Zawody obsługuje firma Datasport

ONICO Gdynia Półmaraton i Sztafety Półmaratońskie
Gdynia, 18 marca 2018 r.


Sztafety - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 7251
Odebrało numery: 6442

Liczba opłaconych zawodników: 7177
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMCZYK MATEUSZ 229521km / M20BORKOWOYAMEOOK 
2  ABRAMEK ARKADIUSZ 299921km / M40PRUSZCZ GDAŃSKISEVENSPORTSOK 
3  ABUCEWICZ WALDEMAR 300021km / M50WŁADYSŁAWOWOMKS WŁADYSŁAWOWOOK 
4 ADACH ADRIANA617021km / K30KOSZALINOK 
5 ADAM BOŻENA300121km / K40GDAŃSKOK 
6  ADAMCEWICZ MIRKA 226321km / K40POZNAŃOK 
7  ADAMCZAK ARTUR 183721km / M40POZNAŃOK 
8 ADAMCZAK KRZYSZTOF405721km / M50GDYNIAOK 
9 ADAMCZAK MARCIN300221km / M30GDYNIAOK 
10 ADAMCZAK MATEUSZ405821km / M30GDYNIAOK 
11 ADAMCZAK MICHAŁ154721km / M30KRAKÓWOK 
12  ADAMCZYK AGNIESZKA 15621km / K30NAKŁO NAD NOTECIĄREBELLION OF FREE RUNNERSOK 
13  ADAMCZYK BOŻENA 630321km / K40PASŁĘKKB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘKOK 
14  ADAMCZYK MACIEJ 439821km / M30PATEREKSKRA PATEREKOK 
15 ADAMCZYK MACIEJ512621km / M40WŁADYSŁAWOWOOSTRA KORBA TEAMOK 
16  ADAMCZYK MAŁGORZATA 300321km / K40OBORNIKIKĘSY TEAMOK 
17  ADAMCZYK MARCIN 133321km / M40WARSZAWAOK 
18 ADAMCZYK MARCIN339621km / M30GDAŃSKBLUE MEDIA TEAMOK 
19  ADAMCZYK ZBIGNIEW 630421km / M40PASŁĘKKB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘKOK 
20  ADAMIAK MARCIN 195221km / M40ŁÓDŹEVERRUNOK 
21  ADAMIAK ROBERT 547521km / M40CIECHANÓWCIECHANÓWOK 
22  ADAMOWICZ AGNIESZKA 640421km / K40SOPOTOK 
23 ADAMOWICZ KATE104921km / K30KRAKÓWGREENPOWEROK 
24 ADAMOWICZ KRZYSZTOF453121km / M50GDAŃSKOK 
25 ADAMOWICZ MARTA47321km / K40GDAŃSKDREAM TEAMOK  
26  ADAMOWICZ PIOTR 36821km / M40GDAŃSKDREAMTRITEAM/GRWOK 
27  ADAMÓW- CZUCHNICKA IWONA 395121km / K40SIECHNICEBEZ KLUBUOK 
28  ADAMSKI DAWID 551021km / M30KNURÓWETISOFT RUNNING TEAMOK 
29  ADAMSKI MICHAŁ 365421km / M20SKWIERZYNAFOR RUN TEAMOK 
30 ADAMSKI MICHAL8026/1SM / GDYNIAOKZmiana1 
31 ADAMUSIAK MARLENA518721km / K30RUMIAPARKRUN RUMIAOK 
32  ADAMUSIAK SŁAWOMIR 518821km / M40IŁAWAIŁAWA BIEGAOK 
33 AFINOGENOV ALEXEY577221km / M50KALININNGRADOK 
34 AFTYKA ANNA640521km / K40GDAŃSKOK  
35 AITKEN BRYCE116121km / M50KIRKCALDYFIFE ACOK 
36 AITKEN SANDRA116221km / K50KIRKCALDYFIFE ATHLETIC CLUBOK 
37 AJTEL JAROSLAW28721km / M40GDAŃSKLETJA TEAMOK 
