Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyny Straży Granicznej - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 583
Odebrało numery: 630

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMELAK KRZYSZTOF 210OPEN / M40DARŁOWOGRUPA LOTNICZA DARŁOWOOKOKPowiat 
2  ADAMSKI MICHAŁ 528OPEN / M30JASIONKAPOŁUDNIOWĄ POLSKA TEAMOKOKStrazGraniczna 
3 ADRYAN ADAM361OPEN / M40WIELICHOWOSTOP SŁUPSKOKOKSamorząd 
4  ALEKSY MAŁGORZATA 240OPEN / K40TORUŃRUN TORUŃOKOK 
5  ANDRE ANNA 278OPEN / K20KONINANDRE TEAMOKOK 
6  ANDRYSKOWSKI ZDZISŁAW 176OPEN / M40LĘBORKAMATOROKOKSamorząd 
7 ANKUDOWICZ DAMIAN33OPEN / M40ZŁOTÓWZŁOTÓWOKOKSamorząd 
8 ANTONIK ADRIAN582OPEN / M20OSS SGSTRAŻ GRANICZNA RPOKOKStrazGraniczna MSG 
9  ANTOSIEWICZ KONRAD 446OPEN / M50ŁÓDŹ-OKOK 
10  ANTOSIK GRAZYNA 266OPEN / K30SŁAWNOKS OLSZEWSKI I SYNOWIEOKOKPowiat 
11  AST ANNA 360OPEN / K20NOWA SÓLSZKOŁA ŻAK ŻAGAŃOKOK 
12  BACH JANUSZ 456OPEN / M30POZNAŃPAPIS TEAMOKOK 
13 BADLIK MARCIN562OPEN / M40COS SGSTRAŻ GRANICZNA RPOKOKStrazGraniczna MSG 
14  BAGIŃSKI MAREK 163OPEN / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWOKOK  
15 BALCER MARCIN591OPEN / M30WARMIŃSKO-MAZURSKI OSGSTRAŻ GRANICZNA RPOKOKStrazGraniczna MSG 
16 BALIŃSKA MARTA440OPEN / K30SŁUPSKDECATHLON SŁUPSKOKOK 
17  BANACZYK WIOLETTA 490OPEN / K50ZŁOTÓWLILL-SPORTOKOK 
18  BARANIECKI ZBIGNIEW 306OPEN / M60POZNAŃOKOK 
19 BARTNIK MARIAN248OPEN / M80KOSZALINTKKF KOSZALINOK 
20  BASIŃSKA JOANNA 25OPEN / K40GNIEZNOALTOM GNIEZNOOKOK 
21  BERDZIŃSKA ALEKSANDRA 17OPEN / K40TRZCIANKAOKOK 
22  BERENT ROBERT 321OPEN / M50USTKATUPOT USTKAOKOK 
23  BERWID JAKUB 30OPEN / M30ŚREMOKOK 
24  BIALIK WIESŁAW 292OPEN / M60CIESZENIEWOK.B.SPRINT ŚWIDWINOKOK 
25  BIAŁEK SŁAWOMIR 431OPEN / M40BIELSKO- BIAŁASKLEP BIEGOWYOKOK 
26  BIEDRZYCKI KRZYSZTOF 304OPEN / M40KOŁOBRZEGCW FANZAOKOKPolicja 
27 BIELEWICZ ANNA363OPEN / K40SŁUPSKSTOPS SŁUPSKOKOK 
28 BIELSKI TOMASZ589OPEN / M40WARMIŃSKO-MAZURSKI OSGSTRAŻ GRANICZNA RPOKOKStrazGraniczna MSG 
29  BISKUPSKI MARCIN 274OPEN / M40BRANIEWOBISHOP TEAMOKOK  
30  BLANKIEWICZ JAN 78OPEN / M30JÓZEFÓWOKOK  
31  BLUKACZ GRZEGORZ 425OPEN / M40TORUŃTORUŃOKOK 
32  BŁASZCZYK TADEUSZ 310OPEN / M50DARŁOWOOKOKPowiat 
33  BŁOŃSKA AGNIESZKA 343OPEN / K40KOSZALINBABECZKI KOSZALINOKOK  
34 BODNIAK TOMASZ549OPEN / M30USTRZYKI DOLNEPOŁUDNIOWA POLSKA TEAMOK  
35  BOKSA KATARZYNA MARIA 24OPEN / K40OKOK 
36  BOROWCZYK MARIAN 367OPEN / M60POZNAŃKLAS SZPOT SWARZĘDZOKOK  
