Zawody obsługuje firma Datasport

XI Bieg bez granic
Racibórz, 03 maja 2018 r.


Liczba zawodników : 876
Odebrało numery: 748

Liczba opłaconych zawodników: 775
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK MICHAŁ 610km / M30RACIBÓRZCAPOEIRA RACIBÓRZPOLPOLOKOK 
2  ADAMSKA PAULINA 710km / K20ĆMIELÓWPOLPOLOKOKNiepelnosprawny 
3  ANDRUCHOWICZ SZYMON 810km / M20PIETROWICEPOLPOLOKOK 
4  ANIOŁA PRZEMYSŁAW 910km / M40GŁOGÓWEKPOLPOLOKOK 
5  ANTCZAK ROBERT 1010km / M30RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZPOLPOLOKOK 
6  ANTOLAK EDWARD  10km / M60KATOWICETKKF SATURN CZELADŹPOLPOL OK  
7  AUGUSCIK PAWEŁ 1110km / M40RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLPOLOKOK 
8 BAJCAR BEATA1210km / K40CHYBIEKOBIETY NA 5+POLPOLOKOK 
9  BAJER GRZEGORZ 1310km / M30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAPOLPOLOKOK 
10  BAJER MARZENA 1410km / K30LUBOMIADYSTANS CLUBOMIAPOLPOLOKOK 
11  BALICKI DAREK  10km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOL OK  
12  BANASIAK TOMASZ 1510km / M40RACIBÓRZ.POLPOLOKOK 
13  BANASIK WIESŁAW 1610km / M50ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEPOLPOLOKOK 
14  BARAN BARTOSZ 1710km / M20RACIBÓRZPOLPOLOKOK 
15  BARAN RYSZARD 1810km / M50RACIBÓRZRAFAKO S.A.POLPOLOKOKRAFAKO 
16  BARON BEATA 19OPEN / CHORZÓWPOLPOLOKOK 
17  BARON JULIA 20BM / KCHORZÓWPOLPOLOKOK 
18  BARTECZKO WIESŁAWA 2110km / K50WODZISŁAWAMATORPOLPOLOKOK 
19  BARTNIK SEBASTIAN 2210km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLPOLOKOK 
20  BAWOŁ ADAM 793OPEN / STRZELCE OPOLSKIEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN--KOŻLEPOLPOLOKOK 
21  BĄKOWSKI MIŁOSZ 2310km / M20RACIBÓRZALI-ARTPOLPOLOKOK  
22  BEŚKA SŁAWOMIR 2410km / M40RYBNIKOCHAJORUN & FRIENDSPOLPOLOKOK 
23 BĘŚ NICOLE25BM / KPOLPOLOK 
24  BIAŁECKI JAN 72910km / M60RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLPOLOKOK 
25  BIELIŃSKI TOMASZ  10km / M30RACIBÓRZDIABLO TEAMPOLPOL OK  
26  BIGOS GRZEGORZ 2610km / M30JAWORZNOGRAMMIPOLPOLOKOK 
27  BIZOŃ KAROLINA 2710km / K20PSZÓWPOLPOLOKOK 
28  BIZOŃ MONIKA 2810km / K30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAPOLPOLOKOK 
29 BLANA MAŁGORZATA2910km / K40RACIBÓRZWAWRZINEK TEAMPOLPOLOKOK 
30  BLANIK MAREK 3010km / M30RADLINRADLINIOKI W BIEGUPOLPOLOKOK 
31  BŁASZCZOK JOANNA 3110km / K50RACIBÓRZAMATORPOLPOLOKOK 
32  BŁĄKAŁA ANDRZEJ 3210km / M50LYSKIAKTYWNI LYSKIPOLPOLOKOK 
33  BŁĘDOWSKI BOGDAN 3310km / M40ROGÓWAMATORPOLPOLOKOK 
34 BOBRZYK MICHAELA34NW / LYSKIPOLPOLOKOK 
35  BORKOWSKI KRZYSZTOF  10km / M30RACIBÓRZPOLPOL OK  
36  BORN MARCIN 3510km / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKNiepelnosprawny 
37  BOROWIECKI DOMINIK 73010km / M30RADOMSKOAMATORPOLPOLOKOKNiepelnosprawny 
38  BROL MARCIN 3610km / M30KATOWICEINŻYNIERIA BIEGANIAPOLPOLOKOK 
39  BRONIAK KRZYSZTOF 3710km / M40GŁUBCZYCEREBELLION OF FREE RUNNERSPOLPOLOKOK 
40  BRZÓZKA SEBASTIAN 3810km / M30RYBNIKSEBET TRUCHTING TEAMPOLPOLOKOK 
41  BUCH FILIP 39OPEN / KIETRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZPOLPOLOKOK 
42  BUCHALIK MARIAN 4010km / M40RYDUŁTOWYPGG ROW RYDUŁTOWYPOLPOLOKOK 
