Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg Niepodległości w Legnicy
Legnica, 09 listopada 2018 r.


Liczba zawodników : 491
Odebrało numery: 384

Liczba opłaconych zawodników: 413
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ADAMCZAK ARTUR 15OPEN / M30KOŚCIELECOK  
2  AŁDAŚ KRZYSZTOF 38OPEN / M60LEGNICAOK 
3 AMBROSIEWICZ HENRYK424OPEN / M65JELENIA GORAKB LEW 2000OK 
4  ANDRUCHÓW MAREK  OPEN / M40LEGNICA   
5  ARCHUTICZ JOANNA  OPEN / K1LEGNICA   
6  BABIJ MARIUSZ 260OPEN / M40GRZYBIANYOK 
7  BAJDA JUSTYNA 266OPEN / K1STARA KAMIENICAIGBOK 
8  BAKALARZ-KONSEWICZ SYLWIA 352OPEN / K2CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOK 
9  BARAN ANDRZEJ  OPEN / M50KALISZKALISZ   
10  BARANOWSKA MAGDALENA 50OPEN / K1LEGNICAOK 
11  BARDZIŃSKA ANNA 97OPEN / K1LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOK 
12  BARDZIŃSKI RAFAŁ 95OPEN / M20LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOK 
13 BARECKA ANNA OPEN / K1CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓW   
14  BASZAK MAREK 52OPEN / M40LEGNICA:)OK 
15  BATKO MARIUSZ 328OPEN / M40NOWA SÓLOK  
16  BECKER ROMAN 303OPEN / M50LUBINNIEZRZESZONYOK 
17  BENDKOWSKI ANDRZEJ 418OPEN / M40LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOK 
18  BEZDEL ANNA  OPEN / K2PUCKBOLKÓW TEAM   
19  BIEŃKO KONRAD 353OPEN / M20LUBINOK 
20  BIK STANISŁAW 113OPEN / M50LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOK 
21  BŁASZCZYK MARIUSZ 262OPEN / M30ŚWIDNICAAKTYWNY WAŁBRZYCHOK 
22  BŁASZCZYK RÓŻA  OPEN / K1WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAW   
23 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K2 BRAK   
24  BOGUCKI KAMIL 215OPEN / M30LEGNICAŁĄCZKA TEAM LEGNICAOK 
25  BOJANOWSKA ANNA 347OPEN / K1RACIBOROWICE GÓRNEOK 
26  BOJANOWSKA-BILIŃSKA PAULINA 280OPEN / K1LEGNICAOK 
27  BOJEK ŁUKASZ 324OPEN / M20LESZNOOK 
28  BONDROW KRZYSZTOF 66OPEN / M20BOLESŁAWIEC23 PUŁK ARTYLERIIOK 
29  BONECKA RENATA 162OPEN / K2LEGNICAFITNESS PIEKARY LEGNICAOK 
30  BORECKI MICHAŁ 209OPEN / M30LEGNICADECATHLON LEGNICAOK 
31  BRANDENBURG JÓZEF 46OPEN / M60DOPIEWOOK 
32  BRUCHAL KRZYSZTOF 61OPEN / M30CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOK 
33  BUJAK GRZEGORZ 251OPEN / M40LEGNICAKMP LEGNICAOK 
34  BURA KRZYSZTOF 182OPEN / M40LEGNICAOK 
35  BURA MARIOLA 105OPEN / K2LEGNICAOK 
36  BURDZANOWSKI JAROSŁAW 218OPEN / M30LEGNICABRAKOK 
37  CECOT ŁUKASZ 397OPEN / M30LEGNICAOK 
38  CHAWAWKO TOMASZ  OPEN / M40DĘBNOTC. TEAM   
39  CHMIEL MARIUSZ 287OPEN / M40BĄDZÓWWYBIEGANI BĄDZÓWOK 
40  CHMIELEWSKI PIOTR 255OPEN / M30PROCHOWICEOK 
41  CIESIELSKA AGATA 127OPEN / K2RZESZOTARYOK 
42  CIESIELSKA MAŁGORZATA 224OPEN / K2NOWA SÓLOK 
43  CIESIELSKI PAWEŁ 223OPEN / M30NOWA SÓLOK 
44  CIEŚLA DANIEL 244OPEN / M40LEGNICAAMATOROK 
45  CIOŁEK KATARZYNA  OPEN / K2GNIECHOWICE   
46  CYRANKOWSKI ANDRZEJ 309OPEN / M40JAWOROK 
47  CZAJA ADRIAN 293OPEN / M30LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOK 
48  CZATROWSKA ANNA 94OPEN / K2CHOJNOWOK  
49  CZECH PAWEŁ 196OPEN / M30PROCHOWICEKB KROKUS KWIATKOWICEOK 
50  CZEKAJ KAROL 410OPEN / M20SZCZYTNIKI MAŁEUKS SPRINT LEGNICAOK 
51  CZERNIEJEWSKI JAROSŁAW  OPEN / M20LEGNICA   
52  CZERWIEŃ MARTA 168OPEN / K1LUBINGRUBIKO ILO LUBINOK