Zawody obsługuje firma Datasport

11. Mistrzostwa Polski w biegu 24 – godzinnym
Łyse, 08 września 2018 r.


Sztafety - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 165
Odebrało numery: 83

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ANDREJCZUK JÓZEK 4/1Szt / POROSŁYENSOZmiana1  
2  ANTUSZEWSKI MICHAŁ  B24h / M20WARSZAWA  
3  BARSZCZEWSKI TADEUSZ  B24h / M40MRĄGOWOWOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ  
4 BASA PRZEMYSŁAW 4B24h / M40RUDA ŚLĄSKATL POGOŃ RUDA ŚLĄSKAMP 
5  BEREZNOWSKA PATRYCJA 1B24h / K40WIELISZEWWIELISZEW HERON TEAMMP 
6  BIAŁA JOANNA 80B24h / K40ZĄBKIIT WILL HAPPEN 
7  BIAŁOBRZESKI WITOLD 5/5Szt / OSTROŁĘKAKURP 1BBL3Zmiana5  
8  BODZIOCH ANNA 50B24h / K40SIERAKÓW ŚLĄSKILKS SIERAKÓW ŚLĄSKI 
9  BOROWSKI ADAM  B24h / M40INOWROCLAW  
10  BOSAK PRZEMYSŁAW 51B24h / M30ŻARYMAGOREX 
11 BRĄCZYK KRZYSZTOF 5B24h / M40WIĘCBORKMGLKS GROM WIĘCBORKMP 
12  BRZOZOWSKA MARTA 4/4Szt / GRABÓWKAENSOZmiana4  
13  BRZOZOWSKI JACEK 4/2Szt / BIAŁYSTOKZmiana2  
14  BUKOWSKI MICHAŁ 2/5Szt / CZERWINBIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAZmiana5  
15  BURAKOWSKI DANIEL 94B24h / M30OLSZTYN 
16 CHODARA ROMAN52B24h / M60KĘTRZYNRUNNERS TEAM KĘTRZYN 
17  CHOJNACKA KATARZYNA 87B24h / K20PSZCZÓŁKISST GMINY PSZCZÓŁKI 
18  CZEKALSKI MARIUSZ 3/4Szt / BIAŁOBIELBIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAZmiana4  
19  CZERWIŃSKI ANDRZEJ 4/5Szt / BIAŁYSTOKENSOZmiana5  
20  CZICHY BARBARA 23B24h / K50TARNOWSKIE GÓRYWKB META LUBLINIECMP 
21  DEPUTAT JOANNA  B24h / K40ELBLĄG  
22  DŁUGOŁĘCKI TOMASZ 53B24h / M40OSTROŁĘKABETON-STAL OSTROŁĘKA / STARGLASS TEAMPowiat 
23  DUCHNOWSKI ŁUKASZ 6B24h / M30EŁK15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAMP 
24  DWORSKI MAREK 54B24h / M60GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR - GLIWICE 
25  DZIEDZIC PIOTR 55B24h / M40INOWROCŁAWNIEZRZESZONY 
26  ELIASZ-LASKOWSKA MAGDALENA 2/1Szt / OSTROŁĘKABIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAZmiana1  
27  FABRYCZNY KLAUDIUSZ  B24h / M40SOSNOWIECGOPHER SOSNOWIEC  
28  FRYBES AGNIESZKA 1/5Szt / BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYZmiana6  
29 GRABOWSKI DARIUSZ B24h / M30BRATIANDRWĘCA NOWE MIASTO LUBAWSKIE  
30 GRABSKA-GRZEGORCZYK MILENA21B24h / K40PABIANICEUKS AZYMUT PABIANICEMP 
31  GRABSZTUNOWICZ ROBERT 108B24h / M40SZCZECINTT SZCZECIN 
32  GRALA-MĄKA WIESŁAWA 6/4Szt / OSTROŁĘKASTARGLASS TEAMZmiana4  
33 GRANAT ZBIGNIEW7B24h / AZS-AWF WARSZAWAMP 
34  GULBIERZ MAREK 83B24h / M50KOWALE OLECKIE 
35 GUMUŁKA TADEUSZ 57B24h / M30GRUSZÓWTEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA 
36  GWÓŹDŹ KAMIL  B24h / M20WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKA  
