Zawody obsługuje firma Datasport

XXIV ORLEN Maraton Solidarności
Gdańsk, 15 sierpnia 2018 r.


Liczba zawodników : 873
Odebrało numery: 680

Liczba opłaconych zawodników: 746
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  AASBERG STIG 16542km / M70HUDDINGEIF NYLANDOKOK 
2  ABRAHAMOWICZ JAKUB 5742km / M30RYBNIKOKOK 
3  ABROMAITYTE SMAIZE LINA 17842km / K30VILNIUSINZINERIJAOKOK 
4  ABUCEWICZ WALDEMAR 13642km / M50WŁADYSŁAWOWOMKS WŁADYSŁAWOWOOKOK 
 Gdański maraton Solidarności ma swój niepowtarzalny klimat - dlatego lubię go..
5  ADAMCZYK SŁAWOMIR 42842km / M40RUMIAOKOK 
6 AJTEL JAROSŁAW75142km / M40GDAŃSKTEAM LETJA  
7  ALASAL ALAA 47842km / M40IRBIDDRUŻYNA DUŻEJ WAGIOKOKNSZZ  
8  ALBECKI TOMASZ 62442km / M30WEJHEROWOOKOK  
9  ALEKSANDROWICZ PIOTR 53042km / POZNAŃNSZZ SOLIDARNOŚĆ REGION WIELKOPOLSKAOKOKNSZZ 
10  ANDERSSON ROGER 38342km / M40SODERTALJEIK STERN GOTEBORGOKOK 
11  ANDREASEN BENT BRIAN 15342km / M50ASSENTOFTASSENTOFTOKOK 
12  ANGIELCZYK ADAM 55342km / M30GDAŃSKGDAŃSK POŁUDNIE NA STARTOKOKNSZZ 
13  ARENT MARIUSZ 66942km / M40GDAŃSKBLUE PROGESS ORUNIAOKOK 
14  ASZENDORF FILIP 50942km / M30WARSZAWAOKOK 
15  AUGUŚCIAK SZYMON 64842km / M20ŁĘGOWOOKOK 
16 AVIZINIS PAULIUS45942km / M40VILNIUSOKOK 
17  BADE THOMAS 16942km / M50SCHENEFELDHAMBURGER SVOKOK 
18 BAGROWSKI MAREK 10042km / M50DĄBROWA CHEŁMIŃSKAUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGAOKOK 
19  BAGROWSKI TOMASZ 100042km / M30GDAŃSKRADOŚĆ BIEGANIAOKOK 
20  BAJOR ROBERT 57642km / M40RĘDZINYOKOK 
21 BAJUR BARBARA38142km / K30KRAKÓWITMBW KRAKÓWOKOK 
22  BAKOŃSKI JACEK 33442km / M20WARSZAWAOKOK 
23  BAŁAMĄCEK TOMASZ 68642km / M40RURZYCAPROGDAR MARATHON TEAMOKOK 
24  BANACH ARTUR 3442km / M40POLKOWICENSZZ SOLIDARNOŚĆ VOLKSWAGEN MOTOR POLSKAOKOKNSZZ  
25  BANASZEK JOANNA  42km / K40GDYNIA OK  
26  BANAŚ SYLWESTER 52042km / M30GDAŃSKLUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE!OKOK  
27  BARANIECKI ZBIGNIEW 16842km / M60POZNAŃ100 MPCOKOK 
28  BARON RYSZARD 25142km / M40GDAŃSKOKOK 
29  BARTELIK KRZYSZTOF 60842km / M40GDAŃSKNIEZRZESZONYOKOK 
30 BARTKIEWICZ KRZYSZTOF642km / M40TORUŃMARATONYPOLSKIE.PL TEAM  
31 BARTON DAREK14242km / M50LNISKAOKOK 
32 BARTOSZEWSKI WITOLD75342km / M40GDAŃSK  
33  BASIC ZLATAN 61142km / M40TIBROČELINACOKOK 
34 BASTIAN JACEK45042km / M40GDAŃSKULTRAKREW TEAMOKOK 
35  BAYLEY DAVID 17042km / M40MILTON KEYNES100 MARATHON CLUB (UK)OKOK 
