Zawody obsługuje firma Datasport

VI Żorski Bieg Ogniowy
Żory, 11 maja 2018 r.


Liczba zawodników : 930
Odebrało numery: 831

Liczba opłaconych zawodników: 824
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZEWSKI WALDEMAR 2335km / M50JASTRZĘBIE-ZDRÓJAMATOROK 
2  ADAMCZYK BARTOSZ 6555km / M30ŻORYOK 
3  ADAMIAK EDYTA 7825km / K40SKOCZÓWŚWIRY STELAOK 
4  ADAMUS KATARZYNA 1515km / K40CIESZYNOLZA CIESZYNOK 
5  ANDROSZ JOANNA 5585km / K30RYBNIKOK 
6 APLIKOWSKA MONIKA2145km / K30ŻORYHRMAX ŻORYOK 
7  AUGUSTYŃSKI SYLWESTER  5km / M30KRAKÓWLACHO TEAM   
8  AUGUŚCIK BOGDAN 2245km / M50RYDUŁTOWYAKTYWNI LYSKIOK 
9  BABKA ANDRZEJ  5km / M40ŻORY   
10  BADACH AGNIESZKA 1225km / K40JASTRZĘBIE - ZDRÓJKOBIETY NA 5+OK 
11  BADURA ADAM 5325km / M40RYBNIKFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
12 BAJCAR BEATA6505km / K40CHYBIEKOBIETY NA 5+OK 
13  BAJKACZ KRZYSZTOF 8175km / M30GLIWICEOK 
14  BAJOR ANETA 4065km / K40ŻORYREBELLION OF FREE RUNNERSOK 
15  BAJOR RAFAŁ 4095km / M40ŻORYREBELLION OF FREE RUNNERSOK 
16  BALCERAK BEATA 7605km / K30ŻORYOK 
17  BALCERZAK MAGDALENA 585km / K30ŻORYOK 
18  BALCERZAK SEBASTIAN 7875km / M20BIELSKO - BIAŁAGREG. FITOK 
19  BAŁA JUSTYNA  5km / K30JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+   
20  BAŁAZY KRZYSZTOF 5295km / M40RACIBÓRZOK 
21  BANACH SEBASTIAN  5km / M30PSZÓW   
22  BANASZEWSKA ALEKSANDRA 2275km / K20JASTRZĘBIE ZDRÓJGBC RUNNERSOK 
23  BANAŚ JUSTYNA 7305km / K30JAWORZEŚWIRY STELAOK 
24  BANAŚ MATEUSZ 3245km / M30KATOWICENIGHT RUNNERSOK 
25  BARAN DAWID 315km / M30ĆWIKLICEOCR TEAM DO PORZYGUOK 
26  BARAŃSKI RAFAŁ 6635km / M40USTROŃOK 
27  BARCHAŃSKI JAKUB 6005km / M30ŻORYJA I MÓJ JJOK 
28  BARON ARTUR 7575km / M40ŻORY-OK  
29 BARSKA ALEKSANDRA775km / K40ŻORY  
30  BARTECKA SABINA 2465km / K40ŻORYHRMAX ŻORYOK 
31  BARTECKI ALEKSANDER 3785km / M40ŻORYHRMAX ŻORYOK 
32  BARTNIK SEBASTIAN 1145km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJGALOPUJĄCE ŚLIMAKIOK 
33 BARTOS GRZEGORZ135km / M20RYBNIKOK 
34  BARTOSIK KRZYSZTOF 7185km / M20WODZISŁAW ŚLĄSKIKRS MORSY.PLOK 
35  BARTOSIK MONIKA 4885km / K30CZELADZ#CZELADZBIEGAOK 
36  BARTOSIK PATRYK 7255km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIKRS MORSY.PLOK  
37  BARTOSIK SEBASTIAN 7245km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIKRS TKKF MORSYOK 
38 BAŚ SEBASTIAN4025km / M30ŻORYBRAKOK 
39  BATKO ADAM 7725km / M30ŻORYGASCONTROL POLSKAOK 
40  BATKO AGNIESZKA 7895km / K30ŻORYOK 
41  BATKO PAWEŁ 4985km / M30ŻORYHRMAX ŻORYOK 
42  BĄK-ŚCIERSKA BEATA  5km / K40RADOSTOWICEŚCIERSCY TEAM   
43  BEDNAREK JAN 4285km / M60ŻORYHRMAX ŻORYOK 
44  BENISZ BARTŁOMIEJ 1605km / M20ŻORYOK 
45  BEŃKOWSKI ALEKSANDER 2095km / M30ŻORYFABRYKA FORMYOK 
46  BEŚKA SŁAWOMIR 1665km / M40RYBNIKOCHAJORUN & FRIENDSOK 
47  BETAŃSKA ANETA 2795km / K40JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+OK 
48  BIAŁAS KLAUDIA 4145km / K20ORZESZEOK 
49  BIEGAŁA PRZEMYSŁAW 235km / M30ŻORYOK 
50  BIELA RAFAŁ 4235km / M30ŻORYOK 
