Zawody obsługuje firma Datasport

Bukowica Run - bieg źródlany
Zagórze(Gmina Babice), 27 maja 2018 r.


Liczba zawodników : 150
Odebrało numery: 122

Liczba opłaconych zawodników: 103
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK ROBERT 10210km / M40LUSZOWICEPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
2 BABECKI TOMASZ11910km / M40CHRZANÓWPOLPOL  
3 BARAN PIOTR610km / M30CHRZANÓWPOLPOL  
4  BEBAK MARCIN 9810km / M30LIBIĄŻPOLPOLOKOK 
5  BĘBENEK MIECZYSŁAW 9110km / M50JAWORZNONIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
6  BIEDERMANN MACIEJ 9010km / M40BABICEPOLPOLOKOKGmina 
7  BIGAJ ARKADIUSZ 1210km / M40LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
8 BORYN ŁUKASZ12610km / M30TRZEBINIAPOLPOL  
9 BRZEZIŃSKI ADAM11510km / M20CHRZANÓWPOLPOL  
10  CHOWANIAK KRZYSZTOF 3810km / M50CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
11  CHRZĄSZCZ MIROSŁAW 8510km / M50CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
12  CZAK SYLWIA 2810km / K30GROJECPOLPOLOKOK 
13  CZECHOWICZ KAMIL 7910km / M20CHEŁMEKPOLPOLOKOK 
14  CZUCZ MICHAŁ 4710km / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
15  CZYCZYLO EMILIA 1910km / K60CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
16  CZYCZYLO WLADYSLAW 1810km / M60CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
17  DĄBEK ADRIAN 10010km / M30CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
18  DOMIN BARTOSZ 410km / M30ZAGÓRZECOLLEGIUM MEDICUM UJPOLPOL OKGmina 
19  DOMIN WIESŁAW 2010km / M50ZAGÓRZEPOLPOLOKOKGmina 
20  DOMURAT ZBIGNIEW 3910km / M40CHRZANÓWFINISH PROFILESPOLPOLOKOK 
21  DOMURAT ZDZISŁAW 6110km / M50ALWERNIAWATAHA RUNNERS ALWERNIAPOLPOLOKOK 
22  DUDEK TOMASZ 5610km / M40OŚWIĘCIMPOLPOLOKOK 
23  DULIAN TADEUSZ 11710km / M40ZIELONKIDELOITTE ADVENTURE TEAMPOLPOL OK 
24  DZIERWA SYLWIA  10km / K20BRODŁAPOLPOL OK 
25  FELUŚ MICHAŁ 8110km / M30CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
26  FILIPCZYK RAFAŁ 2410km / M40JAWORZNOPOLPOLOKOK  
27  FILIPOWICZ AGNIESZKA 11310km / K40TRZEBINIAPOLPOLOK  
28 FLASIŃSKI TOMASZ11410km / M30CHRZANÓWPOLPOL  
29  FLUDER GRZEGORZ 10610km / M40CHRZANÓWZASAPANIPOLPOLOKOK 
30  GACZKOWSKI JACEK  10km / M20LIBIĄŻWYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻPOLPOL OK  
31 GAJ RAFAŁ 10km / M40CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLPOL OK  
32  GAJOS ANDRZEJ 1610km / M50JAWORZNOPOLPOLOKOK 
33  GALOS ZBIGNIEW 5310km / M40PŁAZAWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOLOKOK 
34  GAUDYN ADAM 7810km / M60KWACZAŁAWATAHA RUNNERS ALWERNIAPOLPOLOKOK 
35  GĄSIOR ADAM 8210km / M20CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
36  GLOWACZ PIOTR  10km / M30CHRZANÓWKCH ENDURODYNAMITPOLPOL OKGmina  
37  GRALAK ADAM 4810km / M40LĘDZINYPOLPOLOKOK 
38  GROCHAL MARCIN 9510km / M30WYGIEŁZÓWZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATEPOLPOLOKOKGmina 
39  GRZYBEK DARIUSZ 7510km / M30POGORZYCEPOLPOLOKOK 
40  GWIZDAŁA AGATA  10km / K40TRZEBINIAMBPPOLPOL OK  
41  HUDZIK PAWEŁ 4410km / M20BABICEPOLPOLOKOK 
42  HUDZIK ROBERT  10km / M30GROJEC#ADAMCZERWIŃSKITEAMPOLPOL OK  
43  IGIELIŃSKI BARTŁOMIEJ 4110km / M40CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
44  JELEŃ MAREK 10310km / M40TRZEBINIAPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
45  JOŃCA JAROSŁAW 10810km / M40CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
46  KACZARA KATARZYNA  10km / K30MYŚLACHOWICEPOLPOL OK  
