Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

Być jak Bronek
Grudziądz, 03 maja 2018 r.


Liczba zawodników : 110
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj
1  ACHO HERRERA ALEJANDRO 1AC1 / GRUDZIADZPOLPOL 
2  ACHO-RADECKA ANTONINA 2AD1 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
3 BABICKA KAJA3AD2 / GRUDZIĄDZSP 7 GRUDZIĄDZPOLPOL 
4  BARICA KINGA 4AD3 / IŁAWASEKCJA LA CSIR SUSZPOLPOL 
5  BARNAŚ ALEKSANDER 5AC2 / MALBORKGRUPA MALBORKPOLPOL 
6 BARNAŚ JULIAN6AC1 / MALBORKGRUPA MALBORKPOLPOL 
7 BARTKOWSKA HANNA7AD2 / GRUDZIADZPOLPOL 
8 BARTKOWSKI FRANCISZEK8AC2 / GRUDZIADZPOLPOL 
9 BARTOSZYŃSKA IGA9AD2 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
10 BARTOSZYŃSKA STEFANIA10AD1 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
11  BARTOŚ ANNA 11AC2 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
12  CYCHOWSKI BŁAŻEJ 12AC4 / WARLUBIERULEWOPOLPOL 
13  CYCHOWSKI DOMINIK 13AC2 / WARLUBIERULEWOPOLPOL 
14  DANIELEWICZ JULIA 14AD4 / WARLUBIEPOLPOL 
15 DOLEWSKA LENA15AD2 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
16  DOLIŃSKA MAJA 16AD3 / JEŻEWOPOLPOL 
17  DYJACH DANIEL 17AC1 / GRUCZNOPOLPOL 
18  DYJACH SZYMON 18AC1 / GRUCZNOPOLPOL 
19  DZIEDZIC DAWID 19AC1 / GRUDZIADZPRZEDSZKOLE RZĄDZPOLPOL 
20  DZIEDZIC KAMIL 20AC2 / GRUDZIĄDZPRZEDSZKOLE RZĄDZPOLPOL 
21 FLOREK FILIP21AC3 / GRUPARUN TEAM FLORASYPOLPOL 
22 FLOREK JAKUB22AC4 / GRUPARUN TEAM FLORASYPOLPOL 
23 GAWRON AGATA24AD3 / BYTÓWSP NR 5 BYTÓWPOLPOL 
24  GOLLUS ALICJA 25AD2 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
25 GONTOWSKA KATARZYNA26AD3 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
26 GONTOWSKA OLIWIA27AD4 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
27  GÓRNY MIKOŁAJ 28AC2 / TORUŃPOLPOL 
28 GÓRSKA JULIA29AD4 / GNIEWDOMRUSTYKALNY.PLPOLPOL 
29 GÓRSKI MICHAŁ30AC2 / GNIEWDOMRUSTYKALNY.PLPOLPOL 
30 JACIUBEK ANTONI31AC1 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
31 JACIUBEK EMILIA32AD3 / GRUDZIĄDZSP 20POLPOL 
32 JASTRZĘBSKI ANTONI33AC2 / GRUDZIĄDZDC LIFEPOLPOL 
33  JEZIORSKA JOANNA 34AD1 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
34  KARWOWSKA ANGELIKA 35AD2 / GRUDZIADZVIRTUAL RUNNER CLUBPOLPOL 
35  KASSOUD KAROLINA 36AD2 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
36 KAWALEC GLORIA37AD1 / GRUDZIADZKEBAB VS BURGERPOLPOL 
37 KAWALEC MIKOLAJ38AC2 / GRUDZIADZKEBAB VS BURGERPOLPOL 
38  KILICH MAŁGORZATA 39AD3 / INOWROCŁAWPOLPOL 
39  KINAST MARCELINA 40AD1 / DZIAŁDOWOPOLPOL 
40 KLIMEK ANTONINA41AD2 / BLIZNOPOLPOL 
41 KLIMEK JAN42AC1 / BLIZNOPOLPOL 
42 KOWALSKA KINGA43AD1 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
43  KOWALSKA MAJA 44AD2 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
44  KOZAK WOJCIECH 45AC2 / TORUŃPOLPOL 
45  KOZAK ZOFIA 46AD2 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
46 KOZLOWSKI OSKAR47AC4 / GRUDZIADZAUTO-SKAR GRUDZIĄDZPOLPOL 
47 KRAJEWSKA PATRYCJA48AD2 / GRUDZIĄDZBEAUTIFULSKINPOLPOL 
48 KRAJEWSKA WIKTORIA49AD2 / GRUDZIĄDZBEAUTIFULSKINPOLPOL 
49 KRAWCZYK AMELIA50AD4 / MALANÓWPOLPOL 
50 KRAWCZYK MARIA51AD3 / MALANÓWPOLPOL 
51  KULPA PATRYCJA 52AD4 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
52  KULPA SANDRA 53AD2 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
53  KWIATKOWSKA HANNA 54AD3 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
54  KWIATKOWSKA OLGA 55AD3 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
