Zawody obsługuje firma Datasport

XXIII Ogólnopolski Bieg Samorządowy „Bursztyn Jarosławca”
Jarosławiec, 01 lipca 2018 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Drużyny Samorządowe - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 133
Odebrało numery: 90

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Koszulka Odebrał
numer
1 ADRYAN ADAM1055OPEN / Mdo50WIELICHOWOCKB SŁUPSKPOLPOLOK  
2  ANDRYSKOWSKI ZDZISŁAW 1030OPEN / Mdo50LĘBORKPOLPOLOK  
3 ANKUDOWICZ DAMIAN1011OPEN / Mdo50ZŁOTÓWSTAROSTWO ZŁOTÓWPOLPOLOK 
4 ARTYCH KAROLINA1107OPEN / Kdo40WARSZAWAPISMO WSPÓLNOTAPOLPOL 
5  BĄBIŃSKI GRZEGORZ 1036OPEN / M50+ZŁOTÓWURZĄD MIEJSKI W ZŁOTOWIEPOLPOLOK  
6  BIEL TOMASZ 1069OPEN / Mdo50JEZIERZYCEGMINA KOBYLNICAPOLPOLOK 
7 BIEŃKOWSKI TOMASZ1135OPEN / Mdo50ŚWIESZYNOURZĄD GMINY ŚWIESZYNOPOLPOL 
8  BINEK RAJMUND 1098OPEN / Mdo50ZIELONA GÓRAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
9 BLICHARZ-GŁOWACKA MAŁGORZATA1115OPEN / K40+JASTROWIEURZĄD GMINY I MIASTA JASTROWIEPOLPOL 
10  BLOCH PRZEMYSŁAW 1021OPEN / Mdo50CZERSKURZĄD MIEJSKI W CZERSKUPOLPOLOK 
11  BŁACHUT MICHAŁ 1052OPEN / M50+MALBORKGMINA MALBORKPOLPOLOK 
12  BOCHAŃSKA LIDIA 1089OPEN / K40+ZIELONA GÓRAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
13  BOCIAN AGNIESZKA 1046OPEN / Kdo40BARLINEKPOLPOLOK  
14 BOJKOWSKI JANUSZ1125OPEN / Mdo50JEZIERZANYPOLPOL 
15  BRANDYK MARCIN 1096OPEN / Mdo50ZIELONA GÓRAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
16  BRESZKA PAWEŁ 1020OPEN / Mdo50DARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYPOLPOLOK  
17  CIERESZKO REMIGIUSZ 1087OPEN / Mdo50KOBYLNICAGMINA KOBYLNICAPOLPOLOK 
18 CIRÓG EWELINA1133OPEN / Kdo40WARSZKOWOPOLPOL 
19  CYNGLER MARCIN 1038OPEN / Mdo50GLIWICEUM GLIWICEPOLPOLOK 
20  CYROK MAREK 1042OPEN / Mdo50DĄBROWAGMINA DĄBROWAPOLPOLOK 
21  CZAJKA TADEUSZ 1079OPEN / M50+JANKOWICEGMINA TARNOWO PODGÓRNEPOLPOLOK 
22 CZECHOWSKA JOANNA1114OPEN / Kdo40JASTROWIEURZĄD GMINY I MIASTA JASTROWIEPOLPOL 
23  DEREŃ ANNA 1049OPEN / Kdo40SŁAWNOGMINA SŁAWNOPOLPOLOK 
24 DOBIASZ HUBERT1061OPEN / Mdo50SZYDŁOWIECENDORFINA SZYDŁOWIECPOLPOLOK  
25 DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT1033OPEN / M50+WARSZAWAWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
26  DREGER ROMAN 1013OPEN / M50+WIATROWOGMINA WĄGROWIECPOLPOLOK 
27  DUDEK DOROTA 1075OPEN / Kdo40SŁUPSKDECATHLON SŁUPSKPOLPOLOK  
28 DZIADUCH JANUSZ1113OPEN / Mdo50JASTROWIEURZĄD GMINY I MIASTA JASTROWIEPOLPOL 
29  DZIAŁAK OLGA 1048OPEN / Kdo40BARLINEKPOLPOLOK  
