Zawody obsługuje firma Datasport

ONICO Gdynia Półmaraton - Biegi dziecięce i młodzieżowe
Gdynia, 17 marca 2018 r.


Liczba zawodników : 406
Odebrało numery: 373

Liczba opłaconych zawodników: 370
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1 ANTONIEWICZ NATAN72D05 / DZIERŻĄŻNOOK 
2 BADOWSKI HUBERT79D07 / WARSZAWAOK 
3 BADOWSKI SZYMON78D05 / WARSZAWAOK 
4 BALCEROWICZ BARTOSZ266D07 / GDYNIABALCERKIOK 
5 BALIŃSKI FILIP149D10 / GDYNIAOK 
6 BAŁDYGA STANISŁAW61D10 / RUMIAPRZEDSZKOLE JANOWIACZEKOK  
7 BANACH ZUZANNA117D13 / GDAŃSKOK 
8 BANASZCZYK SZYMON25D10 / KAŹMIERZGROOBAS TEAMOK 
9 BAŃKOWSKA NADZIEJA339D03 / GDYNIALKS ZORZA GDYNIAOK 
10 BARANOWSKA ZOFIA306D10 / GDAŃSK  
11 BARCZAK WIKTORIA219D03 / BYDGOSZCZOK 
12 BARTOSZEWICZ JULIA317D07 / GDAŃSKUKS EUROPEJCZYKOK 
13 BASIR MAKSYMILIAN397D05 / GDYNIA  
14 BELKA MAŁGORZATA304D10 / GDYNIAOK 
15 BELOF EMILIA150D10 / POLKOWICEOK 
16 BERNASZUK WOJCIECH45D05 / FROMBORKOK 
17 BIAŁAS KONRAD197D00 / GDYNIAZORZA GDYNIAOK 
18 BIAŁAS OLIVER196D05 / GDYNIAOK 
19 BILIŃSKA NATALIA99D07 / GDYNIAOK 
20 BILIŃSKA WIKTORIA98D05 / GDYNIAOK 
21 BLOK JAN37D13 / CHOJNICEORTOPEDA-BLOK.PLOK 
22 BLOK LEON356D13 / CHOJNICEORTOPEDA-BLOK.PLOK 
23 BŁASZCZUK JULIAN206D13 / GDYNIAMORSY GDYŃSKIE / TRIMAMA / PRZEDSZKOLE NR 7OK 
24 BŁASZCZYK MAGDALENA357D10 / GDYNIAOK 
25 BŁASZKIEWICZ MATEUSZ314D03 / WEJHEROWOOK 
26 BORAK BARTOSZ137D10 / WITOBELOK 
27 BORKOWSKA MARCELINA108D05 / GDYNIASKLA SOPOTOK 
28 BRATKOWSKI IGNACY290D07 / GDYNIAOK 
29 BRATKOWSKI MIŁOSZ291D10 / GDYNIAOK 
30 BROKOS WIKTOR163D10 / GDAŃSKOK 
31 BROM ISABELLA229D13 / GDYNIAOK 
32 BRZĘCZEK KAROLINA87D07 / WILKOWICEOK 
33 BUCKNALL FELICITY116D13 / ZBĄSZYNEKOK 
34 BUKOWSKI BARTOSZ361D10 / GDAŃSKOK  
35 BYRTEK SANDRA164D03 / BYDGOSZCZOK 
36 CAŁY KLARA388D13 / SZCZECINKOBIECE BIEGANIE  
37 CHABOWSKI MIŁOSZ407D07 / OCZYPEL  
38 CHOJNACKI MICHAŁ59D10 / RUMIAOK 
39 CHOMICZEWSKI CEZARY351D03 / LĘBORKOK 
40 CHOMICZEWSKA OLIWIA353D10 / LĘBORKOK 
41 CHOMONT KORNELIA20D10 / GOLENIÓWNO GRAVITYOK 
42 CHOMONT NATALIA21D07 / GOLENIÓWNO GRAVITYOK 
43 CHUCHRA MATEUSZ394D10 / TORUŃ  
44 CHUCHRA SZYMON750D13 / TORUŃ  
45 CYCHYLIK JAKUB390D07 / GDYNIA  
46 CZARKOWSKA JULIA279D07 / GDAŃSKUKS EUROPEJCZYKOK 
47 CZARNECKA LENA58D10 / ŁÓDŹOK 
48 CZARNECKI KAROL57D10 / ŁÓDŹOK 
49 CZECHLEWSKI MATEUSZ323D10 / GDAŃSKOK 
50 CZERNIEJEWSKI ARKADIUSZ160D10 / BOJANOCOMPLEXSPORTSOK 
51 CZERNIEJEWSKI TOMASZ159D07 / BOJANOCOMPLEXSPORTSOK 
52 ĆWIK ALICJA384D10 / GDYNIA  
53 ĆWIK SONIA385D10 / GDYNIA  
54 ĆWIKLIŃSKA JULIA53D10 / GDYNIAOK 
55 ĆWIKLIŃSKI MIŁOSZ54D07 / GDYNIAOK