37 BOROWSKI DARIUSZ312OPEN / M50PRZECHLEWOFLORIAN CHOJNICEOKOK 
38  BORZĘCKI NORBERT 527OPEN / M30KOSZALINKMP KOSZALINOKOKPolicja 
39  BOŻEK ŁUKASZ 329OPEN / M30SŁUPSKZABIEGANY MORPOLOKOK 
40  BRODA DOMINIK 234OPEN / M30WROCŁAWWILLY ŁONKA TEAMOKOK 
41  BRUCKA ANNA 188OPEN / K30PLANYOKOK  
42  BRUCKI KRZYSZTOF 115OPEN / M20MIESZKOWICEOKOK 
43 BRYŚKIEWICZ BARTOSZ567OPEN / M30MORSKI OSGSTRAŻ GRANICZNA RPOKOKStrazGraniczna MSG 
44  BRZÓZKA KLAUDIA 511OPEN / K20LĘBORKLKB IM. BRACI PETK LĘBORKOKOK 
45  BUDZYŃSKA ELŻBIETA 499OPEN / K50SŁUPSKOKOK 
46  BUJNOWSKA WIOLETA 127OPEN / K30SŁUPSKOKOKPolicja 
47  BULUK GRZEGORZ 13OPEN / M30NAMYSŁÓWJW1245OKOK 
48  BURSZTA ELZBIETA 516OPEN / K30KARLINODZIESIĄTKA BIAŁOGARDOKOK 
49  BURSZTA MARTA 123OPEN / K20KARLINOKARLINO BIEGAJ!OKOK  
50  BUZE MAŁGORZATA 271OPEN / K40SŁAWNOOLSZEWSKI I SYNOWIEOKOKPowiat 
51  BYCZYK JACEK 88OPEN / M50POZNAŃPKO BANK POLSKIOKOK  
52  BYKOWSKI BOGDAN 75OPEN / M60Stary KisielinBRACTWO BIEGACZY ZIELONA GORAOKOK 
53  CENTKOWSKA EWELINA 45OPEN / K30CIECHOCINEKOKOK  
54  CHABOWSKA KAROLINA 541OPEN / K30KOŁOBRZEGKB WYGANOKOK 
55  CHUDY HENRYK 398OPEN / M60SŁAWNOK.S OLSZEWSKI I SYNOWIEOKOKPowiat 
56  CHWALISZ DOMINIK 111OPEN / M30WROCŁAWOKOK 
 Biegacz prosto z wesela :)
57  CIEMNY DOMINIK 42OPEN / M40POSTOMINOKB BRYZA POSTOMINOOKOKGmina Powiat 
58  CIESIELSKI DAWID 412OPEN / M20DOMINEKKB BRYZA POSTOMINOOKOK 
59  CIEŚLARCZYK AGNIESZKA 267OPEN / K40GDYNIALALUNIEOKOK 
60  CUKIERNIK PRZEMYSŁAW 503OPEN / M30ZIELONA GÓRAHARPAGAN ZGOKOK 
61 CYBRUCH WOJCIECH574OPEN / M30NAODRZAŃSKI OSGSTRAŻ GRANICZNA RPOKOKStrazGraniczna MSG 
62  CYBULSKI GRZEGORZ 402OPEN / M40LUBLINNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAOKOK 
63  CYNGLER MARCIN 249OPEN / M30GLIWICEGLIWICEOKOKSamorząd 
64  CZAJKA TADEUSZ 457OPEN / M60JANKOWICEGMINA TARNOWO PODGÓRNEOKOKSamorząd 
65 CZARNECKA MAŁGORZATA413OPEN / K50ZŁOTÓWOKOK 
66  CZARNECKI MIROSŁAW 414OPEN / M50ZŁOTÓWOKOK 
67  CZARNOWSKI EMILIAN 224OPEN / M20CZARNA DĄBRÓWKAWKS NOZYNOOKOK 
68  CZECH ROMAN 134OPEN / M60SŁUPSKGOCH BYTÓWOKOK 
69  CZECHOWSKI JERZY 80OPEN / M60WARSZAWAMZA WARSZAWAOKOK  
70  CZEKAJŁO KRZYSZTOF 519OPEN / M50WROCŁAWOKOK 
71 CZERNIAK ELŻBIETA71OPEN / K60BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAOKOK  
72  CZERNIAK HENRYK 70OPEN / M70BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAOKOK  
73  CZYŻ MARIUSZ 353OPEN / M40KAMIENNA GÓRAKS SZORTYOKOK