Zawody obsługuje firma Datasport

IX Kwidzyński Bieg Papiernika
Kwidzyn, 26 maja 2018 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 3558
Odebrało numery: 2810

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZEWSKA AGNIESZKA 2110km / K40GDYNIA 
2  ADAMCZYK ARKADIUSZ 2210km / M50PIŁABLUE TEAM PIŁA 
3  ADAMCZYK MAŁGORZATA 2310km / K18PRABUTYPowiat 
4  ADAMCZYK PAULINA 2510km / K20KWIDZYNPowiat 
5  ADAMCZYK WIOLETTA 295710km / K40PIŁABLUE TEAM PIŁA 
6 ADAMECZEK-SIEJAKOWSKI IWONA220210km / K30KWIDZYNKTS IRONMAN KWIDZYNPowiat 
7  ADAMIEC KRYSTIAN 2610km / M20ROZPĘDZINYPowiat 
8  ADAMIEC MICHAŁ 2710km / M18ROZPĘDZINYPowiat 
9  ADAMIEC STANISŁAW 2810km / M20NOWY DWÓRTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 
10  ADAMKIEWICZ EDYTA 2910km / K18KANICZKIPowiat 
11  ADAMOWICZ KRZYSZTOF 3110km / M50GDAŃSK 
12  ADAMSKA JUSTYNA 3210km / K40BANINORUNNERSI S7 BANINO 
13  ADAMUSIAK SŁAWOMIR 3310km / M40IŁAWAIŁAWA BIEGA 
14  ADRIANOWICZ BOZENA 3410km / K50BOLSZEWOBIEGAM SAMA  
15  ADRYAN ADAM 3510km / M40SŁUPSKCKB SŁUPSK 
16  AKSIONCHIKOV EVGENY 3610km / M30KWIDZYNJABIL TEAMPowiat 
17  ALBEKIER KAROLINA 3710km / K30GRUDZIĄDZVIRTUAL RUNNER CLUB 
18  ALBUFERA CHARLES-EMMANUEL 3810km / M20KWIDZYNLACROIX ELECTRONICS KWIDZYNPowiat 
19  AMBROZIAK ADAM 3910km / M30KOWALE 
20  AMGALAN ALTANTUYA 4010km / K30KRAKÓWIP POLSKA TEAMIPPolska 
21  ANDRZEJEWSKA MAGDALENA 4210km / K40RUMIADALEKO JESZCZE 
22  ANDRZEJEWSKI RAFAŁ 4310km / M40RUMIADALEKO JESZCZE 
23  ANGIELCZYK MIROSŁAW 4410km / M40ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIE 
24  ANISZEWSKA JOLANTA 4510km / K60GDAŃSK  
25  ANISZEWSKI DARIUSZ 4610km / M40GARDEJAPowiat 
26  ANTCZAK EDYTA 4710km / K30OSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERS 
27  ANTCZAK MARCIN 4910km / M30OSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERS 
28  APA MATEUSZ 5410km / M30MALBORK22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORK  
29  APANASEWICZ JERZY 5510km / M40PRUSZCZ GDANSKI 
30  APANASEWICZ MAGDA 5610km / K40PRUSZCZ GDAŃSKIIRON WOMAN TRÓJMIASTO 
31  APANOWICZ RADOSŁAW 5710km / M40ELBLĄGKMP ELBLĄG 
32  ARANOWSKI KRZYSZTOF 5810km / M30GÓRZNO 
33  ARBAT MARIUSZ 5910km / M40KWIDZYNJABIL TEAMPowiat 
34  ARCHACKA KATARZYNA 6010km / K40PRUSZCZ GDAŃSKI  
35  ARCHITA MATEUSZ 6110km / M20ŁASINWSD TORUŃ 