38 ALBECKI TOMASZ547621km / M30REDAOK 
39  ALBECKI WITOLD 126721km / M40WEJHEROWOAKKUSOK 
40  ALBRECHT PIOTR 172321km / M50STAROGARD GDAŃSKIPOLPHARMA RUN TEAMOK 
41 ALEKSANDROWICZ EMILIA8004/2SMIX / OKZmiana2 
42 ALEKSANDROWICZ KATARZYNA8004/3SMIX / POGÓRZEOKZmiana3 
43 ALESHIN SERGEY456521km / M30MOSCOWOK  
44  ALFUT GRZEGORZ 551121km / M50SIERPCVELO SIERPCOK 
45  AMBROZIAK ADAM 395221km / M30KOWALEOK 
46  AMBROZIAK KRZYSZTOF 596921km / M30GDAŃSKBLUE MEDIA TEAMOK 
47  AMBROŻY MARIUSZ 23621km / M40SZCZECINRAZ SZCZECINOK  
48 ANDREEV EVGENII89521km / M20KALININGRADOK 
49  ANDROSIUK BARBARA 195321km / K30HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAOK 
50 ANDRUSZ KAMIL722621km / M40KAZIMIERZENDURE TEAMOK 
51 ANDRUSZKIEWICZ KATARZYNA229621km / K50GDYNIADIETAMEDOK 
52  ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA 338221km / K30OLSZTYNDRUŻYNA WILKAOK 
53  ANDRYSKOWSKI MAREK 410221km / M50LĘBORKPANOK 
54  ANDRYSKOWSKI ZDZISŁAW 699621km / M40LĘBORKKOLARZ-POLOK 
55 ANDRYSZAK WOJCIECH630521km / M40GDAŃSKMAPA SCOK 
56 ANDRZEJAK KASIA547721km / K20GDAŃSKOK 
57  ANDRZEJCZAK ELA 116321km / K50DĘBNOAKCJA MOTYWACJAOK 
58  ANDRZEJCZAK EWA 518921km / K40JAROCINOK  
59  ANDRZEJCZAK ROMAN 355321km / M50SZCZECINOK 
60 ANDRZEJCZAK ZBIGNIEW683921km / M50GDYNIAOK 
61  ANDRZEJCZYK RADOSŁAW 365521km / M20KĘTRZYNANDRZEJCZYK TEAMOK 
62 ANDRZEJEWSKA DOROTA574421km / K30GDAŃSKOK 
63 ANDRZEJEWSKA MAGDALENA77421km / K40RUMIADALEKO JESZCZEOK 
64  ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW 143321km / M30GDAŃSKOK 
65  ANDRZEJEWSKI RAFAŁ 81221km / M40RUMIAPANOK 
66  ANDRZEJEWSKI WOJCIECH 557521km / M20POZNAŃDECATHLON KOMORNIKIOK 
67 ANDRZEJUK WOJCIECH621321km / M30GDAŃSKWARBUD RUNNING TEAMOK 
68 ANGELONOMI LUCA574521km / M50COGLIATEOK 
69 ANIKIEJ PAWEL519021km / M40BIALYSTOKMERCEDES-BENZ TEAMOK 
70 ANOLIK PIOTR724021km / M50GDYNIAOK 
71 ANTCZAK ILIANA410321km / K30MIEDZIANA GÓRAOK 
72 ANTONOWICZ PAWEŁ158421km / M30GDAŃSKSANBAO CROSSFIGHTING TEAMOK 
73  ANTONOWICZ WOJCIECH 464421km / M50SZCZECINOK 
74  ANTOSIAK KRZYSZTOF 180021km / M40CHODZIEŻOK  
75  ANUSIEWICZ PRZEMYSŁAW 126821km / M40SIEDLCECZWÓRKA BIEGAOK 
76  ANUSZKIEWICZ WŁODEK 592821km / M50WARSZAWAONICO WARSZAWAOK  
77  ANZEL JERZY 483521km / M50BRODNICABRODNICA BIEGAOK 
78 APANASEWICZ JERZY420021km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIOK 
