Zawody obsługuje firma Datasport

Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Kielce, 04 marca 2018 r.


Liczba zawodników : 1024
Odebrało numery: 821

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Koszulka Odebrał
numer
1  ADAMCZYK ANNA 5210km / K20MNIÓWZAGNAŃSK BIEGAOK 
2  ADAMCZYK BARTŁOMIEJ 5310km / M30KIELCENAKINDACZAMYOK 
3  ADAMCZYK DANUTA 5410km / K50KIELCEEKSTREMALNI DECARUNOK 
4  ADAMCZYK JOANNA 5510km / K40JĘDRZEJÓWOK 
5  ADAMCZYK KATARZYNA 83410km / K30KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIOK 
6 ADAMCZYK KRZYSZTOF9010km /  
7 ADAMCZYK LUCYNA90910km / K50KIELCERUN N FUN 
8 ADAMCZYK MAGDALENA70910km / K30 
9  ADAMCZYK MARIUSZ 5710km / M50KIELCEEKSTREMALNI DECARUNOK 
10  ADAMSKI GRZEGORZ 5810km / M40KIELCEOK 
11  ADAMSKI WOJCIECH 5910km / M20KIELCEOK 
12  ADWENT KASIA  1963 / K30ZAGNAŃSKBIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK  
13  ADWENT MACIEJ  1963 / M20ZAGNAŃSKBIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK  
14  AGATOWSKI MARCIN 6010km / M30BILCZAMADE IN ŚWIĘTOKRZYSKIEOK 
15 ANIOŁ MATEUSZ12010km / M30 
16 ANTCZAK ILIANA6410km / K30MIEDZIANA GÓRAEKSTRAMALNI DECARUNOK 
17  ANTUSZEWSKI MICHAŁ 6510km / M20WARSZAWADECATHLON KIELCEOK 
18  ARABASZ ANETA 6610km / K40WOLA KOPCOWAMAMA, BIEGACZ REKREACYJNY )OK 
19  ARTUR JARMOŁOWICZ 32310km / M40KIELCETRI SCYZORY CKOK 
20  BAJEK MARCELINA 6910km / K20CHĘCINYOK 
21  BALAGUER SERAFIN  1963 / M20ALMERIAOK  
22  BALCERAK MARIUSZ 58910km / M40SKARŻYSKO KAMIENNAWTÓRPOL TRIATHLONOK 
23 BALTYN STEFAN40310km / M60SUCHEDNIÓW 
24  BANACH GRZEGORZ 7010km / M30KIELCEOK 
25  BANASIK GRZEGORZ 7110km / M40DYMINYBIEGAM ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
26  BANASZEK TADEUSZ 7210km / M50DALESZYCE-OK 
27  BANAŚ KAMIL 7310km / M30KIELCEEGISOK 
28  BARABASZ OLA 7410km / K20KIELCEOK 
29  BARABASZ PIOTR 7510km / M40KIELCEOK 
30  BARAN MARCIN 7610km / M20KIELCEBIKEFACTORY KIELCEOK 
31  BARCHAN SYLWIA 7710km / K20KIELCEOK 
32  BARTO SYLWIA 7810km / K30ŁOŚSOBKÓW BIEGAOK 
33  BARUCHA ROBERT 7910km / M50KIELCEOK 
34  BARWINEK ROBERT 8010km / M30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
35  BARYGA MATEUSZ 8110km / M30BUSKO ZDRÓJ5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓWOK 
36  BASSA KAROL  1963 / M20KIELCESTOK POWEROK  
37  BASSA KLAUDIA  1963 / K20KIELCEKKL KIELCEOK  
38  BASSA MARCIN  1963 / M40KIELCEZGREDZIK TEAMOK  
39  BAZAK ANDRZEJ 8210km / M40KIELCEOK 
40  BĄK BEATA 8310km / K40TUMLIN WYKIEŃOK 
41  BĄK JAKUB 8410km / M20KIELCEBIEGACZE_NIE_DO_KOŃCAOK 
42  BĄK MARCIN 8510km / M40MIEDZIANA GÓRAOK 
43  BĄK MICHAŁ 8610km / M30CHEŁMCEDRUKARNIA DAP KIELCE/BBL STRAWCZYNOK 
44  BĄK PIOTR 8710km / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNAOK 
45  BEDNARCZYK SZYMON 8810km / M40KIELCEOK 