36  ARCZYŃSKA MAGDALENA 6210km / K30ŚWIECIEOSP PRZECHOWO  
37  ARCZYŃSKI ADAM 6310km / M40ŚWIECIE  
38  ARNDT MAŁGORZATA 6410km / K50GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA 
39  ARTUR KASPROWICZ 124310km / M30RÓŻYNYWSM CROSSFIT RÓŻYNY 
40  ASENSKY HANNA 6510km / K40GRUDZIĄDZ 
41  BABARYKA IVAN 1510km / M30DNIPROMK LUCZESK-LKB RUDNIK  
42  BABICKA MAGDALENA 6710km / K40GRUDZIĄDZ  
43  BABIECZKO ANDRZEJ 6810km / M50SZTUMKBR POLANDKBR 
44  BACHUSZ MARIUSZ 7010km / M30TRĄBKI WIELKI49 BAZA LOTNICZA 
45  BACHUSZ SYLWIA 7110km / K30TRĄBKI WIELKI49 BAZA LOTNICZA 
46 BADER KACPER367310km / M20SADLINKIPowiat 
47  BADURA KRYSTIAN 7210km / M30KWIDZYNKBR POLANDKBR Powiat 
48  BADZMIEROWSKA BEATA 7310km / K40GRUDZIĄDZ-  
49  BADŹMIEROWSKI PIOTR 7410km / M40GRUDZIĄDZBIEGAM BO LUBIE  
50  BAGROWSKI MAREK 7510km / M50DĄBROWA CHEŁMIŃSKAUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA 
51  BAHR MARTYNA 7610km / K30GNIEWTRUNSFORMACJA GNIEW  
52  BAJDA SŁAWOMIR 7710km / M50KWIDZYN-Powiat 
53  BAJER NATALIA 7810km / K30GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZKA FIT MAMA 
54  BAJER PIOTR 7910km / M30BANINOKS BANINO 
55  BAJKOWSKI BARTOSZ 8010km / M30GDAŃSKATLANTA POLAND S.A. 
56  BAJOREK PIOTR 8110km / M50CHORZÓWBRAK  
57  BAKALUK ZDZISŁAW 8310km / M50IŁAWA 
58 BAKIERSKI FILIP262910km / M20KWIDZYNPowiat 
59  BALCERZAK DOROTA 8410km / K50GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 
60  BALCERZAK DOROTA 8510km / K40INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAW  
61  BALCERZAK JAKUB 8610km / M20GRUDZIĄDZBALKI 
62  BALCERZAK MILENA 8710km / K20GRUDZIĄDZ 
63  BALEWSKA IWONA 8810km / K40TORUŃSPC 
64  BALICKA LIDIA 8910km / K40PRUSZCZ GDAŃSKI  
65  BALICKI ZBIGNIEW 9010km / M30PRUSZCZ GDAŃSKI  
66  BALMAS PIOTR 9110km / M30KWIDZYNIPKwidzyn Powiat 
67 BAŁA BOŻENA MAŁGORZATA368910km / K50KWIDZYNPowiat 
68  BAŁDYGA ADAM 9210km / M40GRUDZIĄDZ 
69  BAŁDYGA KAROL 9310km / M20KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPowiat 
70  BAŁDYGA RENATA 9410km / K40ELBLĄG  
71 BANACH MICHAŁ366010km / M30KWIDZYNIPKwidzyn Powiat 
72  BANACH TOMASZ 9510km / M30GRUDZIĄDZ 
73  BANASZEK BARTŁOMIEJ 9610km / M30GDAŃSK 
74  BANASZKIEWICZ SEBASTIAN 9710km / M20TORUNPSW 
75  BANAŚ MICHAŁ 9810km / M18PAPOWO BISKUPIE  
76 BANDOSZ MAŁGORZATA136210km / K60GNIEZNO  
