Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

Bieg Rycerski Ekstremalna Dwudziestka
Wałbrzych, 07 kwietnia 2018 r.


Liczba zawodników : 157
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Klasyfikacje
1 ADAMIN ARTUR OPEN / M50WAŁBRZYCHPOLPOL 
2  ARCISZEWSKI MARCIN  OPEN / M30WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOL 
3  BANAŚ ROBERT  OPEN / M30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOL 
4  BARCZAK ROBERT  OPEN / M40RYDZYNABIEGAM DLA SIEBIEPOLPOL 
5  BARYŁA PIOTR  OPEN / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOL 
6 BĄCZEK JAROSŁAW OPEN / M40WAŁBRZYCHPOLPOL 
7  BIAŁEK PAWEŁ  OPEN / M20ŚWIEBODZICESUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOL 
8 BIELECKA MARLENA OPEN / K40ŚWIEBODZICEPOLPOL 
9  BOBER DOROTA  OPEN / K40JAWORBRAKPOLPOL 
10  BOGACKI TOMASZ  OPEN / M20WAŁBRZYCHSRTG MIEROSZÓWPOLPOL 
11  BORUŃ MARCIN  OPEN / M40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOL 
12  BUKOWSKI EDWARD  OPEN / M40KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL 
13  CETNAROWSKI MARIUSZ  OPEN / M30WROCŁAWPERŁA TEAMPOLPOL 
14  CHABKO JACEK  OPEN / M50WROCŁAW2. WOGPOLPOL 
15  CHODOROWSKI KRZYSZTOF  OPEN / M30WROCŁAWPRZEBIEGA.PLPOLPOL 
16  CUKIER ANDRZEJ  OPEN / M40KAMIENNA GÓRASP-1 KAMIENNA GÓRAPOLPOL 
17  DERENCZ MICHAŁ  OPEN / M30TŁUMACZÓWTESAR BIEGAPOLPOL 
18  DŁUGOSZ MAREK  OPEN / M30CHORZÓWBRAKPOLPOL 
19  DUDZIAK KRZYSZTOF  OPEN / M40WAŁBRZYCHPOLPOL 
20  DWORZYŃSKI RAFAŁ  OPEN / M30WROCŁAWNOKIAPOLPOL 
21  FIJAŁKOWSKA-BŁASZKIEWICZ DANUTA  OPEN / K30WAŁBRZYCHPOLPOL 
22  FORTOŃSKI HENRYK  OPEN / M60WALBRZYCHWKB PODZAMCZE-ZAMEK KSIĄŻPOLPOLNiepelnosprawny 
23  FRANKOWSKI DARIUSZ  OPEN / M40GLIWICEPOLPOL 
24  FRĄK MARCIN  OPEN / M30ŚWIEBODZICEKRAUSE RUNNING TEAMPOLPOL 
25  FRĄSZCZAK KRZYSZTOF  OPEN / M30WAŁBRZYCHWKB PODZAMCZE-ZAMEK KSIĄŻPOLPOL 
26  FURGAŁ DOROTA  OPEN / K40OLEŚNICAPOLPOL 
27 GLAB KRZYSZTOF OPEN / M40KLOBUCKNGB KLOBUCK - VEGE RUNNERSPOLPOL 
28  GŁUSZKO KRZYSZTOF  OPEN / M60GÓRAMIRA TEAMPOLPOL 
29  GODLEWSKI KRZYSZTOF  OPEN / M30ŻARÓWGVTPOLPOL 
30  GOLF KRYSTIAN  OPEN / M30CHORZÓWPOLPOL 
31  GRZEGOREK ŁUKASZ  OPEN / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOL 
32  GRZESIK PAWEŁ  OPEN / M30WAŁBRZYCHSOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
33 HENCZKA MAREK  OPEN / M60WAŁBRZYCHWKB PODZAMCZE-ZAMEK KSIĄŻPOLPOL 
34  HENEL MARCIN  OPEN / M30GŁUSZYCAPOLPOL 
35  HYRLIK DAMIAN  OPEN / M40ŚWIEBODZICEPOKONAJ GRANICE GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICEPOLPOL 
36  HYRLIK KATARZYNA  OPEN / K40ŚWIEBODZICEPOKONAJ GRANICE GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICEPOLPOL 
37  IDCZAK AGNIESZKA  OPEN / K30LEGNICAŁĄCZKA TEAM LEGNICAPOLPOL 
38  JAGODZIŃSKI BARTŁOMIEJ  OPEN / M30BOGUSZÓW-GORCEBIEGAMY NA KOKSIEPOLPOL 
