Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów
naglowek
Liczba zawodników : 77
Liczba opłaconych zawodników: 54
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  BEDNARSKA JUSTYNA 72NW / OBRAZÓWPOLPOL  
2  BIDAS PAWEŁ 6B/10 / SANDOMIERZSANDOMIERZPOLPOLOK 
3  BIDAS RENATA 7NW / SANDOMIERZSANDOMIERZPOLPOLOK 
4  DOBEK ANNA 54NW / ŚWIĄTNIKIDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
5  EWELINA JUDA 27NW / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
6  GRĘBOWIEC DOMINIKA 44B/10 / SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLPOLOK 
7  GRĘBOWIEC MATEUSZ 41B/10 / SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLPOLOK 
8  GRZEGORZEK ARTUR 70B/10 / KLECZANÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOL  
9  HECIAK ARKADIUSZ 15B/10 / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
10  JASIK JOANNA 23B/10 / SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLPOLOK 
11  JONCA ANNA 9B/10 / SANDOMIERZ🏃🏃🏃❤❤❤POLPOLOK 
12  JONCA KAROLINA 10B/10 / SANDOMIERZ🏃🏃🏃❤❤❤POLPOLOK 
13  JUSTYNIARSKA ANNA 26NW / SANDOMIERZDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
14  KAPUSTA ANNA 74B/10 / SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLPOL  
15  KĘDZIORA ANNA 19NW / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
16  KĘDZIORA KRYSTIAN 60NW / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTA GMINY OBRAZÓWPOLPOLOK 
17  KĘDZIORA MONIKA 56NW / OBRAZÓWDRÓŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
18  KĘDZIORA RAFAŁ 63NW / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
19  KILIAŃSKI CZESŁAW 55NW / SANDOMIERZDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
20  KOKOSZKA ANNA 5B/10 / TARNOBRZEGPOLPOLOK 
21  KORYCIŃSKA NATALIA 34B/10 / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
22  KOZAK AGNIESZKA 4B/10 / TARNOBRZEGPOLPOLOK 
23  KRZEMIŃSKA EWA 29NW / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
24  KRZEMIŃSKI PIOTR 69B/10 / KLECZANÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOL  
25  KULITA ELŻBIETA 42B/10 / SANDOMIERZTAKLUBIĘ SANDOMIERZPOLPOL  
26  KWIATKOWSKA KATARZYNA 43B/10 / DWIKOZYTAKLUBIĘ SANDOMIERZPOLPOL  
27 KWIATKOWSKI WOJCIECH49B/10 / SZCZYTNIKITSA SANDOMIERZ/ OSP SZCZYTNIKIPOLPOL  
28  LEJA MAREK 45B/10 / JAROSŁAWPOLPOLOK 
29  LIPIARZ EWELINA 22B/10 / SANDOMIERZSANDOMIERZPOLPOLOK 
30  LIPIEC BARBARA 59NW / ROŻKIDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
31  ŁABUDZIŃSKA MAJKA 37NW / SANDOMIERZPOLPOLOK 
32  ŁABUDZKI DARIUSZ JACEK 76B/10 / SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLPOLOK 
33  MACIEJSKA EWA 12NW / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
34  MAŁODOBRY ANDRZEJ 3NW / KOLBUSZOWAKKNWPOLPOLOK 
35  MAŁODOBRY WIOLETTA 2NW / KOLBUSZOWAKKNWPOLPOLOK 
36  MINKINA TOMEK 50B/10 / LIPNIKPOLPOL  
37  MODRAS KATARZYNA 68NW / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
38  OLAS MIROSŁAWA 39NW / SANDOMIERZPOLPOLOK 
39  OLEKSAK TOMASZ 32B/10 / NISKOPLANETA NISKOPOLPOLOK 
40  ORŁOWSKA BEATA 36B/10 / STALOWA WOLAPOLPOLOK 
41  ORŁOWSKI WOJCIECH 35B/10 / STALOWA WOLAPOLPOLOK 
42  PAŁACHA ANIA 67B/10 / SANDOMIERZPOLPOL  
43  PATEREK GRZEGORZ 24B/10 / TARNOBRZEGTARNOBRZEGPOLPOL  
44  PAWELEC JUSTYNA 17B/10 / SANDOMIERZPOLPOLOK 
45  PIETRUSZKA NATALIA 20NW / JUGOSZÓW🏃🏃🏃❤❤❤POLPOL  
46  POLIT ANNA 25NW / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
47  PRZEWŁOCKA DOROTA 18NW / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
48  PRZEWŁOCKI TOMASZ 51NW / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
49  REJMAN DOROTA 52NW / TARNOBRZEGUKS SIEDLESZCZANYPOLPOL  
50  ROMANOWA IRENA 14NW / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
51  RYCHLAK - BOŻEK MONIKA 33B/10 / STALOWA WOLASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAPOLPOL  
52  SADOWSKA MARTYNA 61NW / LENARCZYCEDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
53  SŁOMKA KAROLINA 46B/10 / SAMBORZECDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
54  SŁOMKA MAREK 47B/10 / SAMBORZECDRUŻYNA WÓJTAPOLPOL  
55  SMARDZ ANNA 31NW / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
56  SMARDZ MONIKA 13NW / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
57  SOBOŃ EWELINA 21B/10 / SANDOMIERZSANDOMIERZPOLPOLOK 
58  STANISZEWSKA ANNA 28NW / SANDOMIERZDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
59  STROŃSKA AGNIESZKA 48B/10 / TARNOBRZEGBBL TARNOBRZEGPOLPOL  
60  STYGA KRYSTYNA 73NW / KOLBUSZOWAKKNWPOLPOL  
61  SUROWIEC DOMINIKA 62NW / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPNGPNGOK 
62  SZCZUDŁO TERESA 30NW / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
63  SZPINDOR BOGUSIA 58NW / SANDOMIERZDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
64  ŚLEDŹ ANNA 53NW / JUGOSZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOL  
65  TERLECKA AGNIESZKA 77NW / ŚWIĘCICADRUŻYNA WÓJTAPOLPOL  
66  TRĘTOWICZ ALEKSANDRA 71NW / KOLBUSZOWAKKNWPOLPOL  
67  TRĘTOWICZ BEATA 1NW / KOLBUSZOWAKKNWPOLPOLOK 
68  TUTRO MARTA 64NW / SANDOMIERZSANDOMIERZPOLPOL  
69  TWOREK KRZYSZTOF 8NW / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
70  WILCZEWSKA JUSTYNA 57NW / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
71  WOJCIECHOWSKA KATARZYNA 40B/10 / SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLPOL  
72  WÓJCIK ANNA 75NW / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOLOK 
73  WRZESIEŃ JERZY 11B/10 / SANDOMIERZTAKLUBIĘ SANDOMIERZPOLPOLOK 
74  WRZESIEŃ MAŁGORZATA 38NW / SANDOMIERZPOLPOLOK 
75  WRZOSEK JUSTYNA 16B/10 / SANDOMIERZPOLPOLOK 
76  ZIMNICKI ZUZIA 65NW / OBRAZÓWDRUŻYNA WÓJTAPOLPOL  
77  ZIÓŁEK ELŻBIETA 66NW / SANDOMIERZSANDOMIERZPOLPOL