Zawody obsługuje firma Datasport

IV Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur
Piotrków Trybunalski, 22 czerwca 2018 r.


Liczba zawodników : 889
Odebrało numery: 729

Liczba opłaconych zawodników: 771
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMCZYK KATARZYNA 5km / K40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOL OK  
2  ADAMCZYK LUCYNA  21km / K50KIELCESKRZYDLACI DZIECIOMPOLPOL OK  
3  ADAMCZYK RADOSŁAW 8821km / M30GŁOWNOKS GŁOWNO W BIEGUPOLPOLOKOK 
4 ADAMIEC DARIUSZ68421km / M40ŁÓDŹPOLPOL  
5  ADAMIK MAŁGORZATA 66321km / K30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIDRUŻYNA LAURYPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
6  AGACIAK DANIEL 9921km / M30SIERADZRAJSPORT ACTIVEPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
7 AMROZIK EWELINA8965km / K30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
8  ANDRZEJCZAK MACIEJ 45321km / M40ŚREMPGO BIEGAPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
9  ANTCZAK SZYMON  21km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKI25 BATALION DOWODZENIA TOMASZÓW MAZ.POLPOL OK  
10  ANTOSIAK ANNA 57521km / K30BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
11  ANTOSIEWICZ ROBERT 64921km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIANTEK TEAMPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
12  ANTOSZCZYK MARLENA 4021km / K30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIDRUŻYNA LAURYPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
13  BAGNOWSKI LESZEK 45421km / M30BEŁCHATÓWPOLPOLOKOK 
14 BAGROWSKI MATEUSZ9321km / M30PABIANICEPOLPOLOKOK 
15  BALCERZAK MARTYNA 19521km / K20ZDUŃSKA WOLAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
16  BALCZERCZYK MAREK 10621km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKITIME4RUNNINGPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
17  BALCZERCZYK DAWID 8095km / M20TOMASZÓW MAZOWIECKIKS PILICAPOLPOLOKOK 
18  BANASIAK DAMIAN 8435km / M30BEŁCHATÓWEPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆ!POLPOLOKOK  
19  BANASIAK PIOTR 17721km / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
20  BANASZCZYK JAKUB 15921km / M20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOK 
21  BANASZKIEWICZ ARKADIUSZ  21km / M30ŁÓDŹPOLPOL OKPolicja  
22 BANDEL ADAM69621km / M30ŁÓDŹPOLPOL DruzynaLaury 
23  BARANOWSKI KAMIL 16121km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOKLekarz  
24  BARASIŃSKI TOMASZ 11321km / M40BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
25  BARCZAK ALINA 36421km / K40ZŁOTÓWPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
26  BARCZAK KATARZYNA 53321km / K40MILEJÓWCOOPER STANDARD PIOTRKOWPOLPOLOKOK 
27  BARCZAK RAFAŁ 36321km / M40ZŁOTÓWKPP ZŁOTÓWPOLPOLOKOKPolicja DruzynaLaury 
28  BARCZAK TOMASZ 53521km / M40MILEJÓWRUN TEAM MILEJÓWPOLPOLOKOK  
29 BAROS GRZEGORZ69821km / M50ZYTNIÓWPOLPOL  
30 BAROS ZDZISŁAWA69721km / K50ŻYTNIÓWFALSTART RUDNIKIPOLPOL  
31 BARTOS PIOTR8155km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOL  
32  BARTOSZEK MIŁOSZ 8995km / M20PABIANICE4U RUNPOLPOLOKOK 
33  BĄK MICHAŁ 66221km / M30CHEŁMCEDRUKARNIA DAP KIELCE/BBL STRAWCZYNPOLPOLOKOK 
34  BĄKIEWICZ MARIUSZ 6121km / M20GAJKOWICEPOLPOLOKOK  
35  BĄKOWICZ KRZYSZTOF 32221km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKITRI AKTYWNY PIOTRKÓWPOLPOLOKOK 
36  BEDNARSKI TOMASZ 42721km / M40ŁÓDŹBEAUTY SPORTPOLPOLOKOK  
37  BEHOUNEK LESZEK 57921km / M50ZAKOPANETOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEPOLPOLOKOK 
38  BEHOUNEK MAGDALENA 8955km / K30ZAKOPANET.G. SOKÓŁ ZAKOPANEPOLPOLOKOK 
39  BEŁDOWSKI SŁAWOMIR 58121km / M50PIOTRKÓW TRYBUNALSKIFUDU&CO. SPORT TEAMPOLPOLOKOK 