39 JAGUSZEWSKA AGNIESZKA OPEN / K20KARPACZ[email protected]POLPOL 
40  JĘDRKOWIAK ANDRZEJ  OPEN / M30LIGOTA PIĘKNARUN WISZNIA RUNPOLPOL 
41  JĘDRYCHOWSKI BARTŁOMIEJ  OPEN / M30KUDOWA ZDRÓJPOLPOL 
42  KARWACKI GRZEGORZ  OPEN / M40WAŁBRZYCHGLOBUSPOLPOL 
43  KIRKIEWICZ IRENEUSZ  OPEN / M40OŁAWAKOLEGA MAĆKA OŁAWAPOLPOL 
44  KLUZEK AGNIESZKA  OPEN / K40WAŁBRZYCHWKB PODZAMCZE-ZAMEK KSIĄŻPOLPOL 
45  KŁOSOWSKI DANIEL  OPEN / M30WAŁBRZYCHPOLPOL 
46  KONIARZ MICHAŁ  OPEN / M50BRZEGONE MAN RUN TEAMPOLPOL 
47  KORDYLAK IRENEUSZ  OPEN / M40WAŁBRZYCHPOMIDOROWA ALTERNATYWAPOLPOL 
48 KOSARZYCKA ANETA OPEN / K30ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOL 
49  KOSEL SZCZEPAN  OPEN / M30WROCŁAWKURACJUSZEPOLPOL 
50  KOSTECZKA PAULINA  OPEN / K30POZNAŃDRUŻYNA BIEGNĄCEGO ORIONAPOLPOL 
51  KOŚCIELNIAK WOJCIECH  OPEN / M30KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL 
52  KOWALCZYK DAWID  OPEN / M20PODGÓRZYN[email protected]POLPOL 
53  KOZAK ROBERT  OPEN / M40WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOL 
54  KOZIOŁ KATARZYNA  OPEN / K40SOBÓTKAKORFF TEAMPOLPOL 
55  KOZŁOWSKI MAREK  OPEN / M40JAWORBIEGAMDLAZDROWIA.PLPOLPOL 
56  KROJCIG EWA  OPEN / K30JAWORPOLPOL 
57  KRYNDA WOJCIECH  OPEN / M30BOLKÓWBIEGAM DLA SIEBIEPOLPOL 
58  KUBIELEWICZ ANDRZEJ  OPEN / M60KAMIENNA GÓRAPOLPOL 
59 KUBIELEWICZ ZENOBIA OPEN / K60KAMIENNA GÓRAPOLPOL 
60  KURNYTA STANISŁAW  OPEN / M40WITKÓW ŚL.TEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOL 
61  KWACZ PAWEŁ  OPEN / M30WYSOKABALLUFF RUNNING TEAMPOLPOL 
62  LACH-PAPCIAK KATARZYNA  OPEN / K40JAWORBIEGAMDLAZDROWIA.PLPOLPOL 
63  LECH AGNIESZKA  OPEN / K40ŚWIEBODZICESTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOL 
64  LECH MICHAŁ  OPEN / M30ŚWIEBODZICESTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOL 
65  LEWANDOWSKI RAFAŁ  OPEN / M30WAŁBRZYCHPODGÓRZE WAŁBRZYCHPOLPOL 
66  LEWANDOWSKI WOJCIECH  OPEN / M40WROCŁAWFUDO SHIN AIKI DOJOPOLPOL 
67  LIMAN PRZEMYSŁAW  OPEN / M30ŚWIEBODZICEŚWIEBODZICKA GRUPA TRIALOWAPOLPOL 
68  LIPUTA GRZEGORZ  OPEN / M20WROCŁAWDYWIZJON 102POLPOL 
69  ŁABUDA OLIWIA  OPEN / K20KĘDZIERZYN-KOŹLEBRAKPOLPOL 
70  MADERA MAREK  OPEN / M40LUBINPOLPOL 
71  MAJEWSKI MACIEJ  OPEN / M30SWIDNICAWWW.REHA-FIT.COM.PLPOLPOL 
72  MARCINIAK KRZYSZTOF  OPEN / M60WAŁBRZYCHWKB PODZAMCZE-ZAMEK KSIĄŻPOLPOL 
73  MARCINOWSKI EUGENIUSZ  OPEN / M60BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOL 
74  MAZUR ANNA  OPEN / K30LUBAŃGET RUNPOLPOL 
75  MIELNIKOWSKI PIOTR  OPEN / M40SOBÓTKAJUDO SOBÓTKAPOLPOL 
76  MOCZEK TOMASZ  OPEN / M40GŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLPOL 
77  MOLENDA MACIEJ  OPEN / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOL 
78  NABORCZYK SEBASTIAN  OPEN / M20WAŁBRZYCHWODOCIĄGI WAŁBRZYCHPOLPOL 
79 NESTEREWICZ RYSZARD OPEN / M60KŁODZKOLKS ISKRA JASZKOWAPOLPOL 