79  APANASEWICZ MAGDA 300421km / K40PRUSZCZ GDAŃSKIIRON WOMAN TRÓJMIASTOOK 
80  ARAMOWICZ URSZULA 378121km / K30WAŁCZOK 
81 ARANOWSKA IRENA479921km / K50LĘBORKOK 
82 ARCHIMBAUD GAEL557621km / M60LA BAULEOK 
83 ARCIUCH ŻANETTA51921km / K40GDYNIAPARKRUN GDYNIAOK 
84 ARENT ALAN707021km / M30GDAŃSKARENT TEAM  
85 ARENT JAROSLAW537521km / M60GDAŃSKARENT TEAMOK 
86 ARLASHKINA MARIA630621km / K30KALININGRADAMBERMANOK 
87 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA71921km / K40GDYNIAKOBIETA W BIEGU GDYNIAOK  
88 ARMATYŃSKI JACEK602021km / M40GDYNIAOK 
89  ARTEMIUK EUGENIA 267321km / K50CZECHY ORLAŃSKIEHAJNÓWKA BIEGAOK 
90 ARTSIUKEVICH VERA273821km / K20GDYNIAOK 
91 ASAAD ADNAN706321km / M30BEIT JANNBEIT JANN RUNNER CLUB  
92 ASZYK ADAM682721km / M30GDAŃSKOK  
93 ASZYK ARKADIUSZ684321km / M20GDAŃSKOK 
94 AUGUSTOWSKA ALICJA592921km / K40GDAŃSKOK 
95  AUGUSTYN MAGDALENA 175821km / K30KRAKÓWOK 
96  AUGUSTYN PAWEŁ 405921km / M30WROCŁAWOK 
97  AUGUSTYNIAK ANNA 606321km / K30WARSZAWABIEGAM Z I LOVE FITNESSOK 
98  AUGUSTYNOWICZ MARCIN 250521km / M30KUTNOKUTNO BIEGAOK 
99  AUGUŚCIAK SZYMON 368521km / M20ŁĘGOWOOK  
100 AZAREWICZ GRZEGORZ707921km / M40GDAŃSK  
101  BABIAK BARTOSZ 170221km / M30KONINOK 
102  BABICKA KATARZYNA 50821km / K20GDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOK 
103  BABIK KRZYSZTOF 344421km / M20ŹRÓDŁAOK 
104  BABIŃSKI SZYMON 663021km / M40ZABRZECISOWIANKA TEAMOK 
105  BACHÓRZ AGATA 519121km / K30GDAŃSKREAKTYWUJ SIĘ W MARATONIEOK 
106 BADOWSKI ROBERT133421km / M40WARSZAWAOK  
107  BAGDZIŃSKI DANIEL 34121km / M30WŁOCŁAWEKOK 
108  BAGIŃSKI JAN 577321km / M70OLECKOOLECKOBIEGAOK 
109  BAGIŃSKI TOMASZ 467721km / M30GDAŃSKOK 
110 BAGIŃSKI790 KRZYSZTOF107121km / M30RUMIACIASNE KLAPKIOK 
111  BAGNICKI DARIUSZ 621421km / M40NOWY DWÓR MAZOWIECKIROZBIEGAMY NOWY DWÓROK 
112 BAGRETSOV STANISLAV467821km / M30KALININGRADOK 
113  BAHLAY MYKOLA 138421km / M30RZESZÓWOK 
114 BAIRD STEPHANIE172421km / K30GLASGOWBELLAHOUSTON HARRIERSOK 
115 BAJBAK MACIEJ354121km / M40TORUŃMBS USŁUGI POŻARNICZE TORUŃOK 
116 BAJDA PIOTR593021km / M50POŁCZYNOOK 
117 BAJER GRZEGORZ38921km / M30WROCŁAWOK 
118  BAJER MICHAŁ 237621km / M30POZNAŃNIGHT RUNNERSOK 
119  BAJERSKA RENATA 168321km / K50KACZORYENERGY SIŁOWNIA FITNESS KACZORYOK 
120  BAJERSKI ARKADIUSZ 234021km / M40KACZORYENERGY SIŁOWNIA FITNESS KACZORYOK 
121  BAJKOWSKI BARTOSZ 63621km / M30GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAOK  
122  BAKALARSKA MARIOLA 288121km / K50WARSZAWAOK 
123  BALA MARIUSZ 701121km / M30ELBLĄGOK 
124 BALCER TADEUSZ8026/3SM / GDYNIAOKZmiana3 
125 BALCEREK RADOSŁAW621521km / M30MIĘDZYRZECZ1987OK 
126 BALCEROWICZ MACIEJ83121km / M40GDYNIAOK 
127  BALCERZAK ARTUR 288221km / M30KOWALEWEKKS STASZEWSCYOK 
128  BALCERZAK DOROTA 154821km / K50GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOK 
129  BALCERZAK DOROTA 8000/3SD / INOWROCŁAWOKZmiana3 
130  BALCERZAK MARIUSZ 512721km / M40ŁÓDŹOK 
131  BALCERZAK PIOTR 154921km / M40GRUDZIĄDZOK 
132 BALICKI ANDRZEJ433921km / M60GDYNIAOK 
133  BALMAS PIOTR 18121km / M30KWIDZYNOK 
134 BALUTA MAGDALENA8081/3SD / GDAŃSKOKZmiana3 
135 BAŁABAN WITOLD434021km / M40CHOJNICZKIOK 
136  BAŁANDA JAKUB 585021km / M30SOPOTPANOK 
137  BAŁDYGA ANNA 183821km / K40REDARUNEDAOK 
138  BAŁDYGA SŁAWOMIR 183921km / M40REDARUNEDAOK 
139 BAMBROWICZ KOŁAKOWSKA ALEKSANDRA420121km / K40REDAINTEL RUNNERSOK 
140 BAMBROWICZ MARTYN336521km / M30RUMIAOK  
141 BANACH BARTOSZ494621km / M30GDAŃSKTORUS- APTEKA GEMINIOK 
142  BANACH-CYRA ANNA 640621km / K30GDYNIABOJANO BIEGAOK 
143 BANACH PIOTR420221km / M40GDYNIACHWASZCZYNO BIEGAOK 
144  BANACH TOMASZ 12121km / M30GRUDZIĄDZTOMEK BIEGA GRUDZIĄDZOK 
145 BANACZYK SABINA537621km / K30GDYNIAOK 
146 BANASIAK ARTUR152221km / M20MAKÓW MAZOWIECKIOK 
147 BANASIK KUBA560121km / M30JÓZEFOSŁAWCITIRUNNERSOK 
148  BANASIK WIESŁAW 683421km / M50ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEOK 
149  BANASZAK MONIKA 676721km / K30BYDGOSZCZRUN PASJAOK 
150  BANASZCZYK ARKADIUSZ 116421km / M40OŻARÓW MAZOWIECKIRUNMENOK  
151 BANASZCZYK TOMAS231721km / M30KAŹMIERZGROOBAS TEAMOK 
152 BANASZEK IWONA621621km / K40GDAŃSKIRON WOMAN TRÓJMIASTOOK 
153  BANASZKIEWICZ AGNIESZKA 43921km / K40TORUŃOK 
154  BANASZKIEWICZ ROBERT 32921km / M40TORUŃOK 
155 BANCEWICZ RADEK439921km / M30BUKÓWKASALON KOSMETYCZNY DIAMENTOK 
156  BANCEWICZ TOMASZ 101321km / M30SŁUPSKSALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKOK 
157  BANDURA KAROL 555221km / M30WRONKIWRONKIOK 
158  BANKIEWICZ MICHAŁ 116521km / M30WARSZAWAPOWER TRAININGOK 
159  BANY ROBERT 449121km / M40SOKOŁÓWEK` KB TKKF`` PROMYK`` CIECHANÓW`OK 
160 BAŃCZEROWSKI KRZYSZTOF689321km / M30GDYNIATHOMSONREUTERSOK 
