Zawody obsługuje firma Datasport

VII Otwarte Mistrzostwa Legnicy w Nordic Walking
Legnica, 21 kwietnia 2018 r.


Liczba zawodników : 153
Odebrało numery: 128

Liczba opłaconych zawodników: 129
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 AKSAMIT PAULINA11km / LEGNICAOKNiepelnosprawny 
2 ALEKSANDROWICZ KAMIL21km / LEGNICAOKNiepelnosprawny 
3  BADECKI RYSZARD 3OPEN / M50NIESZCZYCERYSZARD BADECKIOK 
4 BANASIEWICZ BARBARA4OPEN / K60LEGNICAOK 
5 BEDER JOANNA51km / LEGNICAOKNiepelnosprawny  
6  BIAŁCZAK MARTA 6OPEN / K50STARE BOGACZOWICEOK 
7  BIAŁCZAK WALDEMAR 7OPEN / M50STARE BOGACZOWICEOK 
8 BIELAWSKI ZDZISŁAW8OPEN / M60LWÓWEK ŚLĄSKIAKADEMIA MARSZU NORDIC WALKINGOK 
9 BIELECKA MARLENA9OPEN / K36-49ŚWIEBODZICEOK  
10  BOMBIK KRZYSZTOF 10OPEN / M60LEGNICADRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKINGOK 
11  BOMBIK-WEYDMANN EWA 11OPEN / K50LEGNICADRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKINGOK 
12  BUCZKOWSKA ELŻBIETA 13OPEN / K50LEGNICAOK 
13  BUCZKOWSKI JAN 338OPEN / M50LEGNICA  
14 CHMIELEWSKA ANNA14OPEN / K36-49JEDLINA ZDRÓJFIT24 WAŁBRZYCHOK 
15  CIERZNIEWSKI DARIUSZ 15OPEN / M50LEGNICAOK  
16 ZAWODNIK ANONIMOWY16OPEN / K50 OK  
17 DONIFACY KRYSTIAN121km / OKNiepelnosprawny 
18 DONIGIEWICZ JANUSZ328OPEN / M60BRZEGNORDIC WALKING KRUSZYNA  
19 DRABKO KRYSTYNA171km / LEGNICAOKNiepelnosprawny 
20  DROZD MARIA 18OPEN / K50BRZEGNORDIC WALKING KRUSZYNAOK 
21  DUDEK EDWARD 19OPEN / M60GŁOGÓWKS METRACO POLKOWICEOK 
22  FREUS AGNIESZKA  OPEN / K50WROCŁAWRIGHT WAY   
23 GANCZAR ELŻBIETA336OPEN / K60LUBIN  
24 GBIORCZYK IRENA334OPEN / K60LUBIN  
25 GNOT ADRIAN20OPEN / OK 
26  GOGÓŁ JOLANTA 21OPEN / K50LEGNICAAMATOROK 
27  GÓRAK ROMAN 22OPEN / M60LEGNICAOK 
28 GÓRNY GRZEGORZ23OPEN / M50LEGNICAOK 
29  GÓRSKI HENRYK 24OPEN / M60OLEŚNICAOLEŚNICKA STREFA NORDIC WALKINGOK 
30  GROBELNA JADWIGA 25OPEN / K60LUBINKS METRACO POLKOWICEOK 
31 GRUDZIEŃ KRYSTYNA339OPEN / K60LEGNICA  
32 GRUNENBERG KRYSTYNA261km / OKNiepelnosprawny 
33  GRYGOROWICZ TERESA 27OPEN / K60LUBINKS METRACO POLKOWICEOK 
34 HANUSZEWICZ-DROZD ZOFIA28OPEN / K60LEGNICAOK 
35  HARASIMOWICZ MARIA 29OPEN / K60LEGNICAAMATOROK 