37  IGNASZEWSKI PRZEMYSŁAW 58B24h / M40GRUDZIĄDZVEGENERAT BIEGOWY 
38  JACKOWSKI ANDRZEJ 90B24h / M30PIĄTNICABIEGAMY DLA ZDROWIA WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ 
39  JANIUK JAROSŁAW 4/3Szt / BIAŁYSTOKENSOZmiana3  
40  JUCHNIEWICZ STANISŁAW 5/1Szt / OSTROŁĘKAKURP 1BBL3Zmiana1  
41 JUNDA EDVARD102B24h / M40KELMEKASCIUKAI 
42 KAMIŃSKI ZBIGNIEW59B24h / M50ZAPOLEAZS AWF KATOWICE  
43 KAMIŃSKI ZBIGNIEW27B24h / M50AZS-AWF KATOWICEMP 
44 KANDYBA ULADZIMIR B24h / M50PARSEK  
45  KARPACZ KATARZYNA 1/3Szt / BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYZmiana3  
46  KARPIŃSKI ROBERT  B24h / M40MARKISPARTANIE DZIECIOM  
47 KASIERSKA EWA KATARZYNA2B24h / K60POZNAŃWKB META LUBLINIECMP 
48  KLEKOTKO WOJTEK 84B24h / M50BAKAŁARZEWOBIEGAM Z FRANKIEM 
49  KOBUS DOROTA 2/3Szt / OSTROŁĘKABIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAZmiana3  
50  KONOPACKI WOJTEK  B24h / M40BIAŁYSTOKEYEYE POLSKA  
51 KORAB ROBERT 8B24h / M40RZESZÓWRESOVIA RZESZÓWMP 
52  KORZEP- CZEKALSKA DOROTA 3/2Szt / BIAŁOBIELBIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAZmiana2  
53  KOT RAFAŁ  B24h / M30SZCZYTNOGÓRAL Z MAZUR // KB JURUND SZCZYTNO  
54  KOZIARSKI MICHAŁ 60B24h / M30SIERAKÓW ŚLĄSKILKS SIERAKÓW ŚLĄSKI 
55  KOZIOŁ ŁUKASZ  B24h / M20SOBÓTKA  
56  KOZŁOWSKI KLAUDIUSZ 61B24h / M30KACZORY 
57  KOZŁOWSKI TOMASZ 85B24h / M40TUCHOLA 
58  KRINCIUS KESTAS 101B24h / M30KELMEKASCIUKAI 
59  KRUKOWSKI KRZYSZTOF 6/5Szt / NOWA WIEŚSTARGLASS TEAMZmiana6  
60 KRZYŻEWSKI ADAM7/1Szt / Zmiana1  
61 KRZYŻEWSKI GRZEGORZ7/5Szt / Zmiana5  
62  KUBISZ DOROTA 24B24h / K40LUBLINIECWKB META LUBLINIECMP 
63  KUBISZ TOMASZ 25B24h / M40LUBLINIECWKB META LUBLINIECMP 
64  KUDŁAK PAWEŁ 9B24h / M30KRAKÓWPORANNY PATROLMP 
65  KURYŁO PAWEŁ  B24h / M40AUGUSTÓW  
66  LABARTKAVA LARYSA 99B24h / K60LVIVULTRA 
67  LAPUTS ANATOLI 106B24h / M50MINSKAMATAR 
68 LAPUTS ANDREI105B24h / M20MINSKAMATAR 
69  ŁADA DARIUSZ 3/3Szt / OLSZEWO-BORKIBIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAZmiana3  
70 ŁUCZKOWSKI ZYGMUNT62B24h / M60BYDGOSZCZT.K.K.F. KOLEJARZ 
71  ŁUKASIAK MARCIN 63B24h / M30GDAŃSKAS-PL 
72  ŁYCZKO SŁAWOMIR 64B24h / M50KĘTRZYNRUNNERS TEAM KĘTRZYN 
73  MACIEJEWSKI BOGUSŁAW 104B24h / M60KWIDZYNBRAK KLUBU 
74  MAKOŚ PAWEŁ 89B24h / M30KĘTRZYN11MPA 
75 MAŁYSZEK LESZEK 29B24h / M30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEAZS AWF KATOWICEMP 
76 MARCZUK NORBERT 10B24h / M20KOWALE OLECKIEJW 4808 GOŁDAPMP 
77  MATECKI MACIEJ 65B24h / M50MUROWANA GOŚLINAKB GEPARD MUROWANA GOŚLINA 
78  MATEJCZUK MARCIN 93B24h / M30OGRODNICZKIULTRA ŚLEDŹ 
79  MAZUR ANDRZEJ 11B24h / M40BOJANOZANTYR SZTUM / KM PSP GDYNIAMP 
