Zawody obsługuje firma Datasport

4. Półmaraton Aleksandrowski, 6. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego
Aleksandrów Łódzki, 15 sierpnia 2018 r.


Liczba zawodników : 950
Odebrało numery: 821

Liczba opłaconych zawodników: 776
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZEWSKI KONRAD 5121km / M30ŁÓDŹORANGE POLSKAOKOK 
2 ADAMCZEWSKI ŁUKASZ 71221km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKOKGmina 
3  ADAMCZYK KUBA 12321km / M20KRYNICA-ZDRÓJMTB KRYNICA-ZDRÓJOKOK 
4  ADAMCZYK RADOSŁAW 21321km / M30GŁOWNOKS GŁOWNO W BIEGUOKOK 
5  ADAMEK AGNIESZKA 1345km / K40PABIANICEPGR PABIANICEOKOK 
6 ADAMOWICZ ANDRZEJ6565km / M60ŁÓDŹOKOK 
7  ADAMSKI MARCIN 58421km / M30ZGIERZOKOK 
8  ADAMSKI RADOSŁAW 705km / M50ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIBRAKOKOKGmina 
9  ADAMUS WIESŁAW 43121km / M60UJAZDEUROBOXOKOK 
10  AGACIAK DANIEL  21km / M30SIERADZRAJSPORT ACTIVE OK  
11 ANDRYSIAK GUSTAW9915km / ALEKSANDROW ŁODZKI Gmina 
12  ANDRZEJCZAK DARIUSZ 54021km / M50ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAGB TORFYOKOKGmina 
13  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 3255km / M50PABIANICEGILLETTE RUNOKOK 
14  ANTCZAK BARTŁOMIEJ 4945km / M30RĄBIEŃ ABOKOKGmina 
15  ANTCZAK DOROTA 1085km / K40TUSZYNB/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAMOKOK 
16 ANTCZAK MAGDALENA4935km / K30RĄBIEŃ ABBRAKOKOKGmina 
17  ANTCZAK MAREK 721km / M40WARSZAWARAZEM TRENUJEMY SPORT OK 
18  ANTKIEWICZ PAWEŁ 40421km / M40WARSZAWAKS WOLNIOK  
19 ANTOLIK WOJCIECH9015km / M60ŁÓDŹPANORAMICZNA ŁÓDŹ  
20  ANTOSIAK ANNA 78421km / K30BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWOKOK 
21  ANTOSIAK KAROLINA 6185km / K30ŁÓDŹBWMOKOK 
22  ANTOSIAK PRZEMYSLAW 23421km / M30ŁÓDŹBWMOKOK 
23  ARASZKIEWICZ MICHAŁ 235km / M40KRZYWIECBRAKOKOKGmina 
24 BAGROWSKI MATEUSZ27521km / M30PABIANICEOKOK 
25  BALCERZAK MARIUSZ 19221km / M40ŁÓDŹOKOK 
26  BAŁAZIŃSKA EWA 3065km / K40PABIANICEBRAKOKOK 
27  BANASZKIEWICZ ARKADIUSZ  21km / M30ŁÓDŹ OK  
28  BANDEL ADAM 7665km / M30ŁÓDŹOKOK 
29  BARANOWSKA ALLA 36421km / K30RIGABIOSFERAOKOK 
30  BARANOWSKI BOGUMIŁ 5985km / M50ŁÓDŹPARKRUNOKOK 
31 BAROS GRZEGORZ97521km / M50ŻYTNIÓWFALLSTART RUDNIK  
32 BAROS ZDZISŁAWA97321km / K50ŻYTNIÓWFALSTART RUDNIK  
33 BARTELA EDYTA98121km / K30ŁÓDŹ  
34 BARTNIK ZYGFRYD6865km / M20ŁÓDŹ1 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJOKOK 
35 BARZYK MARZENA9235km / K30PIOTRKÓW TRYBUBNALSKI  