30  DZIEDZIC PIOTR 1072OPEN / M50+MILICZPOLPOLOK  
31 FENGLER MICHAŁ1076OPEN / Mdo50CZERWONAKGMINA TARNOWO PODGÓRNEPOLPOLOK 
32  FONAŁ TOMASZ 1041OPEN / Mdo50LEGNICAPOLPOLOK  
33 FRANKOWSKI TOMASZ1118OPEN / Mdo50JASTROWIEURZĄD GMINY I MIASTA JASTROWIEPOLPOL 
34  GAJLEWICZ DOMINIK 1070OPEN / Mdo50MIASTKOMTS HAMER MIASTKOPOLPOLOK  
35 GAMROWSKI GRZEGORZ1057OPEN / M50+GRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK  
36  GAWĘDA EMIL 1016OPEN / Mdo50DARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYPOLPOLOK 
37  GEMBARA ANDRZEJ 1095OPEN / Mdo50ZIELONA GÓRAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
38  GŁAŻEWSKI RADOSŁAW 1019OPEN / Mdo50DARŁOWOURZĄD GMINY DARŁOWOPOLPOLOK 
39  GŁODNA MARZENA 1063OPEN / Kdo40ŚWIDWINPOLPOLOK 
40 GNIADKOWSKI ANDRZEJ1111OPEN / Mdo50WARSZAWAPOLPOL 
41  GORCZYŃSKI SEBASTIAN 1026OPEN / Mdo50USTKAW.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAPOLPOLOK  
42  GORZKOWSKI PAWEŁ 1067OPEN / Mdo50SŁUPSKSTOPA SŁUPSKPOLPOLOK  
43  GRZESKOWIAK LESZEK 1094OPEN / M50+GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK  
44 HURUK JAN1144OPEN / POLPOL 
45  JANAS ROMAN 1083OPEN / Mdo50GRODZISK WLKP.URZĄD MIASTA I GMINY GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
46 JANKOWSKI KONRAD1120OPEN / Mdo50JASTROWIEPOLPOL 
47 JASIŃSKI TOMASZ1112OPEN / Mdo50GLIWICEUM GLIWICEPOLPOL 
48 JOPEK GRZEGORZ1140OPEN / Mdo50KOBYLNICAGMINA KOBYLNICAPOLPOL 
49 KACHEL-CHOMA MARLENA1142OPEN / Kdo40POLPOL 
50 ZAWODNIK ANONIMOWY1058OPEN / Kdo40 POLPOLOK  
51  KASZUBA EDWARD 1017OPEN / M50+WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOK  
52 KIJEWSKI WOJCIECH1106OPEN / M50+GLIWICEPOLPOL 
53 KOISZEWSKA IZABELA1131OPEN / K40+LĘBORKPOLPOL 
54  KOLANEK TOMASZ 1045OPEN / Mdo50DARŁOWODARŁOWOPOLPOLOK  
55  KOSTECKI MARIUSZ 1039OPEN / Mdo50SŁUPSKKOSTEKPOLPOLOK  
56 ZAWODNIK ANONIMOWY1064OPEN / M50+ POLPOLOK  
57 KOWALCZYK KRZYSZTOF1121OPEN / M50+SŁAWNOUM SŁAWNOPOLPOL 
58 KOZŁOWSKI PIOTR1117OPEN / Mdo50JASTROWIEURZĄD GMINY I MIASTA JASTROWIEPOLPOL 
59  KRAWCZUK SZYMON 1023OPEN / Mdo50GLEŹNOWODARŁOWSKIE CHARTYPOLPOLOK 
60  KURZAWSKA MARTA 1090OPEN / Kdo40ZIELONA GÓRAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
61 KURZYŃSKI PIOTR1056OPEN / Mdo50ZBĄSZYNEKWYBIERZPOLPOLOK  
62 LESIECKI ZDZISŁAW1139OPEN / M50+KOBYLNICAPOLPOL 
63  LICHACY MARCEL 1031OPEN / Mdo50DARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYPOLPOLOK  
64 LITWIN KAROLINA1122OPEN / Kdo40WILKOWICEURZĄD GMINY POSTOMINOPOLPOL 
65  ŁOPIŃSKI ALEKSY 1032OPEN / M50+PIŁA4RUN TEAM PIŁAPOLPOLOK  
