Zawody obsługuje firma Datasport

8. Bieg Wegański – Łatwiej niż myślisz - Biegi Dziecięce
Warszawa, 20 maja 2018 r.


Liczba zawodników : 151
Odebrało numery: 124

Liczba opłaconych zawodników: 107
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  AMPUŁA IGOR 100D08 / MWARSZAWARODZINAOK 
2  ANTOSIEWICZ MAJA  D02 / KWARSZAWAREMBERTÓW TEAM   
3  ANTOSIEWICZ MAKSYMILIAN  D05 / MWARSZAWAREMBERTÓW TEAM   
4  ANTOSIEWICZ NINA  D05 / KWARSZAWAREMBERTÓW TEAM   
5  BEDNARCZYK MICHALINA 1D11 / KKONSTANCIN-JEZIORNABIEGAJĄCE ŻABCIEOK 
6 BIELSKA IGA2D11 / KJABLONNAOK  
7 BIELSKA MAJA101D08 / KJABLONNAOK  
8  BOCIARSKA MAGDALENA 102D08 / WARSZAWATRENERBIEGANIA.PLOK  
9  BOGDAN MARCIN 300D02 / MWARSZAWAG73OK 
10  BOLKOWSKA-LEŚNIAK DOROTA 103D08 / WARSZAWABUSHIOK  
11 BONISŁAWSKI MAXIMILLIAN146D08 / MWARSZAWA  
12  BRUDNICKA MARZENA  D11 / WARSZAWABRUDNISIE   
13 BRUDNICKA MILENA3D11 / KWARSZAWABRUDNISIEOK 
14 BRUDNICKI MIKOŁAJ104D08 / MWARSZAWABRUDNISIEOK 
15 CHRANICKI STANISŁAW4D11 / MWARSZAWAVEGE RUNNERSOK 
 Pierwszy bieg
16 CHRUSZCZYK MARYSIA105D08 / KWARSZAWAOK 
17 DANIELSKA AGATA5D11 / KWARSZAWAOK 
18 DANIELSKA JULIA7D11 / KWARSZAWAOK 
19 DANISZEWSKA JULIA106D08 / KREGUŁYOK  
20 DANISZEWSKA MAJA200D05 / KREGUŁYOK  
21 DRĄŻKOWSKA ANTONIA145D08 / KWARSZAWALWY  
22 DUDZIŃSKA ZOFIA45D11 / K  
23  DUTKIEWICZ KRYSTIAN 301D02 / MWARSZAWASPWROK 
24 DYMEK HUBERT107D08 / MWARSZAWAOK 
25 DYMEK KASIA108D08 / KWARSZAWAOK 
26 FALIS IGA109D08 / KWARSZAWAOK 
27 FALIS MILENA110D08 / KWARSZAWAOK 
28 FISZER WIKTOR D08 / MBRZOZIETEAM BRZOZIE   
29 FISZER WIKTOR142D08 / MBRZOZIETEAM BRZOZIE  
30  FRANCIS PATRYK 8D11 / MWARSZAWAOK 
31 FROŁOW BRUNO148D08 / MWARSZAWA  
32  GAERTNER-GRYGER HENIO 9D11 / MWARSAWOK 
33 GAJEWSKA NADIA111D08 / KWARSZAWAOK 
34 GAJEWSKI CYPRIAN10D11 / MWARSZAWAOK 
35  GALIŃSKA ELIZA 201D05 / KPRUSZKÓWUKS FILIPIDES TERESINOK 
36 GEMBACKI KACPER112D08 / MWARSZAWAOK 
37  GŁOWACKA MALWINA 202D05 / KLEGIONOWOOK 
38  GRABOWSKA URSZULA 302D02 / KWARSZAWAKORABKIOK 
39 GRATYS NATALIA D05 / KSOCHACZEWLECĘ BO CHCĘ   
40 GRATYS ZUZANNA D11 / KSOCHACZEWLECĘ BO CHCĘ   
41  GRZYWACZ LILIANA 11D11 / KWARKAOK 
42 HARTFIL LILIANA42D11 / KWARSZAWAAZS AWF WARSZAWA  
43 IWASZKIEWICZ HANIA12D11 / KWARSZAWAOK 
44 IZWORSKA MARIA13D11 / KWARSZAWAOK 
45 JANCZ BLANKA14D11 / KWARSZAWAAIR ARTIST MACIEJ JANCZOK 
46 JANCZ FILIP113D08 / WARSZAWAAIR ARTIST MACIEJ JANCZOK 
47  JANCZ MACIEJ  D08 / WARSZAWAAIR ARTIST MACIEJ JANCZ   