161 BARAMBAS DAMIAN610721km / M20GDYNIAGDYNIA SPORT TEAMOK 
162 BARAN KASIA665021km / K30WARSZAWATRENER24.COM.PLOK 
163  BARAN MAGDALENA 300521km / K20ŁÓDŹOK 
164 BARAN PRZEMEK46521km / M40GDYNIAOK 
165  BARAN TOMASZ 492321km / M40GDYNIAOK 
166  BARANIAK BEATA 220721km / K40DASZEWICEOK 
167  BARANIECKI ZBIGNIEW 597021km / M60POZNAŃBRYLANT KÓRNIKOK 
168 BARANOWICZ ADRIAN300621km / M20CIECHOCINEKOK 
169  BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA 6921km / K30GDYNIAELCONTRAGOLPE/RUNNERSI S7 BANINOOK 
170 BARANOWSKA BEATA8017/2SMIX / GDAŃSKOKZmiana2 
171  BARANOWSKA DOMINIKA 195421km / K30WARSZAWAOK 
172 BARANOWSKI DANIEL709921km / M20GDYNIA  
173 BARANOWSKI KAMIL606421km / M20WARSZAWAGĄBIN BIEGAOK 
174 BARANOWSKI KRZYSZTOF218521km / M50SKARSZEWYOK 
175 BARANOWSKI MARCIN81621km / M30GDAŃSKF3TEAMOK  
176  BARANOWSKI MAREK 38521km / M40KOSAKOWOCOM-DKMOK  
177 BARANOWSKI MICHAŁ101421km / M20GDYNIAZHROK 
178  BARANOWSKI ROMAN 8065/3SM / WEJHEROWOOKZmiana3 
179  BARAŃSKA IWONA 695421km / K40ŁADZICEKOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKOOK 
180  BARAŃSKI BARTOSZ 519221km / M30GDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAMOK 
181  BARAŃSKI JAKUB 2521km / M40GDAŃSKOK 
182  BARAŃSKI ŁUKASZ 11621km / M30TOPOLA MAŁAOK 
183  BARAŃSKI MARCIN 492421km / M20PIŁAOK 
184  BARAŃSKI PAWEŁ 237721km / M30PIŁAOK 
185  BARAŃSKI PIOTR 336621km / M50POZNAŃNIGHT RUNERSOK 
186 BARAŃSKI PIOTR498221km / M30PRUSZCZ GDAŃSKIOK 
187  BARBOUKOV ALEXANDRE 401021km / M30POZNAŃTSUBAKI / AK RALYLANDOK 
188 BARCIKOWSKA-KMIEĆ BEATA226521km / K40MALBORKOK 
189 BARCIKOWSKA-BIELSKA EWA237821km / K30ELBLĄGOK  
190 BARCZAK BARTŁOMIEJ360821km / M20GNIEWKOWOOK 
191 BARCZAK PAWEŁ220821km / M30KROBIAANIRO RUN TEAMOK 
192  BARCZAK TOMASZ 273921km / M40BYDGOSZCZOK 
193  BARDECKA AGNIESZKA 332921km / K40ŁOMIANKIOK 
194  BARDO JOANNA 237921km / K30KRAKÓWOK 
195  BAREŁA BARTOSZ 610821km / M30GDYNIACARDERAOK 
196  BAREŁA RAFAŁ 195521km / M40RUMIAPARKRUN RUMIAOK 
197  BAREŁKOWSKA KATARZYNA 385421km / K40POZNAŃNIGHT RUNNERSOK 
198  BARGAŃSKA JUSTYNA 8051/3SD / BYTÓWOKZmiana3 
199  BARGIEŁA PAWEŁ 133521km / M30DĄBROWA GÓRNICZAOK 
200  BARNAŚ AGATA 93421km / K30MALBORKGRUPA MABORKOK 
201  BARNAŚ KRZYSZTOF 116721km / M30MALBORKGRUPA MALBORKOK 
202 BARSKI BARTŁOMIEJ519321km / M30BORKOWOVISITGDANSKOK 