66  MALEK ANDRZEJ 1014OPEN / M50+KOŚCIERZYNAPOZYTYWNAENDORFINAPOLPOLOK  
67 MARCINKOWSKI JACEK1136OPEN / Mdo50ŚWIESZYNOGMINA ŚWIESZYNOPOLPOL 
68  MATUSZEWSKI PIOTR 1015OPEN / M50+GOSTYNINPLOCK BIEGA NOAGELIMITPOLPOLOK  
69  MIEDZIŃSKA DOROTA 1086OPEN / K40+SŁUPSKGMINA KOBYLNICAPOLPOLOK 
70 MIELCZARSKI ZBIGNIEW1141OPEN / DARŁOWOPOLPOL 
71 MISZKE MAGDALENA1137OPEN / Kdo40SŁAWNOPOLPOL 
72  MYSZK ALEKSANDRA 1059OPEN / K40+NOWA WIEŚ LĘBORSKAPOLPOLOK  
73  NOWAK RAFAŁ 1053OPEN / Mdo50ZŁOTÓWSTAROSTWO ZŁOTÓWPOLPOLOK 
74  NOWAKOWSKA DOMINIKA 1081OPEN / Kdo40LĘBORKLKB IM. BRACI PETK LĘBORK / TRENER-BIEGOWY.PLPOLPOLOK  
75 OKSENIUK SERGII1100OPEN / Mdo50LUCKMK LUCZESK-LKB RUDNIKUKRUKROK  
76  OPALA WOJCIECH 1027OPEN / Mdo50POZNAŃAWL WROCŁAWPOLPOLOK  
77  ORWAT MAGDALENA 1071OPEN / Kdo40DARŁOWOURZĄD GMINY DARŁOWOPOLPOLOK 
78  OSIŃSKI PRZEMEK 1088OPEN / Mdo50ZIELONA GÓRAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
79 OŻÓG KINGA1105OPEN / Kdo40GLIWICEUM GLIWICEPOLPOL 
80  PACZKOWSKI ANDRZEJ 1024OPEN / M50+SIERPCPOLPOLOK  
81 PAKOS DANIEL1126OPEN / M50+WILKOWICEURZĄD GMINY POSTOMINOPOLPOL 
82 PANFIL WANDA1127OPEN / K40+TOMASZÓW MAZOWIECKIWANDA PANFILPOLPOL 
83  PAPROCKA EWELINA 1101OPEN / Kdo40OBLIWICEOBLIWICEPOLPOLOK  
84  PAWLEWSKA MILENA 1082OPEN / Kdo40DARŁOWOURZĄD GMINY DARŁOWOPOLPOLOK 
85 PIECHOTA NATALIA1080OPEN / Kdo40TARNOWO PODGÓRNEGMINA TARNOWO PODGÓRNEPOLPOLOK 
86  PISULA PRZEMYSŁAW 1066OPEN / Mdo50ŚWIDWINPOLPOLOK 
87 POBŁOCKA BOŻENA1130OPEN / K40+LĘBORKPOLPOL 
88 POBŁOCKI PIOTR1132OPEN / M50+LĘBORKURZĄD MIASTA LĘBORKPOLPOL 
89  POKORNY EDWARD 1050OPEN / M50+USTKATUPOT USTKAPOLPOLOK  
90  PONIKOWSKA MARTA 1099OPEN / Kdo40ZIELONA GÓRAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
91  PONULAK MONIKA 1093OPEN / Kdo40ZIELONA GÓRAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
92  POZNAŃSKA LUCYNA 1035OPEN / K40+KOŁCZYNGMINA KRZESZYCEPOLPOLOK  
93  PROKOPOWICZ MARCIN 1051OPEN / Mdo50JASTROWIEURZĄD GMINY I MIASTA W JASTROWIUPOLPOLOK 
94  PROTASEWICZ ANDRZEJ 1085OPEN / Mdo50SŁAWNOSŁAWNOPOLPOLOK 
95 PRZELATA MARTA1138OPEN / Kdo40KOBYLNICAGMINA KOBYLNICAPOLPOL 
96  PRZYBYLSKI KRYSTIAN 1077OPEN / Mdo50POZNAŃGMINA TARNOWO PODGÓRNEPOLPOLOK 
97  ROSIŃSKI ZBIGNIEW 1022OPEN / M50+LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
98  RUDNIKOWSKI MACIEJ 1018OPEN / Mdo50DARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYPOLPOLOK 
 Zapraszam na Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy w Dąbkach 29 lipca 2018r. http://bieguzdrowiskowy.pl