36 HARLAK PATRYCJA301km / OKNiepelnosprawny 
37 HELOWICZ JANUSZ311km / LEGNICAOKNiepelnosprawny 
38 HERMASZUK DOMINIK32OPEN / OK 
39  HOŁDA JOLANTA 33OPEN / K60OLEŚNICAKUBISA TEAM OLEŚNICAOK 
40  HOŁUBKA MARIUSZ 34OPEN / M36-49LEGNICASALLER NORDIC WALKING TEAMOK 
41 HOPEJ RADOSŁAW351km / LEGNICAOKNiepelnosprawny 
42 IWITOSZ EDYTA361km / LEGNICAOKNiepelnosprawny  
43  JAGODZIŃSKI ANDRZEJ 38OPEN / M50WROCŁAWOK 
44  JAGODZIŃSKA BOŻENA 37OPEN / K60WROCŁAWOK 
45 JANIAK PAWEŁ391km / LEGNICAOKNiepelnosprawny  
46 JASZCZUROWSKA NATALIA401km / OKNiepelnosprawny 
47  JĘDRASIAK RENATA 41OPEN / K50LUBINKS METRACO POLKOWICEOK 
48  JUREK ADAM 42OPEN / M50LUBINKS METRACO POLKOWICEOK 
49  JUREK JAGODA 43OPEN / K16-35LUBINKS METRACO POLKOWICEOK 
50 KALINKA MARCIN441km / OKNiepelnosprawny 
51 KALISZCZUK BARBARA335OPEN / K60LUBINKS METRACO POLKOWICE  
52  KITA GRAŻYNA 327OPEN / K60LUBIN  
53 KLIMCZAK MARIUSZ451km / LEGNICAOKNiepelnosprawny 
54  KLIMSIAK SEBASTIAN 46OPEN / M36-49STRZEGOMSALLER NORDIC WALKING TEAMOK 
55 KMIECIK AGNIESZKA471km / OKNiepelnosprawny 
56 KONASZCZUK AGNIESZKA48OPEN / K36-49LEGNICAKB LEW LEGNICAOK 
57 KONOPACKA EDYTA491km / OKNiepelnosprawny 
58 KOSTRZEWA SYLWIA501km / LEGNICAOKNiepelnosprawny 
59  KOWALCZYK MAGDALENA 329OPEN / K16-35JELENIA GÓRA  
60  KOZAJDA REGINA 51OPEN / K50ZŁOTORYJAOK 
61  KRAMER LESZEK 521km / OLEŚNICAOLEŚNICKA STREFA NORDIC WALKINGOKNiepelnosprawny 
62 KROL MARCIN531km / OKNiepelnosprawny 
63  KRYŚ ARTUR 54OPEN / M36-49WAŁBRZYCHKS METRACO POLKOWICEOK 
64 KUBIAK BARTOSZ551km / OKNiepelnosprawny 
65  KUBIAK TOMASZ 325OPEN / M36-49JELCZ-LASKOWICESALLER NORDIC WALKING TEAM  
66 KUCZEK CECYLIA3301km / GŁOGÓW  
67 KUMALSKA PAULINA561km / LEGNICAOKNiepelnosprawny  
68  KURZAWSKA JOLANTA 57OPEN / K60LUBINKS METRACO POLKOWICEOK 
69  KWIECIEŃ ELZBIETA 58OPEN / K50WROCŁAWOK 
70  LIPIŃSKA ANNA 59OPEN / K16-35OZOROWICEOK 
71 ZAWODNIK ANONIMOWY60OPEN / K36-49 OK  
72 LIPIŃSKA URSZULA345OPEN / K36-49LEGNICAOK 
73  LIPIŃSKI ZDZISŁAW 61OPEN / M50JAWOROK 
74  LIPOWSKI ZDZISŁAW  OPEN / M60LEGNICAKB LEW LEGNICA   
75 LUBECKA KORNELIA621km / OKNiepelnosprawny 