55 KWIATKOWSKI HUBERT56AC1 / GRUDZIADZPOLPOL 
56 KWIATKOWSKI STANISŁAW57AC1 / GRUDZIADZPOLPOL 
57 LAMKOWSKI DANIEL58AC4 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
58 LAMKOWSKI SEBASTIAN59AC3 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
59  LIWANDOWSKI BARTOSZ 60AC4 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
60 ŁUCZAK ASIA61AD4 / TUREKPOLPOL 
61 ŁUCZAK KINGA62AD4 / TUREKPOLPOL 
62 ŁUCZAK MICHAŁ63AC3 / TUREKPOLPOL 
63  ŁUCZYŃSKA AGNIESZKA 64AC3 / GDAŃSKPOLPOL 
64  MENKA ADRIAN 65AC2 / WARLUBIERULEWOPOLPOL 
65  MIELEWSKI JAKUB 66AC2 / BUSNIAPOLPOL 
66 MŁYNEK JAKUB67AC3 / GRUDZIĄDZSP 20POLPOL 
67 MŁYNEK JULIA68AD4 / GRUDZIĄDZSP 20POLPOL 
68  MORCZYŃSKA KATARZYNA 69AD1 / GRUDZIĄDZBLIŹNIAKI BIEGAJĄPOLPOL 
69 MORCZYŃSKA KATARZYNA70AD1 / GrudziądzGRUDZIĄDZKA FIT MAMAPOLPOL 
70  MROZEK MACIEJ 71AC2 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
71  NOWAK ANTONINA 72AD1 / KRAKÓWCZYŻYNIAKIPOLPOL 
72 OSTROWSKI ADAM73AC3 / BIETOWOPSP LUBICHOWOPOLPOL 
73 OSTROWSKI JACEK74AC1 / BIETOWOPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W LUBICHOWIEPOLPOL 
74 OSTROWSKI KONRAD75AC3 / BIETOWOPSP LUBICHOWOPOLPOL 
75  PAWLOWSKA ZUZANNA 76AD3 / SULNOWOPOLPOL 
76  PIECHNA MAKSYMILIAN 77AC1 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
77  PIECHNA MIKOŁAJ 78AC4 / GRUDZIĄDZMORSY Z GRUDZIĄDZAPOLPOL 
78 PIOTROWSKA ALICJA79AD2 / GDAŃSKPOLPOL 
79 PIOTROWSKA PATRYCJA80AD1 / GDAŃSKPOLPOL 
80 PROCAJŁO DOMINIK81AC3 / GRUDZIĄDZSP 20POLPOL 
81 PROCAJŁO JAKUB82AC3 / GRUDZIĄDZSP 20POLPOL 
82  PRYC JOANNA 83AD3 / GRUDZIĄDZSP 5 GRUDZIĄDZPOLPOL 
83 PRZESMYCKA LAURA84AD2 / GRUTAPOLPOL 
84 PRZESMYCKA URSZULA85AD2 / GRUTAPOLPOL 
85  PYTYŃSKA OLIWIA 86AD4 / GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZKIE FIT MAMYPOLPOL 
86  PYTYŃSKI IGOR 87AC3 / GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZKA FIT MAMAPOLPOL 
87 RAJKOWSKA ANASTAZJA88AD1 / GDAŃSKPOLPOL 
88 RAJKOWSKI SEBASTIAN89AC2 / GDAŃSKPOLPOL 
89 REDZIMSKA OTYLIA90AD2 / PĘPOWOPOLPOL 
90 REDZIMSKI MATEUSZ91AC2 / PĘPOWOPOLPOL 
91  REETZ SZYMON 92AC4 / GRUDZIĄDZSP 21 GRUDZIĄDZPOLPOL 
92 REETZ WOJCIECH93AC1 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
93  SARNECKA BLANKA 94AD1 / GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZKA FIT MAMAPOLPOL 
94  SCHWERTFEGER KATARZYNA 95AD1 / RUDASPORT I REKREACJA DELFINPOLPOL 
95  SKIBOWSKI PAWEŁ 96AC1 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
96  SKOPOWSKI KRZYSZTOF 97AC3 / BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLPOL 
97 ŚCIBOROWSKI FILIP98AC3 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
98 ŚCIBOROWSKI JAKUB99AC4 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
99 ŚCIBOROWSKI NIKODEM100AC3 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
100  TOMCZUK MARTA 101AD2 / WARSZAWAPOLPOL 
101  UZUN TARAS 102AC3 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
102  WARDULIŃSKI ARTUR 103AC2 / GRUDZIĄDZPOLPOL 
103 WIŚNIEWSKI MARCEL104AC4 / GRUPAWIŚNIEPOLPOL 
104 WIŚNIEWSKI SZYMON105AC3 / GRUPAWIŚNIEPOLPOL 
105  WOJCIECHOWSKI FILIP 106AC3 / WARLUBIERULEWOPOLPOL 
106  WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ 107AC4 / WARLUBIERULEWOPOLPOL 
107  WOŁODŹKO ADRIAN 108AC1 / GRUDZIĄDZMIKI I TATAPOLPOL 
108 WRÓBLEWSKA JULIA109AD2 / ELBLĄGRUNNING SPARROWPOLPOL 
109 WRÓBLEWSKI MATEUSZ110AC3 / ELBLĄGRUNNING SPARROWPOLPOL 
110  WRÓBLEWSKI TOMASZ 111AC3 / ELBLĄGPOLPOL