203 BARSZCZ EDYTA519421km / K20RADOMOK 
204 BARSZCZEWSKA MAŁGORZATA300721km / K40ŚWINOUJŚCIEOK 
205 BARSZCZEWSKI STANISŁAW300821km / M40ŚWINOUJŚCIEOK 
206  BARTCZAK ARKADIUSZ 239721km / M40GRYFINOOK 
207 BARTKOWIAK JUSTYNA108421km / K20GDYNIAOK  
208 BARTKOWIAK MICHAŁ50021km / M30GDYNIATRÓJMIEJSKIE PYRYOK 
209 BARTKOWSKI MACIEJ288321km / M50SKOTNIKRUNNING TETISOK 
210  BARTKOWSKI MAREK 519521km / M40WARSZAWAENDURE TEAMOK 
211 BARTNIK AGA64621km / K40GDYNIAOK 
212 BARTNIK ŁUKASZ60421km / M40GDYNIAOK 
213  BARTOSIEWICZ DARIUSZ 56221km / M50SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
214  BARTOSIK MACIEJ 551221km / M30BARLINEKOK 
215  BARTOSIK TOMASZ 300921km / M20WARSZAWALEGIA RUN CLUBOK 
216  BARTOSINSKI PIOTR 126921km / M50SZCZECINRAZ SZCZECINOK 
217  BARUCHA ROBERT 691121km / M50KIELCEOK 
218 BARWIKOWSKA BOGUSLAWA19521km / K40SOLEC KUJAWSKIOK 
219  BARWINEK ROBERT 195621km / M30KIELCEBIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
220  BARZYCKA SYLWIA 175921km / K30WROCŁAWWROCŁAW MARATHON TEAM / CS RUNNING TEAMOK  
221  BASARA AGNIESZKA 14421km / K40SZCZECINOK 
222 BASMAT LIDA353021km / K20KYIVNIKE+RUN CLUBOK 
223 BASSA ADRIAN621721km / M20CHOJNICEOK 
224 BATRAK NATALIA2121km / K30OK  
225  BAUMGART MATEUSZ 506621km / M20SWARZĘDZNIGHT RUNNERSOK 
226 BAUTEMBACH KRZYSZTOF253521km / M40REDAOK  
227 BAUTEMBACH-KOBERDA PAULINA519621km / K30GDYNIAOK 
228 BĄCIK ARLETA21721km / K40BRODNICA19760419OK 
229 BĄCZEK MACIEJ582221km / M30KOWALEOK 
230 BĄCZEK WOJTEK8039/1SMIX / REDAOKZmiana1 
231 BĄCZEK ZBIGNIEW630721km / M40GDYNIAARKA GDYNIAOK  
232 BĄCZKIEWICZ KASPER301021km / M20KNURÓWOK 
233  BĄK AGNIESZKA 365621km / K40SWARZĘDZOKEY...OK 
234  BĄK EMILIA 519721km / K20KOZIEGŁOWYOK 
235 BĄK HALSZKA368621km / K30POZNAŃWYDZIAŁ ANGLISTYKI UAMOK 
236  BĄK MARCIN 91821km / M30TCZEWOK 
237 BĄKIEWICZ ARTUR184021km / M20MŁYNIEC PIERWSZYOK 
238 BĄKOWSKA AGNIESZKA8035/2SD / WEJHEROWOOKZmiana2 
239  BĄKOWSKA JOLANTA 395321km / K50WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKOK 
240 BĄKOWSKI MAREK ANTONI401121km / M50WIĘCBORKOK 
241  BĄKOWSKI TADEUSZ 184121km / M50ROKOCINOK 
242  BĄTKIEWICZ BOGUSŁAW 410421km / M50PŁOTYOK 
243 BĄTKIEWICZ JOANNA410521km / K20GDAŃSKOK 
244  BEBYN MAREK 577421km / M20OSIELSKOOK 
245 BECK TOMASZ621821km / M20SIEMIANICEMMA CZARNIOK 
246  BECKER WIOLETTA 104321km / K40LĘBORKFARM FRITES POLANDOK 