76 ŁATA HELENA631km / OKNiepelnosprawny 
77 ŁYSYK DOMINIK641km / LEGNICAOKNiepelnosprawny 
78  MACHAJEK KRZYSZTOF 651km / POLKOWICESTS ZABRZEOKNiepelnosprawny 
79 MAJEWICZ BEATA333OPEN / K50POLKOWICEKS METRACO POLKOWICE  
80 MANASTERSKA HALINA66OPEN / K60LEGNICAOK  
81 MARCOŃ RAFAŁ671km / LEGNICAOKNiepelnosprawny 
82 MATUSZEWSKA KATARZYNA681km / LEGNICAOKNiepelnosprawny  
83  MĘDRAK ALICJA 69OPEN / K60WROCŁAWOK 
84  MĘDRAK JÓZEF 70OPEN / M60WROCŁAWOK 
85 MICHALCZUK PAWEŁ711km / LEGNICAOKNiepelnosprawny  
86 MIKOŁAJCZAK JAN72OPEN / M60LEGNICAOK 
87 MIKOŁAJCZYK ARKADIUSZ 73OPEN / M50WAŁBRZYCHAMATOROK 
88 MODRAKOWSKA OLA741km / LEGNICAOKNiepelnosprawny  
89 MUĆKA GABRIEL751km / OKNiepelnosprawny 
90 MURIAS MARCEL761km / LEGNICAOKNiepelnosprawny 
91 OGÓREK KRZYSZTOF771km / LEGNICAOK 
92  OPOKA ARTUR  OPEN / M16-35BRZEGKOTWICA BRZEG   
93 OSADCZUK MIECZYSŁAW340OPEN / M60NOWA RUDA  
94 PALUS GRZEGORZ781km / OKNiepelnosprawny 
95 PAWLIK OLA791km / LEGNICAOKNiepelnosprawny 
96 PIĄTEK AMELKA342OPEN / LEGNICA  
97 PIĄTEK MIROSŁAWA341OPEN / K60LEGNICA  
98  PILARSKA ALINA 80OPEN / K60LEGNICAKGHM- DRAPIKIOK 
99 POŚPIECH PAWEŁ811km / OKNiepelnosprawny 
100  PROSKURA DARIUSZ 82OPEN / M36-49WAŁBRZYCHOK 
101  PYPEĆ-NOWICKA ELŻBIETA 83OPEN / K50BOJANOWO1964OK 
102  RACŁAWSKA JOANNA 84OPEN / K50SKARBIMIERZ OSIEDLEAMATOROK 
103  RACŁAWSKI JAN 85OPEN / M60SKARBIMIERZ OSIEDLEAMATOROK 
104  REMISZEWSKI ADAM 86OPEN / M60OLEŚNICAOLEŚNICKI UNIWERSYTET III WIEKUOK 
105 ROKOSZ IRENEUSZ871km / OKNiepelnosprawny 
106  ROŻYNEK MIRON 337OPEN / M50WROCŁAWKS METRACO POLKOWICE  
107  RYBAŁTOWSKI PAWEŁ 88OPEN / M60OBORNIKI ŚLĄSKIEBASIT SP. Z O. O.OK  
108  SARZYŃSKA IWONA 89OPEN / K50JAWOROK  
109 SIERADZKI PAWEŁ901km / LEGNICAOKNiepelnosprawny 
110 SITKOWSKI KONRAD332OPEN / M16-35DOBRZEŃAMATOR  
111  SIWAK PIOTR 91OPEN / M50RUDNAKS METRACO POLKOWICEOK 
112  SKAWIŃSKA EWA 92OPEN / K36-49WILKSZYNRIGHT WAYOK 
113  SKRYCKA KATARZYNA 93OPEN / K36-49LUBINOK 
114 SŁOWIK JACEK941km / KUNCEOKNiepelnosprawny  
115 SMĘTEK ŁUKASZ951km / LEGNICAOKNiepelnosprawny 
116 SOBOŃ PIOTR961km / LEGNICAOKNiepelnosprawny 
117 SPRINGER EWELINA971km / LEGNICAOKNiepelnosprawny  
118 STACHURKA DOMINIKA981km / OKNiepelnosprawny 
119 STANOWSKA AGNIESZKA991km / LEGNICAOKNiepelnosprawny 
120  STĘPIEŃ LUCYNA 326OPEN / K60LUBINKS METRACO POLKOWICE  
121 STĘPIEŃ PIOTR1001km / OKNiepelnosprawny 
122 STĘPIŃ JAN1011km / OKNiepelnosprawny 
123 STILLER JUSTYNA1021km / OKNiepelnosprawny 
124  STONCEL MIECZYSŁAW 103OPEN / M50BOGUSZÓW-GORCEAMATOROK 
125  STOŃ ZENON 104OPEN / M60KARPACZOK 
126 SZESZO KATARZYNA1051km / LEGNICAOKNiepelnosprawny 
127 SZPAŁEK KLAUDIA1061km / OKNiepelnosprawny 
128  SZPEJEWSKI ANDRZEJ 107OPEN / M50ZAWIDÓWOK 
129  SZYJKA IZABELA  OPEN / K16-35KAMIENIEC WROCŁAWSKINORDIKI   
130 ŚLĘZAK JOANNA1081km / LEGNICAOKNiepelnosprawny  
131 TABOŁA MARTA1091km / LEGNICAOKNiepelnosprawny 
132  TARGOSZ ZOFIA 110OPEN / K60LEGNICAKGHM- DRAPIKIOK 
133 TOMASZEK WOJTEK1111km / LEGNICAOKNiepelnosprawny 
134 TRZENIEC KRZYSZTOF112OPEN / M60LEGNICAOK 
135 UCIŃSKI KAMIL1131km / OKNiepelnosprawny 
136 ULCZYCKI TOMEK1141km / LEGNICAOKNiepelnosprawny  
137  WARĘŻAK KATARZYNA 115OPEN / K36-49ZGORZELECROWEROWE STUDIO MTBOK 
138 WIERZEJSKI HENRYK116OPEN / M60WROCŁAWOK 
139 WIĘCKOWSKI MIECZYSŁAW117OPEN / M60LEGNICAOK 
140 WILD ARKADIUSZ344OPEN / M50OŁAWAOK 
141 WILD EWA343OPEN / OŁAWAARKADIUSZ WILDOK 
142 WINIARSKI ROBERT118OPEN / M36-49LEGNICAOK 
143 WŁODARCZYK KRZYSZTOF1191km / LEGNICAOKNiepelnosprawny 
144 WŁODARCZYK MICHAŁ1201km / LEGNICAOKNiepelnosprawny  
145  WOJDYŁA MIECZYSŁAW 3191km / WROCŁAWTRADYCJA I JAKOŚĆ WROCŁAWOKNiepelnosprawny 
146  WORONKO-ZACZYŃSKA JANINA  OPEN / K60LUBINKS METRACO POLKOWICE   
147 WÓJCIK HENRYK3201km / OLEŚNICAOLEŚNICKI UNIWERSYTET III WIEKUOKNiepelnosprawny 
148  WÓJCIK IRENA 3211km / OLEŚNICAOLEŚNICKI UNIWERSYTET III WIEKUOKNiepelnosprawny 
149  ZACZYŃSKA ANNA  OPEN / K36-49LEGNICAMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM   
150  ZAWADZKA MARIA 322OPEN / K60LUBINKS METRACO POLKOWICEOK 
151  ZBYRYT HALINA 331OPEN / K36-49NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDA  
152  ZBYRYT MAREK 3231km / NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAOKNiepelnosprawny 
153 ŻBIKOWSKI IRENEUSZ3241km / LEGNICAOKNiepelnosprawny