Zawody obsługuje firma DATASPORT
naglowek
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
MAŁŻEŃSTWA - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 508
Odebrało numery: 391

Liczba opłaconych zawodników: 432
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMCZAK JOANNA  K30PAWŁOWICE---   
2  ADAMCZAK TOMASZ   M30PAWŁOWICE   
3  ADAMSKI RAFAŁ 257 M50WROCŁAWOK 
4  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 73 M40KRAKÓWOK 
5  ANDRZEJCZAK ANETA 184 K30BOREK---OK 
6 ANTONISZYN DARIUSZ89 M50SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUOK  
7  BAGIŃSKA ANNA 399 K20SOBÓTKAKB SOBÓTKAOK 
8  BAJEWSKA WIOLETTA 13 K40KSIĘGINICEKSIĘGINICE BIEGAJĄ :))OK 
9  BALA WITOLD 44 M60ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK60lat 
10 BANDROWICZ - BURMISTRZ PRUSICE IGOR1 M40PRUSICEATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
11  BAŃKA JAN 52 M70CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYOK60lat 
12  BAŃSKI SEBASTIAN 351 M20KAMIENNA GÓRASUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOK  
13  BARAN MARTA 113 K30ŻMIGRÓDOK 
14  BARCZAK KAŚKA 80 K30TRZEBNICAOK 
15  BARTOSZEWSKI GRZEGORZ 312 M40DŁUGOŁĘKALITWIN TRIATHLON TEAMOK 
16  BARTOSZEWSKA KATARZYNA 300 K30DŁUGOŁĘKAOK 
17  BEDNARCZYK WIESŁAW   M60BRZEGKOTWICA BRZEG 60lat  
18  BEKACZ STANISŁAW 50 M50WIŃSKOSTART ŚCINAWAOK 
19  BERESTECKI PATRYK 341 M20STRZEGOMOSP STRZEGOMOK 
20 BĘBENEK DOMINIK433 M20WROCŁAW  
21  BIELAWSKI JAN 95 M50ŚCINAWASTART ŚCINAWAOK 
22 BIEŃCZAK ŁUKASZ65 M30DĄBCZEOK 
23  BIERNAT MATEUSZ 292 M30KATOWICEOK 
24  BINKIEWICZ-KOWALCZYK AGNIESZKA   K20OSOLA---   
25  BŁASZCZYK TOMASZ 323 M30GÓRABRAKOK 
26  BOJEK BEATA 203 K40RYDZYNAACTIVE LIFESTYLEOK 
27  BOJEK ŁUKASZ 166 M30RYDZYNAACTIVE LIFESTYLEOK 
28  BONCZAROWSKI SEBASTIAN 260 M30TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAOK 
29  BORKOWSKI PAWEŁ 33 M30SZCZAWNO-ZDRÓJRONAL RUN POLSKAOK 
30  BRZEZIŃSKA ANITA 106 K20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
31  BUCA MAREK 226 M40ZAWONIAOK 
32  BUCKI PRZEMYSŁAW 290 M30SZCZODREOK  
33  BUJAKIEWICZ JACEK 355 M30OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
34 BUL DANIEL425 M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS DŁUGODYSTANSOWIEC KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
35  BURA KRYSTIAN   M30LESZNOA∞Z TEAM   
36  BURCHACKI PRZEMYSŁAW 5 M30SKOKOWAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
37  BURKOWSKI STANISŁAW 347 M70ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK60lat 
38  BURYŁO KRZYSZTOF 112 M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
39  BYSTROWSKI RAFAŁ 88 M40KROTOSZYNKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAOK 
40  CHATYS MATEUSZ 220 M20OBORNIKI ŚLOBORYGENIOK 
41  CHLEBOWSKI MARCIN 419 M30KOBYLIN-------OK 
42  CHŁĄDZYŃSKI PIOTR 287 M40WROCŁAWOLD BOXING CLUBOK 
43  CHOJNACKI RYSZARD 104 M70WROCŁAWWKB PIAST WROCLAWOK60lat  
44  CHOLEWA ADRIAN 207 M20TWARDOGÓRAOK 
45  CHRĄCHOL KRZYSZTOF 76 M30SKOKOWAOK 
46  CICHA HANNA 46 K40RAWICZCYTRYNÓWKA TEAMOK 
47  CICHOCKI MAREK 156 M30CZERWONAWODAOK 
48  CIELIŃSKA-SIDOROWICZ MAŁGORZATA 266 K30ŚRODA ŚLĄSKA---OK 
49  CIEŚLA ANNA 237 K30ŻMIGRÓDOK60lat 
50  CIOŁEK KATARZYNA   K30GNIECHOWICE---   
51  CIOSEK MACIEJ   M20TRZEBNICA   
52  CYBULSKI MARIUSZ   M40JELCZ-LASKOWICESAINT-GOBAIN SQUAD , BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA , @BIEGAJZMANKIEM   
53  CZAJA MACIEJ 36 M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
54  CZAJA MAŁGORZATA 35 K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
55  CZECHLIK PRZEMYSŁAW 411 M20WROCŁAW-------OK 
56  CZERWIŃSKA KATARZYNA 200 K40SIEMIANICEOBORYGENIOK