Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

III Uzdrowiskowy Półmaraton Górski Na Chełmiec o Puchar Burmistrza Szczawna Zdroju
Szczawno Zdrój, 19 maja 2018 r.


Liczba zawodników : 188
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Klasyfikacje
1 ADAMIN ARTUR 22km / M50WAŁBRZYCHPOLPOL 
2  ARCISZEWSKI MARCIN  22km / M30WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLSluzbyMundurowe 
3  BALAHURA OLEKSANDR  22km / M30WROCLAWPOLPOL 
4  BANAŚ DAWID  13km / M30KOBIERZYCEPOLPOL 
5  BARANOWSKI JACEK  22km / M40WAŁBRZYCHKB FAURECIA WAŁBRZYCHPOLPOL 
6  BARANOWSKI PIOTR  13km / M30WAŁBRZYCHPOLPOL 
7  BARTOSIK SYLWIA  13km / K30WAŁBRZYCHPOLPOL 
8  BARTOSIK WOJCIECH  13km / M30WAŁBRZYCHPOLPOL 
9 BĄCZEK JAROSŁAW 22km / M40WAŁBRZYCHPOLPOLSluzbyMundurowe 
10  BENEŠOVÁ JOLANA  13km / K40BEZDĚKOV NAD METUJÍREDPOINT ELEVEN TEAMCZECZE 
11 BIELECKA MARLENA 22km / K40ŚWIEBODZICEŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL 
12  BOGACKI TOMASZ  22km / M20WAŁBRZYCHKEFIRPOLPOL 
13  BRYDL PAVEL  22km / M30TRUTNOVSPA SCALIANO/XC LIFE TEAMCZECZE 
14 BURGAIN ROMAIN  22km / M30CASTRIESCASTRIES RUNNING CLUBFRAFRA 
15  CEPIELIK WOJCIECH  13km / M30PUSTELNIKHERMITPOLPOL 
16  CHLIPAŁA AGNIESZKA  ML / WAŁBRZYCHNADLEŚNICTWO WAŁBRZYCHPOLPOL 
17 CHMIELEWSKA ANNA ML / JEDLINA ZDRÓJFIT24 WAŁBRZYCHPOLPOL 
18  CICHALEWSKA ANNA  13km / K20WAŁBRZYCHBOSCOTEAMPOLPOLStudent 
19  CIESIELSKI TOMASZ  22km / M50STARE BOGACZOWICEPOLPOL 
20  CUKIER ANDRZEJ  13km / M40KAMIENNA GÓRASP-1 KAMIENNA GÓRAPOLPOL 
21  CZAJA ŁUKASZ  22km / M20BOGUSZÓW-GORCEBRAKPOLPOLStudent 
22  CZUBALA BEATA  22km / K40ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEPOLPOL 
23  CZUBALA MARCIN  22km / M40ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEPOLPOL 
24  DĄBROWSKA URSZULA  22km / K40LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOL 
25  DĄBROWSKI DANIEL  22km / M40LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOL 
26 DĘBSKA MARTA 22km / K30WROCŁAWPOLPOL 
27  DOLIŃSKI TOMASZ  22km / M50WROCŁAWPOLPOLSluzbyMundurowe 
28  DRĄŻEWSKI ANDRZEJ  22km / M20BOGUSZÓW-GORCEPOLPOLStudent 
29  DRZEWIECKI ROBERT  13km / M50WARSZAWAPOLPOL 
30  DUL DARIUSZ  22km / M40WAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHPOLPOL 
31  DUL KAROLINA  22km / K20JELENIA GÓRAFAMILY TEAMPOLPOLStudent 
