Zawody obsługuje firma Datasport

2. Libiąska Dziesiąteczka
Libiąż, 10 czerwca 2018 r.


Liczba zawodników : 150
Odebrało numery: 126

Liczba opłaconych zawodników: 145
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK ROBERT 6110km / M40LUSZOWICEOK 
2 BASTER TOMASZ6710km / M40KRAKÓW---OK  
3  BEBAK MARCIN 5510km / M30LIBIĄŻOKGmina  
4  BĘBENEK MIECZYSŁAW 13010km / M50JAWORZNONIEZRZESZONYOK  
5  BIEDROŃ KRZYSZTOF 13510km / M40LIBIĄŻOKGmina 
6  BIGAJ ARKADIUSZ 1710km / M40LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKGmina 
7  BIGAJ JUSTYNA 2910km / K30LIBIĄŻOKGmina 
8  BUŁAKOWSKI ŁUKASZ 9710km / M30LIBIĄŻWYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻOKGmina 
9  CHOLEWA TOMASZ 10210km / M40CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOK  
10  CICHY RAFAŁ 110km / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOK 
11  CYWICKI PIOTR 13610km / M30CHRZANÓWOK 
12  CZECHOWICZ KAMIL 4210km / M20CHEŁMEKOK  
13  CZERNIK ANNA 6810km / K30TYCHYOK 
14  CZERNIK PIOTR 6910km / M30TYCHYOK 
15  CZUCZ MICHAŁ 11610km / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOK 
16  DĄBEK ADRIAN 6210km / M30CHRZANÓWOK 
17  DĘSOŁ BARTOSZ 3210km / M20CHRZANÓWOK 
18  DOLEGŁO DARIUSZ 7410km / M40BALINNIEZRZESZONYOK 
19  DOMURAT ZBIGNIEW 1610km / M40CHRZANÓWFINISH PROFILESOK 
20  DOMURAT ZDZISŁAW 3110km / M50ALWERNIAWATAHA RUNNERS ALWERNIAOK 
21  DUDA SZYMON 9810km / M20LIBIĄŻOKGmina 
22  FLASIŃSKI TOMASZ 7010km / M30CHRZANÓWOK 
23  FLUDER GRZEGORZ 6010km / M40CHRZANÓWZASAPANIOK 
24  GAJOS ANDRZEJ 5610km / M50JAWORZNONIEZRZESZONYOK 
25  GALOS ZBIGNIEW 3710km / M40PŁAZAPARKRUN CHRZANÓWOK 
26  GAŁOWICZ ŁUKASZ 2410km / M30LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKGmina 
27  GANCARCZYK WIESŁAW 3010km / M50LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKGmina 
28  GAUDYN ADAM 4110km / M60KWACZAŁAWATAHA RUNNERS ALWERNIAOK 
29  GĄSIOREK JANUSZ 2310km / M40LIBIĄŻOKGmina 
30  GIERULA MIROSŁAW 11710km / M30LIBIĄŻOKGmina 
31  GROCHAL MARCIN 4810km / M30WYGIEŁZÓWZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATEOK 
32  GUT ŁUKASZ 13710km / M20LIBIĄŻBRAKOKGmina 
33  GUT PAWEŁ 10310km / M20LIBIĄŻOKGmina 
34 HOŁDA KONRAD6310km / M40JAWORZNOOK 
35  HUDZIK PAWEŁ 11810km / M20BABICEOK  
36  HURBOL ANDRZEJ 9210km / M40LIBIĄŻOKGmina 
37  IWANOWICZ ANNA 10410km / K30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOK  
38  JAMIŃSKI ADAM 14310km / M20NOWY TARGWWW.ADAMJAMINSKI.PL / SPLA TYCHYOK  
39  JANIC ANNA 2510km / K40LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKGmina 
40  JANUS RENATA 14010km / K30LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKGmina 
41 JELEŃ MAREK6410km / M40TRZEBINIAPARKRUN CHRZANÓWOK 
42  JELEŃ MICHAŁ 3810km / M40CHEŁM ŚLĄSKIOK 
43  JÓZEFIK DAWID 9310km / M30CHRZANÓWOK 
44  KASPRZYK JACEK 7110km / M40CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOK 
45  KASPRZYK RADOSŁAW 8210km / M30DULOWANIEZRZESZONYOK  
46  KĄCKA-CICHY EWA 210km / K30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOK 
47  KILJAN MARIUSZ 8110km / M30JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNO/JAWORZNO RUNNERSOK  
