Zawody obsługuje firma Datasport

Bukowica Run - bieg źródlany
Zagórze(Gmina Babice), 27 maja 2018 r.


Liczba zawodników : 150
Odebrało numery: 122

Liczba opłaconych zawodników: 103
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK ROBERT 10210km / M40LUSZOWICEPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
2 BABECKI TOMASZ11910km / M40CHRZANÓW  
3 BARAN PIOTR610km / M30CHRZANÓW  
4  BEBAK MARCIN 9810km / M30LIBIĄŻOKOK 
5  BĘBENEK MIECZYSŁAW 9110km / M50JAWORZNONIEZRZESZONYOKOK 
6  BIEDERMANN MACIEJ 9010km / M40BABICEOKOKGmina 
7  BIGAJ ARKADIUSZ 1210km / M40LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
8 BORYN ŁUKASZ12610km / M30TRZEBINIA  
9 BRZEZIŃSKI ADAM11510km / M20CHRZANÓW  
10  CHOWANIAK KRZYSZTOF 3810km / M50CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
11  CHRZĄSZCZ MIROSŁAW 8510km / M50CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
12  CZAK SYLWIA 2810km / K30GROJECOKOK 
13  CZECHOWICZ KAMIL 7910km / M20CHEŁMEKOKOK 
14  CZUCZ MICHAŁ 4710km / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
15  CZYCZYLO EMILIA 1910km / K60CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
16  CZYCZYLO WLADYSLAW 1810km / M60CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
17  DĄBEK ADRIAN 10010km / M30CHRZANÓWOKOK 
18  DOMIN BARTOSZ 410km / M30ZAGÓRZECOLLEGIUM MEDICUM UJ OKGmina 
19  DOMIN WIESŁAW 2010km / M50ZAGÓRZEOKOKGmina 
20  DOMURAT ZBIGNIEW 3910km / M40CHRZANÓWFINISH PROFILESOKOK 
21  DOMURAT ZDZISŁAW 6110km / M50ALWERNIAWATAHA RUNNERS ALWERNIAOKOK 
22  DUDEK TOMASZ 5610km / M40OŚWIĘCIMOKOK 
23  DULIAN TADEUSZ 11710km / M40ZIELONKIDELOITTE ADVENTURE TEAM OK 
24  DZIERWA SYLWIA  10km / K20BRODŁA OK 
25  FELUŚ MICHAŁ 8110km / M30CHRZANÓWOKOK 
26  FILIPCZYK RAFAŁ 2410km / M40JAWORZNOOKOK  
27  FILIPOWICZ AGNIESZKA 11310km / K40TRZEBINIAOK  
28 FLASIŃSKI TOMASZ11410km / M30CHRZANÓW  
29  FLUDER GRZEGORZ 10610km / M40CHRZANÓWZASAPANIOKOK 
30  GACZKOWSKI JACEK  10km / M20LIBIĄŻWYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻ OK  
31 GAJ RAFAŁ 10km / M40CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓW OK  
32  GAJOS ANDRZEJ 1610km / M50JAWORZNOOKOK 
33  GALOS ZBIGNIEW 5310km / M40PŁAZAWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEOKOK 
34  GAUDYN ADAM 7810km / M60KWACZAŁAWATAHA RUNNERS ALWERNIAOKOK 
35  GĄSIOR ADAM 8210km / M20CHRZANÓWOKOK 
36  GLOWACZ PIOTR  10km / M30CHRZANÓWKCH ENDURODYNAMIT OKGmina  
37  GRALAK ADAM 4810km / M40LĘDZINYOKOK 
38  GROCHAL MARCIN 9510km / M30WYGIEŁZÓWZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATEOKOKGmina 
39  GRZYBEK DARIUSZ 7510km / M30POGORZYCEOKOK 
40  GWIZDAŁA AGATA  10km / K40TRZEBINIAMBP OK  
41  HUDZIK PAWEŁ 4410km / M20BABICEOKOK 
42  HUDZIK ROBERT  10km / M30GROJEC#ADAMCZERWIŃSKITEAM OK  
43  IGIELIŃSKI BARTŁOMIEJ 4110km / M40CHRZANÓWOKOK 
44 JELEŃ MAREK10310km / M40TRZEBINIAPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
45  JOŃCA JAROSŁAW 10810km / M40CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
46  KACZARA KATARZYNA  10km / K30MYŚLACHOWICE OK  