43  BUĆKOWSKI KAMIL 4110km / M20RADLINPOLPOLOKOK 
44 BUDZIŃSKA AGNIESZKA4210km / K40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOLOKOK 
45 BUDZIŃSKI PAWEŁ 10km / M40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOL OK  
46  BUKSIŃSKA IWONA 4410km / K50ZABRZEPOLPOLOKOK 
47  BUL EWELINA 4510km / K20PRUDNIKPOLPOLOKOKStudent 
48BULENDA GRZEGORZ4610km / M50RACIBÓRZRAFAKO S.A.POLPOLOKOKRAFAKO 
49  BULENDA KRYSTYNA 47OPEN / LIGOTA KSIĄŻĘCAPOLPOLOKOK 
50  BULENDA WIKTORIA 48OPEN / LIGOTA KSIĄŻĘCAPOLPOLOKOK 
51  BURDA ANDRZEJ 4910km / M20RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLPOLOKOK 
52  CHMIELARZ MICHAŁ 5010km / M40RYBNIKPOLPOLOKOK 
53  CHMIELEWSKA JOANNA 51OPEN / KRZANOWICEPOLPOLOKOK 
54  CHOJCAN BEATA 5210km / K40RYBNIKPOLPOLOKOK 
55  CHROBAK ALICJA 5310km / K20JASTRZĘBIE-ZDRÓJAMATORPOLPOLOKOKStudent 
56  CHROMIK STANISŁAW 5410km / M40LUBOMIADYSTANS LUBOMIAPOLPOLOKOK 
57  CHRZAN TADEUSZ  10km / M50RYDUŁTOWYFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL OK  
58  CIERPIAŁOWSKA MARLENA 5510km / K20ZABRZEPOLPOLOKOK 
59  CIESIELSKI DARIUSZ 5610km / M40KIETRZEKO-OKNA RUNNERSPOLPOLOKOK 
60 CIEŚLA ANNA54710km / K30RACIBÓRZPOLPOL  
61  CUBER MATEUSZ 75410km / M30SYRYNIAPOLPOLOKOK 
62 ZAWODNIK ANONIMOWY5710km / M20 EKOOKNA RUNNERSPOLPOLOKOK  
63  CYLC AGNIESZKA 5810km / K40RYDUŁTOWYPOLPOLOKOK 
64  CYRAN ADAM 5910km / M40RADLINRADLINIOKI W BIEGUPOLPOLOKOK 
65  CZADERNA KLAUDIA 60OPEN / RACIBÓRZPOLPOLOKOK 
66  CZAPLA KAMIL 6110km / M20RYBNIKINŻYNIERIA BIEGANIAPOLPOLOKOK 
67  CZARNECKA AGNIESZKA 6210km / K40RACIBÓRZJALAPENOPOLPOLOKOK 
68  CZARNECKI ADRIAN 6310km / M20GORZYCEPOLPOLOKOK 
69  CZARNECKI DANIEL 6410km / M40RACIBÓRZJALAPENOPOLPOLOKOK 
70  CZARNOTA LESZEK 6510km / M40MARKLOWICEPOLPOLOKOK 
71  CZAUDERNA ADRIAN 6610km / M40GLIWICEOCHAJORUN & FRIENDSPOLPOLOKOK 
72  CZAUDERNA KLAUDIA 6710km / K40GLIWICEOCHAJORUN & FRIENDSPOLPOLOKOK 
73  CZECH JOANNA 6810km / K20TURZEPOLPOLOKOK 
74  CZEKAJ JUSTYNA 6910km / K20KĘDZIERZYN- KOŹLEANTONTEAMPOLPOLOKOKStudent 
75  CZEKAJŁO AGNIESZKA 7010km / K30RACIBÓRZPOLPOLOKOK 
76  CZEKAJŁO JACEK 7110km / M30RACIBÓRZPOLPOLOKOKStrazGraniczna 
77  CZEKAŁA KRZYSZTOF 7210km / M30KROWIARKIEKOOKNA RUNNERSPOLPOLOKOK 
78  CZENSTOCHOWSKI KRZYSZTOF 7410km / M50RACIBÓRZPOLPOLOKOK 
79  CZENSTOCHOWSKA BEATA 7310km / K40RACIBÓRZPOLPOLOKOK 
80  CZERNICKA MADZIA 7510km / K30ZWONOWICEINŻYNIERIA BIEGANIAPOLPOLOKOK 
81 CZERWIŃSKI KACPER805BM / MPOLPOL  
82  CZERWIŃSKI ŁUKASZ 73110km / M30BOJANÓWPOLPOLOKOK 
83  CZOGAŁA AGNIESZKA 76OPEN / LYSKIAKTYWNI LYSKIPOLPOLOKOK 
84  CZOGAŁA KRZYSZTOF 7710km / M30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAPOLPOLOKOK 
85  CZOGAŁA KRZYSZTOF 78OPEN / LYSKIAKTYWNI LYSKIPOLPOLOKOK 
86  CZOGAŁA PAWEŁ 7910km / M20RACIBÓRZEASY RUN RACIBÓRZPOLPOLOKOK 
87  CZOGAŁA SYLWESTER 8010km / M20GRZEGORZOWICEPOLPOLOKOK  
88  CZOGAŁA SZYMON 81OPEN / LYSKIAKTYWNI LYSKIPOLPOLOKOK 
89  CZYRNEK DARIUSZ 8210km / M40RYBNIKPOLPOLOKOK 
90  CZYRNEK EWA 83OPEN / RYBNIKPOLPOLOKOK 
91  ĆWIK TOMASZ 75510km / M30RACIBÓRZBIEGAMYZSERCEM.PLPOLPOLOKOK