48  KILJAN PIOTR 7510km / M30JAWORZNOOK  
49  KINDRYK TOMASZ 5110km / M30CHRZANÓWZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATEOK  
50 KIŚLEWSKI WOJCIECH810km / M50LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKGmina  
51 KLAYBOR DAWID14710km / M20ŻAGAŃ34 BK PONC  
52 KLAYBOR NATALIA14610km / K20ŻAGAŃ34 BK PONC  
53  KLIMCZAK PIOTR 13810km / M20BALINDONT GIVE UP!OK 
54  KOCÓJ MARCELINA 10510km / K20TRZEBINIAOK 
55  KOKOSZKA ZYGMUNT 11910km / M40KRAKÓWVEGE RUNNERSOK 
56  KOŁODZIEJCZYK KRZYSZTOF 4910km / M30CHRZANÓWDEZERTER POLSKAOK 
57  KOŚMIDER DAMIAN 12010km / M30CHRZANÓWOK  
58  KOWALIK ARTUR 1410km / M30JAWORZNOOK 
59  KOWALKOWSKI TOMASZ 7610km / M40KLUCZEOK 
60 KOZIARZ PRZEMYSŁAW10610km / M20ŻARKIOK  
61  KOZIOŁ KRZYSZTOF 9410km / M40GORZÓWOK 
62  KOZŁOWSKI ŁUKASZ 7210km / M30TYCHY---OK 
63  KRAJEWSKI MICHAŁ 8510km / M20LIBIĄŻA&MOKGmina 
64  KRASKA WŁODZIMIERZ 2110km / M70KRAKÓWNIEZRZESZONYOK  
65  KRAWCZYKIEWICZ MARCIN 5210km / M40CHRZANÓWOK 
66  KUCIEL ROBERT 3310km / M30BOLĘCINRUNNING BOLECINOK 
67  KULASIK MARIUSZ 10710km / M40LIBIĄŻZASAPANIOKGmina 
68  KULCZYK JOLANTA 3510km / K40CHRZANÓWOK 
69  KULCZYK SEBASTIAN 10810km / M40CHRZANÓWVEGE POWEROK 
70  KUMOR KASIA 910km / K20LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKGmina 
71  KUMOR RENATA 310km / K50LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKGmina 
72  KURAS JANUSZ 9010km / M40CHEŁMEKZADYSZKA OŚWIĘCIMOK 
73  KURAS KATARZYNA 5310km / K40CHEŁMEKZADYSZKA OŚWIĘCIMOK 
74  KUSIO BARBARA 3610km / K30LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOK  
75  KWARCIAK ADAM 5810km / M30CHRZANÓWZASAPANIOK 
76  KWIATKOWSKI RAFAŁ 12110km / M40CHRZANÓWBRAKOK 
77  LISZKA DARIUSZ 9910km / M30MYŚLACHOWICE---OK 
78  ŁACNY SEBASTIAN 10910km / M30BRZESZCZE5 BATALION DOWODZENIAOK 
79  MALCZYK WIESŁAW 2710km / M50LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKGmina 
80  MICHALIK ADRIAN 2610km / M30LIBIĄŻL&MOKGmina 
81  MORAWSKA JULIA 3410km / K20MYSŁOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEOK 
82  NĘDZA KAMIL 8310km / M20PŁOKIWEBCON RUNNERSOK 
83  NIDECKI ROBERT 11310km / M40PORĘBA WIELKAOK 
84 NIEDZIELCZYK JOLANTA14810km / K50CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓW  
85  NIEMCZYK BARBARA 1010km / K30LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKGmina 
86  NOWAK TERESA 5710km / K40CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOK 
87  ORCZYKOWSKI BOGUSŁAW 8610km / M50BOLĘCINNIEZRZESZONYOK 
88  PALIWODA MAGDALENA 11010km / K30ZAGÓRZEOK 
89  PAWELA MARCIN 1510km / M30LIBIĄŻOKGmina 
90  PICHNER JACEK 5410km / M40OŚWIĘCIMOK 
91  PIECHOWICZ DARIUSZ 7310km / M40JAWORZNOOK 
92  PIOTROWSKI MARCIN 7710km / M30CHRZANÓWZASAPANIOK 
93  PIÓRO GRZEGORZ 8710km / M40OŚWIĘCIMZADYSZKA OŚWIĘCIMOK 
94  PITTNER BARTŁOMIEJ 9110km / M20REGULICEOK  
95  PODGAJNY KRZYSZTOF 1110km / M50CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOK 
96  PODGÓRNI RAFAŁ 202110km / M40ZAGÓRZENIEZRZESZONY  
97  PRYSTUPA ARTUR 12210km / M40LIBIĄŻ---OKGmina 
98  PYTEL JAROSŁAW 4010km / M30JAWORZNORUNNING BOLECINOK 