47  KACZARA MARCIN  10km / M40MYŚLACHOWICEPOLPOL OK  
48  KARDASZ FRANCISZEK 5710km / M30JAWORZNOPOLPOLOKOK 
49  KASPRZYK RADOSŁAW 7710km / M30DULOWANIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
50 KASPRZYK SZYMON8310km / M20DULOWANIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
51  KILJAN PIOTR 8810km / M30JAWORZNOPOLPOLOKOK 
52  KINDRYK TOMASZ 9710km / M30CHRZANÓWZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATEPOLPOLOKOK 
53  KIŚLEWSKI WOJCIECH 3410km / M50LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
54  KLIMCZAK PIOTR 11010km / M20BALINDONT GIVE UP!POLPOLOKOK 
55  KLIN ŁUKASZ 7110km / M30ŻARKIPOLPOLOKOK 
56  KOCÓJ MARCELINA 7010km / K20TRZEBINIAPOLPOLOKOK 
57  KOLIBAJ BEATA 6610km / K40CHRZANÓWSILNORĘKI TEAMPOLPOLOKOK 
58  KOŁODZIEJCZYK KRZYSZTOF 3010km / M30CHRZANÓWDEZERTER POLSKAPOLPOLOKOK 
59  KOPEĆ MONIKA  10km / K40PŁAZAKOPEĆ -TEAMPOLPOL OK  
60  KORBUT ANNA 6210km / K40LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
61  KOSEK PAWEŁ  10km / M20TYCHYWWW.KOSEKPAWEL.PLPOLPOL OK  
62  KOŚMIDER DAMIAN 9910km / M30CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
63  KOWAL ANDRZEJ 8410km / M50CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
64  KOWALIK ARTUR 2910km / M30JAWORZNOPOLPOLOKOK  
65  KOZERA MICHAŁ 10710km / M30KRAKÓWZASAPANIPOLPOLOKOK 
66 KOZIARZ PRZEMYSŁAW6710km / M20ŻARKIPOLPOLOKOKGmina 
67  KRAMARCZYK AGNIESZKA 7210km / K40PORĘBA ŻEGOTYPOLPOLOKOK 
68  KRAMARCZYK JANUSZ 7310km / M40PORĘBA ŻEGOTYPOLPOLOKOK 
69  KRAWCZYKIEWICZ MARCIN 5010km / M40CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
70  KUBAREK AGNIESZKA 7410km / K30TRZEBINIAPOLPOLOKOK 
71  KULCZYK JOLANTA  10km / K40CHRZANÓWPOLPOL OK  
72  KULCZYK SEBASTIAN 3510km / M40CHRZANÓWVEGE POWERPOLPOLOKOK 
73  KUMOR KASIA 2210km / K20LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
74  KUMOR RENATA 2310km / K50LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
75  KURAS JANUSZ 8610km / M40CHEŁMEKZADYSZKA OŚWIĘCIMPOLPOLOKOK 
76  KURAS KATARZYNA 8710km / K40CHEŁMEKPOLPOLOKOK 
77  KWIATKOWSKI JACEK 11210km / M60KRAKÓWCM UJ MASTERS KRAKÓWPOLPOLOKOK 
78  LISZKA ADRIAN 5810km / M20ZAGÓRZEPOLPOLOKOKGmina 
79 LISZKA PIOTR 9610km / M20CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
80  MACH ŁUKASZ 2610km / M30POGORZYCEPOLPOLOKOK 
81 MAŁOCHEB MATEUSZ210km / M20KATOWICETRENUJ TRIATLONPOLPOL  
82  MARSZAŁEK MICHAŁ 1710km / M40CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
83  MASTALSKI LESZEK 8910km / M50CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
84 MAZUR SZYMON310km / M20CHRZANÓWPOLPOL  
85  MICHALIK ADRIAN  10km / M30LIBIĄŻL&MPOLPOL OK  
86  NIEDOWÓZ MICHAŁ  10km / M20CHRZANÓWPOLPOL OK  
87  NIEDZIELCZYK JOLANTA 1310km / K50CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
88  NOWAK TERESA 4910km / K40TRZEBINIAPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
89 ORCZYKOWSKI BOGUSŁAW11610km / M50CHRZANÓWPOLPOL  
90  OSADZIŃSKI MICHAŁ 4010km / M30MĘTKÓWPOLPOLOKOKGmina 
91  PAJĄK ROCH  10km / M40SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPOLPOL OK  
92  PALIWODA MAGDALENA 5210km / K30ZAGÓRZEPOLPOLOKOKGmina 
93  PAPROT BARBARA 2710km / K30BABICEPODWÓJNE MATKIPOLPOLOKOKGmina 
94  PATYK GRZEGORZ  10km / M40LIBIĄŻPOLPOL OK  
95  PAWELA MARCIN 4210km / M30LIBIĄŻRUN TO THE HILLS TEAM LIBIĄŻPOLPOLOKOK 
96  PETTAS EPAMEINONDAS 10510km / M30KRAKOWPOLPOLOKOK 
97  PIEPRZYCA MAŁGORZATA  10km / K30TRZEBINIAPOLPOL OK  
