Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyny Straży Granicznej - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 583
Odebrało numery: 630

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMELAK KRZYSZTOF 210OPEN / M40DARŁOWOGRUPA LOTNICZA DARŁOWOPOLPOLOKOKPowiat 
2  ADAMSKI MICHAŁ 528OPEN / M30JASIONKAPOŁUDNIOWĄ POLSKA TEAMPOLPOLOKOKStrazGraniczna 
3 ADRYAN ADAM361OPEN / M40WIELICHOWOSTOP SŁUPSKPOLPOLOKOKSamorząd 
4  ALEKSY MAŁGORZATA 240OPEN / K40TORUŃRUN TORUŃPOLPOLOKOK 
5  ANDRE ANNA 278OPEN / K20KONINANDRE TEAMPOLPOLOKOK 
6  ANDRYSKOWSKI ZDZISŁAW 176OPEN / M40LĘBORKAMATORPOLPOLOKOKSamorząd 
7 ANKUDOWICZ DAMIAN33OPEN / M40ZŁOTÓWZŁOTÓWPOLPOLOKOKSamorząd 
8 ANTONIK ADRIAN582OPEN / M20OSS SGSTRAŻ GRANICZNA RPPOLPOLOKOKStrazGraniczna MSG 
9  ANTOSIAK GRZEGORZ 445OPEN / M20SŁUPSKDECATHLON SŁUPSKPOLPOLOKOK 
10  ANTOSIEWICZ KONRAD 446OPEN / M50ŁÓDŹ-POLPOLOKOK 
11  ANTOSIK GRAZYNA 266OPEN / K30SŁAWNOKS OLSZEWSKI I SYNOWIEPOLPOLOKOKPowiat 
12  AST ANNA 360OPEN / K20NOWA SÓLSZKOŁA ŻAK ŻAGAŃPOLPOLOKOK 
13  BACH JANUSZ 456OPEN / M30POZNAŃPAPIS TEAMPOLPOLOKOK 
14 BADLIK MARCIN562OPEN / M40COS SGSTRAŻ GRANICZNA RPPOLPOLOKOKStrazGraniczna MSG 
15  BAGIŃSKI MAREK 163OPEN / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK  
16 BALCER MARCIN591OPEN / M30WARMIŃSKO-MAZURSKI OSGSTRAŻ GRANICZNA RPPOLPOLOKOKStrazGraniczna MSG 
17 BALIŃSKA MARTA440OPEN / K30SŁUPSKDECATHLON SŁUPSKPOLPOLOKOK 
18  BANACZYK WIOLETTA 490OPEN / K50ZŁOTÓWLILL-SPORTPOLPOLOKOK 
19  BARANIECKI ZBIGNIEW 306OPEN / M60POZNAŃPOLPOLOKOK 
20 BARTNIK MARIAN248OPEN / M80KOSZALINTKKF KOSZALINPOLPOLOK 
21  BASIŃSKA JOANNA 25OPEN / K40GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOKOK 
22  BERDZIŃSKA ALEKSANDRA 17OPEN / K40TRZCIANKAPOLPOLOKOK 
23  BERENT ROBERT 321OPEN / M50USTKATUPOT USTKAPOLPOLOKOK 
24  BERWID JAKUB 30OPEN / M30KÓRNIKPOLPOLOKOK 
25  BIALIK WIESŁAW 292OPEN / M60CIESZENIEWOK.B.SPRINT ŚWIDWINPOLPOLOKOK 
26  BIAŁEK SŁAWOMIR 431OPEN / M40BIELSKO- BIAŁASKLEP BIEGOWYPOLPOLOKOK 
27  BIEDRZYCKI KRZYSZTOF 304OPEN / M40KOŁOBRZEGCW FANZAPOLPOLOKOKPolicja 
28 BIELEWICZ ANNA363OPEN / K40SŁUPSKSTOPS SŁUPSKPOLPOLOKOK 
29 BIELSKI TOMASZ589OPEN / M40WARMIŃSKO-MAZURSKI OSGSTRAŻ GRANICZNA RPPOLPOLOKOKStrazGraniczna MSG 
30  BISKUPSKI MARCIN 274OPEN / M40BRANIEWOBISHOP TEAMPOLPOLOKOK  
31  BLANKIEWICZ JAN 78OPEN / M30JÓZEFÓWPOLPOLOKOK  
32  BLUKACZ GRZEGORZ 425OPEN / M40TORUŃTORUŃPOLPOLOKOK 
33  BŁASZCZYK TADEUSZ 310OPEN / M50DARŁOWOPOLPOLOKOKPowiat 
34  BŁOŃSKA AGNIESZKA 343OPEN / K40KOSZALINBABECZKI KOSZALINPOLPOLOKOK  
35 BODNIAK TOMASZ549OPEN / M30USTRZYKI DOLNEPOŁUDNIOWA POLSKA TEAMPOLPOLOK  
36  BOKSA KATARZYNA MARIA 24OPEN / K40NORNOROKOK 
37  BOROWCZYK MARIAN 367OPEN / M60POZNAŃKLAS SZPOT SWARZĘDZPOLPOLOKOK  
