Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów
naglowek
Liczba zawodników : 187
Liczba opłaconych zawodników: 153
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ 502810 / M30LUBINRUNATTACKPOLPOLOK 
 ANTONISZYN DARIUSZ12510 / M50SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUPOLPOLOK 
  BANAŚ DAWID 14410 / M30KOBIERZYCEPOLPOLOK 
  BANAŚ MICHAŁ 375 / M20WROCŁAWPOLPOLOK 
 BARYLSKI DARIUSZ 5 / M40WROCŁAWPOLPOL  
  BELA BEATA 13210 / K40WROCŁAWPOLPOLOK 
BĘBAS PAWEŁ 17710 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
  BIAŁOZOR PIOTR 50265 / M30WROCŁAWŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNYPOLPOLOK 
  BIEŁUŃSKI SEBASTIAN 12910 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
  BINKIEWICZ AGNIESZKA 195 / K20WROCŁAWVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
  BIŃKOWSKI BORYS 12810 / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
  BISKUP PRZEMYSŁAW 1085 / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
  BŁASZCZYK MARIUSZ 15710 / M30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
  BŁASZCZYK RÓŻA  5 / K30WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOL  
  BUJAKIEWICZ JACEK 12410 / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
  BURYŁO KRZYSZTOF 10210 / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
  CAŁY ALICJA 75 / K30WROCŁAWDANCELAND WROCŁAWPOLPOLOK 
  CHAJA RADOSŁAW 16210 / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
  CHAJEWSKA ALEKSANDRA 27010 / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
  CHATYS MATEUSZ 503710 / M20OBORNIKI ŚLOBORYGENIPOLPOLOK 
  CHRUSZCZ - FIGIEL MAGDALENA 18510 / K30WROCŁAWFIDŻI TEAMPOLPOLOK 
  CHYBICKA ALICJA 1875 / K60WROCŁAWPOLPOLOK 
  CIESIELSKI BARTOSZ 255 / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
  CIEŚLA KRZYSZTOF 15510 / M20KOSTRZYN NAD ODRĄPOLPOLOK 
 CIURASZKIEWICZ ANDRZEJ11510 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
 CIURASZKIEWICZ JUSTYNA17810 / K40WROCŁAWPOLPOLOK 
  CZAJA MACIEJ 13410 / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLPOLPOLOK 
  CZAJA MAŁGORZATA 13310 / K40WROCŁAWRUNNING ACADEMYPOLPOLOK 
  CZERWIŃSKA KATARZYNA 395 / K40SIEMIANICEOBORYGENIPOLPOLOK 
  CZOP EWA 11710 / K40WROCŁAWPOLPOLOK 
  CZUCHWICKI MAREK 14310 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
  DĘBSKA AGNIESZKA 26710 / K50WROCŁAWPOLPOLOK 
  DOCZUMIŃSKA MARIKA 385 / K20PRUSICEPOLPOLOK 
  DRELICHOWSKI MARCIN 16010 / M30WROCLAWZADYSZKA FCPOLPOLOK 
  DRZEWIECKA JOANNA  10 / K30OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOL  
  DRZEWIECKI MACIEJ  10 / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOL  
  DRZEWIECKI PIOTR 13510 / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOLOK 
  DUDEK ADRIANA  10 / K40WROCŁAWPOLPOL  
  DULIŃSKI ADAM 35 / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
  DUSIŃSKA ANNA 225 / K30NIZINYLOWLANDSPOLPOLOK 
  DZIERŻEK IRENEUSZ 13910 / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
 ESIK PRZEMYSŁAW505010 / M30WROCŁAWPOLPOL  
  FESZ- CHLEBOWSKA KRYSTYNA  10 / K40WOŁÓWWOŁÓW BIEGAPOLPOL  
  FIGIEL JAKUB 18610 / M30WROCŁAWFIDŻI TEAMPOLPOLOK 
  FILIPEK AGNIESZKA 14910 / K30WROCŁAWKLUB BOBIKAPOLPOLOK 
  FORYSIAK ALEXANDRA 405 / K20OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
  GAŁKA MARCIN 12310 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
  GIBALSKA MARZENA 10010 / K40OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
  GIBALSKI TOMASZ 10110 / M40ROŚCISŁAWICEOBORYGENIPOLPOLOK 
  GŁOWACZ GRZEGORZ 17010 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
 amator z brochowa
  GÓRNIAK-ANTKOWIAK AGNIESZKA 335 / K40OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
  GRONDYS PAWEŁ 16810 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
  HRYNIV MARIANA  5 / K30WROCŁAWPOLPOL  
  JAKIMIUK DOROTA 235 / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
  JANECZKO ANNA 16710 / K30OSOLAPOLPOLOK 
  JASKÓLSKI MARCIN 18010 / M40WROCŁAWHAPPYFEETTEAMPOLPOLOK 
  KAMIŃSKI ŁUKASZ 26410 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
  KARGUL MICHAŁ 2525 / M30WROCLAWŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNYPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY185 / M30 ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNYPOLPOLOK 
  KASZUBA KRZYSZTOF 415 / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
  KOPEC KRZYSZTOF 14810 / M40WROCLAEPOLPOLOK 
  KORGÓL ANNA 145 / K30ROGOŻPOLPOLOK 
  KORGÓL MARIUSZ 325 / M30ROGOŻPOLPOLOK 
  KOSIOR TOMASZ 11610 / M30URAZPOGOŃ URAZPOLPOLOK 
  KOWALCZYK MARCIN 15110 / M30OSOLAPOLPOLOK 
  KOWALSKA MALGORZATA 12010 / K40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
  KOWALSKI IRENEUSZ 26610 / M50WROCŁAWZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUPOLPOLOK 
  KOZAKIEWICZ MARZENA 15210 / K30WROCŁAWKLUB BOBIKAPOLPOLOK 
  KOZŁOWICZ TOMASZ 45 / M20WIELKA LIPAATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOLOK 
  KUBIAK MARCIN  10 / M40WROCŁAWBIEGAMY WE WROCŁAWIUPOLPOL  
  KUMIĘGA JOANNA  10 / K30MYSŁOWICEWKURW_TEAMPOLPOL  
  KUPPER PAWEŁ 13010 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
  KUSZTAL NATALIA 1375 / K30OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
  KUTYCKA-KUREK ELŻBIETA 2615 / K30WROCŁAWCHOJRAK TEAM WROCŁAWPOLPOLOK 
  KUŹMICKI KAROL 85 / M50WROCŁAWPOLPOLOK 
  LECHKI TOMASZ 13110 / M40WOŁÓWWOŁÓW BIEGA / NADLEŚNICTWO OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
  LEŻOŃ ALEKSANDRA 345 / K20OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
  LOMBARSKI ŁUKASZ 12710 / M30KROŚNICESSW TEAM KROŚNICEPOLPOLOK 
  LUCER AGNIESZKA 14610 / K30OLEŚNICAAEROGIRLS OLESNICAPOLPOLOK 
  LUCER PIOTR 14710 / M40OLEŚNICAAMATORSKOPOLPOLOK 
  ŁOPATOWSKA ANNA 17210 / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
  MADERA MICHAŁ 14110 / M30WROCŁAWLECIMY TUTAJPOLPOLOK 
  MALESZKA WOJCIECH 26510 / M30TRZEBNICAPOLPOLOK 
 MALISZEWSKA SYLWIA50755 / K40LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOL  
  MAŃKOWSKA AGATA 11810 / K30BIELANY WROCŁAWSKIEMIŚ & ŻÓŁWPOLPOLOK 
  MATULEWICZ SŁAWOMIR 2595 / M40JERZMANOWADECOR-MEBLEPOLPOLOK 
  MAZIJ PIOTR 26310 / M30CHOCIANÓWKLUB BIEGACZA `ZDYSZAAANI` CHOCIANÓW / RUNATTACKPOLPOLOK 
  MAZUR ANNA 15410 / K30WISZNIA MAŁAPOLPOLOK 
  MAZUR TOMASZ 11210 / M30ZABARDOWICEZORZA ZABARDOWICEPOLPOLOK 
  MICHALAK MARCIN 95 / M40SMOLECMICHALAKYPOLPOLOK 
  MISIOREK EMILIA 10610 / K30OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
  MISZKIEŁO BARTOSZ 285 / M20WROCŁAWTEAM SOBCZYKPOLPOLOK 
  MOCHALSKI DAWID  5 / M30WROCŁAWMONEYBROKERS24POLPOL  
  MRÓZ MARIUSZ 509910 / M40WROCŁAWZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUPOLPOL  
  NEHREBECKI MICHAŁ 65 / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
  NIEPALA JACEK 10310 / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
  NOLBERT ADAM 13810 / M40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
  NOSEK EWA EVEREST 2515 / K40OBORNIKI ŚLĄSKIELAVENDER STAFFYPOLPOLOK 
  NOWAK JUSTYNA 25 / K30OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
  NOWAK KAROL 16410 / M60WOLOWWOŁÓW BIEGAPOLPOLOK 
  NOWAK-KOWALSKA JADWIGA 135 / K60WAŁBRZYCHBIEGAJ - ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
  NOWAKOWSKI WIESŁAW 15010 / M50WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
 NOWOSAD ARTUR508010 / M40LIPNICAPOLPOL  
  OLSZEWSKI MICHAŁ 15910 / M20WROCŁAWZADYSZKA FCPOLPOLOK 
  OWCZAREK MATEUSZ 16310 / M20SIEMIANICECZERWONE CZERWIKIPOLPOLOK 
  OZIĘBAŁA ALEKSANDER 2535 / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
  OZIMINA HUBERT 15 / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
  PARYSEK ARKADIUSZ 16610 / M40BRZEG DOLNYPOLPOLOK 
  PLEWKA IWONA 26810 / K30SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUPOLPOLOK 
  PLEWKA PAWEŁ 14510 / M30SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUPOLPOLOK 
  PŁONOWSKI MACIEJ  10 / M20OLSZTYNPOLPOL  
  POLAK ŁUKASZ 55 / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
  PRO RUN  5 / M30TESTPOLPOL  
  PRUKOP WOJCIECH 17110 / M50WROCŁAWKOELNERPOLPOLOK 
  PRYSTASZ KRZYSZTOF  10 / M40OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL  
  PRZYBYLSKI DANIEL 115 / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEZULUSPOLPOLOK 
 PRZYBYSŁAWSKA DOROTA50525 / K30WROCŁAWPOLPOL  
  PRZYBYSŁAWSKI KAMIL 2585 / M30WROCŁAWFLO TEAMPOLPOLOK 
  PRZYSTARZ ARTUR 10910 / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
  PUDŁO KAMILA 2575 / K30OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
  ROST WITOLD 15810 / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEOKG OKAPPOLPOLOK 
  RYBAK KACPER 17310 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
  SADOWSKI ANDRZEJ 265 / M20PUSTKÓW ŻURAWSKIWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOK 
 SAMBORSKI TOMASZ50775 / M30POLPOL  
  SAPIJASZKO BARTOSZ 2555 / M40LUBNÓWSAPIĄCE JAŚKIPOLPOLOK 
  SAPIJASZKO EDYTA 2545 / K40LUBNÓWSAPIĄCE JAŚKIPOLPOLOK 
 SARNA ARKADIUSZ507610 / M40LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOL  
  SHARMA ADITYA  10 / M20WROCLAWINDIND  
  SOKOŁOWSKA-SYGUŁA EWA 18410 / K30BRZEG DOLNYPOLPOLOK 
 SOKOŁOWSKI TOMASZ50365 / OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOL  
  STACHERA REMIK 16510 / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
  STAJNIAK-STELIGA IZABELA  10 / K40WILCZYNOBORYGENIPOLPOL  
 STAJNIAK-STELIGA IZABELA525510 / K40WILCZYNOBORYGENIPOLPOL  
 STANKIEWICZ ADAM503910 / M40ŚW. KATARZYNAPOLPOL  
  STEFANISZYN MARCIN 17410 / M30BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOK 
 STELMASZAK EWA165 / K30WROCŁAWSTELMASZKIPOLPOLOK 
  SYGUŁA LESZEK 18310 / M40BRZEG DOLNYPOLPOLOK 
  SZKUDLAREK MARCIN 11410 / M30WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOLOK 
  SZOSTAK RENATA 105 / K50KRAKÓWKS TURÓWPOLPOLOK 
  SZULC GRZEGORZ 2505 / M40ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
  SZULC PIOTR 2565 / M20ŻMIGRODPOLPOLOK 
  SZUMACHER KAMILA 305 / K30BRZEG DOLNYMAJK BRZEG DOLNYPOLPOLOK 
  SZUMACHER MICHAŁ 295 / M40BRZEG DOLNYMAJK BRZEG DOLNYPOLPOLOK 
  SZYMAŃSKI ŁUKASZ 205 / M30OBORNIKI ŚLASKIEPOLPOLOK 
  SZYMAŃSKI MARCIN 355 / M30OBORNIKI ŚLĄSKIESPEEDROWERPOLPOLOK 
 Na co dzień ścigam się na rowerze ale pocisnąć z buta też czasem lubię.
  SZYMCZAK KONRAD  10 / M20ŻMIGRÓDPOLPOL  
  SZYMCZAK ŁUKASZ 12610 / M30MILICZSSW TEAM KROŚNICEPOLPOLOK 
  SZYSZKA WIESŁAW 15310 / M50JELCZ_LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
  ŚLEBODA RYSZARD 14210 / M70WOŁÓWWOŁÓW BIEGAPOLPOLOK 
 ŚWIERSZCZ PAWEŁ50885 / M20LEGNICAPOLPOL  
  TKACZEW PAWEŁ 11310 / M40OBORNIKI SLASKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
 TOKARCZYK MARIUSZ508110 / M40LEGNICAFENIKS LEGNICAPOLPOL  
  TOMPALSKI WOJCIECH 17610 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
  TRZASKACZ DOROTA 155 / K30TRZEBNICADUDEK TEAM:)POLPOLOK 
  TRZASKACZ TOMASZ 12110 / M40TRZEBNICAPOLPOLOK 
  TURAJSKA MAGDALENA 14010 / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
  TURAJSKI MACIEJ 215 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
  URAMEK GRZEGORZ 26210 / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
  WALKOWIAK PAWEŁ  10 / M30WĄSOSZPOLPOL