Zawody obsługuje firma Datasport

VI Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego
Grudziądz-Rulewo, 03 maja 2018 r.


Liczba zawodników : 930
Odebrało numery: 812

Liczba opłaconych zawodników: 826
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ACHO HERRERA ALEJANDRO 27721km / M20GRUDZIADZOKOK 
2  ADAMSKA JUSTYNA 62421km / K40BANINORUNNERSI S7 BANINOOKOKGPTP 
3  ADAMSKI WOJCIECH 56021km / M50GRUDZIĄDZOKOK 
4  ADAMUSIAK SŁAWOMIR 70321km / M40IŁAWAIŁAWA BIEGAOKOKGPTP 
5  ALEKSANDROWICZ RADOSLAW  21km / M30GRUDZIADZ--- OKGPTP  
6  ANDRZEJCZAK RAFAŁ 15621km / M30GRUDZIĄDZOKOK 
7  ANDYSZ RAFAŁ  21km / M40GRUDZIĄDZ--- OK  
8  ANGIELCZYK MIROSŁAW 46621km / M40ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEOKOK 
9  ANISZEWSKI DARIUSZ 20321km / M40GARDEJAOKOK 
10  ANZEL JERZY 1121km / M50BRODNICABRODNICA BIEGAOKOKGPTP 
11  APANOWICZ RADOSŁAW 80421km / M40ELBLĄGAPACZE TEAMOKOKGPTP 
12  APCZYŃSKA MARTA  21km / K20BRODNICASZALONE BRODNICZANKI. IP-SERWIS.PL OK  
13  ARBSZAJTYS PIOTR 23821km / M30GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGA GGBOKOK 
14  ARCHITA MATEUSZ 81821km / M20ŁASINWSD TORUŃOKOKGPTP 
15  ASMAN-MILCZAREK MARTA  21km / K40PIASECZNOBIEGIEM DLA MAGDY OK  
16  BABALSKA JOANNA 22321km / K30POKRZYDOWOĆWICZYĆ I BYĆ SZCZĘŚLIWYMOKOK 
 Biegam rekreacyjnie od 2 lat,zaliczyłam półmaraton :Ciechocinek , Warszawa BMW, Mława, Toruń.Biegająca mama która kocha biegać.
17  BAGIŃSKI KRZYSZTOF 68721km / M40OSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERSOKOKGPTP 
18  BALCEROWICZ JAROSŁAW 82921km / M40PIŁAOKOK 
19  BALCERZAK PIOTR 11521km / M40GRUDZIĄDZ---OKOK 
20  BAMBROWICZ MARTYN 51621km / M30RUMIAOKOK 
21  BANACH TOMASZ 6321km / M30GRUDZIĄDZTOMEK BIEGA GRUDZIĄDZOKOKGPTP 
22  BANAŚ ARTUR 69021km / M20GRUDZIĄDZLA RIVE TEAMOKOK 
23  BANDURSKA IWONA 78621km / K30DZIAŁDOWOFILICEOKOKGPTP 
24  BAR KATARZYNA 6621km / K40WARSZAWATEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOKOK 
25  BARCZAK TOMASZ 42821km / M40BYDGOSZCZOKOK 
26  BARNAŚ AGATA 63221km / K30MALBORKGRUPA MALBORKOKOKGPTP 
 Pierwszy start w tym półmaratonie 😎
27  BARON JACEK 45421km / M40GRUDZIĄDZVADAIN RUNNING CLUBOKOK 
28  BARON KASIA 44721km / K40GRUDZIĄDZVADAIN RUNNING CLUBOKOK 
29  BARSZCZEWSKA MIROSŁAWA 17121km / K40WARLUBIE---OKOKGmina  
30  BARTKOWSKI MARIUSZ 1221km / M30GRUDZIĄDZOKOKGPTP 
31  BARTKOWSKI ZBIGNIEW 75121km / M50DZIAŁDOWOOKOK 
32  BARTKOWSKI ZDZISŁAW 15121km / M50GRUDZIĄDZOKOK 
33  BARTOS ARKADIUSZ 37021km / M50GRUDZIĄDZWTORKOWY TRENINGOKOK 
34  BARTOS LIGIA 37121km / K40GRUDZIĄDZWTORKOWY TRENINGOKOK 
35  BARTOSIAK RYSZARD 21221km / M50GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGA GGBOKOK 
36  BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA 70421km / K40ILAWAAMEX BĄCZEK IŁAWAOKOKGPTP 
37  BĄCZKOWSKI MIROSŁAW 13021km / M40GRUPANIEZRZESZONYOKOKGmina 
38  BĄCZKOWSKI SŁAWOMIR 28821km / M30GRUDZIĄDZV RUNNEROKOKGPTP 