32  DUL WIESŁAW  22km / M60JELENIA GÓRAFAMILY TEAMPOLPOL 
33 DWORNICKI KAMIL 22km / M30WROCŁAWPOLPOLSluzbyMundurowe 
34  DWORZYŃSKI PATRYK  22km / M30ŚWIDNICAZABIEGANI W ŚWIDNICYPOLPOL 
35  DYMITROCA ADAM  22km / M30RADOMICEZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - TECHNICZNYCH W RAKOWICACH WIELKICH, POWIAT LWÓWECKIPOLPOL 
36  DYMON BARTŁOMIEJ  13km / M40SZCZAWNO -ZDRÓJPOLPOLGmina 
37  DZIESZUK GRZEGORZ  22km / M30WAŁBRZYCHPODZAMCZE WAŁBRZYCHPOLPOL 
38  FESZCZUK CEZARY  22km / M2073-200POLPOL 
39  FIJAŁKOWSKA-BŁASZKIEWICZ DANUTA  13km / K30WAŁBRZYCHPOLPOL 
40  FILIP DANIEL  22km / M40CZARNY BÓRCZARNY BÓRPOLPOL 
41  FORTOŃSKI HENRYK  13km / M60WALBRZYCHWKB PODZAMCZE ZAMEK KSIĄŻPOLPOL 
42  FORYŚ MICHAŁ  13km / M20BOGUSZÓW-GORCEGRAWERBUSPOLPOL 
43  FRĄSZCZAK KRZYSZTOF  22km / M30WAŁBRZYCHWKB PODZAMCZE ZAMEK KSIĄŻPOLPOL 
44  GAEDE ANDREA  22km / K50BERLINLC RON-HILL BERLINGERGER 
45  GAEDE MARCUS  22km / M50BERLINLC RON-HILL BERLINGERGER 
46 GAJ-JURCZYK RENATA 22km / K40LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOL 
47  GAJDA AGNIESZKA  ML / BOGUSZÓW-GORCENADLEŚNICTWO WAŁBRZYCHPOLPOL 
48  GALA PRZEMYSŁAW  22km / M30WROCLAWPOLPOL 
49  GARNEK PIOTR  22km / M30WROCŁAWPOLPOL 
50  GODLEWSKI KRZYSZTOF  22km / M30ŻARÓWGVTPOLPOL 
51 GRUŹLEWSKI RADOSŁAW 22km / M20ŻAGAŃ11DKPANCPOLPOLSluzbyMundurowe 
52  GRZEGORZ GŁĘBOCKI  13km / M30WAŁBRZYCHPOLPOL 
53  GRZESIK PAWEŁ  22km / M30WAŁBRZYCHSOR WAŁBRZYCHPOLPOL 
54  GURGUL RYSZARD  22km / M60BOGUSZÓW-GORCEŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL 
55  HADZICKA SYLWIA  22km / K30WROCŁAWRUNNING CORPSEPOLPOL 
56  HATALSKI WOJCIECH  22km / M30STRONIE ŚLĄSKIESPARTAN WROCŁAWPOLPOL 
57 HENCZKA MAREK  22km / M60WAŁBRZYCHWKB PODZAMCZE-ZAMEK KSIĄŻPOLPOL 
58  HNATIUK MICHAŁ  22km / M20WAŁBRZYCHPOLPOL 
59  HOJEŃSKI JERZY  22km / M60WAŁBRZYCHEKK SZARE ŁOSIEPOLPOL 
60  IZWORSKI STANISŁAW  22km / M50LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOL 
61  JAGODZIŃSKI BARTŁOMIEJ  22km / M30BOGUSZÓW-GORCEBIEGAMY NA KOKSIEPOLPOL 
62  JANIA JANUSZ  22km / M30ŚWIĘTOSZÓWPOLPOLSluzbyMundurowe 
63  JANKOWSKA ROKSANA  13km / K40WAŁBRZYCHPOLPOL 
64  JARZĄBEK KRZYSZTOF  22km / M40WROCŁAWPOLPOL 
65  JASIAK ZBIGNIEW  13km / M60WAŁBRZYCHDĘBY WAŁBRZYCHPOLPOL 