48  JANKOWSKA JULIA 114D08 / KWARSZAWAOK 
49  JANKOWSKA ZONIA 203D05 / KWARSZAWAOK 
50 JAŚKIEWICZ PIOTR48D11 / MWARSZAWA  
51 JAŚKIEWICZ STAŚ151D08 / MWARSZAWA  
52 JĘDRZEJCZYK ANNA115D08 / KWARSZAWAOK 
53 KACZMAREK ANTONINA43D11 / KWARSZAWA  
54 KALEMBKA SONIA47D11 / KWARSZAWADREAM RUN  
55  KOPKA ALEKSANDER 204D05 / MNOWA IWICZNAOK 
56 KORYCKA MICHALINA150D08 / KWARSZAWA  
57  KOWARA RADHIKA 303D02 / KSKIERNIEWICEOK 
58 ZAWODNIK ANONIMOWY15D11 / M KLAUDIA KRAJEWSKAOK 
59  KREKORA OSCAR 116D08 / MWARSZAWAGROCHÓW RZĄDZIOK 
60 KRZAK OLIWIA205D05 / KWARSZAWAOK  
61 KRZAK PIOTR16D11 / MWARSZAWAOK  
62 KUZIA MIKOŁAJ234D05 / MWARSZAWA  
63 KWAŚNICKA HANNA17D11 / KWARSZAWAOK 
64 KWAŚNICKI KONRAD117D08 / MWARSZAWAOK 
65  KWIATKOWSKI WIKTOR 206D05 / MWARSZAWAOK 
66 LANGE GUSTAW36D11 / MOK 
67  LEWANDOWSKI JAN 18D11 / MWARSZAWAOK 
68 LISZEWSKI GUSTAW149D08 / MWARSZAWA  
69  LUTOMIRSKA ASIA 118D08 / KŁOMIANKIAZS AWF WARSZAWAOK 
70  MACHULEC AMELKA 119D08 / KWARSZAWAURSUSIANKAOK 
71  MACKENTHUN TOMASZ 207D05 / MWARSZAWAOK 
72  MAKSYMIUK MARCIN 120D08 / MMILANÓWEKSP NR 2 W MILANÓWKUOK 
73  MATUSZEWSKA AMELIA 208D05 / KWARSZAWAAKADEMIAAKROAMIOK 
74 MATYSIAK JULIUSZ D02 / MRASZYN   
75 MICHALAK OLIWIA225D05 / KPŁOŃSK  
76 MICHAŁOWSKA NIKOLA37D11 / KWARSZAWA  
77 MICHAŁOWSKA ZUZANNA38D11 / KWARSZAWA  
78 MICHNIEWICZ JAN19D11 / MWARSZAWASÓL W BUTACHOK 
79 MICHNIEWICZ SZYMON20D11 / MWARSZAWASÓL W BUTACHOK 
80 MIELCAREK HANIA209D05 / KBIELAWAOK 
81  MIELCAREK IGNACY 210D05 / MBIELAWAOK 
82  MIŚKIEWICZ ALEX 211D05 / MWARSZAWAOK 
83 NAPIERSKA NADIA212D05 / KWARSZAWAVEGE RUNNERSOK 
84 NOWAKOWSK ANTONINA D05 / KWARSZAWA   
85 NOWAKOWSK MARCELINA D08 / KWARSZAWA   
86  OLEJNIK FILIP 121D08 / MŁOMIANKIRUN OLEY/ SSP NR 13OK 
87  OLEJNIK MIKOŁAJ 213D05 / MŁOMIANKIRUN OLEY/ SP 77OK 
88  OLEKSIAK SZYMON  D11 / MWARSZAWA   
89  OLSZEWSKA MAŁGORZATA 122D08 / WARSZAWABIBOLAKIOK  
90  ORŁOWSKA NATALIA 21D11 / KBIALYSTOKOK 
91  PAZIO OLIWIA 214D05 / KWARSZAWAOK 
92 PIOTROWSKA POLA6D11 / KWARSZAWARUN VEGAN TEAMOK 
93  PIWOWARSKA AMELIA 304D02 / KUJAZDMS.OK 
94  PIWOWARSKA HANNA 23D11 / KUJAZDOK 
95  PLICHTA LAURA 24D11 / KWARSZAWAOK 
96 POPŁAW-FEDER HANNA44D11 / K  
97  PRĘDOTA ALEKSANDRA 215D05 / KWARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAMOK 
98  PRĘDOTA BARTOSZ 305D02 / MWARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAMOK 
99 PRONOBIS IGA123D08 / KWARSZAWAOK 
100  RECŁAW TYTUS 25D11 / MWARSZAWAVEGE RUNNERSOK 
