Zawody obsługuje firma Datasport

Puszcza Run 2018
Puszcza Dulowska, 15 kwietnia 2018 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Drużyna 2 - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 440
Odebrało numery: 380

Liczba opłaconych zawodników: 358
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ACHTELIK ŁUKASZ 21710km / M30PSARYOKPowiat GminaTrzebinia 
2  ADAMASZEK ADRIAN 12110km / M20LIBIĄŻI LO CHRZANÓWOKPowiat GminaLibiaz 
3  ADAMCZYK ROBERT 25010km / M40LUSZOWICEBRAKOKPowiat GminaChrzanow 
4  BABECKI TOMASZ 20210km / M40CHRZANÓWCHRZANOW ACTIVEOKPowiat GminaChrzanow 
5  BACA ANDRZEJ 37910km / M30ZAWIERCIEEURO VOLTAOK 
6  BALA PAWEŁ  10km / M30KRAKÓWALIOR RUNNING TEAM   
7  BALON BARTŁOMIEJ 14610km / M30WADOWICEOK 
8  BAŁC KRZYSZTOF 10810km / M40TRZEBINIASCHC TEAM CHRZANÓW OCYNKOWNIA ŚLĄSKOKPowiat GminaTrzebinia 
9 ZAWODNIK ANONIMOWY11610km / K20 OKPowiat GminaTrzebinia 
10  BANASZAK MAGDALENA 4710km / K30TRZEBINIABRAKOKPowiat GminaTrzebinia 
11 BARAN PIOTR110km / M30CHRZANÓW Powiat GminaChrzanow 
12  BARTOSIK MICHAŁ 4010km / M30CHRZANÓWBIEGAM TEAMOKPowiat GminaChrzanow 
13  BARTULA JAN 5010km / M30LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKPowiat GminaLibiaz 
14  BARTULA SYLWIA 24510km / K30LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKPowiat GminaLibiaz 
15  BARTUŚ MARCIN 34210km / M40LASSPEED TEAM BRZESZCZE/ZADYSZKA OŚWIĘCIMOK 
16  BARWACZ AGNIESZKA 36710km / K20MŁOSZOWAFIJOŁKIOKPowiat GminaTrzebinia 
17  BARWACZ MAREK 36910km / M30MŁOSZOWAFIJOŁKIOKPowiat GminaTrzebinia 
18  BASTER SŁAWOMIR 22610km / M30CHRZANÓWKOŚCIELEC FCOKPowiat GminaChrzanow 
19  BĄK ŁUKASZ  10km / M30MŁOSZOWA Powiat GminaTrzebinia  
20  BEBAK MARCIN 14010km / M30LIBIĄŻOKPowiat GminaLibiaz 
21  BEDNARCZYK ADAM 30710km / M60KARNIOWICEKLUB BIEGACZAOKPowiat GminaTrzebinia 
22 BERGEL ROBERT31510km / M30KOBYLAWY  
23  BĘBENEK MIECZYSŁAW 10010km / M50JAWORZNONIEZRZESZONYOK 
24  BIEDROŃ KRZYSZTOF 30010km / M40LIBIĄŻOKPowiat GminaLibiaz 
25 BIEGUN MARCIN39510km / M40BIELSKO-BIAŁAMISTRZ AMATOR  
26  BIERNACIK JOANNA 36110km / K40KRAKÓWOK 
27  BIGAJ ARKADIUSZ 10910km / M40LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKPowiat GminaLibiaz 
28  BLASZCZYK IWONA  10km / K40TRZEBINIAZSE-CH W TRZEBINI Powiat GminaTrzebinia  
29 BŁASZCZYK IWONA34610km / K40TRZEBINIAZSE-CH W TRZEBINIOKPowiat GminaTrzebinia koszulka 
30  BŁASZCZYK NATALIA  10km / K30GLIWICE   
31  BOCIEK PIOTR 19110km / M50WOLA FILIPOWSKAOK 
32  BOGACKA KAROLINA 33310km / K30PSARYBRAKOKPowiat GminaTrzebinia 
33 BOGACKA KINGA32810km / K30PSARYDRUŻYNA SZPIKU Powiat GminaTrzebinia 
34 BOGACKA PAJĄK JOANNA31810km / K40PSARYDRUŻYNA SZPIKU Powiat GminaTrzebinia 
35  BOGOMAZ DANIEL 26010km / M20CHRZANÓWZSE-CH W TRZEBINIOKPowiat GminaChrzanow koszulka 
36  BOJDAK BARTŁOMIEJ 36210km / M30LIBIĄŻWYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻOKPowiat GminaLibiaz 
37 BORKOWSKA DRABIEC KLAUDIA30810km / K30ALWERNIA Powiat GminaAlwernia 
38  BREC IGOR 32610km / M40KRAKOWOK 
39  BRZÓSKA JAROSŁAW 20810km / M50DULOWAOKPowiat GminaTrzebinia 
40 BUCHAŁA SEBASTIAN10410km / M30KRAKÓW  
41  BUDKA AGATA 20410km / K40JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOK 
42  BUGAJSKI ARKADIUSZ 11110km / M40TRZEBINIAOKPowiat GminaTrzebinia 
43  BYCZEK ANDŻELIKA 23210km / K20TENCZYNEKZSE-CH W TRZEBINIOKkoszulka 
44  CADER AGNIESZKA 28810km / K30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAOK 
45  CEKIERA GRZEGORZ 11510km / M30KRZESZOWICEOK 
46  CHECHELSKA JOANNA 26510km / K30PLOKIOKPowiat GminaTrzebinia 
47  CHMURA JACEK 7910km / M50BUKOWNOOK 
48 CHMURA JAROSŁAW2510km / M20BUKOWNO  
49  CHOCHÓŁ PAWEŁ 27110km / M40KRZESZOWICE1974OK 
50  CHOJNOWSKA MARTA 22010km / K30LIBIĄŻBRAKOKPowiat GminaLibiaz 
51  CHOLEWA TOMASZ 8510km / M40CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKPowiat GminaChrzanow 
52  CHOLEWA ZDZISŁAW 8710km / M70CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKPowiat GminaChrzanow  
53  CHOWANIAK KRZYSZTOF 5810km / M50CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKPowiat GminaChrzanow 
54  CHRZĄSZCZ MIROSŁAW 25910km / M50CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKPowiat GminaChrzanow 
55  CICHY RAFAŁ 10210km / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKPowiat GminaChrzanow 
56  CYGANEK MICHAŁ 26310km / M20KRZESZOIWCEOK 
57  CYWICKI PIOTR 3110km / M30CHRZANÓWOKPowiat GminaChrzanow 
58  CZAJA EMANUEL 4910km / M20TRZEBINIAOKPowiat GminaTrzebinia 
59  CZAK SYLWIA 16110km / K30GROJECOKPowiat GminaAlwernia 
60  CZECH ROBERT 34010km / M40KRAKÓWAZS-AWF KRAKOW MASTERSOK 
61  CZUCZ MICHAŁ 7110km / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKPowiat GminaChrzanow 
62 CZULAK ANDRZEJ4510km / M40ZIELONKI  
63  CZULAK ANDRZEJ  10km / M40ZIELONKI   
64  CZYCZYLO EMILIA 2910km / K60CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKPowiat GminaChrzanow 
65  CZYCZYLO WLADYSLAW 2610km / M60CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKPowiat GminaChrzanow