39  BĄKOWSKI MAREK 63121km / M50WIĘCBORKOKOK 
40  BĄKOWSKI ZBIGNIEW  21km / M60GDAŃSKORKANA 10 OK  
41 BEDNARCZYK JOANNA 21km / K30BYDGOSZCZAXA RUNNING TEAM OK  
42  BEDNARCZYK PRZEMYSŁAW 6021km / M30GRUDZIĄDZDAJERADEOKOK 
43 BEDRA GRZEGORZ 79321km / M20ZALEWOPUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-WOKOKGPTP 
44  BEDRYJ MATEUSZ 82621km / M20MEŁNO42 DO SZCZĘŚCIAOKOK 
45  BEHOUNEK LESZEK 78721km / M50ZAKOPANETOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEOKOK 
46  BELKA PRZEMYSŁAW 55021km / M20IŁAWAIŁAWA BIEGAOKOKGPTP 
47  BELZYT EWELINA 34521km / K30UNISŁAWPRZEBIEGLI UNISŁAW I OKOLICEOKOK 
48  BELZYT PIOTR 28521km / M30UNISŁAWPRZEBIEGLI UNISŁAW I OKOLICEOKOK 
49  BERNHARD PAWEŁ 84321km / M40WARSZAWA  
50  BIAŁEK DAWID  21km / M20NAKŁO NAD NOTECIĄNAKIELSKI KLUB BIEGACZA OKGPTP  
51  BIELEWSKI ERYK 48621km / M20ROGÓŹNOOKOK 
52  BIESZKE IZABELA 16621km / K30MOSTYWYMIATACZEOKOK 
53  BIESZKE RAFAŁ 13121km / M30GDYNIAWYMIATACZEOKOK 
54  BISZTO-SZCZĘSNY SYLWIA 1321km / K30NOWA WIEŚOKOK  
55  BOBKOWSKI MACIEJ 41521km / M40PYSKOWICENIGHT RUNNEROKOK 
56 BOETTCHER SYLWIA 21km / K30NICPONIATRUNSFORMACJA GNIEWU OK  
57  BOGUTA MAREK 32021km / M40GRUDZIĄDZWISŁA/AKADEMIA BIEGANIA/STOMIL CROSSFIT GRUDZIĄDZOKOK 
58  BOJKE MIROSŁAW 46921km / M40CHEŁMNOOKOK 
59  BORC MARZANNA 13721km / K40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOKGPTP 
60  BORC PIOTR 13821km / M40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
61  BOROWIAK DAWID 21821km / M20GRUDZIĄDZKS UŁANI DRAGACZOKOK 
62  BOROWICZ JAROSŁAW 37821km / M30GRUDZIĄDZOKOK 
63  BORZYSZKOWSKI BARTOSZ 57621km / M20KWIDZYNOKOK  
64  BRAC GRAZYNA 1421km / K60GRUDZIĄDZOKOK 
65  BRAC MARIAN 1521km / M60GRUDZIĄDZGRUPA WBOKOK 
66  BRAC-WALCZYK MALGORZATA 13921km / K60DOLNA GRUPAAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
67  BRALEWSKA JUSTYNA 83021km / K30STARE POLEOKOKGPTP 
68  BRATKO MARCIN 29321km / M30GDAŃSKOKOK  
69  BRODA SZYMON 16221km / M20JABŁONOWO POMORSKIEOKOK 
70  BRÓZDA KATARZYNA 56521km / K30BRZOZIEOKOK 
71 BRYŁA MACIEJ 39421km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA/49BLOTOKOK 
72  BRYMERSKA ANETA  21km / K30IŁAWAIŁAWA BIEGA OKGPTP  
73  BRYMERSKI ZBIGNIEW  21km / M40IŁAWAIŁAWA BIEGA OKGPTP  
74  BRZEZIŃSKA BARBARA 9621km / K50GDYNIAPARKRUN GDYNIAOKOK 
75  BRZEZIŃSKA MARTA 37221km / K40ZĄBKIOKOK 
76  BRZEZIŃSKI RAFAŁ 74221km / M30ERFTSTADTWILLIAM ERFTSTADTOKOK 
77  BRZOZOWSKA WERONIKA 51721km / K20GRUDZIĄDZTAEKWONDO GROMOWSKIOKOK 
78  BUCHOLC TOMASZ 20121km / M30GRUDZIĄDZWTORKOWY TRENINGOKOK 
79  BUDNIK SŁAWOMIR  21km / M40BYDGOSZCZFLORKA & GNIEWKO OK  
80  BUDZIK KAZIMIERZ 52221km / M60GRUDZIĄDZPROJKAZ GRUDZIĄDZOKOK 
81  BUDZIŃSKA DOROTA 58921km / K20FIJEWOBIEGAM U KOLESIOKOKGPTP 
82  BUNK DARIA 84421km / K30GRUDZIĄDZAB GRUDZIADZ  
83  BURCHARD BEATA 44521km / K40PIASECZNOHENKELOKOK 
84  BURKIEWICZ ANDRZEJ 39721km / M60GRUDZIĄDZKTG HARNAŚOKOK 
85  CĄBROWSKI PIOTR 31221km / M40GRUDZIĄDZZK NR2 W GRUDZIĄDZUOKOK 