77  BANDURSKI JACEK 9910km / M80SOPOTBIEGAM BO LUBIE 
78  BANIA DOMINIK 10010km / M18KWIDZYNBANIA TEAMPowiat 
79  BANIA MAREK 10110km / M40KWIDZYNJABIL TEAMPowiat 
80  BAŃKOWSKI PIOTR 10210km / M40KWIDZYNSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2Powiat 
81  BAR MIROSŁAW 10310km / M40RAKOWIECKP PSP KWIDZYNPowiat 
82  BARAN GRZEGORZ 10410km / M30OLSZTYNPKO BP SEKRETARIAT 1 PIĘTRO  
83  BARAN ZBIGNIEW 10510km / M60KWIDZYNNIEZRZESZONYPowiat 
84  BARANIK ALEKSANDRA 226710km / K20ELBLĄG 
85  BARANIK RAFAŁ 10610km / M20WARSZAWA 
86  BARANOWSKA IZABELA 10710km / K50INOWROCŁAWDECATHLON TEAM INOWROCŁAW 
87  BARANOWSKA SANDRA 10910km / K20GDAŃSK 
88  BARANOWSKI MACIEJ 11010km / M40GDAŃSKKS PIDRINA 
89  BARANOWSKI MATEUSZ 11210km / M20GDAŃSKNORDEAPowiat 
90  BARANOWSKI PIOTR 11310km / M30NOWA WIEŚ MALBORSKAGODLEWSKI RUNNERS  
91  BARAŃSKA KATARZYNA 11410km / K18GARDEJAPowiat 
92  BARAŃSKI JAKUB 11510km / M40GDAŃSK-  
93  BARCIKOWSKA-KMIEĆ BEATA 11610km / K40MALBORK 
94  BARCIKOWSKI KRZYSZTOF 11710km / M50MALBORKGRUPA MALBORK  
95  BARCZAK WOJCIECH 11810km / M30GRUDZIĄDZ  
96  BAREJKO MIROSŁAW 11910km / M30BĄKOWORUNNERSI S7 BANINO 
97  BAREŁA BARTOSZ 12010km / M30GDYNIACARDERA 
98  BARNAŚ AGATA 12110km / K30MALBORKGRUPA MALBORK 
99  BARNAŚ KRZYSZTOF 12210km / M30MALBORKGRUPA MALBORK 
100 BARTCZAK BARTŁOMIEJ378310km / M40GUBINMIASTO GUBIN 
101  BARTKOWSKI MARIUSZ 12310km / M30GRUDZIĄDZ  
102  BARTKOWSKI ZDZISŁAW 12410km / M50GRUDZIĄDZ- 
103  BARTŁOMIEJCZYK MARCIN 12510km / M30GDAŃSKPowiat 
104  BARTNIKOWSKI STANISLAW 12610km / M50ELBLAGGE POWER TEAM 
105 BARTOSIAK JAKUB383110km / M16KRZYKOSY 
106  BARTOSIAK RYSZARD 12710km / M50GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGAPowiat 
107 BARTOSIAK SYLWIA274510km / K40KWIDZYNPowiat 
108  BARTOSZEWICZ PATRYK 12810km / M30KWIDZYN-AMATORKAKBR Powiat 
109 BARWINSKI DENNIS220110km / M18PRABUTYPowiat 
110  BARYŁA TOMASZ 12910km / M40GDYNIA 
111  BARYZA ROBERT 13010km / M40CIECHOCINEK  
112  BASARA IWONA 13110km / K20STARY LAS  
113  BASARA MATEUSZ 13210km / M30STAROGARD GDAŃSKI 
114  BASARAB PIOTR 13310km / M30POTEGOWOKM PSP SŁUPSK  
115  BASTRZYK ADRIAN 13410km / M20KWIDZYNPowiat 
116  BATAROWSKA WIKTORIA 13510km / K30GDAŃSKOPTYK PUNKT WIDZENIA 
117  BATRAK NATALIA 13610km / K30KHARKOV  
118  BAZAN PIOTR 13710km / M30GDAŃSK49 BAZA LOTNICZA  
119  BĄCIK RAFAŁ 13810km / M40MORĄG9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 
120  BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA 13910km / K40ILAWAAMEX BĄCZEK IŁAWA 
121  BĄCZEK ROBERT 14010km / M40GDAŃSK49BLOT 
122  BĄCZKOWSKA JULIA 14110km / K16ŚWIECIE- 
123  BĄCZKOWSKI MIROSŁAW 14210km / M40GRUPANIEZRZESZONY  
124  BĄK MARCIN 14310km / M30TCZEWBIEGAM DLA ZDROWIA 
125  BĄKAŁA ŁUKASZ 14410km / M30STAROGARD GDAŃSKIWETERAN_SKS_STG 
126  BĄKOWSKI MIKOŁAJ 14510km / M40BYDGOSZCZ  
127  BĄKOWSKI TADEUSZ 14610km / M50ROKOCIN 
128  BĄKOWSKI ZBIGNIEW 14710km / M60GDAŃSKAKADEMIA BIEGANIA  
129  BEBECKI RADOSŁAW 14810km / M30KWIDZYNPowiat 
130  BEBYN ANETA 14910km / K40OSIELSKO  
131  BEBYN GRZEGORZ 15010km / M40OSIELSKO 
132  BECZEK DARIUSZ 15110km / M50RUMIADZH MW 
133  BEDNARCZYK KRZYSZTOF 15310km / M30KWIDZYN-Powiat  
134  BEDNARCZYK SEBASTIAN 15410km / M40KWIDZYNPowiat 
135  BEDNAREK ZBIGNIEW 15510km / M30KWIDZYNPowiat  
136  BEDNARSKA MAŁGORZATA 15610km / K30KWIDZYNSOLENISPowiat 
137  BEDNARSKI JAROSŁAW 15710km / M30KWIDZYNSOLENISPowiat 
138  BEDNARZ WOJCIECH 15810km / M20KWIDZYNMAGNUM TEAMPowiat  
139  BEJROWSKA EWA 246810km / K30KOWALEBEJROTEAM 
140  BEJROWSKI PIOTR 15910km / M30GDAŃSKZBIERACZE ZŁOMU 
141  BENDERSKI GRZEGORZ 16010km / M40KWIDZYNPowiat 
142  BENDIG MICHAŁ 16110km / M20STAROGARD GDAŃSKI- 
143  BENDYK ELŻBIETA 16210km / K50ELBLĄG 
144  BEŃ ANNA 16310km / K50KWIDZYNPowiat  
145  BERENDT JANUSZ 16410km / M20ROGÓŹNOPROFESSOR.PL 
146  BERENT MARIUSZ 16510km / M30SADLINKISEMPRE JIU JITSU KWIDZYNPowiat 
147  BERK TOMASZ 16810km / M30MALBORKNIEZRZESZONY  
148  BETA MALGORZATA 16910km / K30PRABUTYLACROIX TEAMPowiat 
149  BĘDKOWSKA DARIA 17010km / K40GDAŃSKEL AKTYWNI  
150  BĘKARCIAK SYLWESTER 17110km / M40KWIDZYNWALKI EKOPAK S.APowiat 
151  BIAŁAS ADAM 17210km / M20STRZYŻOWICEGRUPA BIEGOWA 65  
152  BIAŁECKI MIKOŁAJ 17310km / M20KWIDZYNPowiat 
153  BIAŁKOWSKA ANNA 17410km / K20KWIDZYNPowiat 
154  BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF 17510km / M20ROZAJNYGMINA GARDEJA BIEGAPowiat 
155  BIAŁKOWSKI PAWEŁ 17610km / M16GARDEJAPowiat 
156  BIAŁOUS KRZYSZTOF 17710km / M50BYDGOSZCZNIEZRZESZONY 
157  BIEDRZYCKA NATALIA 17810km / K20KWIDZYNPowiat 
158  BIELAK DAMIAN 17910km / M30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMIPKwidzyn Powiat 
159  BIELAK MARCIN 18010km / M30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMIPKwidzyn Powiat 
160  BIELAK PAWEŁ 18110km / M20GRUDZIĄDZ 
161  BIELAŃSKA MARTA 18210km / K40RUMIAM&M TEAM 
162  BIELAŃSKI MICHAŁ 18310km / M30RUMIAM&M TEAM 
163  BIELASZEWSKA BARBARA 18410km / K30TERESPOL POMORSKIHAS TEAM  
164  BIELAWSKI WOJCIECH 18510km / M50ŁASIN 
165  BIELICKI WOJCIECH 18710km / M20KWIDZYNLACROIX ELECTRONICS KWIDZYNPowiat 
166  BIELIŃSKA WIESŁAWA 18810km / K50SZTUM 
167  BIERNACKA ANNA 18910km / K30BYDGOSZCZ  
168 ZAWODNIK ANONIMOWY19010km / M20  
169  BIESZK BARTOSZ 19110km / M30REDA 
170 BIESZK GRZEGORZ19210km / M40RUMIA 
171  BIESZK KAROLINA 19310km / K30WEJHEROWO 
172  BIGUS JUSTYNA 19410km / K40KARTUZY  
173  BINKOWSKI MATEUSZ 19510km / M20TORUŃ 
174 BIŃCZAK PATRYK218710km / M18KWIDZYNPowiat 
175  BISKO KAROLINA 19610km / K30GDYNIADALEKO JESZCZE 
176  BISKUPSKI PAWEŁ 19710km / M30KWIDZYNMULTI-SERVICE S.A.Powiat 
177  BLACHOWSKI MARCIN 19810km / M30GDAŃSKDKS TEAM 
178  BLOCH ŁUKASZ 19910km / M30KWIDZYNPowiat 
179  BLOCH PRZEMYSŁAW 20010km / M30CZERSKBIEGAJĄCE ŚLIWICE  
180  BLOKOWSKA MAGDALENA 20110km / K30KWIDZYNWATAHAPowiat 
181  BLOKOWSKI JAKUB 20210km / M20KWIDZYNWATAHAPowiat  
182  BLUJ ELŻBIETA 20310km / K30GDYNIA 
183  BLUJ ROMAN 20410km / M50GDYNIAVO2MAX MTB TEAM 
184  BŁACHEWICZ MARCIN 20510km / M40WROCŁAW  
185  BŁACHUTA MILENA 20610km / K20SADLINKIGLS BYDGOSZCZPowiat 
186  BŁACHUTA RAFAŁ 20710km / M20SADLINKIJRG MALBORKPowiat 
187  BŁASIŃSKA ŻANETA 20810km / K40CIECHOCINEKSPC 
188  BŁASZAK MAGDALENA 20910km / K30MALBORKZBUTA 
189  BŁASZAK ROMAN 21010km / M40MALBORKZBUTAKBR 
190 BŁASZCZAK BEATA371310km / K40SZTUM 
191 BŁASZCZAK DOMINIK384110km / M30SZTUM 
192  BŁASZCZAK MICHAŁ 21110km / M40ŁASIN 
193 BŁASZKIEWICZ KAROL369710km / M20KWIDZYNPowiat 
194  BŁAŻEWICZ-BARANOWSKA AGNIESZKA 21310km / K30ELBLĄG-  
195  BŁĘDZKI MICHAŁ 21410km / M30KWIDZYNPowiat 
196  BOBA DARIA 21510km / K20POLANKA WIELKA. 
197  BOBIŃSKI PIOTR 21610km / M50WĄBRZEŹNO 
198  BOCHENEK JAROSŁAW 21710km / M40TORUŃTKKF TORUŃ 
199  BOCIEK MAGDALENA 21810km / K30GRUDZIĄDZ 
200  BOGUSZ MATEUSZ 21910km / M20KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPowiat 
201  BOHATYREWICZ MAŁGORZATA 22010km / K30ELBLĄGBIEGAJĄCE ZAJĄCE 
202  BOHDAN ŁUKASZ 22110km / M30GDAŃSK 
203  BOIWKA ANDRZEJ 22210km / M30KWIDZYNLEKI NATURYPowiat 
204  BOJANOWSKA NATALIA 22310km / K30KWIDZYN-Powiat 
205  BOLDA-BAS LUIZA 22510km / K30GDYNIA-  
206  BONCZKOWSKA AGNIESZKA 22810km / K30KWIDZYNPowiat 
207  BONGALSKI SŁAWOMIR 22910km / M40OSTRÓDA4 W-MBOT  
208 BONIKOWSKA ANNA384910km / K40GRUDZIĄDZ 
209  BOŃCZOSZEK PATRYK 23010km / M20RYJEWOPowiat 
210  BORC MARZANNA 23110km / K40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 
211  BORC PIOTR 23210km / M40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 
212  BORKOWSKA MONIKA 23410km / K40RAKOWIECJABIL TEAMPowiat 
213  BORKOWSKA MONIKA 23310km / K20GDAŃSK 
214  BORKOWSKI GRZEGORZ 23510km / M20KWIDZYNTorPal Powiat 
215  BORKOWSKI ROBERT 23710km / M40RAKOWIECJABIL TEAMPowiat 
216  BORSZEWSKI TOMASZ 23810km / M30STAROGARD GDAŃSKIPOLPHARMA RUN TEAM  
217  BORUSIEWICZ MARCIN 23910km / M20TORUŃ 
218  BORYŃ SŁAWOMIR 24010km / M40KWIDZYNKBR POLANDKBR Powiat 
219  BORZYSZKOWSKI BARTOSZ 24110km / M20KWIDZYNPowiat 
220  BORZYSZKOWSKI JAKUB 24210km / M20KWIDZYNMTS KWIDZYNPowiat 
221 BRACICHOWICZ BOGUMIŁA24310km / K50ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIE 
222  BRAMOWICZ JACEK 24410km / M30JUSZKOWOPRUSZCZ BIEGA  
223  BROCKA-TYMIŃSKA JOANNA 24610km / K30MAREZAIP KWIDZYN TEAMIPKwidzyn Powiat 
224  BRODOWSKI MARCIN 24710km / M30KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPowiat 
225  BRODZIK KAMILA 24810km / K30KWIDZYNPowiat 
226  BRODZIK SŁAWOMIR 24910km / M40KWIDZYNJABIL TEAMPowiat 
227  BRODZIŃSKI MICHAŁ 25010km / M30NIELBARKSAMINDRUK BRODNICA 
228  BRONK ALEKSANDRA 25110km / K20RAKOWIECPowiat 
229  BRONK TOMASZ 25210km / M18RAKOWIECPowiat 
230  BRONK WOJTEK 25310km / M18KWIDZYNPowiat 
231  BROWALSKI MAREK 25410km / M40MAREZAJABIL TEAMPowiat 
232  BRÓDKA MACIEJ 25510km / M40RAKOWIECIP KWIDZYN TEAMIPKwidzyn Powiat 
233  BRUDEREK DANIEL 25610km / M30GDYNIA- 
234  BRUNARSKA JOANNA 25710km / K30KRAKOWIP POLSKA TEAMIPPolska 
235  BRUNKE TOMASZ 25810km / M40BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ 
236  BRUZDOWSKI TOMASZ 25910km / M30TORUŃ 
237  BRYŁA MACIEJ 26010km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA/49BLOT  
238  BRZESKI TOMASZ 26110km / M50GDYNIA  
239  BRZEZIŃSKI BARTOSZ 26210km / M20GRUDZIĄDZV RUNNER  
240  BRZEZIŃSKI PAWEŁ 26310km / M40ELBLĄGBRZOOZA TEAM 
241  BRZOZOWSKA ANIA 26410km / K40IŁAWASPORT A-Z TEAM IŁAWA 
242  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 26510km / M60ZAMOŚĆADIDAS RUNERS WARSAW 
243  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 26610km / M30GDYNIAKM PSP GDAŃSK 
244  BRZÓSKIEWICZ RAFAŁ 26710km / M30TORUŃHRMAX TEAM  
245  BRZUSZCZYŃSKI TOMASZ 26810km / M40ELBLĄGBIEGAJĄCE ZAJĄCE 
246  BRZUSZKIEWICZ BARTŁOMIEJ 26910km / M30KWIDZYNTOR-PAL TEAMTorPal Powiat 
247  BRZUSZKIEWICZ MARCIN 27010km / M30KWIDZYNTOR-PAL TEAMTorPal Powiat 
248  BRZYCKI MIKOŁAJ 27110km / M16GNIEW 
249  BRZYCKI RADOSŁAW 27210km / M40TCZEW  
250  BUCZYŃSKI PAWEŁ 27310km / M40TRĄBKI MAŁE 
251  BUDNIK AGNIESZKA 27410km / K40KWIDZYN-Powiat  
252  BUDZICH MAGDALENA 27510km / K20TORUŃ 
253  BUDZIK KAZIMIERZ 27610km / M60GRUDZIĄDZPROJKAZ GRUDZIĄDZ 
254  BUDZIŃSKA ANITA 27710km / K40BYDGOSZCZ  
255  BUDZIŃSKA DOROTA 27810km / K20FIJEWOBIEGAM U KOLESI 
256 BUDZIŃSKI RADOSŁAW223210km / M30KWIDZYNPowiat 
257  BUGAJEWSKA ANNA 27910km / K50PŁOŃSKKB IM. P. SĘKOWSKIEGO 
258 BUGAJEWSKI JANUSZ28010km / M50PŁOŃSKKB IM. P. SĘKOWSKIEGO 
259  BUGAJEWSKI KAMIL 28110km / M30PŁOŃSKCROSSBOX KASZUBY 
260  BUJAK JUSTYNA 28210km / K30GDYNIARUN PRO SPORT  
261  BUKOWSKI GRZEGORZ 28310km / M20IŁAWA  
262  BUKSIŃSKI MICHAŁ 28410km / M40SADLINKIPowiat 
263 BUNK DARIA374510km / K30GRUDZIĄDZ 
264  BURACZEK-JAŚ NATALIA 28510km / K30OLSZTYN 
265 BURDA PATRYK128310km / M30MALBORK22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 
266  BUREK BARTOSZ 28710km / M30POZNAŃPRZEBIEGLI 
267  BURNA MARCELINA 28810km / K20PRABUTYLACROIX TEAMPowiat 
268 BURNY ADAM221310km / M20RAKOWIECPowiat 
269  BURZYŃSKA IWONA 28910km / K40ELBLĄG- 
270  BUSZMANN TOMASZ 29010km / M40REDA 
271  BUTKIEWICZ MICHAŁ 29110km / M30KWIDZYNJABIL TEAMPowiat 
272  BUTRYN NIKODEM 29210km / M40BYDGOSZCZ 
273  BUZA ANASTAZJA 29310km / K30GDAŃSK  
274  BYCZYŃSKA BARBARA 29410km / K40STAROGARD GDAŃSKISKL FILIPPIDES 
275  BYSTRZYCKI WOJCIECH 29510km / M30KWIDZYNGMINA GARDEJA BIEGAPowiat 
276 CAB PIOTR379310km / M40PRABUTYKP PSP SZTUMPowiat 
277  CAP DOROTA 29610km / K40SUSZROZBIEGANY SUSZ 
278  CAP TOMASZ 29710km / M40SUSZROZBIEGANY SUSZ 
279  CĄBROWSKI PIOTR 29810km / M40GRUDZIĄDZZK NR2 W GRUDZIĄDZU 
280  CEJER MACIEK 30110km / M16OPALENIE 
281  CEJKO SŁAWOMIR 30210km / M40BYDGOSZCZ 
282  CEJROWSKI PIOTR 30310km / M30GDAŃSK