Zawody obsługuje firma Datasport

41. Bieg Lechitów - Biegi młodzieżowe
Gniezno, 16 września 2018 r.


Liczba zawodników : 726
Liczba opłaconych zawodników: 655
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka
1  ADAMCZAK MAKSYMILIAN 448C07 / MGNIEZNOSZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W GNIEŹNIEOKOK 
2  ADAMCZEWSKA BIANKA 11D09 / KPOZNAŃOLIMPIA POZNAŃOKOK 
3 ADAMSKI MACIEJ640C09 / MGNIEZNOSP 9 GNIEZNOOKOK 
4  AŁASA WIKTOR 96C12 / MGNIEZNOOKOK 
5  ANDRZEJAK MIKOŁAJ 169C07 / MGNIEZNOSZKOŁA FUTBOLUOKOK 
6 ANDRZEJCZAK AMELIA41D05 / KGNIEZNOSZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W GNIEŹNIEOKOK 
7 ANDRZEJCZAK BIANKA40D05 / KGNIEZNOSZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W GNIEŹNIEOKOK 
8 ANDRZEJCZAK OLIWIA42D12 / KGNIEZNOSZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W GNIEŹNIEOKOK 
9 ANTCZAK MARTA601D12 / KŻYDOWOSZKOŁA PODSTAWOWA W ŻYDOWIEOKOK 
10  ANTCZAK MATEUSZ 578C09 / MŻYDOWOSZKOŁA PODSTAWOWA W ŻYDOWIEOKOK 
11 ANTOSZEWSKA WANESSA218D09 / KOSTRORÓGOKOK 
12 BABIJ JAKUB C07 / MKOSTRZYN NAD ODRĄWWW.BIEGIWPOLSCE.PL OK 
13 BABIJ MATEUSZ C12 / MKOSTRZYN NAD ODRĄWWW.BIEGIWPOLSCE.PL OK 
14 BADOWICZ NATALIA293D12 / KGNIEZNOSP7 GNIEZNOOKOK 
15 BAKAJ TYMOTEUSZ818C09 / MGNIEZNOPRYMUS GNIEZNO  
16 BALCERZAK WERONIKA374D07 / KGNIEZNOSP 12 GNIEZNOOKOK 
17 BARANOWSKA BARBARA126D12 / KPOZNAŃAKADEMIA LEKKOATLETYCZNA MARCINA URBASIAOKOK 
18 BARANOWSKI ADAM125C05 / MPOZNAŃOKOK 
19  BARAŃSKI PAWEŁ 494C07 / WIECHLICEWIECHLICE RUNOKOK 
20 BAREŁKOWSKI BARTEK408C09 / MGNIEZNOOKOK 
21 BAREŁKOWSKA JULIA409D07 / KGNIEZNOOKOK 
22  BARSZCZEWSKI KRYSTIAN 459C12 / MGNIEZNOOKOK 
23  BARSZCZEWSKI PATRYK 443C07 / MGNIEZNOOKOK 
24 BARTKOWIAK FELICJA362D09 / KGNIEZNOSP 12 GNIEZNOOKOK 
25  BARTKOWIAK SYLWIA 132D05 / KDOLSKMOS ŚREMOKOK 
26  BARTKOWIAK WIKTORIA 133D05 / KDOLSKMOS ŚREMOKOK 
27  BARTZ MAKSYMILIAN 86C07 / MŚREMMOS ŚREMOKOK 
28 BASIŃSKA KORNELIA D05 / KŻYDOWOSZKOŁA PODSTAWOWA ŻYDOWO OK 
29 BASIŃSKI ALAN C12 / MŻYDOWOSZKOŁA PODSTAWOWA ŻYDOWO OK 
30  BASZKIEWICZ LENA AGNIESZKA 614D12 / KGNIEZNOSP7 GNIEZNOOKOK 
31  BEJMA MIKOŁAJ 434C07 / MGNIEZNOSP 6OKOK 
32  BERUŚ IGOR 466C09 / MGNIEZNOSZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W GNIEŹNIEOKOK 
33  BERUŚ MARTA 464D07 / KGNIEZNOSZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W GNIEŹNIEOKOK 
34  BIELAK ANNA 390D05 / KGNIEZNOSZKOŁA MUZYCZNA GNIEZNOOKOK 
35  BIELECKA MAGDALENA 23D07 / KKOMORNIKISP 1 KOMORNIKIOKOK 
36  BIELECKI MAREK 22C03 / MPOZNAŃGIMNAZJUM KOMORNIKIOKOK 
37 BIELIŃSKI ADAM373C05 / MGNIEZNOSP 12 GNIEZNOOKOK 
38 BILICKA MARTYNA304D03 / KGNIEZNOSP7 GNIEZNOOKOK 
39 BILICKI BARTOSZ557C09 / MGNIEZNOOKOK 
40 BILIŃSKI GRACJAN89C12 / MMOSINAUKS ORLIK MOSINAOKOK 
41 BILSKA ALEKSANDRA142D05 / KKŁECKOOKOK 
42 BIRONT JULIA75D12 / KKŁECKOOKOK 
43 BIRONT MICHAŁ53C03 / MKŁECKOOKOK 