80  MĄKA SŁAWOMIR 6/3Szt / OSTROŁĘKASTARGLASS TEAMZmiana3  
81  MICHAJŁOW ROBERT 5/5Szt / MYSZYNIECKURP 1BBL3Zmiana6  
82MIELCZAREK DAWID66B24h / M30KĘPNODAVID_STEP_BY_STEP / #OBOZYGÓRSKIE 
83 MIERZEJEWSKA TERESA8/5Szt / Zmiana6  
84 MIKHIEIEV DMYTRO98B24h / M30KRYVOY ROGNO 
85  MIKULSKI GRZEGORZ 1/2Szt / CHOROSZCZBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYZmiana2  
86  MILCZEWSKI MARCIN 67B24h / M40REDANAUTIM REDA 
87  MŁYNARCZYK MONIKA 5/4Szt / OLSZEWO-BORKIKURP 1BBL3Zmiana4  
88  MODZELEWSKI KRZYSZTOF 6/1Szt / OSTROŁĘKASTARGLASS TEAMZmiana1  
89  MODZELEWSKI WIESŁAW 6/2Szt / OSTROŁĘKASTARGLASS TEAMZmiana2  
90 MOTYLSKA ALEKSA22B24h / K20MKS INOWROCŁAWMP 
91 MRÓWKA ANDRZEJ8/5Szt / Zmiana5  
92  MRÓWKA KATARZYNA 2/2Szt / OSTROŁĘKAZmiana2  
93 MULEWSKA SYLWIA8/3Szt / Zmiana3  
94 MULEWSKI MACIEJ8/4Szt / Zmiana4  
95  MUZA MARCIN 86B24h / M30GDAŃSKMGS LAW RUN TEAM 
96  NADWODNA DOROTA 6/5Szt / OSTROŁĘKASTARGLASS TEAMZmiana5  
97  NATORSKI MACIEK 110B24h / M30WARSZAWABRÓDNOWSKI JEDNOOSOBOWY KLUB SPORTOWY 
98  NAVITSKI IHAR 107B24h / M40BIELORUSREGION 
99  NEJFELD HANNA 96B24h / K40ZĄBKIWIELISZEW HERON TEAM  
100 NEYFELD HANNA30B24h / K40ZĄBKIWIELISZEW HERON TEAMMP 
101  NOWAK ROBERT  B24h / M50RZĄSKAPORANNY PATROL  
102  OBOZ PAWEŁ  B24h / M30SOSNOWIECURODZENI BIEGACZE  
103  PACZKOWSKI PAWEŁ  B24h / M40ŁÓDŹNU-MED  
104  PAŁAT PAWEŁ 88B24h / M30ELBLĄG11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 
105  PANEK MICHAŁ  B24h / M20BIAŁYSTOK  
106  PARWICKA ANNA 68B24h / K30KĘTRZYNCROSSBOXFIT KETRZYN/RUNNERS TEAM KĘTRZYN 
107  PAWŁOWSKI TOMASZ  B24h / M30DOBRZYCATEAM PLESZEW  
108  PĘDZICH WALDEMAR 103B24h / M50SZAFARCZYSKABBL STAROSTWO POWIATOWE OSTROŁĘKAPowiat 
109 PIERSA MALGORZATA3/5Szt / OSTROLEKABIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAZmiana4  
110  PIGŁOWSKI DAWID 81B24h / M30SANTOCKOS-ULTRA 
111  PILICHOWSKI WOJCIECH 1/4Szt / BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYZmiana4  
112 PIOTROWSKI ANDRZEJ 69B24h / M30KRAKÓWPORANNY PATROL 
113  PITALA WALDEMAR 12B24h / M40LIPINKI ŁUŻYCKIEŻARY RUNNERS TEAMMP 
114 PLISZKA BARTOSZ92B24h / M40OSTROŁĘKAOLA TEAMPowiat 
115PUŁAWSKI KAZIMIERZ109B24h / M50ŁYSEGmina Powiat 
116  RADOMSKI GRZEGORZ 28B24h / M50WOŁOMINAZS AWF KATOWICEMP 
117 RAJDA ANETA3B24h / K40KATOWICETL POGOŃ RUDA ŚLĄSKAMP 
118  RAKOWSKA IWONA 4/5Szt / BIAŁYSTOKENSOZmiana6  
119  RYBICKI ALEKSANDER 71B24h / M30BRZEG DOLNYSŁUŻBA WIĘZIENNA  
120  RYNKIEWICZ JEDRZEJ 82B24h / M30KĘTRZYN15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 
121  SADEK JAROSŁAW  B24h / M50PIŁAKB MANIAC POZNAŃ  
122  SAJEWSKI PRZEMEK 1/5Szt / BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYZmiana4  