101  REZANKO JAN 26D11 / MLASKIOK 
102 RONDA-TCHÓRZ DOMINIK27D11 / MWARSZAWAOK 
103  ROSIAK GABRIELA 124D08 / KRADZYMINOK 
104 RUBNIKOWICZ PATRYK125D08 / MWARSZAWANAPRZÓD MŁOCINYOK 
105 SAMSEL KAMILA141D08 / KWARSZAWA  
106 SAMSEL NATALIA223D05 / KWARSZAWA  
107  SAMUL JAN 126D08 / MWARSZAWASP 31 WARSZAWAOK 
108  SASIN MAREK 127D08 / MWOŁOMINZABIEGANY MARECKIOK 
109 SILSKI IGNACY D11 / MSULEJOWEK   
110 SILSKI IGNACY46D11 / MWARSZAWA  
111  SKULTECKA OLIWIA 128D08 / KWARSZAWAUKS-G8OK  
112  SŁOMKA AMELIA 306D02 / KRADOMOK 
113 SNAKOWSKA JULIA28D11 / KWARSZAWABIEGAJĄCE WĘŻEOK 
114 SNAKOWSKI MATEUSZ129D08 / MWARSZAWABIEGAJĄCE WĘŻEOK 
115  STANDO MATYLDA 216D05 / KWARSZAWAOK 
116 STASIAK BRONEK22D02 / MGROTNIKIOK 
117 STRUŻYNA ZIEMOWIT227D05 / MMARIANÓW  
118  SZUFLICKI TYMON 130D08 / MNOWA WOLAVEGE REGGAEOK 
119  SZWARNOWSKI XAVIER 131D08 / MWARSZAWA4ENDORPHINSOK 
120 ŚCIBOR MAX144D08 / MWARSZAWA  
121 TARKOWSKA NADIA217D05 / KWARSZAWAOK 
122 TARKOWSKI FILIP132D08 / MWARSZAWAOK 
123 TOMASZEWSKA MAJA133D08 / KWARSZAWAOK 
124 TRZEPAŁKA WANDA D08 / KJÓZEFÓWHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY I   
125  TURCZYŃSKA MICHALINA 29D11 / KGÓRKIKLUB SPORTOWY TAEOK 
126  TYM JOANNA 218D05 / WARSZAWAOK 
127  URBAŃCZYK EWA  D08 / WARSZAWA   
128  WALCZUK ŁUKASZ 219D05 / MWARSZAWAOK 
129  WALCZUK PAULINA 220D05 / KWARSZAWAOK 
130  WALKIEWICZ ANTEK 134D08 / MWARSZAWALOSIAKIOK 
131 WARACZYŃSKA MATYLDA147D08 / KPŁOŃSK  
132 WASILEWSKA ZOFIA152D08 / KWARSZAWA  
133 WEISBERG MAJA39D11 / KWARSZAWA  
134  WĘGLEWSKI BASTIAN 30D11 / MWARSZAWAOK 
135 WIATROWSKA BLANKA153D08 / KWARSZAWAWIATROWSKI.PL  
136 WIATROWSKI HUBERT226D05 / MWARSZAWAWIATROWSKI.PL  
137  WIERZCHOWSKI TYMON 31D11 / MWARSZAWAFUNDACJA VIVA!OK 
138  WILKOS NADIA 32D11 / KWARSZAWAZSO STO 1OK 
139  WOJCIECHOWSKI GAURAHARI 221D05 / MWARSZAWAPARKRUN BRÓDNOOK  
140  WRÓBLEWSKA ALICJA  D05 / KWARSZAWA   
141 WRÓBLEWSKA ALICJA224D05 / KWARSZAWA  
142  WYSOCKA MARTYNA 135D08 / KWARSZAWAKARKONOSZ RUNNING TEAMOK 
143  ZADRĄG KAROL 136D08 / MWARSZAWAOK 
144  ZADRĄG MAŁGORZATA 222D05 / KWARSZAWAOK 
145 ZARĘBA MARIA33D11 / KWARSZAWAKOLIBER TEAMOK 
146 ZARĘBA NOEMI34D11 / KWARSZAWAKOLIBER TEAMOK 
147  ZĄBEK KORNELIA 35D11 / KDUCZKIOK 
148  ZDUNEK ALICJA 137D08 / KPIASECZNOOK 
149 ZIMOWICZ ALICJA138D08 / KWARSZAWAOK 
150 ZŁOTNICKA ALEKSANDRA139D08 / KWARSZAWAGOLDTEAMOK 
151 ZŁOTNICKI ANTONI140D08 / MWARSZAWAGOLDTEAMOK