46  BEDNARSKI MICHAŁ 8910km / M30KIELCEBIEGAM ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
 :-)
47  BĘBACZ RAFAŁ 9110km / M40OBLĘGOREKSPEEDRUN TEAM BBL STRAWCZYNOK 
48  BĘBEN JACEK 9210km / M20KIELCEOK 
49  BĘBEN ROBERT 9310km / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECOK 
50  BIAŁOGOŃSKI ARTUR 9510km / M30WOLA JACHOWAOK 
51  BIELACHA MACIEJ 9610km / M20MIEDZIANA GÓRAMECHANIK I PRZYJACIELEOK 
52  BIELECKA WIKTORIA  1963 / K20KIELCEKKL KIELCEOK  
53  BIELECKI PAWEŁ 9810km / M40JĘDRZEJÓWOK 
54  BIELECKI ROBERT 9910km / M30CHĘCINYCHĘCINYOK 
 ` ...Ponieważ żyli prawem wilka, historia o nich ciągle milczy...`
55  BIENIEK KRZYSZTOF 10010km / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOK 
56  BIENIEK TOMASZ 10110km / M40JĘDRZEJÓWOK 
57  BIERNACKI TOMASZ 10210km / M40KIELCEOK 
58 BIERZEGA MACIEJ10310km / M20WOLA MORAWICKADRUŻYNA BARTKA 
59  BISKUPSKI TOMASZ 10410km / M20SUKÓWAZS UJK KIELCEOK 
60 BŁACH BARTŁOMIEJ99910km / M30SKARŻYSKO-KAMIENNASTS SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
61  BŁAHUT KRZYSZTOF 10510km / M30KIELCEOK 
62  BŁASZKIEWICZ KRZYSZTOF 10610km / M30KIELCEOK 
63  BOCHENEK JANUSZ 10710km / M60KIELCEWKURW_TEAMOK 
64  BOCZEK RADOSŁAW 70210km / M40BLIŻYNSTS SKARŻYSKOOK 
65  BOGUCKI ARKADIUSZ 10910km / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNAOK 
66  BOGUNIECKI JAKUB 99710km / M30LUBLINOK 
67  BOLECHOWSKA LUIZA 11010km / K30SUCHEDNIÓWKAMARO SPORT LINEOK 
68  BOLECHOWSKI SEBASTIAN 11110km / M40SUCHEDNIÓWOK 
69  BORCUCH ARTUR 11210km / M40KIELCEUJK ZARZĄDZANIEOK 
70  BORKOWSKI PAWEŁ 11310km / M40KIELCEOK 
71  BOROWIEC BARTEK 11410km / M40KIELCEOK 
72  BOROWIEC RENATA 11610km / K40DYMINYMAMY-BIEGAMY KIELCEOK 
73  BORUŃ KRZYSZTOF 11710km / M40STĄPORKÓWOK 
74  BORUŃ ZBIGNIEW 11810km / M30STĄPORKÓWOK 
75  BOSZCZYK PRZEMYSŁAW 12110km / M20BODZENTYNNIEZRZESZONYOK 
76  BOTKIEWICZ AGNIESZKA 12210km / K40PIASECZNA GÓRKAOK 
77  BOTKIEWICZ AMELIA  1963 / K20PIASECZNA GÓRKABIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK  
78  BOTKIEWICZ JAROSŁAW 12310km / M40PIASECZNA GÓRKAWKURW_TEAM / DRUŻYNA BARTKAOK 
79  BRAMBERT PAWEŁ 12410km / M20KIELCEBOAKOK 
80  BROJEWSKI KRZYSZTOF 12510km / M60KIELCENIEZRZESZONYOK 
81  BRZYSKIEWICZ KINGA 12710km / K40KIELCE-OK 
82 BUGAJSKI BARTOSZ12810km / M20MĄCHOCICE KAPITULNESCYZORYOK 
83 BUGAJSKI JAKUB12910km / M20MĄCHOCICE KAPITULNESCYZORYOK 
84  BUGAJSKI MARCIN 13010km / M30KIELCEEKSTREMALNI DECARUNOK 
85  BUGAJSKI SZYMON 13110km / M20MĄCHOCICE KAPITULNESCYZORYOK 
86  BUJAK SZYMON 13210km / M40KIELCEOK 
87  BURTNIK JOANNA 13310km / K50KIELCEKIELECKI KLUB KAZIKAOK 
88  BUTKIEWICZ WOJCIECH 13410km / M30KIELCEOK 
89  BYSIAK EMILIA  1963 / K30KIELCEBYCZAOK  
90  BYSIAK HUBERT 13510km / M20KIELCEBLACK BELT TEAMOK 
 Education is important but big biceps are more important!
