Zawody obsługuje firma Datasport

VII Wolsztyńskiej Dziesiątki
Wolsztyn, 26 maja 2018 r.


Liczba zawodników : 665
Odebrało numery: 557

Liczba opłaconych zawodników: 558
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAM JAKUB 26610km / M2WRONIAWYNEXBAU TEAMOKOKPowiat  
2  ADAM JOLANTA 41510km / K4WOLSZTYNOKOKPowiat 
3  ADAM KRZYSZTOF 41410km / M4WOLSZTYNOKOKPowiat 
4  ADAMCZAK MARIUSZ 58510km / M3OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA OKWozkarz 
5  ADAMCZAK RAFAŁ 46810km / M3JABLONNAKANAR TEAMOKOK 
6  ANDRYS MARCIN 14810km / M2GRODZISK WIELKOPOLSKIOKOK 
7  ANDRYS MICHAŁ 32510km / M3GRODZISK WIELKOPOLSKIOKOK  
8  ANTKOWIAK BARTOSZ 4810km / M2WOLSZTYNMTS-TRANSPORT TEAMOKOKPowiat 
9  ARTWIŃSKI MARCIN 10710km / M3WOLSZTYNBRAKOKOKPowiat  
10  BACHORSKI REMIGIUSZ 37510km / M2CIOSANIECZABIEGANI SŁAWAOKOK 
11 BACHORZ AGNIESZKA3810km / K3KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOKOK 
12  BALA WITOLD 41810km / M5ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOKOK 
13  BARDAN MACIEJ 31310km / M3WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYOKOKPowiat 
14  BARDAN MICHAŁ 31610km / M1WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYOKOKPowiat 
15  BAREŁKOWSKA KATARZYNA 16310km / K4POZNAŃNIGHT RUNNERSOKOK 
16  BARTKOWIAK ARTUR 16110km / M1RUCHOCICEOKOK 
17  BARTKOWIAK PIOTR 31210km / M3GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAOKOK 
18  BARTKOWIAK SŁAWOMIR 21310km / M4BERZYNAOKOKPowiat 
19 BASZKO DANUTA1010km / K3WOLSZTYNOKOKPowiat  
20  BAUTA JAKUB 25710km / M2WOLSZTYNNEXBAU TEAMOKOKPowiat 
21  BAUTA JĘDRZEJ 25810km / M1WOLSZTYNNEXBAU TEAMOKOKPowiat  
22  BĄBELEK WOJCIECH 40710km / M4GLINNOOKOK 
23  BĄK MICHAŁ 11310km / M2JELCZ-LASKOWICEGIT_MAJONEZ TEAMOKOK 
24  BĄK NIKODEM 24110km / M1GRODZISK WIELKOPOLSKIOKOK 
25  BENDOWSKI ŁUKASZ 3610km / M2GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOKOK 
26  BENDOWSKI MAREK 42110km / M5GRODZISK WIELKOPOLSKINIEZRZESZONYOKOK 
27 BERESZYŃSKI SEBASTIAN23110km / M2GRODZISK WIELKOPOLSKIDANFLOR TEAMOKOK 
28  BERNACKI ZBIGNIEW 16510km / M6Grodzisk WlkpGRODZISKI KLUB BIEGACZAOKOK 
29  BIELAWSKI TOMASZ 51710km / M2KUBACZYNDRUŻYNA BIEGACZY - GMINA GRANOWOOKOK 
30  BIELEŃ ANNA 13310km / K3LUBOŃLUCKY LUZERSOKOK 
31  BIELEŃ BARTOSZ 12310km / M3LUBOŃLUCKY LUZERSOKOK 
32 BILAWA KAROLINA30510km / K1NOWA WIEŚ17 WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAOKOKPowiat 
33  BIMKIEWICZ MAREK  10km / M3WOLSZTYNBRAK OKPowiat  
34  BISKUP BEATA  10km / K2GRODZISK WIELKOPOLSKI OK  
35  BISKUP JAN 3310km / M2GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISK WLKPOKOK 
36  BŁOSZYK ŁUKASZ 39610km / M2WOLSZTYNMTS-TRANSPORT TEAMOKOKPowiat 
37  BOHDANOWICZ SYLWIA  10km / K3SULECHÓW OK  
38 BOJANOWSKA AGNIESZKA57010km / K3ŚWIĘTNO Powiat 
39  BOROWCZYK PRZEMYSŁAW 20310km / M2ŚRODA WLKP.OKOK  
40  BOŻYK ARKADIUSZ 20810km / M4STRZYŻEWICEOKOK 
41  BRAUN EWELINA 37610km / K3KIEŁCZEWOKOŚCIAN TEAMOKOK 
42  BRUDŁO MARIUSZ 2410km / M3GÖRLITZNIEZRZESZONYOKOK  
43  BRUŹDZIAK JAKUB 49010km / M1MIĘDZYRZECZ17 WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAOKOK 
44  BRYCHCY PIOTR 47710km / M2POZNAŃOKOK 
45  BRYCHCY RADOSŁAW 8210km / M2GRODZISK WIELKOPOLSKIOKOK 
46  BRYCHCY SŁAWOMIR 10010km / M4KARPICKOPO TEJ STRONIE JEZIORAOKOKPowiat 
47  BRYCHCY SYLWIA 8410km / K3GRODZISK WIELKOPOLSKIRUN MAMUŚKA 😃OKOK 
48  BRYCHCY WITOLD 25610km / M4WOLSZTYNNEXBAU TEAMOKOKPowiat 
49  BRZOZA JAKUB 14310km / M1WOLSZTYNBRAKOKOKPowiat 
50 ZAWODNIK ANONIMOWY54710km / M1 NEXBAU TEAMOKOKPowiat 
51  BUGAJ KATARZYNA 7010km / K1WOLSZTYNOKOKPowiat  
52  BUSZEWSKA JOANNA 4110km / K2KARPICKO1987OKOKPowiat 
53  BUSZEWSKI ZBYSZEK 4210km / M2KARPICKO1987OKOKPowiat 
54  CEBERNIK MARIA 15610km / K2LWÓWEKPHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKAOKOK 
55  CEGLAREK MIKOŁAJ 33910km / M1WOLSZTYNOKOKPowiat  
56  CEGLAREK TOMASZ 36110km / M3WOLSZTYNOKOKPowiat 
57  CHAŁUPKA MARCIN 8910km / M4WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYOKOKPowiat 
58  CHOJNACKI JAKUB  10km / M1GRODZISK WIELKOPOLSKI OK  
59 CHRÓŚCIK MARTA48910km / K1SŁOCINOKOK 
60  CICHY MICHAŁ 36710km / M4WOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAOKOKPowiat 
61  CICHY PRZEMYSŁAW 47310km / M2WOLSZTYNOKOKPowiat 
62  CIEŚLA ZUZANNA 5210km / K2WOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAOKOKPowiat 
63  CUGIER DOMINIK 7110km / M3WOLSZTYNOKOKPowiat  
64  CUPRYŚ ANITA 13810km / K3KASZCZOROKOKPowiat 
65  CWOJDZIŃSKI PIOTR 38610km / M3POZNAŃNIGHT RUNNERSOKOK 
66  CYBAL MICHAŁ 50410km / M3GRODZISK WIELKOPOLSKIOKOK  
67  CYPRIAN JAROSŁAW 9210km / M4OPALENICAOSP OPALENICAOKOK 
68  CZOP JAN 22410km / M7BABIMOSTBKB BAKCYLOKOK 
69  CZUBA-GWARDZIK ANITA  10km / K3KARPICKOWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA OKPowiat