247  BEDER GRZEGORZ 65421km / M30NOWY TOMYŚLOK  
248  BEDNARCZYK ARKADIUSZ 697721km / M40GDYNIAJKLA JAWOR/TRIDEAOK 
249  BEDNARCZYK PRZEMYSŁAW 401221km / M30GRUDZIĄDZDAJERADEOK 
250 BEDNARCZYK TOMASZ86821km / M30GDYNIAOK  
251 BEDNAREK AGNIESZKA621921km / K30ZBLEWOOK 
252  BEDNAREK KRZYSZTOF 7121km / M50GDYNIASPORTEVOOK 
253  BEDNAREK MARTA 133621km / K40WTELNOOK 
254  BEDNARSKA ANNA 562921km / K30POZNAŃOK 
255  BEDNARSKA EDYTA 301121km / K40GDYNIABYLE DO PRZODU :)OK 
256  BEDNARSKA MARTA 597121km / K40GDAŃSKOK 
257 BEDNARSKA RENATA8032/3SMIX / WĄGROWIECOKZmiana3 
258  BEDNARSKI MARCIN 235821km / M50GDAŃSKOK 
259 BEDNARSKI MARCIN512821km / M40GDAŃSKNORDEA CAPITAL MARKETSOK 
260  BEDNARSKI MIROSŁAW 195721km / M40WĄGROWIECWATAHAOK 
261  BEDNARZ KATARZYNA 363921km / K40KOŁOBRZEGOK 
262  BEGER DAGMARA 73321km / K40GDAŃSKPADŁ NA RYJ TEAMOK 
263  BEHMKE BARTŁOMIEJ 251821km / M40GDYNIAOK 
264  BEJGIER EDMUND 545321km / M50OSIELSKOBIEGAM Z DĘBAMI OSIELSKOOK 
265  BEJM MACIEK 116821km / M30GDYNIAV.SHIPSOK 
266  BEJNAR-BEJNAROWICZ AGNIESZKA 420321km / K30WARSZAWAOK 
267 BELCHIKOV PAVEL640721km / M30KALININGRADAMBERMANOK 
268  BELOF JAROSŁAW 168421km / M30POLKOWICEOK 
269  BELTER SŁAWOMIR 395421km / M20GOŁAŃCZ1990OK 
270  BEMBEN DARIUSZ 161921km / M40GDYNIAOK 
271 BENDIG MICHAŁ597221km / M20STAROGARD GDAŃSKIOK 
272  BENDYK ELŻBIETA 537721km / K50ELBLĄGELATEAMOK 
273 BENKOWSKA ANNA70421km / K20GDAŃSKOK  
274 BENVENUTI PAOLO488321km / M50AUDERGHEMPAAVO NURMIOK 
275  BERGMANN ARKADIUSZ 242321km / M40ŁĘŻYCEOK 
276  BERGMANN EWA 242421km / K40ŁĘŻYCEOK 
277  BERK TOMASZ 589221km / M30MALBORKOK 
278 BERNAS ILONA706421km / K30WARSZAWA  
279 BERNATOWICZ KAROL70121km / M20GDYNIAOK 
280 BERNISZ MAGDALENA506721km / K20GDAŃSKOK  
281 BESPALOV OLEG410621km / M30KALININGRADAMBERMANOK 
282  BESSARABA JAGODA 172521km / K20WARSZAWAOK 
283 BESSARABA SŁAWOMIR164321km / M40WARSZAWAOK 
284  BESZTAK PIOTR 231821km / M30LUBINOK 
285  BETHKE SLAWOMIR 560221km / M20BYDGOSZCZBIKEBOYS.PL CADMARIO TEAMOK 
286 BETKA FILIP585121km / M20GDYNIAOK  
287  BĘDZIAK ANNA 39021km / K30GDYNIAOK 
288  BĘDŹKOWSKI MAREK 116921km / M50OSTROŁĘKABIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAOK 
289 BIALY JOANNA351621km / K30BYDGOSZCZOK 
290  BIAŁA BEATA 195821km / K50GDAŃSKOK 
291  BIAŁAS ADAM 434121km / M20STRZYŻOWICEGRUPA BIEGOWA 65OK 