36  BARZYK MATEUSZ 23821km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIFUDU&CO. SPORT TEAMOKOK 
37  BAUER PIOTR 165km / M20ŁÓDŹBRAKOKOK 
38  BĄCZYK KONRAD 3495km / M20ŁÓDŹOKOK 
39 BĄKIEWICZ ANGELIKA4125km / K20BEŁCHATÓWHAPPY RUN :DOKOK 
40 BECK PIOTR9265km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI Gmina 
41  BEDNAREK PIOTR 6995km / M20RAWA MAZOWIECKARAWA BIEGAOKOK 
42  BENDINGER KRZYSZTOF 2835km / M40ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK  
43  BIAŁOSKÓRSKA PAULINA 3365km / K20ŁÓDŹSPORTERA OCROKOK 
44  BIEDA ROBERT 57621km / M50CZASTARYGKS CZASTARYOKOK 
45  BIELAWSKI JAROSŁAW 4255km / M30OZORKÓWOKOK 
46  BIENIAS RADOSŁAW 3775km / M30ŁÓDŹOKOK 
47  BINIEWICZ RENATA 63921km / K40ŁĘCZYCABORUTA TEAMOKOK 
48  BINIEWICZ SŁAWOMIR 63821km / M40ŁECZYCABORUTA TEAMOKOK 
49 BISTUŁA ARTUR9705km / M20PABIANICE  
50 BLASZCZYK AGNIESZKA 10321km / K40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKOKGmina 
51 BLUSZCZ KATARZYNA9965km / K30BEŁCHATÓW  
52  BŁASZCZYK IRENEUSZ 7695km / M60ŁÓDŹOKOK 
53 BŁASZCZYK JAROSŁAW9945km / M30BRZEZINY  
54  BŁASZCZYK MARIAN 2815km / M60BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWOKOK 
55  BŁASZCZYK MARIUSZ 6175km / M30ZGIERZAGB TORFYOKOK 
56  BŁASZCZYK ROBERT 13121km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIKB GEOTERMIA UNIEJÓWOKOKGmina 
57  BŁOCH KRYSTIAN 6115km / M20ŁÓDŹOKOK 
58  BODEK JAGODA 5745km / K20ŁYSZKOWICEOKOK 
59 BOGDANOWICZ AGNIESZKA6155km / K30ŁASK.OKOK 
60 BOGDANOWICZ MICHAŁ6135km / M30ŁASKOKOK 
61 BOGULEWSKI KACPER3915km / M16RĄBIEŃOKOKGmina 
62  BOŃCZAK RADOSŁAW 26921km / M40ŁÓDŹOKOK 
63  BORAS JAN 11321km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOK 
64  BORAS KATARZYNA 1255km / K50PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOK 
65 BORKOWSKA ANNA8015km / K30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI OKGmina 
66 BORKOWSKI GRZEGORZ91221km / M60ŁÓDŹEVERRUN  
67 BORUCH ADAM9905km / M40ZGIERZ  
68 BORUCH KATARZYNA9895km / K40ZGIERZHERNIKTEAM  
69  BOZIŃSKI ARKADIUSZ 57021km / M30ŁÓDZOKOK 
70  BREJNAK RYSZARD 19721km / M50ŻAKOWICEOKOK 
71  BRYŁA JAROSŁAW  5km / M20LUBLINIEC OK  
72 BRYSZEWSKA PATRYCJA98221km / ŁÓDŹKLUB BIEGACZA ACCANTARE  
73  BRZEZIŃSKI MARCIN 25421km / M30KOLUSZKIRAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK 
74  BUKOWSKA MARTA 25821km / K20ŁÓDŹOKOK 
75  BYSTRZYCKI ZYGMUNT 875km / M60ŁÓDŹOKOK 
