Zawody obsługuje firma Datasport

VII Bieg Przełajowy z historią w tle Zdobywca Góry Parkowej IV MK Góry w Nordic Walking
Kamienna Góra, 14 kwietnia 2018 r.


Liczba zawodników : 578
Odebrało numery: 465

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Odebrał
numer
1  ADAMCZYK ŁUKASZ 110km / M30KAMIENNA GÓRAPOLPOL 
2  ADAMCZYK MATEUSZ 210km / M30OPAWABRAKPOLPOL  
3  ADAMCZYK NATALIA 310km / K20ŚWIEBODZICEPOLPOL 
4 ADAMUS MARIAN501NW / M60BYTOMSYLESIAN NORDIC-TEAMPOLPOL 
5  ALEKSANDROWICZ DANIEL 410km / M30LUBAWKAPOLPOL 
6  ANUSZ ADAM 510km / M30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAPOLPOL 
7  ANUSZ ROKSANA 610km / K30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAPOLPOL 
8  ARENDARCZYK KORNELIA 502NW / K20LUBAWKAMUKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICEPOLPOL 
9  ARENDARCZYK OLIWIA 810km / K16LUBAWKAMUKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICEPOLPOL 
10  BABIŃSKA EWELINA 1010km / K30RADKÓWAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOL  
11  BAGIŃSKI PAWEŁ 1110km / M20BIERUTÓWRONAL POLSKA RUNPOLPOL 
12  BAJ DANUTA 503NW / K50ŚCINAWAŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGPOLPOL 
13  BAJ STANISŁAW 504NW / M60ŚCINAWAŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGPOLPOL 
14  BANASIAK GRZEGORZ 1210km / M30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOL 
15  BANASIAK KATARZYNA 1310km / K30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOL 
16  BANAŚ ROBERT 1410km / M30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOL 
17  BARANOWSKI PIOTR 1510km / M30BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL  
18  BARYŁA PIOTR 1610km / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOL 
19  BAWIEC KATARZYNA 505NW / K30WAŁBRZYCHPOLPOL 
20  BĄK MAŁGORZATA 1810km / K50KAMIENNA GÓRAPOLPOL  
21  BEDNAREK SEBASTIAN 1910km / M30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOL 
22  BEZDEL ANNA 2010km / K40BOLKÓWBOLKÓW TEAMPOLPOL  
23 BĘŚ BEATA471NW / K40JORDANÓW ŚLĄSKIPOLPOL 
24  BĘŚ MARCIN 2110km / M40JORDANÓW ŚLĄSKIJUDO SOBÓKAPOLPOL 
25 BIAŁCZAK MARTA469NW / K50STARE BOGACZOWICEPOLPOL 
26 BIAŁCZAK WALDEMAR470NW / M50POLPOL 
27  BIAŁEK PAWEŁ 2210km / M20ŚWIEBODZICESUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOL 
28  BIELA KONRAD 2310km / M20KOWARYGOPR KARKONOSZE / KOWARY BIEGAJĄ & KARPACZ SPORTPOLPOL 
29 BIELECKA MARLENA2410km / K40ŚWIEBODZICEPOLPOL 
30  BIELECKI SZYMON 2510km / M16MARCINOWICEWIRUJĄCE KROKODYLEPOLPOL  
31  BIENIEK GRZEGORZ 2610km / M30LUBAWKAWYSZEDLZDOMU.PLPOLPOL 
32  BIK STANISŁAW 2710km / M50LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOL 