36  BĄK ANDRZEJ 52842km / M50GŁOGÓW MŁP.TKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MŁP.OKOKNSZZ 
37  BĄKOWSKA JOLANTA 31242km / K50WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKOKOK 
38  BĄKOWSKI MAREK 49542km / M50WIĘCBORKOKOK 
39  BEDNAREK MARTA 44842km / K30BOULOGNE BILLANCOURT-OKOK 
40  BEJROWSKI PIOTR 63442km / M30GDAŃSKSKRZAT TEAMOKOK 
41  BERTILSSON PARANIAK BARBRO 16342km / K60HUDDINGETEAM SKAVSARET IFOKOK 
42  BIAŁA BEATA 13442km / K50GDAŃSKOKOK 
43  BIANCHESSI DIEGO 142km / M30CREMACAMISANO RUNNING OK 
44  BIELECKI TADEUSZ 8242km / M40RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIAOKOKNSZZ 
45  BINKOWSKI ALEKSANDER 6542km / M40GŁOGÓWOKOK  
46  BIŃKOWSKI LEON 51142km / M50RADOMNSZZ SOLIDARNOŚĆ SKARŻYSKO KAMIENNAOKOKNSZZ 
47  BISKO KAROLINA  42km / K30GDYNIADALEKO JESZCZE? OK  
48  BŁASZKOWSKI MICHAŁ 68742km / M30GDAŃSKOKOK 
49  BŁOCH JOANNA 65942km / K40GDAŃSKSZALONY GDAŃSK BIEGAOKOK 
50  BOCZULA KRZYSZTOF 57142km / M50BIELAWAVOLVO POLSKAOKOKNSZZ 
51  BOGDANOWICZ BEATA 100142km / K40GDAŃSKBIEGOWY ŚWIATOKOK 
52  BOGDANOWICZ ZBIGNIEW 53842km / M60SZCZECINOKOK 
53  BOGDANOVA LIUBOV 34442km / K60SANKT-PETERBURGSILVIAOKOK 
54  BOJKE MIROSŁAW 37642km / M40CHEŁMNOOKOK 
55  BOROWIAK PIOTR 50542km / M40BYTOMOKOK 
56  BOROWSKI JAKUB 43442km / M30GDAŃSKOIRP GDANSKOKOK 
57  BORYSIUK ARKADIUSZ 55542km / M30KAMIEŃ POMORSKIKB KAMIEŃ POMORSKIOKOK 
58  BÓJCZUK ANDRZEJ 35942km / M40JUSZKOWOMOŻE 3?OKOK 
59  BRACCHI CHRIS 4042km / M50WAKEFIELDHYDE PARK HARRIERSOKOK 
60  BRACCHI JANE-MARIE 4142km / K40WAKEFIELDHYDE PARK HARRIERSOKOK 
61  BRACZKO PAWEL 66442km / M50PRZYTULYOKOK 
62  BRATUŚ ANDRZEJ 30142km / M40NOWA SÓLEUROTRUCKOKOK 
63  BRINT BENJAMIN 14342km / M20DONCASTEROKOK 
 Casual runner, love a chocolate hobnob and a sesh
64 ZAWODNIK ANONIMOWY42142km / M20 OKOK 
65  BRODACKI WALDEMAR 71442km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYOKOKNSZZ 
66  BRONISZEWSKI MACIEJ 100242km / M30GDYNIAOKOK 
67  BRONOWICKI RYSZARD 63042km / M60NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLOKOK 
68  BROWARSKI MARIUSZ 13542km / M40POZNAŃRUNMANOKOK 
69  BROWN STEPHEN 3842km / M50LEEDSHYDE PARK HARRIERSOKOK 
70  BRYŁA MACIEJ  42km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA/49BLOT OK  
71  BRZESKI KRZYSZTOF 68842km / M40ŻUKOWOOKOK 
72 BRZEZIK ILONA 42km / K30WEJHEROWOWEJHEROWSKI KLUB MORSÓW OK  
73  BRZOZOWSKA MONIKA 55742km / K30CZERWONAKNSZZ SOLIDARNOŚĆ REGION WIELKOPOLSKAOKOKNSZZ 