76  CALAK ANNA 4115km / K30KOLONIA BRUŻYCAOKOKGmina 
77  CALAK JAROSŁAW 4155km / M40KOLONIA BRUŻYCAOKOKGmina 
78  CERANKA ROMEK 39021km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIWETERAN DZIAŁAŃ POZA GRANICAMI PAŃSTWAOKOK 
79  CHAUTUREWICZ AUTUMN 32921km / K30ZGIERZOKOK 
80  CHĄDZYŃSKI MICHAŁ 71921km / M30KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIOKOK  
81  CHĘCIŃSKI GRZEGORZ 28821km / M40PABIANICEOKOK 
82  CHĘCIŃSKI PAWEŁ 7035km / M20ŁÓDŹOKOK 
83 CHLEBNY PIOTR96121km / M30KUTNO  
84 CHMIELECKI ADRIAN9165km / M30ZGNIŁE BŁOTO 242 Gmina 
85  CHMIELEWSKI ADAM 52921km / M30ŁÓDŹOKOK  
86  CHMIELEWSKI JAROSŁAW 3525km / M30ŁASKRAJSPORT ACTIVEOKOK 
87  CHODOROWSKI JAROSŁAW 17421km / M20KUTNOOKOK 
88 CHOJNACKI JAROSŁAW6435km / M40STARY ADAMÓWOKOKGmina 
89  CHOJNACKI SZYMON  21km / M30ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORT OK  
90 CHOJNACKI SZYMON921km / M30ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORT  
91  CHRZĄSZCZ PAWEŁ 6495km / M30BEŁCHATÓWOKOK  
92  CHUDZICKA JOANNA 1605km / K30ŁÓDŹOKOK 
93  CHUDZICKI MICHAŁ 15921km / M30ŁÓDŹOKOK 
94  CIBORSKI JAKUB 52521km / M40WARSZAWAOKOK 
95  CICHOSZ JAROSŁAW 21721km / M30ŁÓDŹAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹOKOK 
96  CIESIELSKI MARIUSZ  21km / M30KAŁĘCZYNDREAM RUN / DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI OK  
97 CIESLA DAWID98321km / M40RABIEŃAGB TORFY  
98  CIEŚLA DAWID 38821km / M40RABIENAGB TORFYOKOKGmina 
99 CIEŚLA DAWID7325km / M40RĄBIEŃAGB TORFYOKOKGmina 
100 CIEŚLAK TOMASZ97621km / M30ŁÓDŹROSSBIEGANI  
101  CIEŚLIK MARIUSZ 5105km / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOKOK 
102 CIEŚLIK-WOLSKI BARTOSZ8045km / M30RĄBIEŃ ALEKS Gmina 
103 CIEŚLIKOWSKA LIDIA98021km / K20ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI Gmina 
104 CŁAPA DARIUSZ`9925km / M50ZGIERZ  
105  CYTARZYŃSKI MARCIN 3535km / M30ŁASKOKOK 
106 CZARNECKI KRZYSZTOF4955km / M50OZORKÓWOKOK 
107 CZECH DOROTA7115km / K40PABIANICEO CO BIEGAOKOK 
108  CZEKALAK ANNA 4785km / K30STARE KRASNODĘBYOKOKGmina 
109  CZERWIŃSKA MAJA 4405km / K13ŁOWICZUKS PIJARSKA ŁOWICZOKOK 
110  CZERWIŃSKI PIOTR 4425km / M40ŁOWICZUKS PIJARSKA ŁOWICZOKOK 
111 CZÓRWISIEWICZ KATARZYNA97821km / K30KLESZCZÓWLKS OMEGA KLESZCZÓW  
112  CZUBA KRZYSZTOF 51821km / M40OZORKÓWCHUDE PSYOKOK 
113  CZYŻNIELEWSKI ARKADIUSZ 5895km / M30ŁÓDŹREEBOK RUN CREW LODZOKOK 
114  ĆWIERKIEWICZ GRZEGORZ  21km / M30KATOWICEDOMINIKANIE OK