Zawody obsługuje firma Datasport

XI Bieg Marszałka
Sulejówek, 09 czerwca 2018 r.


Drużyny Służb Mundurowych - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 731
Odebrało numery: 542

Liczba opłaconych zawodników: 558
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMCZYK MAŁGORZATA11110km / K40NOWY DWÓR MAZOWIECKISEROCK BIEGA Z HOTELEM NARVILOKOK 
2  ADAMIAK ROBERT 15610km / M40CIECHANÓWCIECHANÓWOKOK 
3  ADAMSKA ANNA 47610km / K30SULEJÓWEKROZBIEGANY SULEJOWEK OK 
4  ANTOSZEWSKI TOMASZ 23510km / M30SULEJÓWEKOKOK 
5  AUGUSTYNOWICZ PIOTR 36210km / M30EŁKPOLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWAOKOK 
6  BABICZ REMIGIUSZ 15923km / OTWOCK OK 
7  BAJOREK JACEK 30110km / M40WYSZKÓWIZBI KONSULTINGOKOK 
8  BAKIERA PAWEŁ 5010km / M40WARSZAWA - WESOŁAOKOK 
9  BALIŃSKA AGNIESZKA  10km / K40RUDA MALENIECKABALAX TEAM OK  
10  BAŁKOWSKI WOJCIECH 45910km / M30WARSZAWAPOLSAT BIEGAOKOKPolsat  
11  BANACHOWICZ IWONA  10km / K40WARSZAWA OK  
12  BARANOWSKI ALEKSANDER 40610km / M30SULEJÓWEKPOLSAT BIEGAOKOKPolsat 
13  BARGLIK ADAM 36010km / M40KARCZEWOKOK 
14  BARSZCZEWSKA MARTA 5293km / WARSZAWAGACA RUNOKOK  
15 BARTNICKI MACIEJ11333km /   
16 BARTOSZ SIELECKI5953km / SULEJÓWEKOKOK  
17  BARTOSZEWICZ ANDRZEJ 40710km / M30WARSZAWAPOLSAT BIEGAOKOKPolsat  
18  BARTOSZEWSKI JAROSŁAW 47810km / M40SĘKOCIN STARYNIEZRZESZONY OK 
19  BARYŻEWSKI REMIGIUSZ 4310km / M30WARSZAWAOKOK 
20  BASZCZYŃSKA KATARZYNA  10km / K50WARSZAWA OKSluzbyMundurowe  
21  BASZCZYŃSKI TOMASZ  10km / M50WARSZAWA OKSluzbyMundurowe  
22 BĄK ALEKSANDRA 10km / K30WARSZAWA OK  
23  BĄK MACIEJ 27510km / M40WARSZAWAORANGE POLSKA / TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOKOK 
24  BECHTA DAMIAN 5510km / M20BIAŁA PODLASKAADIDAS RUNNERS WARSAWOKOK 
25  BEDNARCZYK ZBIGNIEW 9510km / M40ZĄBKI-OKOK 
26  BERNARDELLI MICHAŁ 47710km / M30WARSZAWARUN4FUN.PL OK 
27  BIALCZAK ARKADIUSZ 23310km / M50ANSBACH#NIEZRZESZONYOKOK 
28  BIAŁCZAK GRZEGORZ 23210km / M30WARSZAWAOKOK 
29  BIAŁOKOZ ALFRED 38910km / M50WARSZAWA-OKOK 
30  BIAŁOŻYŃSKI MARCIN 16210km / M40WARSZAWAMKB DREPTAKOKOK 
31  BIELUŃ ADRIAN 24910km / M20RUDKIOKOK 
32  BIERNACKI RAFAŁ 14110km / M30WARSZAWA-OKOK 
33  BODECKI JACEK 21010km / M40SULEJÓWEKOKOK 
34  BOGDANSKI JACEK 8010km / M50HALINOWOKOK 
35  BOGUCKI WLODZIMIERZ 14310km / M50SEKOCIN NOWYSAM BIEGAMOKOK 
36  BOGUSZEWSKI MICHAŁ  10km / M30SULEJÓWEKFRANKI OK  
37 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 #NIEZRZESZONY OK  
38  BOŁTRYK ŁUKASZ 40810km / M30WARSZAWAPOLSAT BIEGAOKOKPolsat  
39  BORKOWSKI ADAM 30010km / M30SULEJÓWEK#NIEZRZESZONYOKOK 
40  BORKOWSKI ALEKSANDER 40410km / M40WARSZAWAOKOKPolsat 
