Zawody obsługuje firma Datasport

24 Wyścig Rowerów Górskich
Jaworzno, 23 czerwca 2018 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 321
Odebrało numery: 274

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ADAMCZYK DAMIAN 100OPEN / Kat7JAWORZNOOK 
2  ADAMCZYK DAMIAN 312OPEN / Kat5KWACZAŁAOCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓWOK 
3  ADAMCZYK SANDRA 89OPEN / Kat12RYDUŁTOWYSUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICEOK 
4  ANYŻ KATARZYNA 251OPEN / Kat12JAWORZNOOK  
5  ATŁAS FILIP 65OPEN / Kat5SOSNOWIEC72D OSHEE WINDSPORT TEAMOK 
6  BAŁC KRZYSZTOF 256OPEN / Kat8TRZEBINIAOCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓWOK 
7 BAŁC MILENA257OPEN / Kat10TRZEBINIAOCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓWOK 
8  BANDURA AGATA 165OPEN / Kat12WARSZAWATREK-VELONEWS.PLOK 
9  BANDURA JACEK 132OPEN / Kat8CHORZÓWTREK-VELONEWS.PLOK 
10  BARAN MARCIN 305OPEN / Kat8CHRZANÓWOCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓWOK 
11  BARAŃSKI JAN 303OPEN / Kat1JAWORZNOOK 
12  BARDZYŃSKI PRZEMYSŁAW 72OPEN / Kat8DĄBROWA GÓRNICZAJURA BIKE MTB TEAMOK 
13  BARGLIK JACEK 134OPEN / Kat8DĄBROWA GÓRNICZAOK 
14  BARTNIKIEWICZ PIOTR 24OPEN / Kat6KATOWICEOK  
15  BASTER SŁAWOMIR 219OPEN / Kat8CHRZANÓWKOSCIELECOK 
16  BAWIEC PIOTR 293OPEN / Kat7JAWORZNOOK 
17  BERNACKI LESZEK 182OPEN / Kat9JAWORZNOOK 
18  BĘTKOWSKI PIOTR 246OPEN / Kat8JAWORZNOSTOWARZYSZENIE ROWEROWE 4 PORY ROKUOK 
19  BIAŁEK JOHANKA 62OPEN / Kat12CHORZÓWJENDRZEJCZYK.PLOK 
20 ZAWODNIK ANONIMOWY240OPEN / Kat8 AMATOROK  
21  BIŚTA KAMIL 143OPEN / Kat7JAWORZNOOK 
22  BOMBA JUSTYNA 211OPEN / Kat12JAWORZNOOK 
23 BOREK JOANNA30OPEN / Kat12KATOWICEYELLOBIKEOK 
24  BOROWIECKI MICHAŁ 33OPEN / Kat7BOLESŁAWOLKUSZ TEAMOK 
25  BUDZIOSZ MARCIN 70OPEN / Kat7BIELSKO-BIAŁAOK  
26  BUGAJCZYK PIOTR 284OPEN / Kat7BYTOMTAURON TEAMOK 
27  CHOLEWA TOMASZ 326OPEN / Kat8CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOK 
28  CHRABĄSZCZ ROBERT 304OPEN / Kat8JAWORZNOTAURON TEAMOK 
29  CHRAPEK SŁAWOMIR 98OPEN / Kat8JAWORZNOOK 
30  COSTAMAGNA ANDREA 214OPEN / Kat9TYCHYOK 
31  CZARNECKI TOMASZ 156OPEN / Kat8ZAWIERCIEAMATORZYOK 
32  CZARNECKI WIKTOR 155OPEN / Kat3KUŹNICA MASŁOŃSKAOK 
33  CZASTKA MAREK 207OPEN / Kat9MYŚLENICESC MYŚLENICEOK 
34  CZĄSTKA KRYSTYNA 208OPEN / Kat12MYŚLENICESC MYŚLENICEOK 
35  CZĄSTKA MICHAŁ 210OPEN / Kat7MYŚLENICESC MYŚLENICEOK 
36  CZERNER GRZEGORZ 172OPEN / Kat8CZERWIONKA-LESZCZYNYOK 
37 CZERWIŃSKI ANDRZEJ279OPEN / Kat9BĘDZINGHOSTBIKERSOK  
38  CZOPEK JULIA 48OPEN / Kat12JAWORZNOOK 
39  CZYCZYLO WLADYSLAW 52OPEN / Kat9CHRZANÓWAMATOROK 
40  CZYRWIK RAFAŁ 44OPEN / Kat7SOSNOWIECOK