44 BIRONT ZUZANNA74D05 / KKŁECKOOKOK 
45 BLUEGE MATEUSZ278C05 / MGNIEZNOSP7 GNIEZNOOKOK 
46 BŁESZYŃSKI KAMIL817C07 / MDĄBROWA GÓRNICZA  
47  BOJAKOWSKI JAKUB 145C07 / MNIECHANOWOOKOK 
48 BONISŁAWSKA WIKTORIA D12 / KGNIEZNOSZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W GNIEŹNIE OK 
49  BORECKI KAMIL 635C09 / MGNIEZNOOKOK 
50 BOROWIAK EMILIA471D07 / KGNIEZNOSZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 GNIEZNOOKOK 
51  BORZYKOWSKI KACPER 386C05 / MGNIEZNONIEZRZESZONYOKOK 
52 BOSACKI JAKUB361C07 / MGNIEZNOSP 12 GNIEZNOOKOK 
53 BREMBOR MATEUSZ650C03 / MMIEDZICHOWOMOS GNIEZNOOKOK 
54  BRENK FRANCISZEK 661C07 / MPIEKARYOKOK 
55  BROŻEK BARTOSZ 536C07 / MGNIEZNOSZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W GNIEŹNIEOKOK 
56  BRYK ZUZANNA 249D07 / KGNIEZNOOKOK 
57 BRYLEWSKA ANGELIKA279D05 / KGNIEZNOSP7 GNIEZNOOKOK 
58  BUBACZ KACPER 507C03 / MGNIEZNOOKOK 
59  BUBACZ WANESSA 505D05 / KGNIEZNOGNIEZNOOKOK 
60  BUDZYŃSKA MAJA 352D05 / KGNIEZNODIAMENT GNIEZNOOKOK 
61  BUDZYŃSKI JAKUB 351C05 / MGNIEZNODIAMENT GNIEZNOOKOK 
62  BUGIEL GABRIELA 146D09 / KBRZEŹNICAOKOK 
63 BUJANOWSKI WIKTOR521C09 / MSP 9 GNIEZNOOKOK 
64  BUKOWSKA DARIA 642D09 / CIELIMOWOSZKOŁA PODSTAWOWA W ŻYDOWIEOKOK 
65  BUŁAKOWSKA WIKTORIA 636D07 / KGNIEZNOOKOK 
66  BUŁAT ADAM 400C07 / MGNIEZNOSP NR2 GNIEZNOOKOK 
67 CELMER NIKOLA789D12 / GNIEZNO  
68 CELMER OLIWIER791C07 / MGNIEZNO  
69 CHADYNIAK OLIWIA425D12 / KPOZNAŃOKOK 
70  CHEŁMINIAK JAGODA 576D09 / KGNIEZNOOKOK 
71  CHEŁMINIAK ZUZANNA 579D09 / KGNIEZNOOKOK 
72 CHŁOPICKI MATEUSZ473C07 / MGNIEZNOOKOK 
73 CHŁOPICKI MIŁOSZ474C07 / MGNIEZNOOKOK 
74 CHOLEWIAK NINA595D09 / KGNIEZNOSP 9 GNIEZNOOKOK 
75 CHOROSZKO ALEKSANDRA812D09 / KGNIEZNOSP 6 GNIEZNO  
76 CHUDA ZUZANNA KONSTANCJA301D07 / KGNIEZNOSP7 GNIEZNOOKOK 
77 CHYB AGATA292D12 / KGNIEZNOSP7 GNIEZNOOKOK 
78 CIECHAN ALEKSANDRA24D07 / KDALKISZKOŁA PODSTAWOWA PRYMUS GNIEZNOOKOK 
79 CIESIELSKA WIKTORIA219D09 / KGNIEZNODYNAMIC STRONGOKOK 
80 CIESIELSKI MAKSYMILIAN220C07 / MGNIEZNODYNAMIC STRONGOKOK 
81  CIESLEWICZ BORYS 455C09 / MGOŚLINOWOOKOK 
82  CIEŚLEWICZ ALEKSY 419C07 / MGNIEZNOBRAKOKOK 
83  CIEŚLEWICZ MIKOŁAJ 106C07 / MGNIEZNOREPREZENTANT SP NR 6 GNIEZNOOKOK 
84 CIEŚLEWICZ NATALIA583D07 / KGNIEZNOSP 9 GNIEZNOOKOK 
85  CIEŚLEWICZ SEBASTIAN 456C12 / MGOŚLINOWOOKOK 
86 CIEŚLIK EMIL84C09 / MŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOKOK 
87 CIEŚLIK OLIWIER85C12 / MŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOKOK 
88 CIEŚLIŃSKA BARBARA252D12 / KMODLISZEWKOOKOK 
89  CIURYSEK WOJCIECH 176C12 / MGNIEZNOOKOK 
90  CZAJKA OLIWIA 12D05 / KPOZNAŃOKOK 
91  CZAJKA PIOTR 403C05 / MGNIEZNOMKK GNIEZNOOKOK 
92  CZAPLICKI MICHAŁ 537C12 / MOLSZTYNTEAM KOPEĆOKOK 
93  CZESTOCHOWSKA NINA 495D12 / KGNIEZNOGNIEZNOOKOK 
94  CZYŻEWSKA ANNA 127D05 / KGNIEZNOSZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W GNIEŹNIEOKOK