Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Liczba zawodników : 260
Odebrało numery: 195

Liczba opłaconych zawodników: 165
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ANCZYK SARA 1855km / K30LEGNICATEAM DRACZYNSKI OK 
2  ARCHUTICZ JOANNA  10km / K20LEGNICA OK  
3 AUGUSTYN ZDZISŁAW910km / M50LUBINZG RUN  
4 AUGUSTYNOWICZ AGNIESZKA 395km / K20KUNICEGRUPA TECHNICZNAOKOKGmina 
5  AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ 3820km / M40KUNICEGRUPA TECHNICZNAOKOKGmina 
6  AUGUSTYNOWICZ BARTŁOMIEJ 1575km / M20KUNICEGRUPA TECHNICZNAOKOKGmina 
7 AUGUSTYNOWICZ JOANNA1565km / K40KUNICEGRUPA TECHNICZNAOKOKGmina 
8 BAKALARZ-KONSEWICZ SYLWIA1845km / K30CHOJNÓW  
9  BARAN- DOJS PIOTR 16610km / M40JELENIA GÓRAOKOK 
10  BARANOWSKA MAGDALENA 28745km / K30LEGNICA:) OK 
11  BARDZIŃSKA ANNA 1165km / K20LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
12  BARDZIŃSKI RAFAŁ 11010km / M20LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
13 BARECKA ANNA 10km / K30CHOJNÓW OK  
14  BASZAK MAREK 6210km / M40LEGNICA:)OKOK 
15  BENDKOWSKI ANDRZEJ 1175km / M40LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
16  BIEŃ - CIESIELSKA AGNIESZKA  10km / K30ŚWIĘTA KATARZYNA:) OK  
17 BIEŃ MICHAŁ 20km / M20LIGOTA KSIĄŻĘCA:) OK  
18 BRECZKO WIOLETA 5km / K20GRYFÓW ŚŁĄSKI OK  
19  BRUCHAL KRZYSZTOF 8320km / M30CHOJNÓWOKOK  
20  BRZOZOWSKA JOANNA 6710km / K30LUBINOKOK 
21  BUKŁAHA KAMIL  5km / M20WROCŁAWBRAK OK  
22  BURA KRZYSZTOF 9810km / M40LEGNICAOKOK 
23  BURMAS DARIUSZ 10610km / M40BOLESŁAWIECMATNER RUNNING TEAMOKOK 
24  CHORĄŻY GRAŻYNA 325km / K50LUBINOKOK 
25  CHROBAK PIOTR 10910km / M30ZŁOTORYJAOKOK 
26  CHRZĄSZCZ MARIUSZ 8410km / M40LUBINBIEGAM BO LUBIĘ!OKOK 
27  CHUDY ARIEL 9510km / M30RYDZYNAR-TEAMOKOK  
28 CHUDY NATALIA1945km / K20MILIKOWICE  
29  CHUDY TOBIASZ 9610km / M30RYDZYNAR-TEAMOKOK  
30  CIESIELSKA AGATA 1685km / K30RZESZOTARYOKOK 
31  CIESLA SZYMON 14320km / M40KROTOSZYCEGRUPA TECHNICZNAOKOK 
32  CUDAK BARTOSZ 14620km / M20OŚWIĘCIMKGHM ZG RUNOKOK 
33  CYBULSKI PAWEŁ  10km / M40LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIANEGO MIASTA OK  
34  CZAJA ADRIAN 7010km / M30LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOKOK 
35  CZARNOTA ŁUKASZ 5410km / M30LEGNICAOKOK 
36  CZEKAJ KAROL 685km / M20SZCZYTNIKI MAŁEUKS SPRINT LEGNICAOKOKGmina 
37  CZUKIEWSKI RAFAŁ 8910km / M30LUBINMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMOKOK 
38  CZYCZERSKI JACEK 8820km / M50ROGOŹNICAGRUPA BIEGOWA `BEZ GRANIC`OKOK