99  RAJEWSKI ZBIGNIEW 4610km / M50BIELSKO-BIAŁA---OK 
100  RAMS AGNIESZKA 12310km / K30CHRZANÓWOK 
101  RAMS MARCIN 10010km / M30CHRZANÓWOK 
102  REPLIŃSKI MAREK 410km / M60TRZEBINIAPARKRUN CHRZANÓWOK 
103  RICHERT MICHAŁ 7810km / M20LIBIĄŻ---OKGmina 
104  ROGACZEWSKI PIOTR 5010km / M20LIBIĄŻOKGmina 
105  ROGALSKI MARIUSZ 8810km / M30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOK 
106  ROGASCH STANISŁAW 7910km / M50KRAKÓWPARKRUN KRAKÓWOK 
107  RÓG WOJCIECH 12410km / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOK 
108  RYBAK ARTUR 11410km / M30LIBIĄŻOKGmina 
109  RYBKA SONIA 2810km / K30CHRZANÓWOK 
110  RYŃCA MARIUSZ 1210km / M40CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOK 
111  RZEPKA MICHAL 3910km / M30BIERUŃPARKRUN CHRZANÓWOK 
112  SIATA DANIEL 12510km / M40TRZEBINIAPARKRUN CHRZANÓWOK 
113  SIATA MAŁGORZATA 12610km / K30TRZEBINIAPARKRUN CHRZANÓWOK 
114  SIATA SEBASTIAN 8410km / M30TRZEBINIAPARKRUN CHRZANÓWOK  
115  SIEJKA PIOTR 1910km / M30PSARYOK 
116  SITARZ KAMIL 4710km / M30LIBIĄŻOKGmina 
117  SIUDA MAGDALENA 510km / K30LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKGmina 
118  SKALIŃSKI MARCIN 6510km / M30CHRZANÓW---OK 
119  SKIBICKI KRZYSZTOF 1810km / M40OŚWIĘCIMD.A.M.Y.R.A.D.E.OK 
120  SMALEC SEBASTIAN 9510km / M20LIBIĄŻOKGmina 
121  SMOLCZYŃSKI MAREK 12710km / M20LIBIAŻOKGmina  
122  SMOLEŃ SEBASTIAN 5910km / M20LIBIĄŻZASAPANIOKGmina 
123  SMOŁA GRZEGORZ 4310km / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOK 
124  SOCHA MARIAN 14410km / M60BIELSKO-BIAŁAOK 
125  SOCHA ROBERT 14510km / M40BIELSKO BIAŁASTRAŻ MIEJSKA W SKOCZOWIEOK 
126 SOLARSKI PAWEŁ13110km / M20LIBIĄŻOKGmina  
127  SOLARSKI TOMASZ 13210km / M20LIBIĄŻOKGmina 
128  STERCEL KRZYSZTOF 12810km / M60JAWORZNOOK 
129  STRĘKOWSKI PAWEŁ 4510km / M30KRAKÓWITMBW KRAKÓWOK 
130  SUCHECKI MARIUSZ 6610km / M40CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOK 
131  SUROWIAK OLGA 13310km / K40TRZEBINIANIEZRZESZONYOK 
132  SYNAL JOANNA 13410km / K20CHRZANÓWOK 
133  SZKUDNIEWSKI MICHAŁ  10km / M30CHRZANÓW   
134  TEOFILAK EDWARD 610km / M50CHRZANÓWINO JAOK 
135  TOMAL ANDRZEJ 710km / M30CHRZANÓWWKRĘCENIOK 
136  TOPOREK AGNIESZKA 8910km / K20LIBIĄŻ---OKGmina 
137  WALKOWIAK STANISŁAW 10110km / M60CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOK 
138  WALOSKI DAWID 14110km / M20JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOK 
139  WAWRO MIŁOSZ 13910km / M30LIBIĄŻRUN TO THE HILLS TEAM LIBIĄŻOKGmina 
140  WILCZYŃSKI WIKTOR 8010km / M30KRAKÓW---OK 
141  WITEK RAFAL 9610km / M40TRZEBINIAOK 
142  WOLNIK MATEUSZ 11110km / M20LYSKIAKTYWNI LYSKIOK  
143  WYSZYŃSKI PIOTR 14210km / M30LIBIĄŻOKGmina 
144  ZAWADA JAKUB 4410km / M40CHRZANÓWNAJMNIEJSZE PAŃSTWO ŚWIATAOK 
145  ZAWADZKI KONRAD 2010km / M30LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKGmina 
146  ZAWADZKI ŁUKASZ 11210km / M40LIBIĄŻKYOKUSHINOKGmina 
147  ZELECH RAFAŁ 2210km / M30CHEŁMEKPARKRUN CHRZANÓWOK 
148 ZEMAN SYLWESTER12910km / M30PILA KOSCIELECKABRAKOK 
149  ZIELONKA ROBERT 11510km / M40DULOWAMOTOMASTEROK  
150  ZMYSŁOWSKA MAGDALENA 1310km / K30LIBIĄŻL&MOKGmina