292  BIAŁASZEWSKI PIOTR 492521km / M30GDYNIATRÓJWIZJAOK 
293  BIAŁECKI GABRIEL 519821km / M30WARSZAWAOK 
294 BIAŁECKI SEBASTIAN382621km / M30BARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGAOK 
295 BIAŁEK JAROSŁAW17521km / M40OLSZTYNOK 
296 BIAŁEK PIOTR17421km / M40OLSZTYNOK 
297 BIAŁKO MIKOŁAJ694221km / M30SOPOTOK 
298  BIAŁKOWSKI MARCIN 59121km / M40GDYNIAHOSSA TEAMOK 
299  BIAŁOBRZESKI MICHAŁ 235921km / M40WARSZAWAPKO BPOK 
300  BIAŁOWĄS ARTUR 547821km / M40KRAKÓWOK 
301  BIAŁOWĄS BARBARA 547921km / K40KRAKÓWOK 
302 BIAŁY JAROSŁAW279721km / M40GDYNIAOK 
303  BIAŁY PAWEŁ 519921km / M30GDYNIAO CO BIEGA?OK 
304 BIAŁY SZYMON333021km / M30BYDGOSZCZOK 
305  BIANEK MICHAŁ 658921km / M20GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOOK  
306  BIEDRZYCKI KRZYSZTOF 269721km / M40KOŁOBRZEGCW FANZAOK 
307 BIEGAŁA MAREK520021km / M30GDAŃSKBIKE U UPOK 
308 BIEGAŃSKI PIOTR357121km / M20BYDGOSZCZFIZJOMED BYDGOSZCZOK  
309 BIEL MARCIN537821km / M40POGÓRZENAVIGIUM RUNNERSOK  
310 BIELAŃSKI MICHAŁ614421km / M30RUMIAM&M TEAMOK 
311  BIELEC KAROL 610921km / M30NOWY DWÓR MAZOWIECKIROZBIEGAMY NOWY DWÓROK 
312  BIELECKA DARIA 26321km / K30SŁUPSKOK 
313 BIELECKA MARTYNA8013/2SMIX / GDAŃSKOKZmiana2 
314 BIELECKI MATEUSZ26221km / M30SŁUPSKOK 
315  BIELECKI TADEUSZ 57121km / M40RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIAOK 
316 BIELENICA BEATA661121km / K30WYDMINYBBL WYDMINYOK 
317 BIELIŃSKI ALEKSANDER8021/1SM / GDYNIAOKZmiana1 
318 BIELIŃSKI MACIEJ172621km / M30GDYNIAOK 
319 BIELIŃSKI PIOTR707321km / M40KARTUZYWAWIEWSKI COACHING  
320 BIELIŃSKI TOMASZ444821km / M30GDAŃSKSANBAOOK 
321  BIELKOWSKI WOJCIECH 345921km / M40PŁOCKCOKERUNNERSOK 
322 BIELSKA JUSTYNA8028/3SMIX / NOWOGARDOKZmiana3 
323  BIELSKI MICHAŁ 180121km / M30BIAŁYSTOKOK 
324 BIELSKI SEBASTIAN8028/1SMIX / NOWOGARDOKZmiana1 
325 BIELSKI WOJCIECH8028/2SMIX / MIERZYNOKZmiana2 
326  BIENIAS GRZESIEK 587521km / M30WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK 
327  BIENIAS KONRAD 195921km / M20PŁOCKOK 
328  BIENIAS PAULINA 8042/1SMIX / OZORKÓWOKZmiana1 
329 BIENIECKI TOMASZ301221km / M30GDAŃSKOK 
330  BIENIEK ARKADIUSZ 234121km / M30GDAŃSKOK 
331  BIEŃKOWSKI CARLO 498321km / M20WARSZAWAOK 
332  BIERNACKI ANDRZEJ 301321km / M40MOSTKOWOTEAMOCHAL/EPIDEMIASPORTU.PLOK 
333  BIERNACKI DARIUSZ 75821km / M40OLSZTYNOK