51  BIELAK MARIUSZ 1835km / M30ŻORYOK 
52  BIELECKI MARIUSZ 7405km / M40CZELADŹ#CZELADZBIEGAOK 
53  BIENIOSZEK KATARZYNA 5025km / K40ŻORYHRMAX ŻORYOK 
54  BIENIOSZEK KRYSTIAN 5045km / M60ŻORYOK 
55  BITTNER ŁUKASZ 3445km / M40TARNOWSKIE GÓRYTEAM PAPRY 20OK 
56  BLANIK AGNIESZKA 5455km / K30RADLINRADLINIOKI W BIEGUOK 
57  BLANIK MAREK 3955km / M30RADLINRADLINIOKI W BIEGUOK 
58  BLAZY MARIUSZ 6065km / M40WODZISŁAWEXTREME POLSKAOK 
59  BŁANIK ADRIAN 8155km / M30ŻORYOK 
60  BŁAŻEJEWSKA MAGDALENA 865km / K30ŻORYOK 
61 BŁAŻYCA PRZEMYSŁAW3515km / M20ŻORYOK 
62  BŁOCH-ZŁOTY JUSTYNA 8235km / K30MIEDZNAOK 
63  BŁOŃSKA-POLAK EWA 1625km / K40TARNOWSKIE GÓRYBTM RUNNERSOK 
64  BORIŃSKA JADWIGA 4905km / K50WODZISŁAW ŚLĄSKIOK  
65  BORUTA MARCIN 3845km / M40CZELADŹ#CZELADZBIEGAOK 
66  BOŻEK BERNADETA  5km / K30BYTOMKOBIETY NA 5+   
67  BOŻEK DAGMARA 835km / K40JASTRZĘBIE ZDRÓJOK 
68  BRANNY-CYRAN AGATA 4725km / K40RADLINRADLINIOKI W BIEGUOK 
69  BRAUNER WOJCIECH 3135km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
70  BREJZA KAMIL 8225km / M30WODZISŁAWWIECZNE MŁODZIENIASZKIOK 
71  BRILLA KRZYSZTOF 1615km / M30ŻORYHRMAX ŻORY/JRG ŻORYOKStrazak 
72  BROCZKOWSKA SYLWIA 845km / K40ŻORYOK 
73  BRZUSKA KATARZYNA 2355km / K40CIESZYNOLZA CIESZYNOK 
74  BUCHALIK DARIUSZ 8215km / M30ŻORYKM PSP ŻORYOKStrazak 
75  BUCHLA TOMASZ 1235km / M20GLIWICEOK 
76  BUGLA WIESLAW 7335km / M40WODZISLAW SLASKIRADLINIOKI W BIEGUOK 
77  BUJAK-KAPA DOROTA 4225km / K30CZELADŹ#CZELADZBIEGAOK 
78  BUJOK LESZEK 1395km / M40USTROŃOLZA CIESZYNOK 
79  BURNAGIEL AGATA 2315km / K50LESZCZYNYHRMAX ŻORYOK 
80  BURNAGIEL TOMASZ 5315km / M50CZERWIONKA-LESZCZYNYOK 
81  BURSA PATRYK  5km / M20ŻORY   
82  BUTANOWICZ MARZENA  5km / K30SUSZEC   
83  CHMIELEWSKI TOMASZ 1295km / M40ŻORYBWOTR.PLOK 
84  CHOMCZYK UŚKA 7995km / K20GLIWICEOK 
85  CHRZANOWSKA BARBARA 2575km / K30BĘDZINZDZIERAJ KAPCIEOK 
86 CICHY DIANA2935km / K30ŻORY  
87  CIECIAK GRZEGORZ 1195km / M40ŻORYHRMAX ŻORYOK 
88  CIEMIĘGA ADAM 4845km / M40ŚWIERKLANYAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACHOK 
89  CIEŚLAK JOANNA 8465km / K20ZABRZESOCAOK 
90  CIMAŁA KATARZYNA 995km / K20PAWŁOWICEOK 
91  CISZOWSKI ŁUKASZ 2285km / M30KOŃCZYCE MAŁE#CZELADZBIEGAOK 
92  CIURA RENATA 8325km / K40JASTRZĘBIE ZDRÓJOK 
93  COFALIK GABRIELA 5415km / K40ŚWIERKLANYAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACHOK 
94  CURTIS KIERON 6575km / M20RYBNIKPASCAL CONNECTOK  
95  CYRAN ADAM 3865km / M40RADLINRADLINIOKI W BIEGUOK 
96 CYRAN MARTA105km / K20RADLIN  
97  CZAJER URSZULA 7935km / K20BĘDZINOK 
98  CZAJKA KRYSTIAN 3485km / M30ŻORYOK 
99  CZAUDERNA ADRIAN 6875km / M40GLIWICEOCHAJORUN & FRIENDSOK 
100  CZAUDERNA KLAUDIA 2165km / K40GLIWICEOCHAJORUN & FRIENDSOK 
101  CZERWIŃSKI MICHAŁ 475km / M30RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKOKStrazak 
102  CZYRNEK DARIUSZ 8295km / M40RYBNIKAMATOROK 
103  CZYRNEK EWA 8395km / K40RYBNIKOK 
104  CZYŻ KAMILA 5605km / K30KOBIELICEOK  
105  ĆWIĘCZEK KRZYSZTOF 8005km / M30ŻORYOK