99  RULEWSKA BEATA 1060OPEN / K40+GŁOGOWOUM TORUŃPOLPOLOK 
100  RUTKOWSKI MAREK 1012OPEN / M50+SIERAKÓWPOLPOLOK 
101 SAŁAJ ANGELIKA1129OPEN / Kdo40SŁUPSKSTAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKPOLPOL 
102  SIEJKO JANUSZ ADAM 1040OPEN / M50+GLIWICEUM GLIWICEPOLPOLOK 
103 SIERPIŃSKI MICHAŁ1108OPEN / Mdo50WARSZAWAPOLPOL 
104  SOBAŃSKA PAULINA 1084OPEN / Kdo40TARNOWO PODGÓRNEGMINA TARNOWO PODGÓRNEPOLPOLOK 
105  SPALIK MARIUSZ 1034OPEN / Mdo50MIASTKOMTS HAMER MIASTKOPOLPOLOK  
106  SPIŻ CEZARY 1078OPEN / Mdo50PRZEŹMIEROWOGMINA TARNOWO PODGÓRNEPOLPOLOK 
107  STANIASZEK BOGUSŁAW 1029OPEN / M50+GŁOBINOTUPOT USTKAPOLPOLOK  
108 STANKIEWICZ ANNA1134OPEN / Kdo40KRETOMINOPOLPOL 
109  STEGIENTA KAMIL 1103OPEN / Mdo50KOBYLNICAGMINA KOBYLNICAPOLPOLOK 
110 STRZAŁA ŁUKASZ1124OPEN / Mdo50PIEŃKOWOPOLPOL 
111 SUROWIAK DANUTA1044OPEN / K40+NOWY DWÓR MAZOWIECKIGRUPA BIEGOWA UM W-WAPOLPOLOK  
112  SYSKA PIOTR 1092OPEN / Mdo50ZIELONA GÓRAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
113 SZCZOT IWONA1123OPEN / Kdo40TYŃURZĄD GMINY POSTOMINOPOLPOL 
114 SZCZYGIEŁ KAROLINA1091OPEN / K40+ZIELONA GÓRAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOLOK 
115 SZOPIŃSKI DARIUSZ1143OPEN / Mdo50PRZECHLEWOURZĄD GMINY PRZECHLEWOPOLPOL 
116  SZYMLEK MONIKA 1102OPEN / Kdo40SŁUPSKGMINA KOBYLNICAPOLPOLOK 
117  SZYPOSZYŃSKI KAMIL 1062OPEN / Mdo50ŚWIDWINMECENAS I PRZYJACIELEPOLPOLOK 
118 TAMŁOWSKA ANNA1116OPEN / Kdo40JASTROWIEURZĄD GMINY I MIASTA JASTROWIEPOLPOL 
119  TELESIEWICZ HENRYK 1073OPEN / M50+SŁAWNOPOLPOLOK  
120  ULDYNOWICZ ŁUKASZ 1065OPEN / Mdo50GRYFICEMLUKS MOKASYN PŁOTYPOLPOLOK 
121 WALAWICZ TOBIASZ1104OPEN / Mdo50DĘBNICA KASZUBSKAGMINA KOBYLNICAPOLPOLOK 
122  WEJNEROWSKI ARTUR 1054OPEN / Mdo50DARŁOWOLUBIĘDARŁOWOPOLPOLOK  
123 WENCKA PAWEŁ1119OPEN / Mdo50JASTROWIEURZĄD GMINY I MIASTA W JASTROWIUPOLPOL 
124  WERNER KATARZYNA 1074OPEN / Kdo40MALANÓWKKB FINISZ KALISZPOLPOLOK  
125  WESOŁOWSKI ZBIGNIEW 1028OPEN / M50+SKÓRCZAKTYWNI KOCIEWIACYPOLPOLOK 
126  WIATRZYK KRZYSZTOF 1043OPEN / Mdo50DARŁOWODARŁOWOPOLPOLOK  
127 WIĄCKOWSKA ANGELINA1110OPEN / Kdo40ZIELONA GÓRAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGOPOLPOL 
128  WIŚNIEWSKI DANIEL 1025OPEN / M50+ZŁOTÓWSTAROSTWO ZŁOTÓWPOLPOLOK 
129  ZAGRABSKI KAZIMIERZ 1097OPEN / M50+ŁYSOMICEBIEGAM DLA ZDROWIAPOLPOLOK  
130  ZDANOWSKI MARIAN 1037OPEN / M50+POZNAŃPOLPOLOK  
131 ZUBER DARIUSZ1109OPEN / M50+PSZCZYNAMORISPOLPOL 
132  ZYNDA-LIS MAGDALENA 1047OPEN / K40+BARLINEKPOLPOLOK  
133 ŻUKOWSKA HELENA1128OPEN / Kdo40KORLINOPOLPOL