41  BORKOWSKI ANDRZEJ 22410km / M30WARSZAWAOZŻWOKOK 
42  BOROWSKA MAGDALENA 25310km / K50WARSZAWA#NIEZRZESZONYOKOK  
43 BOROWSKI ALEKSANDER48310km / M60BUDY OK 
44  BORYCHOWSKI SŁAWOMIR 34910km / M40SULEJÓWEKKLUB DGRSZOKOKSluzbyMundurowe 
45  BRODACKI WALDEMAR 28210km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYOKOK  
46 BRODECKI CEZARY48710km / M20SULEJÓWEKNIZRZESZONY  
47  BRODOWSKI DAWID PIOTR  10km / M30NOSARZEWO BOROWEKB TKKF PROMYK CIECHANÓW OK  
48  BUCZAK DOROTA 34510km / K30WARSZAWAOKOK 
49  BUCZEK JAROSŁAW 5073km / STANISŁAWÓWOKOK 
50  BUDNA MAGDALENA 31410km / K20WARSZAWA#NIEZRZESZONYOKOK 
51  BUDZYŃSKI KRZYSZTOF 3310km / M30WARSZAWAOKOK 
52  BUTKIEWICZ DARIUSZ 32210km / M40WARSZAWA#NIEZRZESZONYOKOK 
53  BYKS JADWIGA 5333km / GARWOLINOKOK  
54 BZÓWKA ADAM46210km / M40WARSZAWAPOLSAT BIEGAOKOKPolsat  
55  CACKO IZABELA 210km / K20ALEKSANDRÓWKAOKOK 
56  CAŁKA PAWEŁ 6910km / M70WARSZAWAMETRO WARSZAWSKIEOKOK 
57  CELIŃSKI ALEKSANDER 1510km / M30WARSZAWA - ANINBYLEDOBIEC ANINOKOK 
58  CEREMAŃSKI KAZIMIERZ 13110km / M40WARSZAWAOZŻWOKOK 
59  CĘCELEWSKI JAROSŁAW 3510km / M40CISIEFIGLARZEOKOK 
60  CHARLEJ IRENEUSZ 4210km / M40MIERZYNWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEOKOKSluzbyMundurowe 
61  CHMIELEWSKI ANDRZEJ 29610km / M50PIASECZNOTRI4FUNOKOK 
62  CHMIELEWSKA EDYTA 24510km / K30AUGUSTÓWKS ZIELONO-CZARNIOKOKSluzbyMundurowe 
63 CHMIELOWIEC ANNA 3610km / K40WARSZAWAKB GALERIA WARSZAWAOKOK 
64  CHODNICKI RADEK 7110km / M40WARSZAWABĘDZIE LEPIEJOKOK 
65 CHOJNACKI MARIUSZ35910km / M30WARSZAWAOKOK 
66  CHOJNOWSKI ANDRZEJ 8710km / M40WARSZAWABIEGAM NA TARCHOMINIEOKOK 
67  CHOLEWIŃSKA JOANNA 15310km / K30WARSZAWARACEFIGHTEROKOK 
68  CHOROŚ SYLWIA  10km / K30WARSZAWA OK  
69  CHOYNOWSKI ŁUKASZ 5103km / WARSZAWAOKOK 
70  CHRÓST MARCIN 12710km / M30MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIOKOK 
71  CHWIROT ZOFIA 5753km / WARSZAWAOKOK 
72  CICHOWICZ MARCIN  10km / M30GRÓJECJW 3411 OKSluzbyMundurowe  
73  CICHY JACEK 41010km / M40WARSZAWAPOLSAT BIEGAOKOKPolsat  
74  CIEŚLIŃSKA AGNIESZKA 23710km / K30WARSZAWAMOŻW 2OKOKSluzbyMundurowe 
75  CZAJKOWSKI JAN 21110km / M30WARSZAWAPOWER TRAININGOKOK 
76  CZARNOCKI JANUSZ 33410km / M50SULEJÓWEKOKOK 
77 CZECHOSKI TOMASZ41110km / M30WARSZAWAPOLSAT BIEGAOKOKPolsat  
78  CZECHOWSKI JERZY 6410km / M60WARSZAWAMZA WARSZAWAOKOK 
79 CZEKIRDA RAFAŁ 10km / M20KRASNOBROD1 BRYGADA PANCERNA OKSluzbyMundurowe  
80  CZUBASZEK MARCIN 41210km / M40WARSZAWAPOLSAT BIEGAOKOKPolsat 
81  CZYŻKOWSKI PAWEŁ  10km / M30MIŃSK MAZOWIECKIMKB DREPTAK OK  
82 CZYŻOWSKI MAREK29810km / M40MIŃSK MAZOWIECKIRACEFIGHTEROKOK