Zawody obsługuje firma Datasport

IV Rafako Półmaraton Racibórz
Racibórz, 26 sierpnia 2018 r.


Liczba zawodników : 917
Odebrało numery: 744

Liczba opłaconych zawodników: 792
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK MICHAŁ 70421km / M30RACIBÓRZCAPOEIRA RACIBÓRZOKRaciborz 
2  ADAMCZYK ROBERT  21km / M40LUSZOWICEPARKRUN CHRZANÓW   
3  ADAMIAK JAROSŁAW 1121km / M20POGRZEBIEŃOK 
4  ADAMSKA PAULINA 1221km / K20ĆMIELÓWOKNiepelnosprawny  
5  ANDRUCHOWICZ SZYMON 1321km / M20PIETROWICEEASY RUN RACIBÓRZOK 
6  ANDRZEJCZYK MAREK 1421km / M40DĄBROWA GÓRNICZASUMITOMO SHI FWOK  
7  ANGRES PAWEŁ 1521km / M20TARNOWSKIE GÓRYOK 
8  ANIOŁA PRZEMYSŁAW 1621km / M40GŁOGÓWEKOK 
9  ANTCZAK ROBERT 1721km / M30RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZOKOswiata Raciborz 
10  ARTUR GAWEŁ 70521km / M30PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚOK 
11  AUGUSCIK PAWEŁ 1821km / M40RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSOKRaciborz 
12  AUGUŚCIK BOGDAN  21km / M50RYDUŁTOWYAKTYWNI LYSKI   
13  BALICKI DAREK 70621km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
14  BANASIAK TOMASZ 1921km / M40RACIBÓRZOKRaciborz 
15  BANASIK WIESŁAW 2021km / M50ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEOK 
16  BANASZEWSKA ALEKSANDRA 2121km / K20JASTRZĘBIE-ZDRÓJKS M.E.T.A.OK 
17 BARAN IRENA75521km / K50JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB SZARE MORSYOK 
18  BARAN RYSZARD 2221km / M50RACIBÓRZRAFAKO S.A.OKEnergetyk Raciborz 
19  BARANOWSKA BOŻENA 2321km / K50JEMIELNICAOKOswiata 
20  BARON ŁUKASZ 70721km / M30TARNOWSKIE GÓRYOKEnergetyk 
21  BARTNIK STANISŁAW 2421km / M30OPOLEOK 
22 BARTOSIK SEBASTIAN37921km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKI  
23  BASTA ADRIAN 2521km / M30GLIWICEOK 
24  BATKO ADAM 2621km / M30ŻORYOK  
25  BATKO PAWEŁ 2721km / M30ŻORYHRMAX ŻORYOK 
26  BĄKOWSKI MICHAŁ 2821km / M40RUDA ŚLĄSKAOK 
27  BĄKOWSKI MIŁOSZ 2921km / M20RACIBÓRZALI-ARTOKRaciborz 
28  BEDNORZ MAREK 75621km / M30OPOLESTOWARZYSZENIE FENIKS PRZY ELEKTROWNI OPOLEOKEnergetyk 
29  BEŚKA SŁAWOMIR 3021km / M40RYBNIKOCHAJORUN & FRIENDSOK 
30 BIAŁECKI JAN3121km / M70RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOK 
31 BIAŁOBRZESKA MAŁGORZATA3221km / K30RACIBÓRZBAZA TRANSPORTOWAOKRaciborz 
32  BIELIŃSKI TOMASZ  21km / RACIBÓRZDIABLO TEAM Oswiata Raciborz  
33 BIENICZ ZBIGNIEW260221km / M30RYDUŁTOWY  
34  BIENIEK ADAM  21km / M30ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZE   
35  BIEŃ KRZYSZTOF 3321km / M30KRAPKOWICEOK 
36  BIGOS GRZEGORZ 3421km / M30JAWORZNOGRAMMIOKEnergetyk 
37  BIK ANDRZEJ 3521km / M40ZABRZEOK 
38 BIZOŃ ANDRZEJ3621km / M30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAOK 
39  BIZOŃ MONIKA 3721km / K30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAOK 
40  BLANIK MAREK 3821km / M30RADLINRADLINIOKI W BIEGUOK 
41  BLASZCZAK HENRYK 70821km / M60TYCHYTYCHYOK 
42  BŁAŻEWSKI MAREK 3921km / M50JEMIELNICAGMINA JEMIELNICAOKNiepelnosprawny 
43  BŁĘDOWSKI BOGDAN 4021km / M40ROGÓWAMATOROK 
44  BOBER ROMAN 75721km / M20RYBNIKEKO-OKNA RUNNERSOK 
45  BOGUSZ DAMIAN 4121km / M30ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEOK 
46  BOMBKA IZABELA 4221km / K20POTĘPAOK 
47  BONDAREWICZ GRZEGORZ 4321km / M30KIETRZOKOswiata  
48  BORC JACEK 4421km / M40GLIWICEOK 
49  BORCHERT MARCIN 4521km / M30ŚWIĘTOCHŁOWICECHORZOWSKI KLUB ROWEROWYOK 
50  BORN MARCIN 4621km / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEOKNiepelnosprawny 
51  BOROWIAK PIOTR 4721km / M40BYTOMOK 
52  BRAKOWIECKI WOJCIECH 70921km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEACCELERATEOK 
53  BRAUNER WOJCIECH 4821km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
54  BRONIAK KRZYSZTOF 4921km / M40GŁUBCZYCEREBELLION OF FREE RUNNERSOK 
55  BROSZCZAK GRZEGORZ  21km / M50ROZWADZAGODZIKOWICETEAM   
56  BRUSOKAS TOMASZ 5021km / M30WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINYOK 
57  BRYL SŁAWOMIR 71021km / M30WIELICZKAROZBIEGANE DOBCZYCEOK 
58  BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA 75821km / K20BYDGOSZCZBRZEZIŃSKI RUN CLUB/ ASICS FRONTRUNNER POLANDOK 
59  BRZÓZKA SEBASTIAN 5121km / M30RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKOK 
60  BUCHALIK MARIAN 5221km / M40RYDUŁTOWYPGG ROW RYDUŁTOWYOK 
61  BUCZEK PIOTR 5321km / M30BIELSKO-BIAŁAŻELAZNY 83OK 
62  BUCZKOWSKI MARIUSZ 5421km / M50KATOWICEOK 
63  BUDZIŃSKA AGNIESZKA 5521km / K40UJAZDBUDZIKI UJAZDOK 
64  BUDZIŃSKI KRZYSZTOF 5621km / M50OPOLESTOWARZYSZENIE SPORTOWE FENIKSOKEnergetyk 
65  BUDZIŃSKI PAWEŁ 75921km / M40UJAZDBUDZIKI UJAZDOK 
66  BUKSIŃSKA IWONA 5721km / K50ZABRZEOK 
67BULENDA GRZEGORZ5821km / M50RACIBÓRZRAFAKO S.A.OKEnergetyk Raciborz 
68  BURDA ANDRZEJ 5921km / M20RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSOKRaciborz 
69  CHARABIN ANDRZEJ 6021km / M30WROCŁAWOK  
70  CHEBET AGNES  21km / K20ELDORETBENEDEK-TEAM   
71  CHLUBEK ALEKSANDER 6121km / M40RYBNIKBEER TEAMOK 
72  CHMIELARSKA JOANNA 51121km / K30ZABRZESOCIOS SILESIAOK  
73  CHMIELARZ MICHAŁ 6221km / M40RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOK 
74  CHMURKO MICHAŁ 6321km / M30ŻERNICAOK 
75  CHOJCAN BEATA  21km / K40RYBNIKINŻYNIERIA BIEGANIA   
76  CHOMICZ AGNIESZKA 6421km / K30RACIBÓRZBIEGACZKIOKRaciborz  
77  CICHOCKI ŁUKASZ 6521km / M30STANOWICECICHY TEAMOK 
78  CIERPIAŁOWSKA MARLENA 6621km / K20ZABRZEOK 
79  CIESIELSKI DARIUSZ 6721km / M40KIETRZEKO-OKNA RUNNERSOK 
80  CIEŚLA ANIA 6821km / K30RACIBÓRZOKRaciborz 
81  CIEŚLAR EWA 6921km / K30CIESZYNOK 
82  CIEŚLIK ROBERT 76021km / M40RYBNIKOK 
83  CIMPRICH MARCEL 7021km / M50ŠENOVŠENOVOK  
84  CIMPRICHOVÁ JANA 7121km / K40ŠENOVŠENOVOK  
85  CISZEWSKI KRZYSZTOF 7221km / M50BYTOMBIEG Z CHRYSTUSEMOK 
86 CYLC AGNIESZKA271921km / RYDUŁTOWYYNO ULTRA  
87 CZAJA ROMAN7321km / M40OŚWIĘCIM8. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOOK  
88  CZAK TOMASZ 7421km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEKOMPANIOK 
89  CZAPEK MAREK 71121km / M40GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEOK 
90  CZAPLA KAMIL 76121km / M20RYBNIKINŻYNIERIA BIEGANIAOK 
91  CZARNECKI DANIEL 7521km / M40RACIBÓRZJALAPENOOKRaciborz 
92  CZARNOTA LESZEK 7621km / M40MARKLOWICEOK 
93  CZARNOTA PIOTR 7721km / M30JAWORZNOOKNiepelnosprawny  
94  CZAUDERNA KLAUDIA  21km / K40GLIWICEOCHAJORUN & FRIENDS Oswiata  
95  CZEKA RUDOLF 7821km / M50MYSŁOWICEOK 
96  CZEKAJŁO JACEK 7921km / M30RACIBÓRZOKRaciborz 
97  CZEKAŁA KRZYSZTOF 8021km / M30KROWIARKIEKO-OKNA RUNNERSOK 
98  CZEMPIEL RAFAEL 8121km / M30REICHENBACH AN DER FILSRAFA-TEAM:)OK 
99  CZENSTOCHOWSKA BEATA 8221km / K40RACIBÓRZOKRaciborz 
100  CZENSTOCHOWSKI KRZYSZTOF 8321km / M50RACIBÓRZOKRaciborz 
101  CZEREBA KAROLINA 8421km / K20PRUDNIKETISOFT RUNNING TEAMOK 
102  CZEREBA MATEUSZ 8521km / M20PRUDNIKOK 
103  CZERNICKI MAREK 8621km / M30ZWONOWICEOK 
104  CZOGAŁA KRZYSZTOF 8721km / M30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAOK 
105  CZOGAŁA PAWEŁ 8821km / M20RACIBÓRZEASY RUN RACIBÓRZOKRaciborz 
106  CZYRNEK DARIUSZ  21km / M40RYBNIK   
107  ĆWIK TOMASZ 8921km / M30RACIBÓRZBIEGAMYZSERCEM.PLOKRaciborz 
108  ĆWIOK BARBARA 9021km / K40PANIÓWKIFIS-SST TEAMOK 
109  ĆWIOK MAREK 9121km / M40PANIÓWKITUV RHEINLAND POLSKAOK