74  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 2942km / M60ZAMOŚĆADIDAS RUNNERS WARSAWOKOK 
75  BRZOZOWSKI PIOTR 61442km / M40ROKITKIBIEGAJĄCY TCZEWOKOK 
76  BRZYKCY JACEK 51342km / M30TORUŃOKOK 
77  BUCZYŃSKI ARKADIUSZ 69542km / M40BOLESŁAWNSZZ SOLIDARNOŚĆ ZGH BOLESŁAWOKOKNSZZ 
78  BUDROWSKI FRANCISZEK 40342km / M20BIAŁYSTOKOKOK 
79  BUNIEK MATEUSZ 24642km / M20BRANIEWOKARTOFELKIOKOK 
80  BUSCHKO HANS-DIETER 75742km / M60BERLIN OK 
81  BUSZMAN KRZYSZTOF 72242km / M40GDYNIAOKOK 
82  BZDĘGA JAN 62942km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYOKOK 
83  CARRERA JUAN 43742km / M30GDYNIAWESTA - M2K SERVICESOKOK 
84  CECHMANN ANDRZEJ 50842km / M50GDAŃSKURZAD MORSKI W GDYNIOKOKNSZZ 
85  CENACEWICZ PAWEŁ 18742km / M20JUSZKOWOOKOKNSZZ  
86  CESARCZYK GRZEGORZ 3242km / M40OLSZTYNOLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCHOKOKNSZZ  
87  CHAJDUKOWSKI MAREK 66042km / M50SOPOTNIEZRZESZONYOKOK 
88  CHOJNA ZYGMUNT 70542km / M50PIEKARY ŚLĄSKIEDZIADY OCROKOK 
89  CHRAPEK GABRIEL 36742km / M50KRAKÓWOKOK 
90  CHRZANOWSKI JACEK 26342km / M40ŁADZICEOKOK 
91  CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN 62642km / M60ELBLĄGEL AKTYWNIOKOK 
92  CHUDY HENRYK 57842km / M60SŁAWNOK.S OLSZEWSKI I SYNOWIEOKOK 
93  CHUYKO OLGA 35642km / K30SOPOTOKOK 
94  CHWESIUK MARIUSZ 70242km / M30GDYNIAOKOK 
95  CHWOJNICKI JANUSZ 67242km / M40GDYNIAEX. BYTOVIA BYTÓWOKOK 
96  CHYLAK WOJTEK 68342km / M50WIELISZEWWIELISZEW HERON TEAMOKOK 
97  CIBA MICHAŁ 29742km / M40WEJHEROWOOKOK 
98  CICHOŃ MACIEJ 61842km / M40GDYNIA42.195 WEJHEROWOOKOK 
99  CUCJEW GRZEGORZ 41242km / M30GDYNIAOKOK 
100  CUDZIK WALDEMAR  42km / M50CZĘSTOCHOWA OK  
101  CWAJDA PATRYCJA  42km / K20ROTMANKA OK  
102  CYSEWSKI MIECZYSŁAW 28642km / M50GRUDZIĄDZOKOK  
103  CZACHOR ŁUKASZ 62542km / M30BOLSZEWOOKOKNSZZ 
104  CZAJA KAMIL 39042km / M30SZCZECINOKOK 
105  CZAPIEWSKA JOANNA 6742km / K40TORQUAYOKOK 
 Biegam rekreacyjnie juz od wielu lat. Moimi ulubionymi dystansami sa 10km i pol maratony. W tym roku po raz pierwszy postanowilam zmierzyc sie z Maratonem!
106  CZAPIEWSKI KRZYSZTOF 43142km / M30WARSZAWAOKOK 
107  CZARNECKA MAGDA 12942km / K40GDAŃSKOKOK  
108 CZARNECKI MATEUSZ 42km / M20STEGNA OK  
109  CZARNECKI RAFAŁ 73142km / M30BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMOKOK 
110  CZEPUKOJĆ GRZEGORZ 32142km / M60GDAŃSKOKOK 
111  CZYŻ PIOTR 46542km / M50GDAŃSKDRUŻYNA DUŻEJ WAGIOKOK 
112  ĆWIKLIŃSKI SŁAWOMIR 4842km / M40KOSAKOWOOKOK