Zawody obsługuje firma Datasport

XI Bieg Kazików - Bieg Charytatywny
Radom, 11 marca 2018 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 49
Liczba opłaconych zawodników: 16
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  BARAŃSKA RENATA  OPEN / SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEW  
2  BARSKA AGNIESZKA  OPEN / RADOM  
3  BIENIEK KAROL  OPEN / M40ZATOPOLICE  
4  BOCHEŃSKA JUSTYNA  OPEN / SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEWOK 
5  BOCHEŃSKI KRZYSZTOF  OPEN / SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEWOK 
6  BORNIKOWSKA IGA  OPEN / RADOMFUNDACJA WAZKIESPRAWY IM. AGATY BORNIKOWSKIEJ  
7  BORNIKOWSKI MACIEJ  OPEN / RADOMFUNDACJA WAZKIESPRAWY IM. AGATY BORNIKOWSKIEJ  
8  BULICZ-KASPRZAK KASIA  OPEN / K40SULEJÓWEKKM AKTYWNI SOCHACZEW  
9 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K40   
10 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M60   
11  KACZMARZYK KAROL  OPEN / M30MAKÓWSTREET RUN RADOMOK 
12  KALETA NATALIA  OPEN / K20RADOMFUNDACJA WAZKIESPRAWY IM. AGATY BORNIKOWSKIEJOK 
13  KAROLAK AMELIA  OPEN / SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEW  
14  KAROLAK ANNA  OPEN / SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEW  
15  KAROLAK RAFAŁ  OPEN / SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEW  
16  KASZLUGA KATARZYNA  OPEN / WARSZAWA  
17  KORZENIOWSKA ANITA  OPEN / K30RADOMFUNDACJA WAZKIESPRAWY IM. AGATY BORNIKOWSKIEJOK 
18  KREDOWSKA DOMINIKA  OPEN / ZAKRZEWFUNDACJA WAZKIESPRAWY IM. AGATY BORNIKOWSKIEJ  
19  KRZEMIŃSKA ANITA  OPEN / K40RADOMFUNDACJA WAZKIESPRAWY IM. AGATY BORNIKOWSKIEJ  
20  KRZOSEK AGNIESZKA  OPEN / K40RADOM  
21  KWIETNIEWSKA JUSTYNA  OPEN / RADOMOK 
22  KWIETNIEWSKI TOMASZ  OPEN / RADOMOK 
23  ŁACHMANIUK MARCIN  OPEN / M30RADOMROSA RADOM  
24  MAJECKI ROBERT  OPEN / M20SANDOMIERZJW 3533  
25  MAJEWSKI MARCIN  OPEN / M3026-600ZMIENIAMY RADOM  
26  MARCHEWKA JAROSŁAW  OPEN / M20CIEPIELÓW  
27  MARCULA AGATA  OPEN / RADOMWAŻKIE SPRAWY  
28  MARCULA-LATOS MAGDALENA  OPEN / RADOMFUNDACJA WAZKIESPRAWY IM. AGATY BORNIKOWSKIEJ  
29  OKORSKA-BOMBIŃSKA BASIA  OPEN / K30RADOMZABIEGANY SKARYSZEWOK 
30  PROKOP JACEK  OPEN / M40OSTASZEWOBIEGAM U KOLESI  
31  PRYGIEL JUSTYNA  OPEN / K30RADOMFUNDACJA WAZKIESPRAWY IM. AGATY BORNIKOWSKIEJ  
32  ROJEK MARCIN  OPEN / M30RADOM  
33  ROZWADOWSKA IZABELA  OPEN / K30RADOM  
34  SAR BOGDAN JÓZEF  OPEN / M50RADOM  
35  SKWIRA ANETA  OPEN / K40CHOTCZA-JÓZEFÓWOK 
36  SLIWA DOMINIKA  OPEN / WARSZAWAOK 
37  STANDOWICZ ARTUR  OPEN / M40RADOMMAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKIOK 
38  STANIAK KATARZYNA  OPEN / K30RADOMJADAR GARDEN RUN TEAMOK 
39  STANIEWSKA ANNA  OPEN / SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEW  
40  STĘPIEŃ JOLANTA  OPEN / K40RADOM  
41  STĘPIEŃ ZUZANNA  OPEN / K20RADOM  
42  SUŁKOWSKA EDYTA  OPEN / RADOM  
43  ŚLIWA ARTUR  OPEN / RADOMOK 
44  ŚLIWA MAREK  OPEN / RADOMOK 
45  TUZINEK PIOTR  OPEN / SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEWOK 
46  URA MARIUSZ  OPEN / M40RADOMPMP POLAND  
47  WARMIJAK ANNA  OPEN / K40KOWALAOK 
48 WOTLIŃSKI ANDRZEJ OPEN / M50SKARŻYSKP-KAMIENNA  
49  ZIĘTEK ANNA  OPEN / K20RADOMA