40  BERENT TOMASZ 8555km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOK 
41  BERESKA ARTUR 2421km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIJA SAMPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
42  BERNACKI SEBASTIAN 60921km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINAPOLPOLOKOKDruzynaLaury Endorfina 
43 BERNAT SYLWIA4821km / K30BIELSKO-BIAŁAFITNESS WORLDPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
44 BIAŁAS KRZYSZTOF32121km / M50OPOCZNOLKS FENIKS OPOCZNOPOLPOLOKOK 
45  BIEGANOWSKI KRZYSZTOF 14821km / M30SMARDZEWICEPOLPOLOKOK 
46  BIELECKA DOROTA 18121km / K40KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLPOLOKOK  
47  BIELECKA EDYTA 8345km / K40SULEJÓWPIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINAPOLPOLOKOK 
48  BIELECKA URSZULA 8335km / K20SULEJÓWPIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINAPOLPOLOKOK 
49  BIELECKI EMIL 13121km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINAPOLPOLOKOKEndorfina 
50  BIELECKI TOMASZ 5221km / M40SULEJÓWPIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINAPOLPOLOKOKEndorfina 
 Dwukrotny zdobywca pucharu Piotrowskiego Klub Biegacza Endorfina zawsze gorąco dopingowany przez rodzinę :)
51  BIELINSKA ALEKSANDRA 8925km / K30ROZPRZAPOLPOLOKOK 
52  BIENIEK DAMIAN 31821km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKITRI AKTYWNY PIOTRKÓWPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
53  BIENIEK DOROTA 3621km / K20PIOTRKÓW TRYBUNALSKITRI AKTYWNY PIOTRKÓWPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
54  BIENIEK DOROTA 9095km / K20PIOTRKÓW TRYBUNALSKITRI AKTYWNY PIOTRKÓWPOLPOLOKOK 
55 BIERNACKA MARIA69321km / K20ŁÓDŹPOLPOL  
56  BIJOCH JAKUB 7321km / M30WOLBÓRZPOLPOLOKOK 
57  BIJOCH WŁODZIMIERZ 8021km / M50PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOK 
 Ukończenie 2 maratonów, ukończone 2 półmaratony w tym piotrkowski półmaraton
58 BIK MIŁOSZ279921km / M30CZĘSTOCHOWAPOLPOL  
59  BISTUŁA ARTUR 28721km / M20PABIANICEPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
60  BLANK EMIL 5721km / M20ALICE SPRINGSGAFAAUSAUSOKOK 
61  BLUSZCZ KATARZYNA 56621km / K30BEŁCHATÓWTOM FIT CENTERPOLPOLOKOKStrazak 
62 BŁACHOWICZ SZYMON67921km / M20KAMIEŃSKAKTYWNI KAMIEŃSKPOLPOL  
63  BŁASZCZYK BARTŁOMIEJ 65321km / M30ŁÓDŹSUPER TEAMPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
64  BŁASZCZYK RAFAŁ 20321km / M40SIERADZSIERADZBIEGA.PLPOLPOLOKOK  
65  BŁOŃSKI MICHAŁ 22321km / M30WŁODZIMIERZÓWMORS-TEAMPOLPOLOKOKNauczyciel 
66  BOBEFF ARTUR 20521km / M50ŁÓDŹPOLPOLOKOKLekarz 
67  BOBRAS ARKADIUSZ 55021km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOK 
68  BODANKA PIOTR 37521km / M30NIEZNANICEFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
69  BOHDANOWICZ KRYSTIAN 56221km / M30ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLPOLOKOK 
70  BOMBEL MARCIN 1321km / M40TRZEMESZNOPOLPOLOKOK 
71  BONOWICZ JAKUB 30521km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOK  
72  BORAS JAN 28021km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOK 
73  BORAS KATARZYNA 8355km / K50PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOK 
74  BORKOWSKA NATALIA 5321km / K20TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOKOK 
75  BORKOWSKI PAWEŁ 44221km / M40WARSZAWAINNOGY RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
76  BORKOWSKI RADOSŁAW 3321km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOKOK 
77  BORZUTA JAROSŁAW 57721km / M40WĄWAŁPOLPOLOKOK 
78  BOŻEK ŁUKASZ  21km / M30KARWIANYKARWIANYPOLPOL OK  
79  BRAUN PAWEŁ 8515km / M20BEŁCHATÓWEPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆ!POLPOLOKOK  
