Zawody obsługuje firma Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław
naglowek
Liczba zawodników : 620
Liczba opłaconych zawodników: 486
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ADAMÓW- CZUCHNICKA IWONA 39910 / K40SIECHNICEPOLPOLOKOK 
2  ADAMSKA ANNA 38010 / K20WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOKPro-Run 
3  ALAMA ARTUR 29110 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
4  ANDRZEJCZAK ADAM 22610 / M30WROCŁAW3M RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
5  ANETA KRASICKA 4710 / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
6  BABIK KRZYSZTOF 11810 / M20ŹRÓDŁAPOLPOLOK 
7  BABSKI TADEUSZ 26610 / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOKOK 
8  BAJURA SARA 335 / K20BIERUŃUMED WROCPOLPOLOK 
9  BAKALARCZYK TOMASZ 785 / M40SIECHNICEADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLPOLOKGmina 
10 ZAWODNIK ANONIMOWY14710 / M50 #SOBASTEAMPOLPOLOKOK 
11  BAŁTAROWICZ LUCJAN 50315 / M30WROCŁAWLTB SPORT TEAMPOLPOLOKOK 
12  BANDZIAK KLAUDIA 20110 / K30WROCŁAWBRAKPOLPOLOKOK 
13  BARAN JAKUB 8010 / M30SIECHNICEARDENTCODEPOLPOLOKGmina 
14  BARANOWSKA EWELINA 6910 / K20WROCŁAWPOLPOLOK 
15  BARNAT DANIEL 1365 / M30JAWORPOLPOLOKOK 
16  BĄCZYK PATRYCJA 925 / K20WROCŁAWPOLPOLOKGmina 
17  BEDNARCZUK PAULINA 2295 / K20OŁAWAPOLPOLOKOK 
18  BELA BEATA 28010 / K40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
19  BERESTECKI PATRYK 42210 / M20STRZEGOMOSP STRZEGOMPOLPOLOKOK 
20  BEZWIŃSKI ARKADIUSZ 36610 / M20ŻARY-POLPOLOKOK 
21  BIALOBRZEWSKI SLAWOMIR  10 / M30KIELCZOWPOLPOL OK 
22 BIAŁOBRZEWSKI SŁAWEK523010 / M30POLPOL  
23  BIELECKA IWONA  10 / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOL OKPro-Run 
24  BIENIEK EWELINA  10 / K30WROCLAWADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLPOL OK 
25  BIEŃ - CIESIELSKA AGNIESZKA 10710 / K30ŚWIĘTA KATARZYNAPOLPOLOKGmina 
26 BIŁOUS MARCIN514310 / WROCŁAWPOLPOL  
27  BŁASZCZYK RÓŻA  5 / K30WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOL OK 
28  BOGUS BARTOSZ  10 / M20LUBLINIECLUBLINIEC RUNNING TEAMPOLPOL  
29  BORATYŃSKI ŁUKASZ 2310 / M40GAĆPOPAPRANIEC GAĆPOLPOLOK 
30  BORKOWSKA BARBARA 43110 / K40ŚWIĘTA KATARZYNAADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLPOLOKOKGmina 
31 BORKOWSKA PAULA524710 / K30POLPOL  
32  BOROWIEC BARTEK 32610 / M30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOKPro-Run 
33  BORYCKA DAWID 41310 / M30ŚWIĘTA KATARZYNAPOLPOLOKOKGmina 
34  BRANIEWSKA PAULINA 6810 / K20OŁAWAPOLPOLOK 
35  BRANT MARIA 28110 / K20OBORNIKI ŚLĄSKIEALPACA RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
36  BRYK PAWEŁ 27310 / M20WROCŁAWALPACA RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
37 BRYL KAROL521810 / M30POLPOL  
38 BUK DOMINIK52225 / M40POLPOL Gmina 
39  BUKŁAHA KAMIL  5 / M20WROCŁAWBRAKPOLPOL  
40 BUKŁCHA KAMIL52415 / M20POLPOL  
41  BUKOWSKA JUSTYNA 3575 / K30SIECHNICEPOLPOLOKOKGmina 
42  BYKOWSKA MALGORZATA 10510 / K30SIECHNICE-POLPOLOKOKGmina 
43  CAŁY ADAM  5 / M30WROCŁAW / SOBÓTKA#SOBASTEAMPOLPOLOKOK 
44 CAŁY ADAM3685 / M30WROCŁAW / SOBÓTKA#SOBASTEAMPOLPOLOK 
45 CAŁY CEZARY3595 / M30#SOBASTEAMPOLPOL  
46  CAPAR MAGDALENA 34010 / K30SIECHNICEPOLPOLOKOKGmina 
47  CERANOWSKI RADOSŁAW 3325 / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
48  CHLEBOWICZ MARCIN 18910 / M30WROCŁAWDOBRY-TRENER.PLPOLPOLOKOK 
49  CHMIELEWSKI RAFAŁ 2075 / M30OLEŚNICABRAKPOLPOLOKOK 
50  CHMIELOWSKA KAROLINA 30510 / K20ZABKOWICE ŚLĄSKIE-POLPOLOKOK 
51  CHMIELOWSKA KATARZYNA 32710 / K20ZĄBKOWICE ŚLASKIEPOLPOLOKOK 
52  CHODOR DARIUSZ 2465 / M50KIEŁCZÓWPOLPOLOKOK 
53  CHODOR KACPER  5 / M16OŁAWAGATE 8POLPOL OK 
54  CHODOR KACPER 3645 / M16SIEDLCEGATE8POLPOLOKOK 
55  CHODOR MACIEJ 8810 / M30SIEDLCEPAINTBALL SIEDLCEPOLPOLOK 
56  CHODOROWSKA MARCELINA 26910 / K20WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOKPro-Run 
57  CHOŁUJ MAŁGORZATA  10 / K50SZCZODREPRO-RUN WROCŁAWPOLPOL OK 
58 CHRUSZCZ MAGDALENA517310 / K30WROCŁAWPOLPOL  
59  CHRZANOWSKI PATRYK 512910 / M20BIELAWAPASJA CHRZANKA RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
60  CIESIELSKI MACIEJ 6410 / M30WROCŁAWCIESIU TEAMPOLPOLOK 
61  CIESIELSKI MARCIN 10610 / M30ŚWIĘTA KATARZYNAPOLPOLOKGmina 
62  CISŁO KRZYSZTOF 51015 / M30WYSOKAARDENTCODEPOLPOLOKOK 
63 CISZEWSKA KALINA1255 / K30POLPOL  
64  CIUPIŃSKA MARTA 325 / K40SIECHNICEPOLPOLOKOKGmina 
65  CIUPIŃSKI ŁUKASZ 3110 / M40SIECHNICEADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLPOLOKOKGmina 
66  CIURA PAWEŁ 36310 / M40SIECHNICEMANANDWOMAN.PLPOLPOLOKOKGmina 
67  CYBULSKI MARIUSZ  5 / M40JELCZ-LASKOWICE/ BIERUTÓWSAINT-GOBAIN SQUAD , @BIEGAJZMANKIEMPOLPOL  
68 CYBULSKI PIOTR29510 / M50BRZEZINAPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOKPro-Run 
69  CYGAN PIOTR 4325 / M40BIELANY WROCŁAWSKIERUN4FUN ULTRAPOLPOLOKOK 
70  CYMERMAN KATARZYNA 17910 / K30KĄTY WROCŁAWSKIEADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLPOLOKOK 
71  CZARNOTA DARIUSZ 3910 / M20WSCHOWAPOLPOLOK 
72  CZEKAJŁO KRZYSZTOF 9710 / M50WROCŁAWPOLPOLOK 
73  CZERNEK MACIEJ 3235 / M20WROCŁAW-POLPOLOKOK 
74  CZERNEK MAGDALENA 32210 / K20WROCLAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOKPro-Run 
75  CZERWIŃSKI ŁUKASZ 8710 / M30NADOLICE WIELKIEPOLPOLOK 
76  CZYKINOWSKI ADAM  10 / M40WROCŁAWSTOWARSZYSZENIE INICJATYW KULTURALNYCH ``NYSA``POLPOL OK