Zawody obsługuje firma Datasport

IV Rafako Półmaraton Racibórz
Racibórz, 26 sierpnia 2018 r.


Liczba zawodników : 917
Odebrało numery: 744

Liczba opłaconych zawodników: 792
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK MICHAŁ 70421km / M30RACIBÓRZCAPOEIRA RACIBÓRZPOLPOLOKRaciborz 
2  ADAMCZYK ROBERT  21km / M40LUSZOWICEPARKRUN CHRZANÓWPOLPOL   
3  ADAMIAK JAROSŁAW 1121km / M20POGRZEBIEŃPOLPOLOK 
4  ADAMSKA PAULINA 1221km / K20ĆMIELÓWPOLPOLOKNiepelnosprawny  
5  ANDRUCHOWICZ SZYMON 1321km / M20PIETROWICEEASY RUN RACIBÓRZPOLPOLOK 
6  ANDRZEJCZYK MAREK 1421km / M40DĄBROWA GÓRNICZASUMITOMO SHI FWPOLPOLOK  
7  ANGRES PAWEŁ 1521km / M20TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK 
8  ANIOŁA PRZEMYSŁAW 1621km / M40GŁOGÓWEKPOLPOLOK 
9  ANTCZAK ROBERT 1721km / M30RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZPOLPOLOKOswiata Raciborz 
10  ARTUR GAWEŁ 70521km / M30PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚPOLPOLOK 
11  AUGUSCIK PAWEŁ 1821km / M40RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLPOLOKRaciborz 
12  AUGUŚCIK BOGDAN  21km / M50RYDUŁTOWYAKTYWNI LYSKIPOLPOL   
13  BALICKI DAREK 70621km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
14  BANASIAK TOMASZ 1921km / M40RACIBÓRZPOLPOLOKRaciborz 
15  BANASIK WIESŁAW 2021km / M50ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEPOLPOLOK 
16  BANASZEWSKA ALEKSANDRA 2121km / K20JASTRZĘBIE-ZDRÓJKS M.E.T.A.POLPOLOK 
17 BARAN IRENA75521km / K50JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB SZARE MORSYPOLPOLOK 
18  BARAN RYSZARD 2221km / M50RACIBÓRZRAFAKO S.A.POLPOLOKEnergetyk Raciborz 
19  BARANOWSKA BOŻENA 2321km / K50JEMIELNICAPOLPOLOKOswiata 
20  BARON ŁUKASZ 70721km / M30TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOKEnergetyk 
21  BARTNIK STANISŁAW 2421km / M30OPOLEPOLPOLOK 
22 BARTOSIK SEBASTIAN37921km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL  
23  BASTA ADRIAN 2521km / M30GLIWICEPOLPOLOK 
24  BATKO ADAM 2621km / M30ŻORYPOLPOLOK  
25  BATKO PAWEŁ 2721km / M30ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOK 
26  BĄKOWSKI MICHAŁ 2821km / M40RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
27  BĄKOWSKI MIŁOSZ 2921km / M20RACIBÓRZALI-ARTPOLPOLOKRaciborz 
28  BEDNORZ MAREK 75621km / M30OPOLESTOWARZYSZENIE FENIKS PRZY ELEKTROWNI OPOLEPOLPOLOKEnergetyk 
29  BEŚKA SŁAWOMIR 3021km / M40RYBNIKOCHAJORUN & FRIENDSPOLPOLOK 
30 BIAŁECKI JAN3121km / M70RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLPOLOK 
31 BIAŁOBRZESKA MAŁGORZATA3221km / K30RACIBÓRZBAZA TRANSPORTOWAPOLPOLOKRaciborz 
32  BIELIŃSKI TOMASZ  21km / M30RACIBÓRZDIABLO TEAMPOLPOL Oswiata Raciborz  