66  JUDKA PAWEŁ  22km / M30JELENIA GÓRABIEGÓWKI.EUPOLPOL 
67  JURCZAK JACEK  22km / M50WROCŁAWVEGE RUNNERSPOLPOL 
68 JURCZYK ROBERT 22km / M40LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOLSluzbyMundurowe 
69  JURKOWSKA MAŁGORZATA  ML / WAŁBRZYCHIDOLPOLPOL 
70  KACAŁA MARIUSZ  22km / M50WAŁBRZYCHMARIUSZ KACAŁAPOLPOL 
71  KACPRZYK MARIUSZ  13km / M40JEDLINA-ZDRÓJBIEGAJ W JEDLINIEPOLPOL 
72  KASPEREK SEBASTIAN  22km / M20WAŁBRZYCHRONAL RUN POLSKAPOLPOL 
73  KAUCKA ALICJA  22km / K30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOL 
74  KIEŁCZYŃSKA-CHRZĄSZCZ OLGA  22km / K40SZCZAWNO-ZDRÓJSZCZAWNORUNPOLPOLGmina 
75  KLUZEK AGNIESZKA  22km / K40WAŁBRZYCHPOLPOL 
76  KLUZEK KORNELIA  22km / K30ŻARÓWŻARÓW BIEGAPOLPOL 
77  KŁOSOWSKA DOMINIKA  13km / K30WAŁBRZYCHBIEGAJ-ZAPOBIEGAJPOLPOL 
78  KŁOSOWSKI DANIEL  22km / M30WAŁBRZYCHPOLPOL 
79  KŁOSOWSKI PIOTR  22km / M40STRZEGOMPOLPOL 
80  KODZIS PIOTR  13km / M30WLEŃPOLPOL 
81  KOKOSZKO IZA  ML / WAŁBRZYCHKOKOSZKO TEAMPOLPOL 
82  KOKOSZKO ŁUKASZ  ML / WAŁBRZYCHKOKOSZKO TEAMPOLPOL 
83  KORZHUN ALIAKSANDR  22km / M30KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL 
84  KOSTECZKA PAULINA  22km / K30POZNAŃDRUŻYNA BIEGNĄCEGO ORIONAPOLPOL 
85  KOŚCIELNIAK WOJCIECH  13km / M30KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLSluzbyMundurowe 
86  KOTARSKI WIESŁAW  22km / M60POLICEGRUPA AZOTY POLICEPOLPOL 
87  KRAJEWSKI KRZYSZTOF  22km / M40BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOL 
88  KRAUS RADOSŁAW  22km / M30ŚWIDNICAPOLPOL 
89  KRUK WACŁAW  22km / M50ŚWIDNICAKB SOBÓTKAPOLPOL 
90  KRUSZYŃSKI GRZEGORZ  22km / M50WAŁBRZYCHFEE WAŁBRZYCHPOLPOL 
91  KUBIAK PRZEMYSŁAW  22km / M40STRZEGOMPOLPOL 
92  KUBIELEWICZ ANDRZEJ  13km / M60KAMIENNA GÓRAPOLPOL 
93 KUBIELEWICZ ZENOBIA 22km / K60KAMIENNA GÓRAPOLPOL 
94  KUBIK NORBERT  13km / M40ŚWIDNICAGTŻPOLPOL 
95  KUBISZYN PAWEŁ  13km / M30WALBRZYCHPOMIDOROWA ALTERNATYWAPOLPOL 
96  KWAPIEŃ MATEUSZ  22km / M20WROCŁAWZIELONA WRÓŻKAPOLPOL 
97  LANDSBERG MARCIN  13km / M40WAŁBRZYCHBIEGAJ-ZAPOBIEGAJPOLPOL 
98  LEJA TOMASZ  13km / M30LUBAWKAPOLPOLSluzbyMundurowe 
99  LEWANDOWSKI RAFAŁ  22km / M30WAŁBRZYCHPODGÓRZE WAŁBRZYCHPOLPOL 
100  LĘGA WIESŁAW  13km / M40ŚWIDNICABRAK TEAMPOLPOL 
101  LITWIN JAN  22km / M50WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMPOLPOL 
