Zawody obsługuje firma Datasport

V Bieg Szerszenia- Nocny Bieg Świętojański
Oleśnica, 23 czerwca 2018 r.


Liczba zawodników : 361
Odebrało numery: 277

Liczba opłaconych zawodników: 278
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ADAMSKI ADAM 9910km / M50BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
2  ANDRZEJCZUK ANDRZEJ  10km / M20DOBROSZYCELOREM IPSUM DOLOR SIT AMET, CONSECTETUR ADIPISCING ELIT. QUISQUE A TURPIS VITAE URNA FAUCIBUS FACILI   
3  ANETA ŻŁOBINSKA 8510km / K30SŁUPIAOK 
4  ARSŁANOWOW ZENON 18710km / M60WROCŁAWOK 
5  BABSKI TADEUSZ 21610km / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
6  BAKALARZ-WÓJCIK TERESA 13810km / K40OLEŚNICAKPZ SFORAOK 
7  BALICKI PIOTR 4910km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAOK 
8  BANASIK WIESŁAW 25510km / M50ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEOK 
9  BANASZEWSKI ADAM 16810km / M40OLEŚNICAOK 
10  BARANOWSKI PIOTR 8110km / M30BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
11  BARGIEL RAFAŁ 12310km / M40OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK  
12  BARTNIK ROBERT  10km / M40OLEŚNICAPOGROM WICHRA TEAM   
13  BARTOSZEWSKA JUSTYNA 23610km / K20KOSTOMŁOTYOK 
14  BĄKOWSKI BARTOSZ 22810km / M30OLEŚNICAOK 
15  BEDNAREK PIOTR 25910km / M30WROCŁAWOK 
16  BIAŁA KATARZYNA 1510km / K20OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAOK 
17  BIELECKI MARIUSZ 7610km / M40SOŚNIENIGHT RUNNERSOK 
18  BIELSKI PIOTR  10km / M40OLEŚNICAZAWSZE & WSZĘDZIE OLEŚNICA   
19  BIEŃ DARIUSZ 8410km / M30OLEŚNICAKURIER DOWYSLANIA.PLOK 
 Dajemy więcej !!!
20  BIŁOGAN EDYTA 8310km / K30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
21  BŁACH ROLAND 18810km / M40KĘPNOKS LENIWIECOK 
22  BŁASZCZYK MACIEJ  10km / M40OLEŚNICA   
23  BŁASZCZYNA NATASZA 18210km / K40WROCŁAWOK 
24 BOBRYCKA MARIOLA9310km / K50ŁASKBGBOK 
25  BOCHYNEK RYSZARD 22510km / M50GRODKÓWOK 
26  BOGUSZ SŁAWOMIR  10km / M40DOBROSZYCEOGT   
27  BOROWIK AGATA 4610km / K30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
28  BOROWIK GRZEGORZ 23510km / M40OLEŚNICAGB TEAMOK 
29  BRODA MARCIN 27210km / M30GŁUSZYCAOK 
30  BROŻEK MARTA  10km / K20OLEŚNICA   
31  BRUSACKI MACIEJ 12510km / M30OLEŚNICAOK 
32 ZAWODNIK ANONIMOWY26210km / K30 TRENUJ Z NAMIOK 
33  BUKOWSKI MICHAŁ 6710km / M30OLEŚNICAOK 
34  BULUK GRZEGORZ  10km / M30NAMYSŁÓW   
35  BUŁKOWSKA ELZBIETA 13110km / K50OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAOK 
36  BURAWSKI PIOTR 13510km / M30OLEŚNICA-OK 
37  CABAN RAFAŁ 12210km / M40OLEŚNICAUKS LUDWIKOWICEOK 
38  CEBO ARKADIUSZ 3210km / M40OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
39 CERANOWSKI RADOSŁAW3410km / M20WROCŁAWOK 
40  CHMIELEWSKI PAWEŁ 15810km / M40NAMYSŁÓW5HOPS+OK 
41  CHMIELEWSKI RAFAŁ 19910km / M30OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAOK 
42 CHORĄŻY IZABELA7510km / K20DOBROSZYCECAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
43  CHORĄŻY ŁUKASZ 7410km / M30DOBROSZYCECAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
44 CHOWAŃSKI PAWEŁ410km / M30SYCÓW  
45  CHRZAN MARIUSZ 21910km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAOK 
46  CIEPLUCH MARCIN  10km / M20OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGA   
47  CIURA KRZYSZTOF 5310km / M40SPALICECAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
48  CYBULSKI MARIUSZ  10km / M40JELCZ-LASKOWICEBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA , @BIEGAJZMANKIEM   
49  CYPROWSKI KAROL 15110km / M20WROCŁAWELEKTROTIMOK 
50  CZEKALSKA MARIOLA 21410km / K50BRZEGKOTWICA BRZEGOK 
51  CZEKAŁA BARTOSZ 27510km / M20TRZCINICAOK  
52  CZUCHWICKI MAREK 25810km / M40WROCŁAW-OK 
53 ĆWIK ADAM710km / M40OLEŚNICA