38 BOROWSKI DARIUSZ312OPEN / M50PRZECHLEWOFLORIAN CHOJNICEPOLPOLOKOK 
39  BORZĘCKI NORBERT 527OPEN / M30KOSZALINKMP KOSZALINPOLPOLOKOKPolicja 
40  BOŻEK ŁUKASZ 329OPEN / M30SŁUPSKZABIEGANY MORPOLPOLPOLOKOK 
41  BRODA DOMINIK 234OPEN / M30WROCŁAWWILLY ŁONKA TEAMPOLPOLOKOK 
42  BRUCKA ANNA 188OPEN / K30PLANYPOLPOLOKOK  
43  BRUCKI KRZYSZTOF 115OPEN / M20MIESZKOWICEPOLPOLOKOK 
44 BRYŚKIEWICZ BARTOSZ567OPEN / M30MORSKI OSGSTRAŻ GRANICZNA RPPOLPOLOKOKStrazGraniczna MSG 
45  BRZÓZKA KLAUDIA 511OPEN / K20LĘBORKLKB IM. BRACI PETK LĘBORKPOLPOLOKOK 
46  BUDZYŃSKA ELŻBIETA 499OPEN / K50SŁUPSKPOLPOLOKOK 
47  BUJNOWSKA WIOLETA 127OPEN / K30SŁUPSKPOLPOLOKOKPolicja 
48  BULUK GRZEGORZ 13OPEN / M30NAMYSŁÓWJW1245POLPOLOKOK 
49  BURSZTA ELZBIETA 516OPEN / K30KARLINODZIESIĄTKA BIAŁOGARDPOLPOLOKOK 
50  BURSZTA MARTA 123OPEN / K20KARLINOKARLINO BIEGAJ!POLPOLOKOK  
51  BUZE MALGORZATA 271OPEN / K40SŁAWNOOLSZEWSKI I SYNOWIEPOLPOLOKOKPowiat 
52  BYCZYK JACEK 88OPEN / M50POZNAŃPKO BANK POLSKIPOLPOLOKOK  
53  BYKOWSKI BOGDAN 75OPEN / M60Stary KisielinBRACTWO BIEGACZY ZIELONA GORAPOLPOLOKOK 
54  CENTKOWSKA EWELINA 45OPEN / K30CIECHOCINEKPOLPOLOKOK  
55  CHABOWSKA KAROLINA 541OPEN / K30KOŁOBRZEGKB WYGANPOLPOLOKOK 
56  CHORĄŻY KAROLINA 212OPEN / K20KOSZALINLEO-TEAMPOLPOLOKOK 
57  CHUDY HENRYK 398OPEN / M60SŁAWNOK.S OLSZEWSKI I SYNOWIEPOLPOLOKOKPowiat 
58  CHWALISZ DOMINIK 111OPEN / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
 Biegacz prosto z wesela :)
59  CIEMNY DOMINIK 42OPEN / M40POSTOMINOKB BRYZA POSTOMINOPOLPOLOKOKGmina Powiat 
60  CIESIELSKI DAWID 412OPEN / M20DOMINEKKB BRYZA POSTOMINOPOLPOLOKOK 
61  CIEŚLARCZYK AGNIESZKA 267OPEN / K40GDYNIALALUNIEPOLPOLOKOK 
62  CUKIERNIK PRZEMYSŁAW 503OPEN / M30ZIELONA GÓRAHARPAGAN ZGPOLPOLOKOK 
63 CYBRUCH WOJCIECH574OPEN / M30NAODRZAŃSKI OSGSTRAŻ GRANICZNA RPPOLPOLOKOKStrazGraniczna MSG 
64  CYBULSKI GRZEGORZ 402OPEN / M40LUBLINNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAPOLPOLOKOK 
65  CYNGLER MARCIN 249OPEN / M30GLIWICEGLIWICEPOLPOLOKOKSamorząd 
66  CZAJKA TADEUSZ 457OPEN / M60JANKOWICEGMINA TARNOWO PODGÓRNEPOLPOLOKOKSamorząd 
67 CZARNECKA MAŁGORZATA413OPEN / K50ZŁOTÓWPOLPOLOKOK 
68  CZARNECKI MIROSŁAW 414OPEN / M50ZŁOTÓWPOLPOLOKOK 
69  CZARNOWSKI EMILIAN 224OPEN / M20CZARNA DĄBRÓWKAWKS NOZYNOPOLPOLOKOK 
70  CZECH ROMAN 134OPEN / M60SŁUPSKGOCH BYTÓWPOLPOLOKOK 
71  CZECHOWSKI JERZY 80OPEN / M60WARSZAWAMZA WARSZAWAPOLPOLOKOK  
72  CZEKAJŁO KRZYSZTOF 519OPEN / M50WROCŁAWPOLPOLOKOK 
73 CZERNIAK ELŻBIETA71OPEN / K60BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLPOLOKOK  
74  CZERNIAK HENRYK 70OPEN / M70BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLPOLOKOK  
75  CZYŻ MARIUSZ 353OPEN / M40KAMIENNA GÓRAKS SZORTYPOLPOLOKOK