98 PODGÓRNI RAFAŁ12110km / M40ZAGÓRZEPOLPOL Gmina 
99  PYTEL JAROSŁAW 6810km / M30JAWORZNOPOLPOLOKOK 
100 RACHWAŁ ADRIAN12510km / M20BALINPOLPOL  
101  REPLIŃSKA MAGDALENA 5410km / K40TRZEBINIAPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
102 RICHERT MICHAŁ510km / M20LIBIĄŻPOLPOL  
103  ROGACZEWSKI PIOTR  10km / M20LIBIĄŻPOLPOL OK  
104  ROGASCH STANISŁAW 9210km / M50KRAKÓWPARKRUN KRAKÓWPOLPOLOKOK 
105  ROGOŻ DANIEL 4610km / M30MŁOSZOWAPOLPOLOKOK 
106  RÓG WOJCIECH 3310km / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
107  RYBAK ARTUR 7610km / M30LIBIĄŻPOLPOLOKOK  
108  RYBKA SONIA 3110km / K30CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
109  RYCHŁOWSKI TOMASZ 6010km / M30CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
110  RYŃCA MARIUSZ 1410km / M40CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
111  SADOWSKA-KOCÓJ IRENA 6910km / K50TRZEBINIAPOLPOLOKOK 
112 SAKŁAK KAROL810km / M30BABICEPOLPOL Gmina 
113  SĘK DOMINIK 6510km / M20TRZEBINIASPORTOWE ŚPIWORYPOLPOLOKOK 
114  SIATA SEBASTIAN 1110km / M30TRZEBINIAPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
115  SIEJKA PIOTR 4510km / M30PSARYPOLPOLOKOK 
116  SIUDA MAGDALENA 1510km / K30LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
117  SMALEC SEBASTIAN 6410km / M20LIBIĄŻPOLPOLOKOK 
118 SMOLCZYŃSKI MAREK12010km / M20LIBIĄŻPOLPOL  
119  SMOLEŃ SEBASTIAN 3710km / M20LIBIĄŻZASAPANIPOLPOLOKOK 
120  SMOŁA GRZEGORZ 8010km / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
121  SOJA MAREK  10km / M30CHRZANÓWPOLPOL OK  
122  SOWA GRZEGORZ  10km / M40KRAKÓWSOWAPOLPOL OK  
123  STACHAŃCZYK ADAM  10km / M20BABICEPOLPOL OKGmina  
124  STAWARZ MARCIN 5110km / M40JAWORZNOPOLPOLOKOK 
125  STAWARZ PAWEŁ 4310km / M40CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
126  STEFAŃSKI ZBIGNIEW 9310km / M40LIBIĄŻ1972POLPOLOKOK 
127 STERCEL KRZYSZTOF710km / M60JAWORZNOPOLPOL  
128  SUCHECKI MARIUSZ 2110km / M40ZAGÓRZEPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOKGmina 
129  SUROWIAK OLGA 9410km / K40TRZEBINIANIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
130  ŚWIADEK MICHAŁ 1010km / M20KAMIEŃPOLPOL OK 
131  TARGOSZ ROBERT 10910km / M30GROJECKRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
132  TEOFILAK EDWARD 3610km / M50TRZEBINIAINO JAPOLPOLOKOK 
133  TOKARZ SEBASTIAN 5910km / M30ZAGÓRZEPOLPOLOKOKGmina 
134  TOMAL ANDRZEJ 11810km / M30CHRZANÓWWKRĘCENIPOLPOL OK 
135  URBAŃCZYK PAWEŁ 10410km / M30POGORZYCEPOLPOLOKOK 
136  WARZECHA RADOSŁAW 12410km / M40BABICEPOLPOL OKGmina 
137  WAWRO MIŁOSZ 2510km / M30LIBIĄŻRUN TO THE HILLS TEAM LIBIĄŻPOLPOLOKOK  
138 WĄTROBA MATEUSZ910km / M30BABICEPOLPOL Gmina 
139  WEILAND ADRIAN  10km / M30SLUPSKNIGHT WOLVES SLUPSKPOLPOL OK  
140  WIDŁO DAMIAN  10km / M20LIBIĄŻPOLPOL OK  
141  WÓJCIK DAWID 12310km / M30LUSZOWICEPOLONIA VIDI VICIPOLPOL OK 
142 WRONA MAREK110km / M30LIBIĄŻZASAPANIPOLPOL  
143  WYLIGAŁA KAROL 5510km / M20TRZEBINIAPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOKOK 
144  ZABRZAŃSKI ALFRED  10km / M60CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLPOL OK  
145  ZAIK PRZEMEK 11110km / M30LUSZOWICEPOLPOLOKOK 
146  ZAWADA JAKUB 3210km / M40CHRZANÓWNAJMNIEJSZE PAŃSTWO ŚWIATAPOLPOLOKOK 
147  ZAWADZKI PIOTR 6310km / M40KRAKÓWPOLPOLOKOK 
148 ZEMAN SYLWESTER12210km / M30PIŁA KOŚCIELNAPOLPOL  
149  ZIELONKA ROBERT  10km / M40CHRZANÓWMOTOMASTERPOLPOL OK  
150  ZUBIK KRZYSZTOF 10110km / M50CHRZANÓWPMOS CHRZANÓWPOLPOLOKOK