91  BYSIAK ŁUKASZ  1963 / M30KIELCEBYCZAOK  
92  CEBULA ŁUKASZ 13610km / M30KIELCEOK 
93  CEDRO DAWID  1963 / M20KIELCEOK  
94  CEDRO ILONA 35710km / K20DĘBLINUKS OLIMP KOZIENICEOK  
95  CENDROWSKI MARIUSZ 13710km / M40KIELCEOK  
96  CHABA BEATA 13810km / K40KIELCEOK 
97  CHABA KRZYSZTOF 13910km / M20KIELCEBIĘGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
 Etatowy biegacz amator z życiówką na 10km, 55 minut na ubiegłorocznym Biegu Niepodległości.
98  CHABA TOMASZ 14010km / M20ZAGNANSKOK 
99  CHABIELSKI PAWEŁ 14110km / M40KIELCEOK 
100  CHIBERSKI PIOTR 14210km / M20KIELCEOK 
101  CHLEWICKI KONRAD 14310km / M20BIELINYOK 
102  CHMIEL BEATA 14410km / K40BILCZANORDIC SCYZORYKIOK 
103  CHMIEL KAMILA 14510km / K20MORAWICANORDIC SCYZORYKIOK 
104  CHMIEL NATALIA  1963 / K20BILCZAKKL KIELCEOK  
105  CHMIEL NINA 14610km / K40SUCHEDNIÓWSTS SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
106  CHMIELEWSKI ŁUKASZ 14710km / M30LUBLIN-OK  
107  CHOCHOROWSKI GRZEGORZ 14810km / M30PIŃCZÓWALOOK 
108  CHOLEWA MAGDALENA 14910km / K20KIELCEBIEGAM ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
109  CHROBOT DANIEL 15010km / M20KIELCEWOŹNIAK RUNNING TEAMOK  
110  CHRUSZEWSKA PAULINA 15110km / K20BUSKO-ZDRÓJBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
111  CHRUŚCIEL PRZEMYSŁAW 15210km / M30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
112  CHRZĘSZCZYK ADAM 15410km / M20ŁĄCZNAOK 
113  CHRZĘSZCZYK BEATA  1963 / K40ŁĄCZNAOK  
114  CHRZĘSZCZYK DOROTA  1963 / K40ŁĄCZNAOK  
115  CHRZĘSZCZYK MICHAŁ 15510km / M20ŁĄCZNAOK 
116  CHWAŁEK PIOTR 15610km / M50KIELCEOK 
117  CICHOŃ ANETA 15710km / K40KIELCEOK  
118  CICHOŃSKI ZBIGNIEW 15810km / M50KIELCE-OK 
119 ZAWODNIK ANONIMOWY15910km / M40 LEPSZYKLUB.COMOK  
120  CIEŚLAK MICHAŁ 16010km / M20KIELCEAZS UJK KIELCEOK 
121  CIEŚLIK JACEK 16110km / M30KIELCEKIELCEOK 
122  CIOŁCZYK JACEK 16210km / M30KIELCETEDDY BEARS KIELCOK 
123  CIOSK PAWEŁ 16310km / M30KIELCEOK 
124  CISOWSKA BARBARA 16410km / K30KIELCEEKSTRAMALNI DECARUNOK 
125  CZAPLA MONIKA 16510km / K20PACANÓWMAMY-BIEGAMY KIELCEOK  
126  CZARNECKA LIDIA 16610km / K30BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAM.OK  
127  CZARNOCKI MATEUSZ 16710km / M30KIELCEOK  
128  CZECH KAMIL 16810km / M30KIELCE3ECH EDUKACJAOK 
129  CZEKAJ GRZEGORZ 16910km / M30KIELCEOK  
130  CZERWIAK JOANNA 17010km / K30KIELCEOK 
131  CZERWIAK PAWEŁ 17110km / M30KIELCEOK 
132  CZERWIŃSKI ROBERT 17210km / M40KIELCEOK 
133  CZOP KAROL 17310km / M20KIELCEAZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKAOK 
134  CZUPRYŃSKI MARCIN 17410km / M30ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMOK 
135  ĆWIEK PAWEŁ 17510km / M30KIELCEŁAZIOR TEAMOK