33 BIENICZ ZBIGNIEW260221km / M30RYDUŁTOWYPOLPOL  
34  BIENIEK ADAM  21km / M30ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLPOL   
35  BIEŃ KRZYSZTOF 3321km / M30KRAPKOWICEPOLPOLOK 
36  BIGOS GRZEGORZ 3421km / M30JAWORZNOGRAMMIPOLPOLOKEnergetyk 
37  BIK ANDRZEJ 3521km / M40ZABRZEPOLPOLOK 
38 BIZOŃ ANDRZEJ3621km / M30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAPOLPOLOK 
39  BIZOŃ MONIKA 3721km / K30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAPOLPOLOK 
40  BLANIK MAREK 3821km / M30RADLINRADLINIOKI W BIEGUPOLPOLOK 
41  BLASZCZAK HENRYK 70821km / M60TYCHYTYCHYPOLPOLOK 
42  BŁAŻEWSKI MAREK 3921km / M50JEMIELNICAGMINA JEMIELNICAPOLPOLOKNiepelnosprawny 
43  BŁĘDOWSKI BOGDAN 4021km / M40ROGÓWAMATORPOLPOLOK 
44  BOBER ROMAN 75721km / M20RYBNIKEKO-OKNA RUNNERSPOLPOLOK 
45  BOGUSZ DAMIAN 4121km / M30ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLPOLOK 
46  BOMBKA IZABELA 4221km / K20POTĘPAPOLPOLOK 
47  BONDAREWICZ GRZEGORZ 4321km / M30KIETRZPOLPOLOKOswiata  
48  BORC JACEK 4421km / M40GLIWICEPOLPOLOK 
49  BORCHERT MARCIN 4521km / M30ŚWIĘTOCHŁOWICECHORZOWSKI KLUB ROWEROWYPOLPOLOK 
50  BORN MARCIN 4621km / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKNiepelnosprawny 
51  BOROWIAK PIOTR 4721km / M40BYTOMPOLPOLOK 
52  BRAKOWIECKI WOJCIECH 70921km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEACCELERATEPOLPOLOK 
53  BRAUNER WOJCIECH 4821km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
54  BRONIAK KRZYSZTOF 4921km / M40GŁUBCZYCEREBELLION OF FREE RUNNERSPOLPOLOK 
55  BROSZCZAK GRZEGORZ  21km / M50ROZWADZAGODZIKOWICETEAMPOLPOL   
56  BRUSOKAS TOMASZ 5021km / M30WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINYPOLPOLOK 
57  BRYL SŁAWOMIR 71021km / M30WIELICZKAROZBIEGANE DOBCZYCEPOLPOLOK 
58  BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA 75821km / K20BYDGOSZCZBRZEZIŃSKI RUN CLUB/ ASICS FRONTRUNNER POLANDPOLPOLOK 
59  BRZÓZKA SEBASTIAN 5121km / M30RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKPOLPOLOK 
60  BUCHALIK MARIAN 5221km / M40RYDUŁTOWYPGG ROW RYDUŁTOWYPOLPOLOK 
61  BUCZEK PIOTR 5321km / M30BIELSKO-BIAŁAŻELAZNY 83POLPOLOK 
62  BUCZKOWSKI MARIUSZ 5421km / M50KATOWICEPOLPOLOK 
63  BUDZIŃSKA AGNIESZKA 5521km / K40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOLOK 
64  BUDZIŃSKI KRZYSZTOF 5621km / M50OPOLESTOWARZYSZENIE SPORTOWE FENIKSPOLPOLOKEnergetyk 
65  BUDZIŃSKI PAWEŁ 75921km / M40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOLOK 
66  BUKSIŃSKA IWONA 5721km / K50ZABRZEPOLPOLOK 
67BULENDA GRZEGORZ5821km / M50RACIBÓRZRAFAKO S.A.POLPOLOKEnergetyk Raciborz 
