Zawody obsługuje firma Datasport

IGLOTEX Bieg Czterech Jezior
Skórcz, 07 lipca 2018 r.


Liczba zawodników : 558
Odebrało numery: 451

Liczba opłaconych zawodników: 378
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMIK JAN81215km / M50GDYNIAMCZ  
2 ADAMKOWSKI JERZY81915km / M60STAROGARD GDAŃSKI  
3  ADAMOWICZ AGNIESZKA  15km / K40SOPOT OK  
4 ALBRECHT PIOTR62615km / M50STAROGARD GDOKOKPolpharma 
5 ANDERS ADAM7362km / SKÓRCZAKTYWNI KOCIEWIACYOKOK 
6 ANDURZ AMELIA7672km / SKÓRCZ Gmina 
7  BALEWSKA IWONA 70515km / K40TORUŃOKOK 
8  BANDURSKI JACEK 43915km / M70SOPOTBIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSKOKOK 
9 BARANICKI ŁUKASZ7662km /   
10 BARTNICKA ANETTA53815km / K40ELBLAGELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAMOKOK 
11  BARTNICKI WOJCIECH 53515km / M50ELBLĄGEL-AKTYWNI ELBLAGOKOK 
12  BARTOSIAK RYSZARD 48015km / M50GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGAOKOK 
13  BAUMGART JACEK 56315km / M50OSIELSKOBIEGAJ Z DĘBAMIOKOK 
14 BĄBER ALEKSANDER7302km / SKÓRCZAKTYWNI KOCIEWIACYOKOK  
15  BĄKOWSKI TADEUSZ 51715km / M50ROKOCINOKOK 
16  BEDNARCZYK PRZEMYSŁAW 41515km / M30GRUDZIĄDZPRZEMOBEDNARCZYK@GMAIL.COMOKOK 
17 BEDNARZ MAREK79415km / M30SKÓRCZAKTYWNI KOCIEWIACY OKGmina 
18  BELT KACPER 56115km / M20ŚLIWICEBIEGAJĄCE ŚLIWICEOKOK 
19  BIAŁOUS KRZYSZTOF 50915km / M50BYDGOSZCZBRAKOKOK 
20  BIERNACKI SEBASTIAN 54015km / M30GDAŃSKGDAŃSKOKOK 
21  BLOCH PRZEMYSŁAW 49615km / M30CZERSKBIEGAJĄCE ŚLIWICEOKOKPracAdminSam 
22  BŁAŻEWICZ-BARANOWSKA AGNIESZKA  15km / K30ELBLĄG OKPracAdminSam  
23  BOGALECKI MAREK 69315km / M60STAROGARD GDAŃSKISAFE SPORT TEAMOKOK 
24  BOLDA-BAS LUIZA 43415km / K30GDYNIAOKOK  
25  BORSZEWSKI TOMASZ 62915km / M30STAROGARD GDAŃSKIPOLPHARMA RUN TEAMOKOKPolpharma  
26 BORSZEWSKI TOMASZ75115km / M30STAROGARD GDOKOKPolpharma  
27 BRAMBAS OLIWIA7332km / SKORCZAKTYWNI KOCIEWIACYOKOK 
28  BRESA KAMIL  15km / M20PELPLIN OK  
29 BRZEZIŃSKA EWA80015km / K50GDYNIA  
30  BRZÓSKA DANIEL 54815km / M20SKÓRCZOKOKGmina 
31  BUBÓŁKA PAWEŁ 69815km / M40TCZEWPGE OBRÓT S.A.OKOK 
32 BUNIKOWSKA MANUELA1008NW / K40SKÓRCZMANUELAOKOKGmina 
33  BYCZYŃSKA BARBARA 59315km / K40STAROGARD GDAŃSKISKL FILIPPIDESOKOK 
34  CEBULA BOGDAN 50015km / M50SZTUMLKS ZANTYR SZTUMOKOKSluzbyMund 
35  CEJROWSKI PIOTR 70715km / M30GDAŃSKOKOK 
36 CHEREK TERESA85115km / K50OSIEK Gmina 
37  CHĘCIŃSKI LESZEK 82415km / M40GDAŃSK OK 
38  CHOJNACKA ERYKA 1034NW / K60SKÓRCZSKÓRCZ OKGmina 
39 CHOJNACKA JOLANTA1026NW / K40PELPLINKLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKAOKOK 
40 CHOJNACKA WIKTORIA7702km / SKÓRCZ OKGmina 
41  CHOJNACKI KRZYSZTOF 47815km / M50PELPLINKLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKAOKOK 
42  CHOJNOWSKA MAGDALENA 70015km / K20PELPLINOKOK 
43 CHRUSTOWSKI WIESŁAW1041NW / M60ELBLĄG  
44  CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN 49115km / M60ELBLĄGEL-AKTYWNI ELBLAGOKOK 
45  CHYLIŃSKA DAGMARA 68115km / K40TCZEWBIEGAJĄCY TCZEWOKOK 
46  CHYLIŃSKI DARIUSZ 68015km / M40TCZEWBIEGAJĄCY TCZEWOKOK 
47 CHYŁA MARTA1039NW / K30STAROGARD GDAŃSKI OK 
48  CICHON JAKUB 53315km / M20SKÓRCZBRAKOKOKIglotex Gmina 
49  CIEMKA SŁAWOMIR  NW / M30GDYNIA OK  
50 CIESIELSKI KRZYSZTOF1011NW / M60GNIEZNOFAST WALKEROKOK 
51  CYLKOWSKI GRZEGORZ  15km / M30STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKI OK  
52  CZAJA LESZEK 49515km / M40STAROGARD GDANSKITRI STAROGARD GDAŃSKIOKOK 
53 CZAJKOWSKI JAKUB7422km / SKÓRCZAKTYWNI KOCIEWIACYOKOKGmina  
54 CZAPIEWSKI JAROSŁAW61015km / M40GDYNIAJJKMOKOK 
55  CZARNECKI JANUSZ 68815km / M16BOCHLINOKOK 
56  CZECHOWSKA DOROTA 43115km / K40SUBKOWYOKOK 
57  CZECHOWSKI DAWID 43215km / M40SUBKOWYOKOK 
58 CZERWIAK ROBERT62515km / M40STAROGARD GDOKOKPolpharma 
59  ĆWIKLIŃSKA IWONA 1024NW / K40GDYNIAGDYNIAOKOK