SOBKÓWSOBKÓW BIEGAOK 
19  KRUSZYNA MIROSŁAW 21/1OPEN / CHĘCINYBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI  
20  KUŁAGA MICHAŁ 26/1OPEN / BUSKO-ZDRÓJEKSTREMALNI DECARUN  
21  LATKOWSKA ANNA 36/1OPEN / KIELCE  
22  LECHOWSKA KATARZYNA 15/1OPEN / KIELCEEKSTREMALNI DECARUN  
23  ŁUKASIEWICZ SEBASTIAN 10/1OPEN / MIEDZIANA GÓRAMECHANIK I PRZYJACIELEOK 
24  MEJ PAWEŁ 7/1OPEN / BACZKÓW K. BOCHNINIEZRZESZONY - BOSY BIEGACZ  
25  MŁYNARCZYK SŁAWOMIR 2/1OPEN / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI  
26  ORNATOWSKA MARIA 12/1OPEN / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIOK 
27  OŻÓG PAWEŁ 28/1OPEN / KIELCEEKSTREMALNI DECARUNOK 
28  PIEC - GŁOGOWSKA JUSTYNA 32/1OPEN / KIELCEZABIEGANI  
29  SADZA ANNA 24/1OPEN / SKARZYSKO - KAMIENNA  
30  SALWA TOMASZ 39/1OPEN / MIEDZIANA GÓRAZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE`POD BARTKIEM`  
31  SITARSKI MICHAL 31/1OPEN / BODZENTYNMECHANIK I PRZYJACIELEOK 
32  SŁAWOMIR WIEWIÓRA 14/1OPEN / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI  
33  SURMA KRYSTIAN 19/1OPEN / KIELCEOLIMP STRAWCZYN/ MECHANIK I PRZYJACIELE  
34  SZMIDT BARTŁOMIEJ 18/1OPEN / KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
35  SZNAJDER ANETA 27/1OPEN / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI  
36  SZTANDERA PIOTR 35/1OPEN / PARSZÓWDECATHLON KIELCE/ JUVENTA-KOBEX STARACHOWICE  
37  ŚWIRSZCZ ANDRZEJ 8/1OPEN / ZAKRUCZETEAM MAŁOGOSZCZOK 
38  TOMASZEWSKI RAFAŁ 16/1OPEN / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI  
39  WIATROWSKI JACEK 1/1OPEN / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI  
40  WÓJCICKA BARBARA 23/1OPEN / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI  
41  WÓJCICKI PAWEŁ 25/1OPEN / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI