Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Liczba zawodników : 1077
Odebrało numery: 9

Liczba opłaconych zawodników: 975
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
  ADAMIEC JAKUB 13010.3 / M20ZŁOTORYJAPOLPOLOKOK  
  ADAMSKI KRYSTIAN 35512 / M30WROCŁAWWROCŁAWPOLPOLOKOK  
  ADAMSKI WOJCIECH  14 / M60WROCŁAW21K.PLPOLPOL OK  
  CYTAWA ADRIAN 61214 / M20ŁĘCZNAŁĘCZNA BIEGA/OSP ŁĘCZNAPOLPOLOKOKS1  
  ALFAWICKI ADRIAN 53413.3 / M30OŁAWAWAGO RUNNING TEAMPOLPOLOKOK  
  AMANOWICZ DAWID 91616.3 / M20TRZEBNICALZS ZRYW KOMOROWOPOLPOLOKOK  
  ANDRYCHOWICZ ANETA 66814.3 / K40ŻYRARDÓWPOLPOLOKOK  
  ANDRYCHOWICZ RADOSŁAW 66714.3 / M40ŻYRARDÓWPOLPOLOKOK  
  ANDRYSZCZYK MICHAŁ 75315 / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK  
  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ  14 / M30LUBINRUNATTACKPOLPOL OK  
  ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW 46113 / M30POZNAŃKB IM. MACIEJA FRANKIEWICZA W POZNANIU / RATAJE DREAM TEAMPOLPOLOKOK  
  ANTONIK BARTOSZ 95616 / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK  
 ANTONISZYN DARIUSZ4910 / M50SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUPOLPOLOKOK  
  ANTONISZYN JOANNA 26811.3 / K30WROCŁAWPOLPOLOKOK  
 ANTONIUK RAFAŁ29011.3 / M40POLPOLOKOK  
  ANTONOWICZ PAULA 24411.3 / K20WROCŁAW-POLPOLOKOK  
  ARABAS PIOTR 26911.3 / M20WROCŁAWFC OGÓRKI Z BIERDRONKIPOLPOLOKOK  
  BABIICHUK IHOR  11.3 / M20TWARDOGÓRAUKRUKR OK  
 BABIŃSKI SZYMON97314 / M40CISOWIANKA TEAMPOLPOLOK  
  BADEWICZ TOMASZ 2110 / M30KRAPKOWICEGARAGE JIM BEAMPOLPOLOKOK  
  BAJER GRZEGORZ 83816 / M30OLEŚNICAPOLPOLOKOK  
  BAJON ŁUKASZ 23711.3 / M20STRZEGOMPOLPOLOKOK  
  BALKOWSKI JANUSZ 21211 / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK  
BAŁA ADAM 26711.3 / M50SZCZAWNO-ZDRÓJDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOKOK  
  BAŁAZIŃSKA ANNA 30212 / K30MIECHÓW-POLPOLOKOK  
 Bieg dedykowany dla męża Sebastiana w 11 rocznicę ślubu!!!!!
  BAŁTAROWICZ LUCJAN 22211 / M30WROCŁAWLTB SPORT TEAMPOLPOLOKOK  
  BAŁTAROWICZ TOMASZ 22311 / M30WROCŁAWLTB SPORT TEAMPOLPOLOKOK  
  BANACHOWICZ ŁUKASZ  15 / M20WROCŁAWPOLPOL OK  
  BANASIK KRZYSZTOF 19211 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK  
  BANNIKOVA ELENA 31012 / K30WROCLAWRUSRUSOKOK  
  BARCZAK DAJANA 64514 / K20BOGATYNIAPOLPOLOKOK  
  BARNAT DANIEL 4410 / M30JAWOR-POLPOLOKOK  
  BARSZCZEWSKA MARTA 810 / K30WARSZAWAGACA RUNPOLPOLOKOK  
  BARTECKI TOMASZ 73215 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK  
  BARTNIK ANNA 2210 / K40OLEŚNICAPOGROM WICHRA TEAMPOLPOLOKOK  
  BARTNIK ROBERT 1610 / M40OLEŚNICAPOGROM WICHRA TEAMPOLPOLOKOK  
  BARWICKA SONIA 43112.3 / K30RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK  
 BĄKOWSKA-TOMAŚ BEATA39912.3 / K40WROCŁAWNIEZRZESZONYPOLPOLOKOK  
  BEDNAREK- KŁOS SANDRA 26511.3 / K20OPOLEPOLPOLOKOK  
  BEDNAREK JACEK 69814.3 / M40WARSZAWAMETLIFE RUNPOLPOLOKOK  
  BEDNARSKI ADRIAN 89716.3 / M20WROCŁAWSTAIRS UPPOLPOLOKOKS1  
  BEDNARZ MAŁGORZATA 65314 / K40OTMUCHÓWOTM. BPOLPOLOKOK  
  BELA BEATA 33312 / K40WROCŁAWPOLPOLOKOK  
  BERESTECKI PATRYK 71614.3 / M20STRZEGOMOSP STRZEGOMPOLPOLOKOKS1  
  BEREŹNICKI MARIUSZ 35812 / M30WROCŁAWKM PSP WROCŁAWPOLPOLOKOKS2  
  BEZWIERZCHNY ŁUKASZ 45413 / M30GOSTYŃJRG GOSTYŃPOLPOLOKOKS1  
 BĘBEN ANITA47313 / K30FITNESSACJAOKOK  
  BIAŁOBŁOCKA ALICJA 13610.3 / K30WROCLAWPOLPOLOKOK  
  BIEGAJ IGOR 37512.3 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK  
  BIEGUS JAN 3410 / M30WROCŁAWHEART ATTACKPOLPOLOKOK  
 BIELAWIEC MACIEJ61114 / M20KRAKÓWSZKOŁA ASPIRANTÓW PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRAKOWIEPOLPOLOKS2  
  BIELECH MATEUSZ 91917 / M20ŻURAWICAPOLPOLOKOK  
 2 miejsce na zawodach międzynarodowych (Polska-Ukraina-Mołdawia) w Iwano Frankowsku w biegu na 3 km, a także kwalifikacja do Mistrzostw Polski i reprezentowanie woj. Podkarpackiego w biegu także na 3 km.
  BIELSKI PIOTR  13.3 / M40OLEŚNICAZAWSZE & WSZĘDZIE OLEŚNICAPOLPOL OK  
  BIERNAT MATEUSZ 62214 / M20OPOLEKREMÓWKA WADOWICEPOLPOLOKOK  
  BIL ROBERT 58413.3 / M30SARBY-POLPOLOKOK  
  BILSKI MARCIN 35212 / M30POZNAŃM&MPOLPOLOKOK  
  BINCZAROWSKI KAMIL  15 / M20ZGORZELECSTREFA RUCHUPOLPOL OK  
  BINCZAROWSKI KAMIL 96415 / M20ZGORZELECPOLPOLOKOK  
  BINKIEWICZ AGNIESZKA 23211.3 / K20WROCŁAWVEGE RUNNERSPOLPOLOKOK  
  BLOTTKO CHRISTIAN  12 / M60BAD FRIEDRICHSHALLINTERNATIONAL SKYRUNNING & ULTRATRAIL FEDERATION / ASSOCIATION (ISF & ITRA)GERGER OK  
  BŁASEK RADOSŁAW 5510 / M30KĘPNOKS LENIWIEC KĘPNOPOLPOLOKOK  
  BŁASZCZAK ŁUKASZ 66914.3 / M30DZIERŻONIÓWPOLPOLOKOK  
  BŁASZCZUK KAROL 58814 / M20KRAKÓWAP MAŁOPOLSKAPOLPOLOKOK  
  BŁASZCZYK RÓŻA 1810 / K30WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOLOKOK  
  BOBA MARCIN 54613.3 / M30GLIWICEGONIĘ LEGIENIAPOLPOLOKOK  
  BOCHNIA WOJCIECH 36212 / M20LEGNICAPOLPOLOKOK  
  BOCZAR WALDEMAR 89216.3 / M30WROCŁAWELEKTROTIMPOLPOLOKOK  
  BOGACKI TOMASZ  12 / M20WAŁBRZYCHYINYANG OCRTEAMPOLPOL OK  
  BOGACZ BARTOSZ 13910.3 / M20OSTRZESZÓWSKĄD BIERZESZ BIAŁKO TEAMPOLPOLOKOK  
 BOGDANOWICZ DAWID14910.3 / M30BIAŁYSTOKKM PSP W BIAŁYMSTOKUPOLPOLOKOKS2  
  BOGOBOWICZ DOMINIK 64914 / M20CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK  
BOHONOS ARKADIUSZ 96915 / M20HENRYKÓWPOLPOLOKOK  
  BOJZAN MACIEJ 45713 / M20SIERADZPOLPOLOKOK  
  BONIECKI ŁUKASZ 54413.3 / M30GRODZISK MAZOWIECKIFCC TEAM GRODZISK MAZOWIECKIPOLPOLOKOKS2  
  BORKOWSKI PIOTR 59514 / M30POZNAŃMUD GOATSPOLPOLOKOK  
  BOROWIAK DAWID  13.3 / M20CZESZÓWOSP CZESZÓWPOLPOL OKS2  
  BOROWSKI KAMIL 70714.3 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK  
  BOROWSKI MIŁOSZ 10310.3 / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEKP PSP TRZEBNICAPOLPOLOKOKS2  
  BORZĘCKI PIOTR 66314.3 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK  
  BOUDIER BRICE 70114.3 / M30WROCLAWSKY RUNNERSPOLPOLOKOK  
  BRĄBEREK PIOTR 97113.3 / M20ZGORZELECSTREFA RUCHUPOLPOLOKOK  
  BRODA SZYMON 80016 / M20JABŁONOWO POMORSKIEPOLPOLOKOK  
  BRUZDA MARCIN 63114 / M20JELENIA GÓRAJELENIAGÓRATEAMPOLPOLOKOK  
  BRUZDA TOMASZ 63214 / M20JELENIA GÓRAJELENIAGÓRATEAMPOLPOLOKOK  
  BRYK ROKSANA 84116 / K20RUDA ŚLĄSKA-POLPOLOKOK  
  BRYLCZAK KRZYSZTOF 37412.3 / M20STARY GOSTYŃ-POLPOLOKOK  
  BRYLSKI MARCIN 81016 / M20OPOLETEAM OZIMEKPOLPOLOKOK  
  BRZEŻAŃSKA SABINA 84216 / K50RUDA ŚLĄSKA-POLPOLOKOK  
  BRZEŻAŃSKA SYLWIA 84016 / K20RUDA ŚLĄSKA-POLPOLOKOK  
  BRZOSTOWIECKA ANGELIKA 26011.3 / K20WROCŁAWPOLPOLOKOK  
  BUCZEK WOJCIECH  12 / M20LEGNICA-POLPOL OK  
  BUDZIŃSKI RAFAŁ 2710 / M30KRAPKOWICEGARAGE GYM KRAPKOWICEPOLPOLOKOKS2  
  BUDZISZ DAMIAN  13.3 / M20WROCLAWKM PSP WROCŁAWPOLPOL OKS2  
  BUKAŁA JANUSZ 60814 / M40OTMUCHÓWŚLĘZAKTEAM, OTM.BPOLPOLOKOK  
  BUKŁAHA KAMIL  10.3 / M20WROCŁAWBRAKPOLPOL OK  
  BULUK GRZEGORZ 23311.3 / M30NAMYSŁÓWJW1245POLPOLOKOK  
  BURAKOWSKI MARIUSZ 35312 / M40TRZEBNICADTR BIEGAPOLPOLOKOK  
  BURLIDIS ELEFTERIOS 77015 / M30ŚWIDNICA-POLPOLOKOK  
  BUSZ ARTUR 89416.3 / M30MIEROSZÓWTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK  
  CAŁKA BARTŁOMIEJ  13 / M30WARSZAWANATIONALE NEDERLANDENPOLPOL OK  
  CATTI ROBERTO 11910.3 / M30WROCLAWPOLPOLOKOK  
  CEBO ARKADIUSZ 71014.3 / M40OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOLOKOK  
  CEGLIŃSKI KAMIL 54513.3 / M20GRODZISK MAZOWIECKIFCC TEAM GRODZISK MAZOWIECKIPOLPOLOKOKS2  
  CELKO TOMAS 94017 / M30ZILINAMIZUNO CEPSPORTSCZSKSVKSVKOKOK  
  CELUCH MACIEJ 67714.3 / M20LIPSKOCS PSP TFA TEAMPOLPOLOKOKS2  
  CERANKA KRYSTIAN 45313 / M20GOSTYŃKP PSP GOSTYŃPOLPOLOKOKS2  
  CERANOWSKI RADOSŁAW 75815 / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK  
  CHAŁUBIEC MICHAŁ 15511 / M40OŁAWAPOLPOLOKOK  
  CHAŁUPCZAK CEZARY 72714.3 / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK  
  CHIT PIOTR 41312.3 / M30WROCŁAWTEAM SKYWALKERPOLPOLOKOK  
  CHŁAP PAWEŁ 49613 / M30SZYBOWICEGROM SZYBOWICEPOLPOLOKOK  
  CHMIELEWSKI MARCIN 33212 / M40ŚCINAWABIEGAM BEZ SPINYPOLPOLOKOK  
 CHMIELEWSKI MARIUSZ29111.3 / M40POLPOLOKOK  
  CHMIELOWSKA KAROLINA 79015.3 / K20ZABKOWICE ŚLĄSKIE-POLPOLOKOK  
  CHMIELOWSKA KATARZYNA 79315.3 / K20ZĄBKOWICE ŚLASKIE-POLPOLOKOK  
  CHMURA KRZYSZTOF 56913.3 / M30RZEPLINPOLPOLOKOK  
  CHODOROWSKI KRZYSZTOF 84716.3 / M30WROCŁAWPRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMPOLPOLOKOK  
  CHOLEWA ADRIAN 61414 / M20TWARDOGÓRAPOLPOLOKOK  
  CHORAZYCZEWSKA MALGORZATA 2510 / K30WROCŁAWPOLPOLOKOK  
  CHWASTYK PIOTR 68414.3 / M20KOSTOMLOTYPOLPOLOKOK  
 CHYCKA JOANNA75915 / K30PIELGRZYMKAPROCAM POLSKA TEAMOKOK  
CICHOŃ ARKADIUSZ  16.3 / M40GRYFÓW ŚLĄSKIZABIEGANA GRYFOLANDIAPOLPOL OK  
  CICHOŃ RADOSŁAW 93317 / M20LEGNICAARTHRORUNPOLPOLOKOK  
  CICHOSZ TOMASZ 37912.3 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK  
  CIECHANOWSKI BARTŁOMIEJ 93617 / M40MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOKOK  
  CIESIELSKI BARTOSZ 80716 / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK  
  CIEŚLAK MARIUSZ 34212 / M40WROCŁAWKB VAMOS AMIGOS WROCŁAWPOLPOLOKOK  
  CIOŁEK KATARZYNA 31712 / K30GNIECHOWICE-POLPOLOKOK  
 CIPORA KATARZYNA16411 / K40WROCŁAWFOUR RUNNERS GROUPPOLPOLOKOK  
 CIPORA MACIEJ16311 / M40WROCŁAWFOUR RUNNERS GROUPPOLPOLOKOK  
  CISZEWSKI PAWEŁ 63314 / M30KOWARYJELENIAGÓRATEAMPOLPOLOKOK  
  CIURA ŁUKASZ 24611.3 / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK  
 CIŻEWSKI MATEUSZ14610.3 / M20BIAŁYSTOKKM PSP W BIAŁYMSTOKUPOLPOLOKOKS2  
 CUKROWSKI MAREK48613 / M60FITNESSACJAOKOK  
 CWANEK MICHAŁ76615 / M20WROCŁAWPROCAM POLSKA TEAMOKOK  
  CYTAWA ILONA 88816.3 / K40WROCŁAWSTRAŻ POŻARNAPOLPOLOKOKS1  
CZAJKOWSKI MAREK 56213.3 / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOK  
  CZAJKOWSKI SZYMON 24111.3 / M20WROCŁAWZADYSZKA FCPOLPOLOKOK  
  CZAPIGA GRZEGORZ 88416.3 / M30BORÓWBORECZEK TEAMPOLPOLOKOK  
  CZARNECKI ŁUKASZ  12.3 / M30WROCLAWPOLPOL OK  
 ZAWODNIK ANONIMOWY 13.3 / M30 POLPOL OK  
  CZARNIECKI DANIEL  16 / M30POLANICA-ZDRÓJTIEPOLPOL OK  
  CZECHOLIŃSKI PIOTR 9710.3 / M50LESZNOLESZNO LIMITS RUNNERSPOLPOLOKOK  
  CZECHOWSKI PAWEŁ 7610 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK  
  CZERNACHOWSKI MAREK 7010 / M40TARNOWSKIE GÓRYVEOLIA POLUDNIEPOLPOLOKOK  
  CZERWIŃSKI MARCIN 57213.3 / M20PIEŃSKSTREFA RUCHUPOLPOLOKOK  
  CZERWONKA JAN 28311.3 / M20LIPSKOKM PSP GDAŃSKPOLPOLOKOKS2  
  CZERWONKA KRZYSZTOF 74515 / M30KARWIANYPOLPOLOKOK  
  CZOSNEK TOMASZ 24211.3 / M30KRAKÓW-POLPOLOKOK  
  CZYSZCZOŃ MARCIN 45513 / M20MALCZYCERKS CHUWDUPOLPOLOKOK  
  ĆWIĘKA DAMIAN 84316 / M30LUBAŃWALECZNI NIEZNISZCZALNIPOLPOLOKOK  
  BAMBAGIONI ELENA 70014.3 / K40WROCLAWBLUE SKY RUNNERSPOLPOLOKOK  
  BARAN GRZEGORZ 49113 / M30WROCŁAWDON`T WORRY BE HAPPYPOLPOLOKOK