102  ŁOBOS MARIUSZ  22km / M40WAŁBRZYCHPOLPOLSluzbyMundurowe 
103  MALCZEWSKI ANDRZEJ  13km / M30WROCŁAWDDCHPOLPOL 
104  MARCINIAK KRZYSZTOF  22km / M60WAŁBRZYCHWKB PODZAMCZE-ZAMEK KSIĄŻPOLPOL 
105  MARCINOWSKI EUGENIUSZ  22km / M60BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWAPOLPOLSluzbyMundurowe 
106  MAZUR AGNIESZKA  22km / K40JEDLINA-ZDRÓJBIEGAJ W JEDLINIEPOLPOL 
107  MAZUREK ARTUR  22km / M40CZARNY BÓRKACZMAREK ELECTRICPOLPOLSluzbyMundurowe 
108  MIDURA WOJCIECH  13km / M40SZALEJÓW GÓRNYSTD SZALEJÓW GÓRNYPOLPOL 
109  MIELNIKOWSKI PIOTR  22km / M40SOBÓTKAJUDO SOBÓTKAPOLPOL 
110  MIKOŁAJCZYK ARKADIUSZ  ML / WAŁBRZYCHZAGŁĘBIE WAŁBRZYCHPOLPOL 
111  MŁODOŻENIEC JACEK  22km / M50WARSZAWAREMBERTÓW TEAMPOLPOL 
112  MŁODOŻENIEC MIROSŁAW  22km / M30SOBÓTKAREMBERTÓW TEAMPOLPOL 
113  MOLENDA MACIEJ  22km / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOL 
114  NARKUN EWA  22km / K30IŁOWAPOLPOLSluzbyMundurowe 
115  NIEZGÓDKA MARCIN  13km / M40KĄTYWROCŁAWSKIEPOLPOL 
116  NOWACZYK JAROSŁAW  22km / M50WAŁBRZYCHPOLPOL 
117  OBRANIAK ROBERT  13km / M50WAŁBRZYCHFAURECIA WAŁBRZYCHPOLPOL 
118  ONISZKO-KIELAR MARTA  22km / K30JEDLINA-ZDRÓJBIEGAJ W JEDLINIEPOLPOL 
119  ONOSZKO WOJCIECH  13km / M70WAŁBRZYCHPODZAMCZE ZAMEK`KSIĄŻ`POLPOL 
120  OPALIŃSKA DOROTA  13km / K30DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOL 
121  ORDYNIEC SŁAWOMIR  22km / M20ŚWIDNICAPOLPOL 
122  OSKULSKI ROBERT  22km / M40KOWARYSMS KOWARYPOLPOL 
123 PANUFNIK MARCIN  22km / M30SZCZAWNO-ZDRÓJRONAL RUN POLSKAPOLPOLGmina 
124  PARCHANOWICZ BOŻENA  22km / K50STRZEGOMPOLPOL 
125  PASTUSZEŃKO EWA  22km / K40WAŁBRZYCHDEPESZE NA START!POLPOL 
126  PAŚ TOMASZ  22km / M40WROCŁAWPASIOL TEAM WROCŁAWPOLPOL 
127  PATALON MAREK  22km / M50MARCINOWICEGLKS MARCINOWICEPOLPOL 
128  PATYK MIROSŁAW  22km / M40WIŚNIOWAPOLPOL 
129  PENC ONDŘEJ  22km / M40MeziměstíCYKLO TONYCZECZE 
130  PIECZUROWSKI SŁAWOMIR  13km / M50WROCŁAWTEAM-LUKS ŻÓRAWINA-WROCŁAWPOLPOL 
131 PIKUL JOANNA 22km / K30ŚWIEBODZICEPOLPOL 
132  PIOTROWSKA SYDONIA  13km / K50WAŁBRZYCHPOLPOL 
133  PISALSKI DAWID  22km / M20BOGUSZÓW-GORCEULTRA TEAM BGPOLPOL 
134  PIWOWARCZYK PRZEMYSŁAW  22km / M40SZCZAWNO-ZDRÓJPOLPOLGmina 
135  PREISS GRZEGORZ  22km / M40WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCLAWPOLPOL