Zawody obsługuje firma Datasport

IX Kwidzyński Bieg Papiernika
Kwidzyn, 26 maja 2018 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 3559
Odebrało numery: 2811

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZEWSKA AGNIESZKA 2110km / K40GDYNIAPOLPOL 
2  ADAMCZYK ARKADIUSZ 2210km / M50PIŁABLUE TEAM PIŁAPOLPOL 
3  ADAMCZYK MAŁGORZATA 2310km / K18PRABUTYPOLPOLPowiat 
4  ADAMCZYK PAULINA 2510km / K20KWIDZYNPOLPOLPowiat 
5 ADAMECZEK-SIEJAKOWSKI IWONA220210km / K30KWIDZYNKTS IRONMAN KWIDZYNPOLPOLPowiat 
6  ADAMIEC KRYSTIAN 2610km / M20ROZPĘDZINYPOLPOLPowiat 
7  ADAMIEC MICHAŁ 2710km / M18ROZPĘDZINYPOLPOLPowiat 
8  ADAMIEC STANISŁAW 2810km / M20NOWY DWÓRTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLPOL 
9  ADAMKIEWICZ EDYTA 2910km / K18KANICZKIPOLPOLPowiat 
10  ADAMOWICZ KRZYSZTOF 3110km / M50GDAŃSKPOLPOL 
11  ADAMSKA JUSTYNA 3210km / K40BANINORUNNERSI S7 BANINOPOLPOL 
12  ADAMUSIAK SŁAWOMIR 3310km / M40IŁAWAIŁAWA BIEGAPOLPOL 
13  ADRIANOWICZ BOZENA 3410km / K50BOLSZEWOBIEGAM SAMAPOLPOL  
14  ADRYAN ADAM 3510km / M40SŁUPSKCKB SŁUPSKPOLPOL 
15  AKSIONCHIKOV EVGENY 3610km / M30KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOLPowiat 
16  ALBEKIER KAROLINA 3710km / K30GRUDZIĄDZVIRTUAL RUNNER CLUBPOLPOL 
17  ALBUFERA CHARLES-EMMANUEL 3810km / M20KWIDZYNLACROIX ELECTRONICS KWIDZYNPOLPOLPowiat 
18  AMBROZIAK ADAM 3910km / M30KOWALEPOLPOL 
19  AMGALAN ALTANTUYA 4010km / K30KRAKÓWIP POLSKA TEAMPOLPOLIPPolska 
20  ANDRZEJEWSKA MAGDALENA 4210km / K40RUMIADALEKO JESZCZEPOLPOL 
21  ANDRZEJEWSKI RAFAŁ 4310km / M40RUMIADALEKO JESZCZEPOLPOL 
22  ANGIELCZYK MIROSŁAW 4410km / M40ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEPOLPOL 
23  ANISZEWSKA JOLANTA 4510km / K60GDAŃSKPOLPOL  
24  ANISZEWSKI DARIUSZ 4610km / M40GARDEJAPOLPOLPowiat 
25  ANTCZAK EDYTA 4710km / K30OSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERSPOLPOL 
26  ANTCZAK MARCIN 4910km / M30OSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERSPOLPOL 
27  APA MATEUSZ 5410km / M30MALBORK22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORKPOLPOL  
28  APANASEWICZ MAGDA 5610km / K40PRUSZCZ GDAŃSKIIRON WOMAN TRÓJMIASTOPOLPOL 
29  APANASEWICZ JERZY 5510km / M40PRUSZCZ GDANSKIPOLPOL 
30  APANOWICZ RADOSŁAW 5710km / M40ELBLĄGKMP ELBLĄGPOLPOL 
31  ARANOWSKI KRZYSZTOF 5810km / M30GÓRZNOPOLPOL 
32  ARBAT MARIUSZ 5910km / M40KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOLPowiat 
33  ARCHACKA KATARZYNA 6010km / K40PRUSZCZ GDAŃSKIPOLPOL  
34  ARCHITA MATEUSZ 6110km / M20ŁASINWSD TORUŃPOLPOL 
35  ARCZYŃSKA MAGDALENA 6210km / K30ŚWIECIEOSP PRZECHOWOPOLPOL  
36  ARCZYŃSKI ADAM 6310km / M40ŚWIECIEPOLPOL  
37  ARNDT MAŁGORZATA 6410km / K50GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIAPOLPOL 
38  ASENSKY HANNA 6510km / K40GRUDZIĄDZPOLPOL 
39  BABARYKA IVAN 1510km / M30DNIPROMK LUCZESK-LKB RUDNIKUKRUKR  
40  BABICKA MAGDALENA 6710km / K40GRUDZIĄDZPOLPOL  
41  BABIECZKO ANDRZEJ 6810km / M50SZTUMKBR POLANDPOLPOLKBR 
42  BACHUSZ MARIUSZ 7010km / M30TRĄBKI WIELKI49 BAZA LOTNICZAPOLPOL 
43  BACHUSZ SYLWIA 7110km / K30TRĄBKI WIELKI49 BAZA LOTNICZAPOLPOL 
44 BADER KACPER367310km / M20SADLINKIPOLPOLPowiat 
45  BADURA KRYSTIAN 7210km / M30KWIDZYNKBR POLANDPOLPOLKBR Powiat 
46  BADZMIEROWSKA BEATA 7310km / K40GRUDZIĄDZ-POLPOL  
47  BADŹMIEROWSKI PIOTR 7410km / M40GRUDZIĄDZBIEGAM BO LUBIEPOLPOL  
48  BAGROWSKI MAREK 7510km / M50JANOWO DĄBROWA CHEŁMIŃSKAUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGAPOLPOL 
49  BAHR MARTYNA 7610km / K30GNIEWTRUNSFORMACJA GNIEWPOLPOL  
50  BAJDA SŁAWOMIR 7710km / M50KWIDZYN-POLPOLPowiat 
51  BAJER NATALIA 7810km / K30GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZKA FIT MAMAPOLPOL 
52  BAJER PIOTR 7910km / M30BANINOKS BANINOPOLPOL 
53  BAJKOWSKI BARTOSZ 8010km / M30GDAŃSKATLANTA POLAND S.A.POLPOL 
54  BAJOREK PIOTR 8110km / M50CHORZÓWBRAKPOLPOL  
55  BAKALUK ZDZISŁAW 8310km / M50IŁAWAPOLPOL 
56 BAKIERSKI FILIP262910km / M20KWIDZYNPOLPOLPowiat 
57  BALCERZAK DOROTA 8410km / K50GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLPOL 
58  BALCERZAK DOROTA 8510km / K40INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPOLPOL  
59  BALCERZAK JAKUB 8610km / M20GRUDZIĄDZBALKIPOLPOL 
60  BALCERZAK MILENA 8710km / K20GRUDZIĄDZPOLPOL 
61  BALEWSKA IWONA 8810km / K40TORUŃSPCPOLPOL 
62  BALICKA LIDIA 8910km / K40PRUSZCZ GDAŃSKIPOLPOL  
63  BALICKI ZBIGNIEW 9010km / M30PRUSZCZ GDAŃSKIPOLPOL  
64  BALMAS PIOTR 9110km / M30KWIDZYNPOLPOLIPKwidzyn Powiat 
65 BAŁA BOŻENA MAŁGORZATA368910km / K50KWIDZYNPOLPOLPowiat 
66  BAŁDYGA ADAM 9210km / M40GRUDZIĄDZPOLPOL 
67  BAŁDYGA KAROL 9310km / M20KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLPOLPowiat 
68  BAŁDYGA RENATA 9410km / K40ELBLĄGPOLPOL  
69 BANACH MICHAŁ366010km / M30KWIDZYNPOLPOLIPKwidzyn Powiat 
70  BANACH TOMASZ 9510km / M30GRUDZIĄDZPOLPOL 
71  BANASZEK BARTŁOMIEJ 9610km / M30GDAŃSKPOLPOL 
72  BANASZKIEWICZ SEBASTIAN 9710km / M20TORUNPSWPOLPOL 
73  BANAŚ MICHAŁ 9810km / M18PAPOWO BISKUPIEPOLPOL  
74 BANDOSZ MAŁGORZATA136210km / K60GNIEZNOPOLPOL  
75  BANDURSKI JACEK 9910km / M80SOPOTBIEGAM BO LUBIEPOLPOL 
76  BANIA DOMINIK 10010km / M18KWIDZYNBANIA TEAMPOLPOLPowiat 
77  BANIA MAREK 10110km / M40KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOLPowiat 
78  BAŃKOWSKI PIOTR 10210km / M40KWIDZYNSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2POLPOLPowiat 
79  BAR MIROSŁAW 10310km / M40RAKOWIECKP PSP KWIDZYNPOLPOLPowiat 
80  BARAN GRZEGORZ 10410km / M30OLSZTYNPKO BP SEKRETARIAT 1 PIĘTROPOLPOL  
81  BARAN ZBIGNIEW 10510km / M60KWIDZYNNIEZRZESZONYPOLPOLPowiat 
82  BARANIK ALEKSANDRA 226710km / K20ELBLĄGPOLPOL 
83  BARANIK RAFAŁ 10610km / M20WARSZAWAPOLPOL 
84  BARANOWSKA IZABELA 10710km / K50INOWROCŁAWDECATHLON TEAM INOWROCŁAWPOLPOL 
85  BARANOWSKA SANDRA 10910km / K20GDAŃSKPOLPOL 
86  BARANOWSKI MACIEJ 11010km / M40GDAŃSKKS PIDRINAPOLPOL 
87  BARANOWSKI MATEUSZ 11210km / M20PRABUTYNORDEAPOLPOLPowiat 
88  BARANOWSKI PIOTR 11310km / M30MALBORKGODLEWSKI RUNNERSPOLPOL  
89  BARAŃSKA KATARZYNA 11410km / K18GARDEJAPOLPOLPowiat 
90  BARAŃSKI JAKUB 11510km / M40GDAŃSK-POLPOL  
91  BARCIKOWSKA-KMIEĆ BEATA 11610km / K40MALBORKPOLPOL 
92  BARCIKOWSKI KRZYSZTOF 11710km / M50MALBORKGRUPA MALBORKPOLPOL  
93  BARCZAK WOJCIECH 11810km / M30GRUDZIĄDZPOLPOL  
94  BAREJKO MIROSŁAW 11910km / M30BĄKOWORUNNERSI S7 BANINOPOLPOL 
95  BAREŁA BARTOSZ 12010km / M30GDYNIACARDERAPOLPOL 
96  BARNAŚ AGATA 12110km / K30MALBORKGRUPA MALBORKPOLPOL 
97  BARNAŚ KRZYSZTOF 12210km / M30MALBORKGRUPA MALBORKPOLPOL 
98 BARTCZAK BARTŁOMIEJ378310km / M40GUBINMIASTO GUBINPOLPOL 
99  BARTKOWSKI MARIUSZ 12310km / M30GRUDZIĄDZPOLPOL  
100  BARTKOWSKI ZDZISŁAW 12410km / M50GRUDZIĄDZ-POLPOL 
101  BARTŁOMIEJCZYK MARCIN 12510km / M30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
102  BARTNIKOWSKI STANISLAW 12610km / M50ELBLAGGE POWER TEAMPOLPOL 
103 BARTOSIAK JAKUB383110km / M16KRZYKOSYPOLPOL 
104  BARTOSIAK RYSZARD 12710km / M50GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGAPOLPOLPowiat 
105 BARTOSIAK SYLWIA274510km / K40KWIDZYNPOLPOLPowiat 
106  BARTOSZEWICZ PATRYK 12810km / M30KWIDZYN-AMATORKAPOLPOLKBR Powiat 
107 BARWINSKI DENNIS220110km / M18PRABUTYPOLPOLPowiat 
108  BARYŁA TOMASZ 12910km / M40GDYNIAPOLPOL 
109  BARYZA ROBERT 13010km / M40CIECHOCINEKPOLPOL  
110  BASARA IWONA 13110km / K20STARY LASPOLPOL  
111  BASARA MATEUSZ 13210km / M30STAROGARD GDAŃSKIPOLPOL 
112  BASARAB PIOTR 13310km / M30POTEGOWOKM PSP SŁUPSKPOLPOL  
113  BASTRZYK ADRIAN 13410km / M20KWIDZYNPOLPOLPowiat 
114  BATAROWSKA WIKTORIA 13510km / K30GDAŃSKOPTYK PUNKT WIDZENIAPOLPOL 
115  BATRAK NATALIA 13610km / K30KHARKOVUKRUKR  
116  BAZAN PIOTR 13710km / M30GDAŃSK49 BAZA LOTNICZAPOLPOL  
117  BĄCIK RAFAŁ 13810km / M40MORĄG9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZYPOLPOL 
118  BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA 13910km / K40ILAWAAMEX BĄCZEK IŁAWAPOLPOL 
119  BĄCZEK ROBERT 14010km / M40GDAŃSK49BLOTPOLPOL 
120  BĄCZKOWSKA JULIA 14110km / K16ŚWIECIE-POLPOL 
121  BĄCZKOWSKI MIROSŁAW 14210km / M40GRUPANIEZRZESZONYPOLPOL  
122  BĄK MARCIN 14310km / M30TCZEWBIEGAM DLA ZDROWIAPOLPOL 
123  BĄKAŁA ŁUKASZ 14410km / M30STAROGARD GDAŃSKIWETERAN_SKS_STGPOLPOL 
124  BĄKOWSKI MIKOŁAJ 14510km / M40BYDGOSZCZPOLPOL  
125  BĄKOWSKI TADEUSZ 14610km / M50ROKOCINPOLPOL 
126  BĄKOWSKI ZBIGNIEW 14710km / M60GDAŃSKAKADEMIA BIEGANIAPOLPOL  
127  BEBECKI RADOSŁAW 14810km / M30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
128  BEBYN ANETA 14910km / K40OSIELSKOPOLPOL  
129  BEBYN GRZEGORZ 15010km / M40OSIELSKOPOLPOL 
130  BECZEK DARIUSZ 15110km / M50RUMIADZH MWPOLPOL 
131  BEDNARCZYK KRZYSZTOF 15310km / M30KWIDZYN-POLPOLPowiat  
132  BEDNARCZYK SEBASTIAN 15410km / M40KWIDZYNPOLPOLPowiat 
133  BEDNAREK ZBIGNIEW 15510km / M30KWIDZYNPOLPOLPowiat  
134  BEDNARSKA MAŁGORZATA 15610km / K30KWIDZYNSOLENISPOLPOLPowiat 
135  BEDNARSKI JAROSŁAW 15710km / M30KWIDZYNSOLENISPOLPOLPowiat 
136  BEDNARZ WOJCIECH 15810km / M20KWIDZYNMAGNUM TEAMPOLPOLPowiat  
137  BEJROWSKI PIOTR 15910km / M30GDAŃSKZBIERACZE ZŁOMUPOLPOL 
138  BENDERSKI GRZEGORZ 16010km / M40KWIDZYNPOLPOLPowiat 
139  BENDIG MICHAŁ 16110km / M20STAROGARD GDAŃSKI-POLPOL 
140  BENDYK ELŻBIETA 16210km / K50ELBLĄGPOLPOL 
141  BEŃ ANNA 16310km / K50KWIDZYNPOLPOLPowiat  
142  BERENDT JANUSZ 16410km / M20ROGÓŹNOPROFESSOR.PLPOLPOL 
143  BERENT MARIUSZ 16510km / M30SADLINKISEMPRE JIU JITSU KWIDZYNPOLPOLPowiat 
144  BERK TOMASZ 16810km / M30MALBORKNIEZRZESZONYPOLPOL  
145  BETA MALGORZATA 16910km / K30PRABUTYLACROIX TEAMPOLPOLPowiat 
146  BĘDKOWSKA DARIA 17010km / K40ELBLAGEL AKTYWNIPOLPOL  
147  BĘKARCIAK SYLWESTER 17110km / M40KWIDZYNWALKI EKOPAK S.APOLPOLPowiat 
148  BIAŁAS ADAM 17210km / M20STRZYŻOWICEGRUPA BIEGOWA 65POLPOL  
149  BIAŁECKI MIKOŁAJ 17310km / M20KWIDZYNPOLPOLPowiat 
150  BIAŁKOWSKA ANNA 17410km / K20KWIDZYNPOLPOLPowiat 
151  BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF 17510km / M20ROZAJNYGMINA GARDEJA BIEGAPOLPOLPowiat 
152  BIAŁKOWSKI PAWEŁ 17610km / M16GARDEJAPOLPOLPowiat 
153  BIAŁOUS KRZYSZTOF 17710km / M50BYDGOSZCZNIEZRZESZONYPOLPOL 
154  BIEDRZYCKA NATALIA 17810km / K20KWIDZYNPOLPOLPowiat 
155  BIELAK DAMIAN 17910km / M30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn Powiat 
156  BIELAK MARCIN 18010km / M30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn Powiat 
157  BIELAK PAWEŁ 18110km / M20GRUDZIĄDZPOLPOL 
158  BIELAŃSKA MARTA 18210km / K40RUMIAM&M TEAMPOLPOL 
159  BIELAŃSKI MICHAŁ 18310km / M30RUMIAM&M TEAMPOLPOL 
160 BIELASZEWSKA BARBARA18410km / K30TERESPOL POMORSKIHAS TEAMPOLPOL  
161  BIELAWSKI WOJCIECH 18510km / M50ŁASINPOLPOL 
162 BIELEWICZ ANNA 18610km / K40SŁUPSKSTOPA SŁUPSKPOLPOL 
163  BIELICKI WOJCIECH 18710km / M20KWIDZYNLACROIX ELECTRONICS KWIDZYNPOLPOLPowiat 
164  BIELIŃSKA WIESŁAWA 18810km / K50SZTUMPOLPOL 
165  BIERNACKA ANNA 18910km / K30BYDGOSZCZPOLPOL  
166 ZAWODNIK ANONIMOWY19010km / M20 POLPOL 
167  BIESZK BARTOSZ 19110km / M30REDAPOLPOL 
168 BIESZK GRZEGORZ19210km / M40RUMIAPOLPOL 
169  BIESZK KAROLINA 19310km / K30WEJHEROWOPOLPOL 
170  BIGUS JUSTYNA 19410km / K40KARTUZYPOLPOL  
171  BINKOWSKI MATEUSZ 19510km / M20TORUŃPOLPOL 
172 BIŃCZAK PATRYK218710km / M18KWIDZYNPOLPOLPowiat 
173  BISKO KAROLINA 19610km / K30GDYNIADALEKO JESZCZEPOLPOL 
174  BISKUPSKI PAWEŁ 19710km / M30KWIDZYNMULTI-SERVICE S.A.POLPOLPowiat 
175  BLACHOWSKI MARCIN 19810km / M30GDAŃSKDKS TEAMPOLPOL 
176  BLOCH ŁUKASZ 19910km / M30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
177  BLOCH PRZEMYSŁAW 20010km / M30CZERSKBIEGAJĄCE ŚLIWICEPOLPOL  
178  BLOKOWSKA MAGDALENA 20110km / K30KWIDZYNWATAHAPOLPOLPowiat 
179  BLOKOWSKI JAKUB 20210km / M20KWIDZYNWATAHAPOLPOLPowiat  
180  BLUJ ELŻBIETA 20310km / K30GDYNIAPOLPOL 
181  BLUJ ROMAN 20410km / M50GDYNIAVO2MAX MTB TEAMPOLPOL 
182  BŁACHEWICZ MARCIN 20510km / M40WROCŁAWPOLPOL  
183  BŁACHUTA MILENA 20610km / K20SADLINKIGLS BYDGOSZCZPOLPOLPowiat 
184  BŁACHUTA RAFAŁ 20710km / M20SADLINKIJRG MALBORKPOLPOLPowiat 
185  BŁASIŃSKA ŻANETA 20810km / K40CIECHOCINEKSPCPOLPOL 
186  BŁASZAK MAGDALENA 20910km / K30MALBORKZBUTAPOLPOL 
187  BŁASZAK ROMAN 21010km / M40MALBORKZBUTAPOLPOLKBR 
188 BŁASZCZAK BEATA371310km / K40SZTUMPOLPOL 
189 BŁASZCZAK DOMINIK384110km / M30SZTUMPOLPOL 
190  BŁASZCZAK MICHAŁ 21110km / M40ŁASINPOLPOL 
191 BŁASZKIEWICZ KAROL369710km / M20KWIDZYNPOLPOLPowiat 
192  BŁAŻEWICZ AGNIESZKA 21310km / K30ELBLĄG-POLPOL  
193  BŁĘDZKI MICHAŁ 21410km / M30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
194  BOBA DARIA 21510km / K20POLANKA WIELKA.POLPOL 
195  BOBIŃSKI PIOTR 21610km / M50WĄBRZEŹNOPOLPOL 
196  BOCHENEK JAROSŁAW 21710km / M40TORUŃTKKF TORUŃPOLPOL 
197  BOCIEK MAGDALENA 21810km / K30GRUDZIĄDZPOLPOL 
198  BOGUSZ MATEUSZ 21910km / M20KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLPOLPowiat 
199  BOHATYREWICZ MAŁGORZATA 22010km / K30ELBLĄGBIEGAJĄCE ZAJĄCEPOLPOL 
200  BOHDAN ŁUKASZ 22110km / M30GDAŃSKPOLPOL 
201  BOIWKA ANDRZEJ 22210km / M30KWIDZYNLEKI NATURYPOLPOLPowiat 
202  BOJANOWSKA NATALIA 22310km / K30KWIDZYN-POLPOLPowiat 
203  BOLDA-BAS LUIZA 22510km / K30GDYNIA-POLPOL  
204  BONCZKOWSKA AGNIESZKA 22810km / K30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
205  BONGALSKI SŁAWOMIR 22910km / M40OSTRÓDA4 W-MBOTPOLPOL  
206 BONIKOWSKA ANNA384910km / K40GRUDZIĄDZPOLPOL 
207  BOŃCZOSZEK PATRYK 23010km / M20RYJEWOPOLPOLPowiat 
208  BORC MARZANNA 23110km / K40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLPOL 
209  BORC PIOTR 23210km / M40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLPOL 
210  BORKOWSKA MONIKA 23410km / K40RAKOWIECJABIL TEAMPOLPOLPowiat 
211  BORKOWSKA MONIKA 23310km / K20GDAŃSKPOLPOL 
212  BORKOWSKI GRZEGORZ 23510km / M20KWIDZYNPOLPOLTorPal Powiat 
213  BORKOWSKI ROBERT 23710km / M40RAKOWIECJABIL TEAMPOLPOLPowiat 
214  BORSZEWSKI TOMASZ 23810km / M30STAROGARD GDAŃSKIPOLPHARMA RUN TEAMPOLPOL  
215  BORUSIEWICZ MARCIN 23910km / M20TORUŃPOLPOL 
216  BORYŃ SŁAWOMIR 24010km / M40KWIDZYNKBR POLANDPOLPOLKBR Powiat 
217  BORZYSZKOWSKI BARTOSZ 24110km / M20KWIDZYNPOLPOLPowiat 
218  BORZYSZKOWSKI JAKUB 24210km / M20KWIDZYNMTS KWIDZYNPOLPOLPowiat 
219 BRACICHOWICZ BOGUMIŁA24310km / K50ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEPOLPOL 
220  BRAMOWICZ JACEK 24410km / M30JUSZKOWOPRUSZCZ BIEGAPOLPOL  
221  BROCKA-TYMIŃSKA JOANNA 24610km / K30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn Powiat 
222  BRODOWSKI MARCIN 24710km / M30KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLPOLPowiat 
223  BRODZIK KAMILA 24810km / K30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
224  BRODZIK SŁAWOMIR 24910km / M40KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOLPowiat 
225  BRODZIŃSKI MICHAŁ 25010km / M30KURZĘTNIKSAMINDRUK BRODNICAPOLPOL 
226  BRONK ALEKSANDRA 25110km / K20RAKOWIECPOLPOLPowiat 
227  BRONK TOMASZ 25210km / M18RAKOWIECPOLPOLPowiat 
228  BRONK WOJTEK 25310km / M18KWIDZYNPOLPOLPowiat 
229  BROWALSKI MAREK 25410km / M40MAREZAJABIL TEAMPOLPOLPowiat 
230  BRÓDKA MACIEJ 25510km / M40RAKOWIECIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn Powiat 
231  BRUDEREK DANIEL 25610km / M30GDYNIA-POLPOL 
232  BRUNARSKA JOANNA 25710km / K30KRAKOWIP POLSKA TEAMPOLPOLIPPolska 
233  BRUNKE TOMASZ 25810km / M40BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLPOL 
234  BRUZDOWSKI TOMASZ 25910km / M30TORUŃPOLPOL 
235  BRYŁA MACIEJ 26010km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA/49BLOTPOLPOL  
236  BRZESKI TOMASZ 26110km / M50GDYNIAPOLPOL  
237  BRZEZIŃSKI BARTOSZ 26210km / M20GRUDZIĄDZV RUNNERPOLPOL  
238  BRZEZIŃSKI PAWEŁ 26310km / M40ELBLĄGBRZOOZA TEAMPOLPOL 
239  BRZOZOWSKA ANIA 26410km / K40IŁAWASPORT A-Z TEAM IŁAWAPOLPOL 
240  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 26510km / M60ZAMOŚĆADIDAS RUNERS WARSAWPOLPOL 
241  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 26610km / M30GDYNIAKM PSP GDAŃSKPOLPOL 
242  BRZÓSKIEWICZ RAFAŁ 26710km / M30TORUŃHRMAX TEAMPOLPOL  
243  BRZUSZCZYŃSKI TOMASZ 26810km / M40ELBLĄGBIEGAJĄCE ZAJĄCEPOLPOL 
244  BRZUSZKIEWICZ BARTŁOMIEJ 26910km / M30KWIDZYNTOR-PAL TEAMPOLPOLTorPal Powiat 
245  BRZUSZKIEWICZ MARCIN 27010km / M30KWIDZYNTOR-PAL TEAMPOLPOLTorPal Powiat 
246  BRZYCKI MIKOŁAJ 27110km / M16GNIEWPOLPOL 
247  BRZYCKI RADOSŁAW 27210km / M40TCZEWPOLPOL  
248  BUCZYŃSKI PAWEŁ 27310km / M40TRĄBKI MAŁEPOLPOL 
249  BUDNIK AGNIESZKA 27410km / K40KWIDZYN-POLPOLPowiat  
250  BUDZICH MAGDALENA 27510km / K20TORUŃPOLPOL 
251  BUDZIK KAZIMIERZ 27610km / M60GRUDZIĄDZPROJKAZ GRUDZIĄDZPOLPOL 
252  BUDZIŃSKA ANITA 27710km / K40BYDGOSZCZPOLPOL  
253  BUDZIŃSKA DOROTA 27810km / K20FIJEWOBIEGAM U KOLESIPOLPOL 
254 BUDZIŃSKI RADOSŁAW223210km / M30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
255 BUGAJEWSKA ANNA27910km / K50PŁOŃSKKB IM. P. SĘKOWSKIEGOPOLPOL 
256 BUGAJEWSKI JANUSZ28010km / M50PŁOŃSKKB IM. P. SĘKOWSKIEGOPOLPOL 
257  BUGAJEWSKI KAMIL 28110km / M30PŁOŃSKCROSSBOX KASZUBYPOLPOL 
258  BUJAK JUSTYNA 28210km / K30GDYNIARUN PRO SPORTPOLPOL  
259  BUKOWSKI GRZEGORZ 28310km / M20IŁAWAPOLPOL  
260  BUKSIŃSKI MICHAŁ 28410km / M40SADLINKIPOLPOLPowiat 
261 BUNK DARIA374510km / K30GRUDZIĄDZPOLPOL 
262  BURACZEK-JAŚ NATALIA 28510km / K30OLSZTYNPOLPOL 
263 BURDA PATRYK128310km / M30MALBORK22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOLPOL 
264  BUREK BARTOSZ 28710km / M30POZNAŃPRZEBIEGLIPOLPOL 
265  BURNA MARCELINA 28810km / K20PRABUTYLACROIX TEAMPOLPOLPowiat 
266 BURNY ADAM221310km / M20RAKOWIECPOLPOLPowiat 
267  BURZYŃSKA IWONA 28910km / K40ELBLĄG-POLPOL 
268  BUSZMANN TOMASZ 29010km / M40REDAPOLPOL 
269  BUTKIEWICZ MICHAŁ 29110km / M30KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOLPowiat 
270  BUTRYN NIKODEM 29210km / M40BYDGOSZCZPOLPOL 
271  BUZA ANASTAZJA 29310km / K30GDAŃSKPOLPOL  
272  BYCZYŃSKA BARBARA 29410km / K40STAROGARD GDAŃSKISKL FILIPPIDESPOLPOL 
273  BYSTRZYCKI WOJCIECH 29510km / M30KWIDZYNGMINA GARDEJA BIEGAPOLPOLPowiat 
274 CAB PIOTR379310km / M40PRABUTYKP PSP SZTUMPOLPOLPowiat 
275  CAP DOROTA 29610km / K40SUSZROZBIEGANY SUSZPOLPOL 
276  CAP TOMASZ 29710km / M40SUSZROZBIEGANY SUSZPOLPOL 
277  CĄBROWSKI PIOTR 29810km / M40GRUDZIĄDZZK NR2 W GRUDZIĄDZUPOLPOL 
278  CEJER MACIEK 30110km / M16OPALENIEPOLPOL 
279  CEJKO SŁAWOMIR 30210km / M40BYDGOSZCZPOLPOL 
280  CEJROWSKI PIOTR 30310km / M30GDAŃSKPOLPOL 
281  CELEGRAT ANDRZEJ 30410km / M30GRUPAPOLPOL 
282  CENDROWSKI GRZEGORZ 30510km / M20CHEŁMNO-POLPOL  
283  CENDROWSKI JAKUB 30610km / M18SUSZROZBIEGANY SUSZPOLPOL 
284  CENDROWSKI KRZYSZTOF 30710km / M50PRABUTYBODEX TEAMPOLPOLPowiat 
285  CENTKOWSKA EWELINA 30810km / K30CIECHOCINEKPOLPOL 
286  CERKOWNIK WOJCIECH 30910km / M20SADLINKIPOLPOLPowiat 
287  CHABOWSKI TOMASZ 31010km / M50SZTUMSZTUM BIEGAPOLPOL