33  BŁASZCZYK EWELINA 2810km / K30WAŁBRZYCHAKTYWNY WAŁBRZYCHPOLPOL  
34  BŁASZCZYK MARIUSZ 2910km / M30ŚWIDNICAPOLPOL 
35  BOBER DOROTA 3010km / K40JAWORBRAKPOLPOL  
36  BODZEK ARTUR 3110km / M40LUBAWKAMUKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICEPOLPOL 
37  BOGDAŁ PAWEŁ 3210km / M40MIEDZYGÓRZEPOLPOL 
38  BORKO ŁUKASZ 3310km / M30JELENIA GÓRAPOLPOL 
39  BORKOWSKA JUSTYNA 3410km / K30SĘDZISŁAW-POLPOL 
40  BOROWIAK ALLAN 3510km / M40ŚWIEBODZICETEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOL 
41  BOROWIAK MAŁGORZATA 3710km / K40ŚWIEBODZICEPOLPOL 
42  BOSY JACEK 3810km / M30KOMPRACHCICEFAST FOOT OPOLEPOLPOL 
43  BOŻEK ARTUR 3910km / M40WAŁBRZYCHPOLPOL 
44 BRANGER ARNAUD4010km / M40VIERZONVIERZON TRIATHLONFRAFRA 
45  BRODA MARCIN 506NW / M30GŁUSZYCAPOLPOL 
46  BRONIECKI MARCIN 4110km / M30MILICZPOLPOL  
47  BRYDL PAVEL 4210km / M30TRUTNOVMIZUNOCZECZE  
48  BRZOZA MACIEJ 4310km / M16LUBAWKAPOLPOL 
49  BUBLIS GRZEGORZ 4410km / M30WROCŁAWKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL 
50  BUCHOWSKA MARIOLA 507NW / K40PODGÓRZYNPOLPOL  
51  BUKOWSKA KATARZYNA 508NW / K40KLUCZBORK-POLPOL 
52  BUKOWSKI EDWARD 4510km / M40KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL 
53  BURKACKI ARTUR 4610km / M30ŚWIEBODZICEPOKONAJ GRANICE - GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICEPOLPOL 
54  CEDZIDŁO MAŁGORZATA 4810km / K40LUBAWKALUBAWKA TEAMPOLPOL 
55  CEDZIDŁO PAWEŁ 4910km / M40LUBAWKALUBAWKA TEAMPOLPOL 
56  CEPIELIK WOJCIECH 5010km / M30PUSTELNIKHERMITPOLPOL 
57 CHMIELEWSKA ANNA509NW / K30JEDLINA ZDRÓJFIT24 WAŁBRZYCHPOLPOL 
58  CHORĄŻY DARIUSZ 5110km / M40WAŁBRZYCHPOLPOL 
59  CHRAPCZYŃSKI KRYSTIAN 5210km / M40BOGUSZÓW-GORCELUBIĘ I CHCĘ TO BIEGAMPOLPOL 
60  CHRAPEK URSZULA 510NW / K30RUDZICAKS RUDZICAPOLPOL  
61 CHRYNOWSICA MAGDALENA47610km / K40JAWORPOLPOL 
62  CHYB MARCIN 5310km / M40WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOL 
63  CHYB NATASZA 511NW / K40WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOL 
64  CIEPLICKI KAMIL 5410km / M30CZADRÓWCZARNY BÓRPOLPOL 
65  CIESIELSKA BEATA 5510km / K40JEDLINA-ZDRÓJPOLPOL 
66  CIESIELSKI MACIEJ 5610km / M30WROCŁAWCIESIU TEAMPOLPOL 
 Run for ...health
67  CIESIELSKI PIOTR 5710km / M40JEDLINA-ZDRÓJTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOL 
68  CIMASZEWSKI PIOTR 5810km / M40WAŁBRZYCHPOLPOL 
69 CROTET MIREILLE5910km / K50VIERZONVVF ATHLE VIERZONFRAFRA 
70  CUKIER ANDRZEJ 6010km / M40KAMIENNA GÓRASP-1 KAMIENNA GÓRAPOLPOL  
71  CZAJA ŁUKASZ 6110km / M20BOGUSZÓW-GORCEBRAKPOLPOL  
72  CZYCZERSKI JACEK 6210km / M50ROGOŹNICAPOLPOL 
73  CZYŻ MARIUSZ 6310km / M40KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL