Zawody obsługuje firma Datasport

7. Mróz Śrem Półmaraton
Śrem, 17 czerwca 2018 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 705
Odebrało numery: 603

Liczba opłaconych zawodników: 610
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAM JAN 10332km / M12NOCHOWOMOS ŚREMOK  
2  ADAMCZAK MAREK 374OPEN / M40PLEWISKAOK 
3  ADAMCZAK MATEUSZ 365OPEN / M20ŚREMOKGmina 
4  ADAMCZAK ZBIGNIEW 353OPEN / M30SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYOK 
5  ADAMIAK DAWID 344OPEN / M20ŚREMOKGmina 
6  ADAMIAK ŁUKASZ 55OPEN / M20ŚREMOKGmina 
7  AKUSZEWSKA AGATA 449OPEN / K50PUSZCZYKOWOOK 
8  ALEKSANDROWICZ MACIEJ 186OPEN / M30WSCHOWAOK 
9  ALEKSANDROWICZ PIOTR 404OPEN / POZNAŃUNILEVER POZNAŃOK 
10  ANDRZEJAK BARTŁOMIEJ 386OPEN / M40PUSZCZYKOWOBART TEAMOK 
11  ANDRZEJCZAK FILIP 333OPEN / M20WRZEŚNIATATIANA TEAMOK 
12  ANDRZEJCZAK PAULINA 10252km / K15KSIĄŻ WIELKOPOLSKIOK  
13 ANDRZEJCZAK PAULINA10602km / K15CHRZĄSTOWO  
14  ARTUR NOGŁY 433OPEN / M40KOZYOK 
15 BACHORZ AGNIESZKA104OPEN / K30KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOK 
16  BAGIŃSKA PAULINA 493OPEN / K30LESZNOOK 
17  BAGIŃSKI KRZYSZTOF 494OPEN / M30RYDZYNAOK 
18  BANASZAK DOMINIK 268OPEN / M30POZNAŃOK  
19  BANASZCZAK IZABELA 377OPEN / K30KOŚCIANOK 
20 BANAŚ DANIEL581OPEN / M30POZNAŃ  
21  BARANIECKI ZBIGNIEW 225OPEN / M60POZNAŃBRYLANT KÓRNIKOK 
22  BARAŃSKI ARKADIUSZ 300OPEN / M50KSIĄŻ WIELKOPOLSKIOK 
23  BARCZAK KLAUDIA  OPEN / K20DOLSK   
24  BAREŁKOWSKA KATARZYNA 92OPEN / K40POZNAŃNIGHT RUNNERSOK 
25  BARTKOWIAK GRZEGORZ 130OPEN / M50POZNAŃTKKF MPK POZNAŃOK 
26  BARTKOWIAK MAREK 64OPEN / M30ŚREMBEST TEAM ŚREMOKGmina 
27  BARTKOWIAK RAFAŁ 286OPEN / M40BYDGOSZCZOK 
28  BARTKOWIAK SYLWIA 283OPEN / K30ŚREMBEST TEAM ŚREMOKGmina 
29  BARTKOWIAK SYLWIA 10302km / K12DOLSKMOS ŚREMOK  
30  BARTKOWIAK WIKTORIA 10292km / K12DOLSKMOS ŚREMOK  
31  BARTOSZEK PAWEŁ 172OPEN / M30ZALASEWOOK 
32  BARTZ MAKSYMILIAN 10162km / M12ŚREMMOS ŚREMOK  
33 BASIŃSKI ŁUKASZ568OPEN / M40POZNAŃZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM  
34 BAZIÓR TADEUSZ587OPEN / M20ŚREMRUNNER`S POWER Gmina 
35 BEMBALSKI ŁUKASZ10592km / M18LESZNOLESZCZYŃSKA AKADEMIA BIEGANIA  
36  BERWID JAKUB 82OPEN / M30ŚREMDRAKAN JAKUB BERWIDOK  
37  BIELEŃ BARTOSZ 293OPEN / M30LUBOŃLUCKY LUZERSOK 
38  BINKOWSKI KRZYSZTOF 336OPEN / M40LUBIŃOK 
39  BISKUP ŁUKASZ 536OPEN / M40ZANIEMYŚLMRÓZ TEAMOK 
40  BISKUP MACIEJ 60OPEN / M40BOREK WLKPMRÓZ TEAMOK 
41  BŁOCH PAWEŁ 435OPEN / M30ŚREMRUNNER`S POWEROKGmina 
42  BOBROWSKI BOGUSZ 457OPEN / M20WŁOCŁAWEKOK 
43  BOGDZIEWICZ BŁAŻEJ 232OPEN / M40POZNAŃOK 
44  BONDARUK ADAM 519OPEN / M40HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAOK 
45  BOROWCZYK MARCIN 175OPEN / M40KOŹMIN WIELKOPOLSKIMRÓZ TEAMOK 
46  BORYSEWICZ WIKTOR 282OPEN / M20WYRZEKALOFT TEAM EXTREMEOKGmina 
47  BOSY DANIEL 480OPEN / M20KOŚCIANLKS SANA KOŚCIANOK 
48  BROMBEREK ALEKSANDER 366OPEN / M30POZNAŃDRUŻYNA MAXAOK 
49  BRONIARZ ŁUKASZ 413OPEN / M30ŚREMOSZ KACZMAREK ŚREMOKGmina 
50  BRONIARZ ROBERT 122OPEN / M40POZNAŃOK 
51  BUDZICZ PAWEL 245OPEN / M30KRZYSZKOWOOK 
52  BUDZISZEWSKA SANDRA 144OPEN / K20WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAOK 
53 BUJAK MICHAŁ501OPEN / M40POZNAŃOK 
54  BUKO MARIUSZ 355OPEN / M40ŚREMODLEWNIA ŻELIWA `ŚREM` S.A.OKGmina 
55  BUKOWIECKI JAKUB 10542km / M15KSIĄŻ WIELKOPOLSKIOK 
56  BURKIEWICZ ŁUKASZ 409OPEN / M40PUDLISZKIOK 
57  BURKOWSKI JAREK  OPEN / M40LESZNO   
58  CEGIEŁKA DAWID 77OPEN / M30ŚREMKS BACHMATYOKGmina 
59  CEJZA PRZEMYSŁAW 356OPEN / M30KOŚCIANKCEK RUN TEAMOK 
60  CEMPLA BARTŁOMIEJ 530OPEN / M40ŚREMOKGmina 
61  CHABROS KAROLINA 546OPEN / K30POZNAŃSKLEP BIEGACZAOK 
62  CHALCIŃSKA IZABELA 179OPEN / K40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
63  CHOJNIAK WIESŁAW 306OPEN / M40POZNAŃOK 
64  CHUDY BARTEK 277OPEN / M20GOSTYŃPARKRUN GOSTYŃOK 
65  CHUDY JAROSŁAW 294OPEN / M30POBIEDZISKAGRUPA INTERGENOK 
66 CHUDZICH MICHAŁ588OPEN / M40ŚREM Gmina 
67 CHUDZIŃSKI TOMASZ498OPEN / M40ŚREMOKGmina 
68 CICHARSKA JOANNA10492km / K18ŚREMOK 
69 CICHARSKI JAKUB10502km / ŚREMOK 
70 CICHARSKI MICHAŁ10512km / ŚREMOK 
71  CICHOCKI ROBERT 264OPEN / M40PSARSKIEBOSCH SERWIS OLSZEWSKIOKGmina 
72  CICHOWLAS SYLWESTER 187OPEN / M40POZNAŃJEŻYCE BIEGAJĄ/WRD KMP POZNANOK 
73  CIEŚLAK ŁUKASZ 10122km / M18KSIĄŻ WLKPOK  
74  CIEŚLAK PATRYK 189OPEN / M20ŚREMBEL PAESEOKGmina 
75 CIEŚLAK SEBASTIAN87OPEN / M30ŚREMBEL PAESEOKGmina 
76  CYBUŁKA MARIUSZ 499OPEN / M30GRODZISK WIELKOPOLSKISTAŚ BIEGAOK 
77  CYRULIK KAROL 351OPEN / M40ZŁOTNIKIVELOCITYOK 
78  CZAMAŃSKI ZBIGNIEW 132OPEN / M40KROBIAOK 
79 CZEKAŁA ANNA570OPEN / K40ŚREMBOKS ŚREM Gmina 
80  CZERNIAK HENRYK 571OPEN / M70BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIA  
81 CZUBA ROBERT411OPEN / M50PUSZCZYKOWOORANGE POLSKAOK 
82  ĆWIEK TOMASZ 155OPEN / M30ŚREMOKGmina