Zawody obsługuje firma "STARTER"
naglowek
NAZWA SZTAFETY - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 49
Liczba opłaconych zawodników: 25
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
  BĄK TYMOTEUSZ 15OPEN / M40GLIWICEI-SYSTEMS.PLOK 
  BROJ ADRIAN 28OPEN / M50+ŹLINICEBROJ TEAM ŹLINICEOK 
  BROJ MARCEL 27OPEN / M20ŹLINICEBROJ TEAM ŹLINICEOK 
  BROSZCZAK GRZEGORZ 21OPEN / M50+ROZWADZAGODZIKOWICE TEAMOKZDZ 
  DYNAK MARIUSZ 25OPEN / M40SUCHAADAMIETZ  
  FILIPCZAK DARIUSZ 29OPEN / M50+STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIE  
  FRANKIEWICZ RYSZARD 39OPEN / M30SZYMISZÓWGMINA STRZELCE OPOLSKIE  
  FRĄTCZAK SYLWESTER 13OPEN / M40KĘDZIERZYN - KOŹLEOK 
  GIET ADAM 10OPEN / M50+KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
  GRUSZKA WERONIKA 44OPEN / OPEN_KRYBNIKNV TEAM SZ_MTB 
  GRYCMAN KAZIMIERZ 18OPEN / M40CIECHOWICE  
 HANAJ PRZEMYSŁAW45OPEN / M30KATOWICENV TEAM SZ_MTB 
  HARMANSA PIOTR 14OPEN / M40GOGOLINTRIATHLON GOGOLINOK 
  HERMANOWICZ MAREK 38OPEN / M30DOBRZEŃ WIELKIFENIKS PGE ELEKTROWNIA OPOLEOK 
  HOCZEK ARKADIUSZ 6OPEN / M40KOLANOWICEOK 
  IWAN PIOTR 37OPEN / M20RYBNIK  
  JAKUBIEC ROMAN 20OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE  
  JUSZCZYK PAWEŁ 35OPEN / M20KOTÓRZ WIELKI  
  KALAMARZ KAMIL 43OPEN / M30RYBNIKNV TEAM  
  KALAMARZ KOSMA 22OPEN / M30RYBNIK SZ_RUN 
  KAŁUŻNY ARKADIUSZ 36OPEN / M30ZDZIESZOWICEKS ZDZIESZOWICE-BIKETEAMOKZDZ SZ_RUN 
  KOCHON ŁUKASZ 7OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
  KUCZYŃSKA KINGA 31OPEN / OPEN_KKĘDZIERZYN-KOŹLETRIBIKE/KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
  LACH RAFAŁ 30OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
  ŁUKOWSKI DARIUSZ 2OPEN / M50+STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEOK 
  MARCISZ JAROSŁAW 42OPEN / M30OPOLEFENIKS PGE ELEKTROWNIA OPOLEOK 
  MIERZWA ALEKSANDER 1OPEN / M40RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERS  
  MIKA DAMIAN 48OPEN / M40RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERS  
  MIRSKA-ZACHARCZUK EWA 11OPEN / OPEN_KKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE  
  OLEJNICZAK MARCIN 26OPEN / M40ZDZIESZOWICEKLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM ZDZ 
 ORIAN ADRIAN3OPEN / ZDZIESZOWICELUKS ROSPONDEK ŻYROWAOKZDZ SZ_MTB 
 ORIAN PIOTR4OPEN / M40ZDZIESZOWICESTARTER/TRIBIKEOKZDZ SZ_RUN 
  PIGLA ANDRZEJ 8OPEN / M40WROCŁAWOK 
  SERAFIN MICHAŁ 12OPEN / M40MYSZKÓWSERTEAM  
 SKALSKA WERONIKA46OPEN / OPEN_KDABROWA GORNICZANV TEAM SZ_RUN 
  SMOLEŃ JAROSŁAW 41OPEN / M40MYSŁOWICEOK 
  SPRUCH SYLWESTER 23OPEN / M20WYSOKA  
  STALICA WOJCIECH 47OPEN / M40CZĘSTOCHOWAIZOERG  
  STAROSTKA JACEK 5OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
  STRENZIOK DARIUSZ 40OPEN / M50+TARNOWSKIE GÓRYTARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE  
  SYTY DAREK 19OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE  
  SZULCZEWSKI TOMASZ 34OPEN / M40ZDZIESZOWICEKLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE BIKE-TEAMOKZDZ SZ_MTB 
  ŚMIGIELSKI MARCIN 33OPEN / M20ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEOKZDZ 
  ULFIK ŁUKASZ 17OPEN / M30STRZELCE OPOLSKIERATOWNIK MEDYCZNY  
  USZKO GRZEGORZ 9OPEN / M50+SIEDLECOK 
  WARCHOŁ GRZEGORZ 24OPEN / M30ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIE / DYCZUŚ TEAM ZDZ 
  WRÓBEL MARCIN 16OPEN / M40WYSOKASZUKAM SPONSORA.PL  
  ZIĘBA DAMIAN 32OPEN / M30WROCŁAWOK 
 ZIMERMAN ADRIAN49OPEN / M30ZDZIESZOWICEZDZIESZOWICE BIKE TEAMOKZDZ