Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

Marconi Indoor Triathlon Świdnica
Świdnica, 07 kwietnia 2018 r.


Liczba zawodników : 61
Liczba opłaconych zawodników: 60
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  BORKOWSKI WOJCIECH 9Gr2 / M30ŚWIDNICAWWW.BOX74.PLPOLPOLOK 
2  CEMPURA PAWEŁ 16Gr4 / M40ŚWIDNICAPARTOFSMARTPOLPOLOK 
3  CHRIST TOMASZ 3Gr1 / M40ŚWIDNICAPOLPOLOK 
4  CURYL JUSTYNA 4Gr1 / K20ŚWIDNICAPOLPOLOK 
5  DANILOW PAWEL 59Gr12 / M40WROCLAWDP SYNERGIAPOLPOLOK 
6  DMYTROWSKI ŁUKASZ 51Gr10 / M30ŚWIDNICAWWW.BOX74.PLPOLPOLOK 
 CrossBox74 Świdnica - trening funkcjonalny grupowy i indywidualny oraz dla dzieci!
7  DOBROCHOWSKA ILONA 29Gr6 / K30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOK 
8  DOBRZAŃSKI KRYSTIAN 60Gr12 / M20ŚWIDNICAMKS 9 DZIERŻONIÓWPOLPOLOK 
9  DOMINIKOWSKI KRZYSZTOF 58Gr12 / M30ŚWIDNICAAKADEMIA TRIATHLONU WEKTOR ŚWIDNICAPOLPOLOK 
10  FAJFER GRZEGORZ 47Gr10 / M50WROCŁAWLTTPOLPOLOK 
11  GODULA PIOTR 34Gr7 / M40ŚWIDNICAZSM MECHANIKPOLPOLOK 
12  GRYGIEL LESZEK 48Gr10 / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
13  JANISZEWSKI KRZYSZTOF 13Gr3 / M40WROCŁAWCROSSFIT WROCŁAW/ HES ATHLETESPOLPOLOK 
14  JANKOWICZ AGNIESZKA 6Gr2 / K30WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
15  JANUSZKO KRZYSZTOF 17Gr4 / M30ŚWIDNICAJANUSZKO.COPOLPOLOK 
16  JASICZEK RADOSŁAW 1Gr1 / M30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
17  JASKUŁA KATARZYNA 50Gr10 / K30WROCŁAWTMTEAMPOLPOLOK 
18  KALITA KATARZYNA 42Gr9 / K20ŚWIDNICAGLKS ŚWIDNICAPOLPOLOK 
19  KAŁUŻNY WOJCIECH 11Gr3 / M40ŚWIDNICAŚWDNICAPOLPOLOK 
20  KARCH TOMASZ 57Gr12 / M30ŚWIEBODZICEPOLPOLOK 
21  KARGUL TOMASZ 36Gr7 / M30WROCŁAWŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNYPOLPOLOK 
22  KAUCKA ALICJA 46Gr9 / K30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOK 
23  KLÓSKA KATARZYNA 43Gr9 / K30RADLINOSP SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
24 KOLINKO DANIEL25Gr5 / M40POLPOLOK 
25  KOMOROWSKA SYLWIA 8Gr2 / K40ŚWIDNICAŚWIDNICAPOLPOLOK 
26  KORALEWSKI PRZEMEK 41Gr8 / M40ŚWIDNICAPOLPOLOK 
27  KRAUS RADOSŁAW 31Gr6 / M30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
28  KUCZAJ MARCIN 54Gr11 / M30WROCŁAWIM-POSSIBLE TEAMPOLPOLOK 
29  KUROWSKA KATARZYNA 21Gr4 / K20WROCŁAWCROSSFIT WROCŁAW/ HES ATHLETESPOLPOLOK 
30 ŁASZUK FILIP18Gr5 / M20ŚWIDNICANEPTUN ŚWIDNICAPOLPOLOK 
31  MACIEJEWSKI KAROL 49Gr10 / M30NADOLICE WIELKIEPOLPOLOK 
32 MALACZEWSKI ŁUKASZ24Gr5 / M30WROCŁAWGVT/FIZJOTRITERAPIAPOLPOLOK 
33 MARKIEWICZ KAROLINA26Gr5 / K30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
34  MICHALAK MAREK 22Gr5 / M50BYSTRZYCA DOLNAWEKTOR ŚWIDNICAPOLPOLOK 
 Uczeń coach Heinricha. Przedsmak triathlonowej przygody.
35  MLAK KAZIMIERZ 30Gr6 / M50MILIKOWICEWIELKA SOWAPOLPOLOK 
36  MUSIAŁ TOMASZ 2Gr1 / M20BYSTRZYCA GÓRNAPOLPOLOK 
37  NOWORYTTO MICHAŁ 52Gr11 / M30WROCŁAWTMTEAMPOLPOLOK 
38  ODZIMKOWSKI MARCIN 44Gr9 / M30MROWINYPOLPOLOK 
39  ORUBA KRZYSZTOF 5Gr1 / M30ŚWIDNICAŚWDNICAPOLPOLOK 
40  OSTROWSKI DARIUSZ 19Gr4 / M40KIEŁCZÓWAWL WROCŁAWPOLPOLOK 
41  PAŁAC ADAM 37Gr8 / M30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
42  PAMUŁA KRZYSZTOF 32Gr7 / M30JAWORZYNA ŚLĄSKAZSM MECHANIKPOLPOLOK 
43  PANEK HENRYK 28Gr6 / M50ŚWIDNICAPOLPOLOK 
44  PIĄTKOWSKI MARCIN 27Gr6 / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
45 PIĄTKOWSKI TOMASZ35Gr7 / M30GŁUSZYCAKB FAURECIA WAŁBRZYCH FRAMESPOLPOLOK 
46 PIOTROWSKI GRZEGORZ56Gr12 / M30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
47  RAK KRZYSZTOF 14Gr3 / M30ŚWIEBODZICEPOLPOLOK 
48  SKOWRON MAGDALENA 20Gr4 / K20WROCŁAWCROSSFIT WROCŁAW/ HES ATHLETESPOLPOLOK 
49  SROKA GRZEGORZ 38Gr8 / M40ŚWIDNICAPOLPOLOK 
50 STALMACH MARCIN 45Gr9 / M20ŚWIDNICAPOLPOLOK 
51  SZALECKI RADOSŁAW 33Gr7 / M40ŚWIDNICAZSM MECHANIKPOLPOLOK 
52  SZCZEPAŃSKA EWA 7Gr2 / K30ŚWIDNICAŚWDNICAPOLPOLOK 
53  SZYMAŃSKA BRYGIDA 15Gr3 / K20JAROSZÓWSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOK 
54 ŚMIETANA MARCIN39Gr8 / M40WROCŁAWTMTEAMPOLPOLOK 
55  WERNER MAGDALENA 23Gr11 / K40ŚWIDNICAPOLPOLOK 
56  WITKO-BŁASZCZYK SEBASTIAN 40Gr8 / M30JAWORZYNA ŚLĄSKAŚWDNICAPOLPOLOK 
57  WRZESZCZ MARIUSZ 12Gr3 / M20OLBRACHTOWICETMTEAMPOLPOLOK 
58  ZAPART ZUZANNA 10Gr2 / K30WROCLAWPOLPOLOK 
59  ZIAJA AREK 55Gr11 / M50WROCŁAWPOLPOLOK 
60  ZIELONKA ALEKSANDRA 53Gr11 / K20WROCŁAWPOLPOLOK