86  CENDROWSKI JAKUB 55921km / M16SUSZROZBIEGANY SUSZOKOK 
87  CENDROWSKI KRZYSZTOF 51521km / M50PRABUTYBODEX TEAMOKOKGPTP 
88  CETKOWSKI PRZEMEK  21km / M30TORUŃ OK  
89  CHABOWSKI DAWID 61021km / M40CHOJNICEOKOK  
90  CHABROS MAŁGORZATA 10421km / K20ŚWIECIEOKOK 
91  CHELKOWSKI HENRYK 80621km / M40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOKGPTP 
92  CHĘCIŃSKI LESZEK  21km / M40GDAŃSK- OKGPTP  
93  CHMIELECKA KAROLINA 56821km / K30NOWEOKOK  
94  CHMIELEWSKI JAKUB 49021km / M16GRUDZIĄDZWISŁA/ II LO GRUDZIĄDZOKOK 
95  CHMIELEWSKI RAFAŁ 19721km / M40GRUDZIĄDZOLIMPIA/WISŁA/RUCH GRUDZIĄDZOKOK 
96  CHODUKIEWICZ MONIKA 21921km / K16KWIDZYNOKOK 
97  CHODYNA DANIEL 48721km / M30GRUDZIĄDZOKOKGPTP 
98 CHRABONSZCZ JERZY39821km / M60OSTRÓDACHRABI OSTRÓDAOKOKGPTP 
 ur 1957 ,mam ukończonych 33 maratony , rekordowy czas 3:55:57 ,w 2016 r w Gdańsku.
99 CHRABONSZCZ MARIA39921km / K50OSTRÓDACHRABIOKOKGPTP 
 1960
100  CHWAŁOWSKI ROBERT 46721km / M40WARSZAWATYPYOKOK 
101  CHYBCZYŃSKI WOJCIECH 11921km / M40STARE MARZYJANOSIKIOKOK 
102  CHYLIŃSKA DOROTA 61121km / K50GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
103  CHYLIŃSKI WOJCIECH 49521km / M40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
104  CHYŁA MONIKA 26021km / K30GRUDZIADZOKOK 
 Mój pierwszy półmaraton
105  CHYREK WOJCIECH 63621km / M30GDAŃSKLAWA TEAMOKOK 
106  CHYŻYŃSKA MARZENA 33621km / K40SZCZEPKOWOOKOKGPTP 
107  CICHECKA ANNA 63921km / K40GRUDZIADZWOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A.OKOK 
108  CICHERSKI MARCIN 50121km / M20STARE POLEOKOK 
 Hey, nazywam się Marcin i jestem początkującym biegaczem.
109  CICHOCKA ANNA 57421km / K50KWIDZYNSP2OKOK 
110  CICHOŃ TOMASZ 74421km / M30ELBLĄGOKOKGPTP 
111  CIEPCIELIŃSKI DAWID 54421km / M30BRODNICABIEGAM BO BIEGAMOKOKGPTP 
112  CIEPLIŃSKI RAFAŁ 50021km / M40KONOJADYBRODNICA BIEGAOKOK 
113  CIEŚNIK KAROLINA 29021km / K20GRUDZIĄDZOKOK 
114  CIEŚNIK KRZYSZTOF 52821km / M30GRUDZIĄDZOKOKGPTP 
115  CISZEWSKI ŁUKASZ 75421km / M20GRUDZIĄDZOKOK 
116  CYBULSKA MONIKA 31321km / K40GRUDZIĄDZOKOK 
117  CYRKLER RAFAŁ 44321km / M40OSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERSOKOKGPTP 
118  CYRULIK DAMIAN 69221km / M20GRUDZIĄDZV RUNNEROKOK 
119  CYRULIK MARIUSZ 81021km / M50GRUDZIADZV RUNNEROKOK 
120  CYSEWSKI MIECZYSŁAW 24921km / M50GRUDZIĄDZOKOKGPTP 
121  CZABAJ JACEK 8021km / M50KWIDZYNKWIDZYN BIEGAOKOKGPTP 
122  CZAJKOWSKI MACIEJ 77321km / M40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOKGPTP 
123  CZAJKOWSKI PIOTR 32221km / M20KOWALEWO POMORSKIEAGROLOK SPORT TEAMOKOKGPTP 
124  CZARNECKI JANUSZ 20621km / M16BOCHLINOKOK 
125  CZARNY ANNA 76821km / K40GDAŃSKOKOK 
126  CZAYKOWSKA AGNIESZKA 58221km / K30GDYNIAETRAVEL TEAMOKOK 
127  CZERNIAK GRZEGORZ 64521km / M30NOWA WIEŚMAM OCHOTĘ POBIEGAĆOKOK 
128  CZESZEWSKI RAFAŁ 53121km / M30TORUŃANIRO RUN TEAMOKOK 
129  CZYNSZ PIOTR 75221km / M30SZCZECINSZCZECINOKOK