47  KACZARA MARCIN  10km / M40MYŚLACHOWICE OK  
48  KARDASZ FRANCISZEK 5710km / M30JAWORZNOOKOK 
49  KASPRZYK RADOSŁAW 7710km / M30DULOWANIEZRZESZONYOKOK 
50 KASPRZYK SZYMON8310km / M20DULOWANIEZRZESZONYOKOK 
51  KILJAN PIOTR 8810km / M30JAWORZNOOKOK 
52  KINDRYK TOMASZ 9710km / M30CHRZANÓWZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATEOKOK 
53 KIŚLEWSKI WOJCIECH3410km / M50LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
54  KLIMCZAK PIOTR 11010km / M20BALINDONT GIVE UP!OKOK 
55  KLIN ŁUKASZ 7110km / M30ŻARKIOKOK 
56  KOCÓJ MARCELINA 7010km / K20TRZEBINIAOKOK 
57  KOLIBAJ BEATA 6610km / K40CHRZANÓWSILNORĘKI TEAMOKOK 
58  KOŁODZIEJCZYK KRZYSZTOF 3010km / M30CHRZANÓWDEZERTER POLSKAOKOK 
59  KOPEĆ MONIKA  10km / K40PŁAZAKOPEĆ -TEAM OK  
60  KORBUT ANNA 6210km / K40LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
61  KOSEK PAWEŁ  10km / M20TYCHYWWW.KOSEKPAWEL.PL OK  
62  KOŚMIDER DAMIAN 9910km / M30CHRZANÓWOKOK 
63 KOWAL ANDRZEJ8410km / M50CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
64  KOWALIK ARTUR 2910km / M30JAWORZNOOKOK  
65  KOZERA MICHAŁ 10710km / M30KRAKÓWZASAPANIOKOK 
66 KOZIARZ PRZEMYSŁAW6710km / M20ŻARKIOKOKGmina 
67  KRAMARCZYK AGNIESZKA 7210km / K40PORĘBA ŻEGOTYOKOK 
68  KRAMARCZYK JANUSZ 7310km / M40PORĘBA ŻEGOTYOKOK 
69  KRAWCZYKIEWICZ MARCIN 5010km / M40CHRZANÓWOKOK 
70  KUBAREK AGNIESZKA 7410km / K30DĄBROWA GÓRNICZAOKOK 
71  KULCZYK JOLANTA  10km / K40CHRZANÓW OK  
72  KULCZYK SEBASTIAN 3510km / M40CHRZANÓWVEGE POWEROKOK 
73  KUMOR KASIA 2210km / K20LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
74  KUMOR RENATA 2310km / K50LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
75  KURAS JANUSZ 8610km / M40CHEŁMEKZADYSZKA OŚWIĘCIMOKOK 
76  KURAS KATARZYNA 8710km / K40CHEŁMEKOKOK 
77  KWIATKOWSKI JACEK 11210km / M60KRAKÓWCM UJ MASTERS KRAKÓWOKOK 
78  LISZKA ADRIAN 5810km / M20ZAGÓRZEOKOKGmina 
79 LISZKA PIOTR 9610km / M20CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
80  MACH ŁUKASZ 2610km / M30POGORZYCEOKOK 
81 MAŁOCHEB MATEUSZ210km / M20KATOWICETRENUJ TRIATLON  
82  MARSZAŁEK MICHAŁ 1710km / M40CHRZANÓWOKOK 
83  MASTALSKI LESZEK 8910km / M50CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
84 MAZUR SZYMON310km / M20CHRZANÓW  
85  MICHALIK ADRIAN  10km / M30LIBIĄŻL&M OK  
86  NIEDOWÓZ MICHAŁ  10km / M20CHRZANÓW OK  
87  NIEDZIELCZYK JOLANTA 1310km / K50CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
88  NOWAK TERESA 4910km / K40CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
89 ORCZYKOWSKI BOGUSŁAW11610km / M50CHRZANÓW  
90  OSADZIŃSKI MICHAŁ 4010km / M30MĘTKÓWOKOKGmina 
91  PAJĄK ROCH  10km / M40SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIEC OK  
92  PALIWODA MAGDALENA 5210km / K30ZAGÓRZEOKOKGmina 
93  PAPROT BARBARA 2710km / K30BABICEPODWÓJNE MATKIOKOKGmina 
94  PATYK GRZEGORZ  10km / M40LIBIĄŻ OK  
95  PAWELA MARCIN 4210km / M30LIBIĄŻRUN TO THE HILLS TEAM LIBIĄŻOKOK 
96  PETTAS EPAMEINONDAS 10510km / M30KRAKOWOKOK 
97  PIEPRZYCA MAŁGORZATA  10km / K30TRZEBINIA OK  
98 PODGÓRNI RAFAŁ12110km / M40ZAGÓRZE Gmina 
99  PYTEL JAROSŁAW 6810km / M30JAWORZNOOKOK 
100 RACHWAŁ ADRIAN12510km / M20BALIN  
101  REPLIŃSKA MAGDALENA 5410km / K40TRZEBINIAPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
102 RICHERT MICHAŁ510km / M20LIBIĄŻ  
103  ROGACZEWSKI PIOTR  10km / M20LIBIĄŻ OK  
104  ROGASCH STANISŁAW 9210km / M50KRAKÓWPARKRUN KRAKÓWOKOK 
105  ROGOŻ DANIEL 4610km / M30MŁOSZOWAOKOK 
106  RÓG WOJCIECH 3310km / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
107  RYBAK ARTUR 7610km / M30LIBIĄŻOKOK  
108  RYBKA SONIA 3110km / K30CHRZANÓWOKOK 
109  RYCHŁOWSKI TOMASZ 6010km / M30CHRZANÓWOKOK 
110  RYŃCA MARIUSZ 1410km / M40CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
111  SADOWSKA-KOCÓJ IRENA 6910km / K50TRZEBINIAOKOK 
112 SAKŁAK KAROL810km / M30BABICE Gmina 
113  SĘK DOMINIK 6510km / M20TRZEBINIASPORTOWE ŚPIWORYOKOK 
114  SIATA SEBASTIAN 1110km / M30TRZEBINIAPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
115  SIEJKA PIOTR 4510km / M30PSARYOKOK 
116  SIUDA MAGDALENA 1510km / K30LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
117  SMALEC SEBASTIAN 6410km / M20LIBIĄŻOKOK 
118 SMOLCZYŃSKI MAREK12010km / M20LIBIĄŻ  
119  SMOLEŃ SEBASTIAN 3710km / M20LIBIĄŻZASAPANIOKOK 
120  SMOŁA GRZEGORZ 8010km / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
121 SOJA MAREK 10km / M30CHRZANÓW OK  
122  SOWA GRZEGORZ  10km / M40KRAKÓWSOWA OK  
123  STACHAŃCZYK ADAM  10km / M20BABICE OKGmina  
124  STAWARZ MARCIN 5110km / M40JAWORZNOOKOK 
125  STAWARZ PAWEŁ 4310km / M40CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
126  STEFAŃSKI ZBIGNIEW 9310km / M40LIBIĄŻ1972OKOK 
127 STERCEL KRZYSZTOF710km / M60JAWORZNO  
128  SUCHECKI MARIUSZ 2110km / M40CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOKGmina 
129  SUROWIAK OLGA 9410km / K40TRZEBINIANIEZRZESZONYOKOK 
130  ŚWIADEK MICHAŁ 1010km / M20KAMIEŃ OK 
131  TARGOSZ ROBERT 10910km / M30GROJECKRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAMOKOK 
132  TEOFILAK EDWARD 3610km / M50CHRZANÓWINO JAOKOK 
133  TOKARZ SEBASTIAN 5910km / M30ZAGÓRZEOKOKGmina 
134  TOMAL ANDRZEJ 11810km / M30CHRZANÓWWKRĘCENI OK 
135  URBAŃCZYK PAWEŁ 10410km / M30POGORZYCEOKOK 
136  WARZECHA RADOSŁAW 12410km / M40BABICE OKGmina 
137  WAWRO MIŁOSZ 2510km / M30LIBIĄŻRUN TO THE HILLS TEAM LIBIĄŻOKOK  
138 WĄTROBA MATEUSZ910km / M30BABICE Gmina 
139  WEILAND ADRIAN  10km / M30SLUPSKNIGHT WOLVES SLUPSK OK  
140  WIDŁO DAMIAN  10km / M20LIBIĄŻ OK  
141  WÓJCIK DAWID 12310km / M30LUSZOWICEPOLONIA VIDI VICI OK 
142 WRONA MAREK110km / M30LIBIĄŻZASAPANI  
143  WYLIGAŁA KAROL 5510km / M20TRZEBINIAPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
144  ZABRZAŃSKI ALFRED  10km / M60CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓW OK  
145  ZAIK PRZEMEK 11110km / M30LUSZOWICEOKOK 
146  ZAWADA JAKUB 3210km / M40CHRZANÓWNAJMNIEJSZE PAŃSTWO ŚWIATAOKOK 
147  ZAWADZKI PIOTR 6310km / M40KRAKÓWOKOK 
148 ZEMAN SYLWESTER12210km / M30PIŁA KOŚCIELNA  
149  ZIELONKA ROBERT  10km / M40DULOWAMOTOMASTER OK  
150  ZUBIK KRZYSZTOF 10110km / M50CHRZANÓWPMOS CHRZANÓWOKOK