80  BRAUNCAJS TOMASZ 50721km / M40PABIANICET-MOBILE RUNNING TEAMPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
81  BREJNAK RYSZARD 49121km / M50ŻAKOWICEPOLPOLOKOK 
82  BRODA URBAN 28621km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKICAREFREE CHELSEAPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
83  BRONOWSKI SEWERYN 9521km / M40GORZKOWICEPOLPOLOKOK 
84  BRÓZDA MARCIN 38921km / M40SULEJÓWPOLPOLOKOK 
85  BRYŁA ALEKSANDRA 52921km / K20LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOKOKNauczyciel 
86  BRYŁA JAROSŁAW 17821km / M20LUBLINIECPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
87  BRZESKI ARKADIUSZ 29421km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOK 
88  BRZOZOWSKI MICHAŁ 6921km / M40ŁÓDŹPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
89  BUKO MARIUSZ 43221km / M40ŚREMPGO BIEGAPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
90  BUKOWSKA MARTA 33921km / K20TOMASZÓW MAZOWIECKIMORENA CZOŁOWAPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
91  BURCZYŃSKI KAROL 8985km / M20RĘKORAJWATAHAPOLPOLOKOK 
92  BURDKA PIOTR 9021km / M40BRZEZINYKW PSP ŁÓDŹPOLPOLOKOKStrazak 
93  CANDER KATARZYNA 4521km / K30MOSZCZENICATRI AKTYWNY PIOTRKÓWPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
94  CANDER MACIEJ 8185km / M30MOSZCZENICAPOLPOLOKOK 
95  CELEJ KRZYSZTOF 16021km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOK 
96 CERANKA ROMAN 8405km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIDRUŻYNA LAURYPOLPOLOKOK 
97  CHMAL ROBERT 14621km / M30TROJANÓWPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
98  CHODAKOWSKI RAFAŁ 16621km / M40ĆMIELÓWPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
99  CHODAKOWSKI KACPER 8505km / M20ĆMIELÓWPOLPOLOKOK 
100  CHOJA SŁAWOMIR 20621km / M50PONIATÓWTOM FIT CENTERPOLPOLOKOK 
101  CHROMIŃSKI GRZEGORZ 35621km / M50ŁÓDŹCUDIMPOLPOLOKOK 
102  CHRUŚCIEL MARTA 8385km / K30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
103  CHRUŚCIEL PIOTR 52721km / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
104  CHRZĄSTEK ALICJA 12121km / K20KIELCEWKURW_TEAMPOLPOLOKOK 
105  CHRZĄSZCZ JAROSŁAW  21km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKICHRZĄSZCZYKI 4POLPOL OK  
106  CHYROWSKA ANNA 8295km / K20POZNAŃTRIGAR.PLPOLPOLOKOK  
107  CIECIURA BARTOSZ 3221km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOK  
108  CIESIELSKA MARTYNA 27921km / K30PIOTRKÓW TRYBUNALSKITRI AKTYWNY PIOTRKÓWPOLPOLOKOK  
109  CIEŚLIK MARCIN 22021km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPZU SPORT TEAMPOLPOLOKOK 
110  CIEŚLIK MICHAŁ 34921km / M30BEŁCHATÓWDRUŻYNA PIERŚCIENIAPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
111  CROZIER AGNIESZKA  5km / K40INOWŁÓDZPOLPOL OK  
112  CROZIER JOHN 31421km / M40INOWŁÓDZPOLPOLOKOKNauczyciel 
113  CUPER KATARZYNA 59321km / K20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIKS POLANIKPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
114  CYBART ARTUR 1721km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOK 
115  CZAPLA TOMASZ 34321km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
116  CZAPLA WŁODZIMIERZ 62521km / M40KAMIEŃSKPOLPOLOKOKPolicja DruzynaLaury 
117  CZERWIŃSKI MICHAŁ 17521km / M30WOLA MAKOWSKAARTOM TEAMPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
118  CZUBA KRZYSZTOF 23921km / M40OZORKÓWCHUDE PSYPOLPOLOKOK  
119  CZUBIŃSKI MAREK 44321km / M60ŁÓDŹPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
120  CZUMA ANETA 65821km / K20ŁÓDŹROSSBIEGANIPOLPOLOKOKDruzynaLaury 
121  CZYŻEWSKA AGNIESZKA  21km / K30CZĘSTOCHOWANGB KŁOBUCK/KPP LUBLINIECPOLPOL OKPolicja