123  SCHMIDT JACEK  B24h / M50SZCZECINŻW SZCZECIN  
124 SEKRETARCZYK TADEUSZ 13B24h / M50PSZCZÓŁKISST GMINY PSZCZÓŁKIMP 
125  SENDROWSKI MARIUSZ 3/5Szt / OSTROŁĘKABIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAZmiana5  
126  SĘK TOMASZ  B24h / M30PIASTÓWHIPERWENTYLACJA PIASTÓW  
127  SĘKOWSKI ADAM  B24h / M40BIAŁYSTOK  
128  SIEPIETOWSKI PIOTR 72B24h / M40WARSZAWAARTPROFI WARSZAWA 
129  SIWEK KRZYSZTOF  B24h / M50ZLOTY STOK1967  
130  SKIERKA GRZEGORZ 14B24h / M30SLAWNOMKS ŚWIĘC SŁAWNOMP 
131  SŁAWECKI JERZY 73B24h / M60KĘTRZYNRUNNERS TEAM KĘTRZYN 
132  STOLARCZYK JOANNA 2/4Szt / OSTROŁĘKABIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAZmiana4  
133  STOLARCZYK TOMASZ 2/5Szt / OSTROŁĘKABIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAZmiana6  
134  SULEWSKI MACIEJ 3/1Szt / OSTROŁĘKABIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAZmiana1  
135  SYSUŁA JANUSZ 74B24h / M60BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOK 
136  SZCZEPANSKI NORMAN  B24h / M20GDANSKAS-PL  
137  SZCZUBEŁEK WALDEMAR 5/2Szt / OSTROŁĘKAKURP 1BBL3Zmiana2  
138 SZEWCZYK JOLANTA8/2Szt / Zmiana2  
139 SZEWCZYK KRZYSZTOF8/1Szt / Zmiana1  
140  SZMYTKIEWICZ KRZYSZTOF 15B24h / M30GORZÓW WLKP.KS TEAM BARYŁA GORZÓW WLKP.MP 
141  SZULWACH PAWEŁ 75B24h / M40GDAŃSKKILIMANDŻARO 
142  ŚLĘCZKA DAMIAN 16B24h / M30RZESZÓWRESOVIA RZESZÓW / BIOMEDYCYNA SP. Z O.O. RZESZÓWMP 
143 TROJAN KAROL17B24h / UKS BUDOWLANI NOWY SĄCZMP 
144  UŁASEWICZ BARBARA 100B24h / K40KĘTRZYNRUNNERS TEAM KĘTRZYN 
145 WIŚNIEWSKA ANDŻELIKA7/2Szt / Zmiana2  
146 WIŚNIEWSKI ALEKSANDER7/3Szt / Zmiana3  
147  WIŚNIEWSKI IRENEUSZ 97B24h / M40MIŃSK MAZOWIECKIMKB DREPTAK 
148 WIŚNIEWSKI MARIUSZ7/4Szt / Zmiana4  
149  WITOS MATEUSZ 1/1Szt / BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYZmiana1  
150  WŁODARCZYK GRZEGORZ 95B24h / M40CIECHANÓW 
151  WOJNAR BARBARA 5/3Szt / OSTROŁĘKAKURP 1BBL3Zmiana3  
152  WOJTECKI-ZULUS KRZYSZTOF  B24h / M50WILKÓW DRUGIRKS SKRA WARSZAWA  
153 WRÓBEL KAMILA26B24h / K30CWKS RESOVIA RZESZÓWMP 
154  WRÓBEL KAMILA  B24h / K30RZESZÓW  
155  WRÓBLEWSKI ANDRZEJ 18B24h / M50OLSZTYNRESOVIA RZESZÓWMP 
156 WRZEŚNIEWSKI GRZEGORZ19B24h / M40LKS OLYMP BŁONIEMP 
157  WYSTRYCHOWSKI MARCIN  B24h / M30WARSZAWABFAGENCJA.PL  
158  WYSTRYCHOWSKA MARZENA  B24h / K40WARSZAWABFAGENCJA.PL  
159  ZAJKOWSKI JAROSŁAW 91B24h / M40POROSŁY 
160  ZALEWSKI MICHAŁ 78B24h / M40OSTROŁĘKA / ŁAWYSTARGLASS TEAMPowiat 
161  ZAMRÓZ ZBIGNIEW  B24h / M60OPOLEBRAK KLUBU  
162 ZAPERT MAŁGORZATA7/5Szt / Zmiana6  
163 ZATORSKI MARCI20B24h / LKS OLYMP BŁONIEMP 
164  ZYŚK ARKADIUSZ 79B24h / M40RZEKUŃKS ARCO ŁAWYPowiat  
165  ŻAK ROBERT  B24h / M40JACHRANKAWIELISZEW HERON TEAM