68  BURDA ANDRZEJ 5921km / M20RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLPOLOKRaciborz 
69  CHARABIN ANDRZEJ 6021km / M30WROCŁAWPOLPOLOK  
70  CHEBET AGNES  21km / K20ELDORETBENEDEK-TEAMKENKEN   
71  CHLUBEK ALEKSANDER 6121km / M40RYBNIKBEER TEAMPOLPOLOK 
72  CHMIELARZ MICHAŁ 6221km / M40RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLPOLOK 
73  CHMURKO MICHAŁ 6321km / M30ŻERNICAPOLPOLOK 
74  CHOJCAN BEATA  21km / K40RYBNIKINŻYNIERIA BIEGANIAPOLPOL   
75  CHOMICZ AGNIESZKA 6421km / K30RACIBÓRZBIEGACZKIPOLPOLOKRaciborz  
76  CICHOCKI ŁUKASZ 6521km / M30STANOWICECICHY TEAMPOLPOLOK 
77  CIERPIAŁOWSKA MARLENA 6621km / K20ZABRZEPOLPOLOK 
78  CIESIELSKI DARIUSZ 6721km / M40KIETRZEKO-OKNA RUNNERSPOLPOLOK 
79  CIEŚLA ANIA 6821km / K30RACIBÓRZPOLPOLOKRaciborz 
80  CIEŚLAR EWA 6921km / K30CIESZYNPOLPOLOK 
81  CIEŚLIK ROBERT 76021km / M40RYBNIKPOLPOLOK 
82  CIMPRICH MARCEL 7021km / M50ŠENOVŠENOVCZECZEOK  
83  CIMPRICHOVÁ JANA 7121km / K40ŠENOVŠENOVCZECZEOK  
84  CISZEWSKI KRZYSZTOF 7221km / M50BYTOMBIEG Z CHRYSTUSEMPOLPOLOK 
85 CYLC AGNIESZKA271921km / RYDUŁTOWYYNO ULTRAPOLPOL  
86 CZAJA ROMAN7321km / M40OŚWIĘCIM8. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOLPOLOK  
87  CZAK TOMASZ 7421km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEKOMPANIPOLPOLOK 
88  CZAPEK MAREK 71121km / M40GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPOLPOLOK 
89  CZAPLA KAMIL 76121km / M20RYBNIKINŻYNIERIA BIEGANIAPOLPOLOK 
90  CZARNECKI DANIEL 7521km / M40RACIBÓRZJALAPENOPOLPOLOKRaciborz 
91  CZARNOTA LESZEK 7621km / M40MARKLOWICEPOLPOLOK 
92  CZARNOTA PIOTR 7721km / M30JAWORZNOPOLPOLOKNiepelnosprawny  
93  CZAUDERNA KLAUDIA  21km / K40GLIWICEOCHAJORUN & FRIENDSPOLPOL Oswiata  
94  CZEKA RUDOLF 7821km / M50MYSŁOWICEPOLPOLOK 
95  CZEKAJŁO JACEK 7921km / M30RACIBÓRZPOLPOLOKRaciborz 
96  CZEKAŁA KRZYSZTOF 8021km / M30KROWIARKIEKO-OKNA RUNNERSPOLPOLOK 
97  CZEMPIEL RAFAEL 8121km / M30REICHENBACH AN DER FILSRAFA-TEAM:)GERGEROK 
98  CZENSTOCHOWSKA BEATA 8221km / K40RACIBÓRZPOLPOLOKRaciborz 
99  CZENSTOCHOWSKI KRZYSZTOF 8321km / M50RACIBÓRZPOLPOLOKRaciborz 
100  CZEREBA KAROLINA 8421km / K20PRUDNIKETISOFT RUNNING TEAMPOLPOLOK 
101  CZEREBA MATEUSZ 8521km / M20PRUDNIKPOLPOLOK 
102  CZERNICKI MAREK 8621km / M30ZWONOWICEPOLPOLOK 
103  CZOGAŁA KRZYSZTOF 8721km / M30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAPOLPOLOK 
104  CZOGAŁA PAWEŁ 8821km / M20RACIBÓRZEASY RUN RACIBÓRZPOLPOLOKRaciborz 
105  CZYRNEK DARIUSZ  21km / M40RYBNIKPOLPOL   
106  ĆWIK TOMASZ 8921km / M30RACIBÓRZBIEGAMYZSERCEM.PLPOLPOLOKRaciborz 
107  ĆWIOK BARBARA 9021km / K40PANIÓWKIFIS-SST TEAMPOLPOLOK 
108  ĆWIOK MAREK 9121km / M40PANIÓWKITUV RHEINLAND POLSKAPOLPOLOK