80  NIECHAJ ANNA  OPEN / K30WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOL 
81  NOWAK MARCIN  OPEN / M30WAŁBRZYCHPOLPOL 
82  NOWAK PAWEŁ  OPEN / M30JANOWICE WIELKIEPOLPOL 
83  ONOSZKO WOJCIECH  OPEN / M70WALBRZYCHWKB PODZAMCZE ZAMEK KSIAZPOLPOL 
84  OPALIŃSKA DOROTA  OPEN / K30DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOL 
85  PAŁYS MARCIN  OPEN / M30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOL 
86  PANUFNIK MARCIN  OPEN / M30SZCZAWNO-ZDRÓJRONAL POLSKA RUNPOLPOL 
87  PASTUSZEŃKO EWA  OPEN / K40WAŁBRZYCHMOJAPSINAIJAPOLPOL 
88  PAŚ TOMASZ  OPEN / M40WROCŁAWPASIOL TEAM WROCŁAWPOLPOL 
89  PATALON MAREK  OPEN / M50MARCINOWICEGLKS MARCINOWICEPOLPOL 
90  PATYK MIROSŁAW  OPEN / M40WIŚNIOWAPOLPOL 
91  PAWŁOWICZ PRZEMYSŁAW  OPEN / M40LEGNICAPOLPOL 
92  PENC ONDŘEJ  OPEN / M40MeziměstíCYKLO TONYCZECZE 
93  PIASECKA JADWIGA  OPEN / K40SOBÓTKAKORFF TEAMPOLPOL 
94  PISALSKI DAWID  OPEN / M20BOGUSZÓW-GORCEULTRA TEAM BGPOLPOL 
95  PLESKACZEWICZ ALEKSANDRA  OPEN / K20CHWALISZÓWPĘDZIMY PRZEZ WIEŚPOLPOL 
96  PONIATOWSKI TOMASZ  OPEN / M40ŚWIDNICATEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOL 
97  PRUSIEWICZ BARTOSZ  OPEN / M30WROCŁAWGRETA.COM.PLPOLPOL 
98  RACINIEWSKI SEBASTIAN  OPEN / M40WAŁBRZYCHK.S.`GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH`POLPOL 
99  RADWAN KRZYSZTOF  OPEN / M40WROCŁAWPJAKPREZENT.PLPOLPOL 
100 RECZUCH ANDRZEJ  OPEN / M40BIELAWADYWIZJON 102POLPOL 
101  REDLER PAWEŁ  OPEN / M40ŻARYPA-KA TEAMPOLPOL 
102  RESPONDEK DARIUSZ  OPEN / M40WROCŁAWPOLPOL 
103  RIDEL MAGDALENA  OPEN / K30ŚWIDNICABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOL 
104  ROGOZIŃSKI DAMIAN  OPEN / M40ŚWIEBODZICEXENICO PHARMAPOLPOL 
105  RÓŻEWICZ DARIUSZ  OPEN / M50TYCHYPANCEPOLPOL 
106  RÓŻEWICZ EWA  OPEN / K50TYCHYPANCEPOLPOL 
107  RUSZCZYŃSKA EWA  OPEN / K30WAŁBRZYCHPĘDZIMY PRZEZ WIEŚPOLPOL 
108  RUSZCZYŃSKI PRZEMYSŁAW  OPEN / M30BOGUSZÓW-GORCE1000 BURPEES KLUBPOLPOL 
109  SACKIEWICZ-WIĄCEK AGNIESZKA  OPEN / K40JEDLINA-ZDRÓJBIEGAJ W JEDLINIEPOLPOL 
110 SADŁOWSKI RAFAŁ OPEN / M30WROCŁAWPOLPOL 
111  SADOWSKI ANDRZEJ  OPEN / M20PUSTKÓW ŻURAWSKIWKB PIAST WROCŁAWPOLPOL 
112  SALA MIECZYSŁAW  OPEN / M50JELENIA GÓRAKIELMARPOLPOL 
113  SALETA ANNA  OPEN / K20WROCŁAWTRENUJZNAMI.PLPOLPOL 
114 SARNECKA MARIOLA  OPEN / K50MIEROSZÓWWKB PODZAMCZE-ZAMEK KSIĄŻPOLPOL 
115  SIERADZKA RENATA  OPEN / K40ŚWIDNICAPOLPOL 
116  SIERAKOWSKI MACIEJ  OPEN / M30WAŁBRZYCHPOLPOL 
117  SIKORA DAMIAN  OPEN / M30STRZELCE OPOLSKIEPOLPOL 
118  SIKORSKI DARIUSZ  OPEN / M30DZIERŻONIÓWINSERT TEAMPOLPOL 
119  SKROBEK KAROLINA  OPEN / K30RUDNIKIVEGE RUNNERSPOLPOL 
120 SMEREKA TOMASZ  OPEN / M40MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOL 
121  SOBCZAK RENATA  OPEN / K60OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAPOLPOL